Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

Řadit:
8726
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 19.3.2015 22:48

TO Maarcy: muzes mu jednou za 3 mesice poslat 5ti kg balik s cigeretama trv.jidlem kavu nic ve skle..neomezene muzes zasikat hygienu nic ve skle. Muze te zvat na navstevy kazdych 14 dni na 90 minut tam mu nos civil .denne mu muzes zasilat noviny atd. Ma svuj ucet kam zasilej kc at muze nakupovat v kantyne slozenkou na jeho jmeno datum narozeni adresa veznice. Pokud ma vazbu koluzni tak ta trva max 3 mesice a dopisy jdou pres policii vse ctou a tim se to zdrzi treba o mesic.az mu koluzni vazba automaticky skonci muze ti 1x tydne volat posilej mu telwfonni kartu .denne mu o sobe pus je to oro nej dulezite

Anonym | 19.3.2015 22:39

TO Maarcy: ptejte se zkusenost mam,muz je stale ve vazbe uz 4 mesice

Anonym | 19.3.2015 22:38

TO Caroll: ahooj,ja mam muze 4 mesice vazba ruzyne,jednou ta tri mesice muzes posilat 5kg balik tam cigarety ,cokolady,trvanlive veci ....potom.muzes neomezene tasilat hygienu bacha nic ve skle , muzes mu pisilat neomezene tisk ,jednou za 14 muzes mut navstevu tam mu nos na vymenu obleceni . Jinak urcite ma svuj ucet nuzes zalat penize na vazbe maji kantynu kde si muze cokoliv koupit kc posli kc slotenkoz jeho jmeno datzm narozeni a adresa vazby

Maarcy | 19.3.2015 22:14

Dobry vecer,chtela bych se optat na par veci ohledne nastupu do vazby a pak nasledne do vezeni v Plzni,je to pro me i pro partnera poprve,vubec nevim jak to chodi s dopisama co tam muzu vlozit a poslat a jak je to s balickama. A jak je vubec naka zkusenost s vezenim v Plzni jakou ma povest a tak,jde tam na 3 roky.Dekuji zaodpoved

Caroll | 12.3.2015 10:36

Ahoj,přítele mi odvedli minulý týden na Pankrác.Ví někdo jak to tam chodí?? Chtěla bych mu poslat balíček do 1 kg.Může to obsahovat tabák??
Díky za radu :-)

Suzukki | 10.3.2015 21:40

TO Kikuska: ahojky, partnera včera taky převezli do rapotic, zatím nic moc nevim, ale snad to zvládne, ma to ještě na necelý rok. Doma mám dvě děti, nejmladší roční, takže nic moc :-(

Feliz | 7.3.2015 15:53

Ahojte děvčata

Potřebovala bych poradit se vším co a jak mohu ja udělat, pritele v utery sebrali do vazby já nevim co dál. Mám pocit že něco předemnou skýval, Sice mi tvrdil že mi rika vše a pravdu ale ja potomhle co se stalo tomu neveřim, Mohu se jako přitelkyně vůbec dobrat pravdy i jinak než jen to co mi on sám řekne? Tvrdi mi že je to kvuli neplaceni alimentu. Budu moc vdečna pokud se mi nekterá z vas ozve na email mm90137@gmail.com

Kikuska | 5.3.2015 09:08

Ahoj holky take mam pritele ve vezeni ted to bude 5 mesicu..nemate tady nektera nekoho zavreneho v Rapoticich nebo nejse nektera z okoli Ostravy..zustala jsem sama s miminkem a rada bych si s nekym popovidala..klidne piste na muj email Kikuska1@seznam.cz a ja Vam tam popripade poslu i facebook :) tesim se na odpovedi holky a drzte se :-*

kačkýss | 27.2.2015 21:14

Ahoj holky, nevíte jestli mohu poslat v pětikilovce přítelovi do vězení plyšáka? Nemáte s tím některá zkušenost jestli mu to dají? Teď byl převezen z vazby do výkonu trestu v Pardubicích, nemáte někdo zkušenost s tímhle vězením?
Díky :-)

TO jituluna:

Ahoj, jojo je tam 8měsíců. Napiš mi na meila. Můžeme pokecat řeknu víc info o Stráži :-)

jituluna | 6.2.2015 14:06

Ahoj taky budu mit pritele ve veznici Straz pod ralskem a taky by mne zajimalo to PP.Mas tam pritele 8 mnesicu?Nemohla by jsi.mi dat naky info jaky to tam je?Dekuji

tmistr | 5.2.2015 10:32

Milé dámy , znovu se Vám snažím říci , abyste se obrátily na odbornou pomoc k neziskové organizaci.Poradí Vám,pomůžou a zodpoví všechny Vaše dotazy a přesně-protože mají zkušenosti.Vím,že Vaše situace je těžká a sil mnoho není - tak ji řešte konstruktivně... http://vita-libera4.webnode.cz/ ;-)

niki | 4.2.2015 17:44

Ahojte. Nevíte kde je největší šance na PP ? Manžel je ve vězení s ostrahou za daně. Na 5 let. Někde na Moravě? Je prvotrest.

Tvuj tajny ctitel... | 3.2.2015 21:39

TO anonymka: Neboj Ptruško Buberlovic, taky půjdeš sedět a na hodně dlouho...seš totiž internetová podvodnice...ale znáš to, na každou svini se vaří voda a třeba se se svým milovaným zase shledáš ty č... clamp

ja | 3.2.2015 16:30

nemáte někoho ve vazební věznici olomouc?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění