Diskuse: Holeni intimnich

Řadit:
85
Kamarádka nemá fotografii.
Svea Poslat vzkaz | 18.4.2007 16:05

Ahojky,

můžu doporučit bodyfresh od Justu. Stojí asi 470 Kč, není sice levný, ale opravdu pomáhá. Je to gel z šalvěje, která je velmi dezinfekční, takže se nemusíte bát, že by to nezabralo. Ale dost to pálí :-) Dá se to vydržet, ale příjemné to moc není :-)::vyplazeny-jazyk::

Raffaelo Poslat vzkaz | 18.4.2007 14:20

A je ten krém od oriflamu dobrej??? ::kvetina::

| 18.4.2007 13:14

Také se holím už nějaký ten rok a už si to jinak ani nedovedu představit. Partnerovi se to líbí a mě to vyhovuje co se týká hygieny - hlavně když mám “ své dny“. Používám žiletku je to nejrychlejší způsob.
Jsem ráda, že někdo založil tuhle diskusi a že už to není úplné tabu. Pa, pa.::souhlas::

| 17.4.2007 18:19

Oriflame má krém na intímne miesta.::radujici::

| 17.4.2007 00:02

taky se holím tak 4 roky a pořád mi naskakují po holení ty červené pupínky,nemůžu se jich zbavit. na holení jsem používala i dámské pěny sle ty pupínky se objevují pořád,prosím o radu jak se jich zbavit aby kůže byla jemná a nezrudla.

DANiELA Poslat vzkaz | 12.4.2007 17:05

ja uz se taky holim nejakych par let a nedokazala bych si to predstavit jinak ;-) s pupinkama jsem problem nemela nastesti nikdy, a to jsem ani nepouzivala zadny krem a nic (a holim se klasicky ziletkou).. ale posledni dobou mam cele telo hodne suche a musim se neustale mazat.. samozrejme mam krem na oblicej, ruce, telo, nohy, tak jsem se chtela zeptat, jestli existuje i nejaky specialni hydratacni krem na intimni mista :-)

| 12.4.2007 13:24

Ahoj, já mám vyzkoušeno, že když si potřu oholená místa pánskou kolínskou, je to super, bez pupínků ::souhlas:: Ale pozor !!! Nesmíte si nikam jinam dát ::ne-ne::, jinak byste mohly být problémy..., výtok apod.
Hezký den. Lucie

Raffaelo Poslat vzkaz | 12.4.2007 11:02

ahojky, taky používám obyč. krém. Ted mám od Dove, ten hydratační, nebo jsem taky měla dětské tělové mléko a olej, ale ty pupínky naskáčou vždycky =o/

| 12.4.2007 10:38

Zrovna včera jsem si vyholila první písmemo z křestního jména mého manžela ::vyplazeny-jazyk::. Holení v intimních místech je pro mě stejná samozřejmost jako holení podpaží či nohou. Nejprve jsem používala klasický depilační krém (weet), ale mám problémy s chemikáliemi v kosmetice, takže jsem přešla na žiletku. Ta má tu nevýhodu, že pokud máš citlivou pleť jako já, bude si na ni zvykat tak dva tři roky. To znamená, že do dvou dnů po oholení ti naskočí pupínky. (proto sex hned po oholení a pak až za tři dny ::radujici::), jsem už na konci toho procesu, takže pleť si na to pomalu zvykla a už tolik nevyvádí. Nepoužívám pěnu, ale mastný krém jako je například nivea. ::souhlas:: Petra

DANiELA Poslat vzkaz | 12.4.2007 01:34

Ahoj, chtela bych se zeptat, jestli nektera pouzivate nejaky krem po holeni intimnich partii, ktery byste mi mohla doporucit?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění