Diskuse: Bolest kloubů

Řadit:
84
Kamarádka nemá fotografii.
Dittka | 27.5.2014 20:31

TO Kamila: Přímo doktor ? No mi to poradila maminka (taky má problémy) a myslím, že pomalu pomáhá. Zatím dobrý

Lucus | 4.5.2014 21:44

Já s ním mám také dobrou zkušenost Začala jsem ho brát na kolena na doporučení kamarádky rodinné a zabral Kloubům zdar !!!

Inka | 20.12.2013 16:29

Mně na bolest kloubů (konkrétně kolen) pomohla zdravotní židle. Zdravé sezení je velmi důležité, což jsem zjistila až po koupení této super židle ;) Zkuste to také

Holky fakt děkuji za rady. Objednala jsem přípravek od aromedici a mněl úspěch. :) Takže když budete mít problémy neváhejte vyzkoušet.

Anonym | 8.8.2013 19:12

TO vvaandan@gmail.com: První mazání K1 - „Kloubol“ snižuje bolest kloubů a podporuje regeneraci tkáně. Za chvíli potom doporučuji mazat Lymfolejem MO pro vazovou lubrikaci a aktivizaci lymfy.
Z čajů pít AK a CK...

TO lenka.sucha75@seznam.cz:

Ahoj, děkuji za tvou radu. Objednám mu asi taky ten gél. Doufám, že mu to pomůže.

TO kris.sucha@centrum.cz:

Po sporte, ze začátku jenom zřídka ale teď skoro každý den. Holky pište, raďte.. Chci ho překvapit. :) Znáte nějaké vhodné přípravky?

TO vvaandan@gmail.com:

Ahoj, jak často se u tvého přítele objevují tyhle bolesti? Když je to časté a intenzivní tak by měl raději zajít k lékaři. Jinak jsou na klouby vhodné různé masti.

zdravím vás :) můj přítel se stěžuje na bolesti kloubů, chtěla bych mu nato nějaký přípravek sehnat. Má tu někdo s tímto problémem taky zkušenost? Předem dík za odpověď

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění