Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

« Předchozí 1 .. 145 .. 288 .. 432 .. 572 573 574 575

Řadit:
8615
Kamarádka nemá fotografii.
lucie77 Poslat vzkaz | 6.2.2010 20:10

ahoj ja mam uplne stejny problem nezbyva nez cekat a cekat a psat dopisy,::placici::a  jinak odsouzeny ma narok na dva baliky 5 kg rocne ,sam si ve veznici zazada a pak ti napise abys mu balik poslala ,asi nejdulezitejsi je ,jestli ze je kurak ,tabak cigarety ,kava ,caj, hrnek pantofle rucnik a muzes poslat i salamy a hygienu,ale pozor nesmi to mit vice jak 5kg ,muzou ti pak balik poslat zpet.jinak  ,kylovy dopis muzes posilat neomezene ,ale v tom jen dopisni potreby,znamky,obalky bloky,casopisy,propisky,a nesmi mit vice jak 1 kg,navstevy jsou jednou za mesic 3 hodiny,a nebo jednou za 14 dni hodinu a pul,musis mit navstivenku kteriu ti posle manzel a obcansky prukaz nebo i pas ,deti do 15 let nemusi mit zadny doklad a na navstevu pusti jen 4 osoby vcetne deti, jestli chces jeste neco vedet napis muj email mam1977@seznam.cz<input />undefined<input />

Nikolll Poslat vzkaz | 5.2.2010 20:02

Dobrý den,ráda vám poradím, když něco budu vědět, zanechám vám tady můj mejl: Sniklik@seznam.cz. Nikča

Janca1 Poslat vzkaz | 3.2.2010 20:45

Ahoj mám manžela ve vězení a sama si nevím rady co a jak chodí. Může mi někdo poradit?

Nikolll Poslat vzkaz | 24.1.2010 19:58

ahoj, mohla  bych ti poradit, já mám taky přítele ve vězení, pokud teda ještě máš nějaké dotazi, mohly bychom to probrat:. Můžem si psát i na mejlu, muj je: SNiklik@seznam.cz.  Pá Nikča

lenka21 Poslat vzkaz | 2.12.2009 18:00

ahoj prosím o rady když je přítel ve vazbě a půjde do vězení? pokud jste někoho měli nebo máte můžete mi poradit jak je to se všim?co vyřidit, jak ej to s balíčkama apod.?děkuju

« Předchozí 1 .. 145 .. 288 .. 432 .. 572 573 574 575
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění