Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

Řadit:
8667
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 25.9.2014 15:38

TO Veruš: moc děkuji za povzbuzení, už je to skoro deset dní a je to opravdu o něco snesitelnější, hlavně po tom, co už jsem mluvila s advokátem, mohla mu předat balíček a psát denně dopisy, ze začátku jsem ani netušila kam. Navíc je mraky věcí, co je třeba zajistit, já jediná mám zplnomocnění na vše, takže někdy se i stane, že se přištihnu, že pod tíhou praktických věcí i pár minut zapomenu myslet na to jak se cítím. Bohužel dopis mi nedošel ještě ani jeden, protože to podléhá kontrole a pošta se taky asi nepřetrhne, tak už jen počítám hodiny a dny, kdy konečně najdu ve schránce první list, ale vzkaz od advokáta už jsem alespoň dostala a drží se. Ještě jednou mockrát děkuji za podporu

Anonym | 20.9.2014 12:27

TO ivet: Záleží na tom co mu chceš poslat :-)

Anonym | 20.9.2014 12:27

TO ivet: Ivet,vůbec nemám ponětí jak to chodí na Borech,ale kamarádka mi říkala,že žádný zázrak,asi jako všude :'(

Veruš | 20.9.2014 09:52

TO Katka: Ahoj Katko!Tvou obavu a strach chápu,začátek je nejhorší!Také zažívám stres,deprese,obavy,ale taky někdy smíření!Mého přítele zatkly před dvěmi měsíci,ze dne na den a já to netušila,Tet budeme mit první návštěvu.Hodně mi pomàhá mà dcera malá...Když budeš chtít napiš...ZVLÁDNEŠ TO !!!

Katka | 17.9.2014 18:23

TO elizabeth: Ahoj Eli, jak jsem četla tvou zprávu, úplně mi přejel mráz po zádech, moje dcera je Elizabeth a včera mě vytáhla kriminálka z postele a na 9 hodin k výslechu a oznámili mi, že partnera a jeho bratra zatkli, udělali domovku a můžu se připravit na jisto na vazbu a kriminál tak cca 10let, prosím budu ráda, když mi řekneš jak po dvou měsících na tom jsi, teď je to pro mě peklo na zemi. Děkuji Katka :-S

Anonym | 26.8.2014 15:06

Ahoj,mam pritele ve vezeni uz 4mesice,pokud si chcete nektera psat,tak muj mail je:kaccora@seznam.cz ;-)

ivet | 13.8.2014 09:11

TO Hanka: Ahoj,mám přítele na Borech,vůbec nevím co a kolik mu toho můžu poslat,poradíte?DÍKY

veruska | 6.8.2014 00:09

Ahoj,máte někdo zkušenosti s věznicí v Plzni?

Hanka | 4.8.2014 19:27

Ahojky holky,máte přítele,manžela ve vězení? Chcete si jen tak popovídat,nebo se na něco zeptat? Klidně mi napište,ráda pomůžu :-). Puschkin88@seznam.cz

Veronika | 2.8.2014 11:25

Ahoj je tady někdo s Ostravy?mam přítele ve vězení a nevím si rady a sedět na pc mne moc nebaví...:-( a vůbec doma sama zavřená..sama bez něj,nebo jít ven a od všech slíchat,to musíš zvládnout a nebo to vyptávaní...kdo nezažil nepochopí...

veronika | 2.8.2014 11:16

Ahoj,jsem na tom uuplne stejne jako Ty?a vubec to nezvladam,nevim na koho se obratit a vubec jak zvladnout dny...noci:-(

elizabeth | 21.7.2014 18:33

TO linda: napiš mi, popovídáme :-(

elizabeth | 21.7.2014 18:32

Před dvěma dny mi zavřeli partnera. Na dlouho... Plánovali jsme rodinu :-( Napište mi některá která je na tom stejně. Nevím jak to zvládnout, jsem sama, na dně a furt brečím :-( elizabeth201@seznam.cz

Anonym | 10.7.2014 18:27

TO linda: Ahoj, mám přítele ve vězení, pokud budeš chtít napiš mi na martask.a@seznam.cz ahoj Martina

linda | 5.7.2014 23:36

Ahoj je tu nekdo kdo ma muze ve veznici chtela bych si popovidat s nekym kdo je na tom jako ja dekuji

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění