Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
36166
llenka
llenka Poslat vzkaz | 8.3.2017 08:25

Krásný den vám všem tady na kafíčku.Sluníčko nádherně svítí a já jsem se dala do gruntování ložnice.Pokud se počasí nepokazí,mohlo by i prádlo venku proschnout. Vařit nemusím, máme od včera . Tak si ten den užijte každá podle sebe, když je to MDŽ. ;-)

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 8.3.2017 08:11

Přeji dobré ráno a příjemný celý den. Sluníčko se svátečně usmívá. ;-) Za chvíli přiveze syn malého a odveze dědu na kapačku. Vařím friko, aby u nás neměl hlad. :-D Potřebuje zase změnu.

lidanka
lidanka Poslat vzkaz | 8.3.2017 07:49

Přeji pěkný den.Začíná tu svítit,ráno sice byly jen 2° ale začíná to stoupat.Já se snažím Ywett jíst kysané zelí,mám svoje,ale už jsem vyzkoušela moc všeho a nějak se nedaří to ukočírovat.Dávám si teď každý večer na průdušky zábal se sádlem a ono to tak nějak pomáhá.Začínám líp vykašlávat.A dneska koupím buď ty grepové kapky,nebo Lichořeřišnici,prý to je taky přírodní antibiotikum.Jinak nám všem taky přeji pěkný den k tomu MDŽ,bývaly to velké oslavy v podnicích a ti muži to náležitě využívali :-( hello

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 8.3.2017 07:24

Dobré ráno na kafíčku .

Přeji nám všem ženám vše nejlepší k svátku MDŽ .

Děvčata vzpomínáte na dřívější oslavy tohoto dne ? Některé roky bych vrátila ale většinou si tento den patřičně užívali muži a můj muž také rád slavil tento svátek .

Je to už přes třicet roků kdy manžel dostal ze zaměstnání jarní týdenní pobyt v Praze . Byly tam různě organizované prohlídky památek a kulturní akce . Z jedné jsme se večer vraceli i se známými , my ženy vpředu a muži krok za námi . Po nějaké době jsme slyšely ženské ovíněné a vyzývavé laškování , do kterého zazněla otázka mého manžela , děvčata a odkud tak pozdě jdete a milá děvčata odvětila z oslavy MDŽ -ten den bylo 21. března . Když jsme se otočily milé kočenky byly zavěšené do našich mužů , na štěstí se nechaly lehce odpálkovat a pánové měli štěstí , že nebyly okradení a my ,že nás naši mužové neodpálkovali a nenabídli ženám doprovod .

Spokojený den všem přeji a marodům uzdravení .♥

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 7.3.2017 18:10

TO Koliduš: Díky za vysvětlení.

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 7.3.2017 18:09

TO jana50: Jani, máš krásnou hortenzii. Přihnojuješ jí hnojivem na hortenzie, viď.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 7.3.2017 17:59

Ywett, nejde mi odpovědět přímo tobě. :-( Děda se stará o chovné hejno divokých kachen. Když začnou nést, tak musí vejce sebrat, omýt a připravit na odvoz do líhně. Tak se mu snažím pomáhat a dělit se o zisk. :-D Počasí je dnes odpoledne proměnlivé, jsou docela prudké přeháňky a je zima. Hezký zbytek večera ♥♥♥

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 7.3.2017 15:31

Hezké odpoledne,děvčata,
nám se tu střídá aprílové počasí :-D .V noci musel padat sníh,dopoledne chvíli pršelo se sněhem a teď svítí sluníčko :-D .Ale teplo není,jenom 6 stupínků.
Však taky,až vyrazím s pejsky,tak navleču se :-) .
MARCÍ,Kofík je průzkumník.A jak si spokojeně hoví clamp :-) .
YWETTKO,mně loni hortenzie taky málo kvetla,pozdní jarní mrazíky ji spálily,tohle je snímek z r.2015 :-)

Jó,LIDUŠKA ta to s vejci umí clamp ;-) ,každoročně má velmi dobré výsledky clamp clamp clamp .
MARJÁNKO,moc se mi líbí zeleninové záhony clamp clamp clamp .Vím,co to dá práce než se zelenina vypěstuje.Musím pochválit i Tvého JENÍČKA,že ještě po práci doma spolu hospodaříte.A že máte starší stroje,nevadí,hlavně,že vám usnadňují tuhle těžkou práci clamp clamp clamp .Vím,o čem píši.
RŮŽENKO,tomu čínskému kohoutovi jsme se s taťkou taky nasmáli :-D .Co všechno lidi dají do televize :-D Tak a teď se dalo venku do deště,tak s procházkou ještě na chvíli počkám.
Přeji vám hezký zbytek dne :-) hello hello hello

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 7.3.2017 14:05

TO marcipka☺marcipán: Marci, to nemá chybu!!!! Já si Kofíka pokaždé, kdykoli sem dáš fotku, ukládám. A tak ho sem s dovolením dneska taky dám. Pohlaď ho a podrbej za ušičkama od tety Ywett. A Taky Tříbarevku a Gríšu. Ta věž je skvělá a Kofík na ní boží!!!!

PS: Kliidně bych chtěla být tvojí kočkou.

marcipka☺marcipán

TO Ywett: Ywettíku, tak jsem pořád vybírala, až jsem se rozhodla pro věž a udělala jsem dobře. Přesně, jak jsi napsala. Kofík to prozkoumal důkladně s 3 barevkou. Zadek měl venku a do toho nejvyššího otvoru se nasoukal dovnitř a postupně bádal až na samé dno. Pak se packovali navzájem. Fotka je aktuální, dnes mají zataženou roletu a Kofajz tam chrní. Pa

♥Jarka*Alice♥

Přeji klidné odpoledne. Venku je zamračeno, ale zatím nic nepadá, tak doufám, že to ještě chvíli vydrží, protože musím s pejskem. Už jsem sice vytáhla lehčí bundu, ale v tyto dny zase oblékám teplejší, protože venku je dost syrovo. hello

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 7.3.2017 12:39

Přeji pěkný den. U Divoké Orlice je zataženo, ale neprší. Vypisovala jsem se tady o rúžích a úplně jsem zapomněla na hortenzie.Tak jsem to dnes napravila a ostříhala jim oschlé květy. Má se to dělat v únoru, ale ještě naštěstí nebylo pozdě.Mám dvě obě jsou každým rokem obalené květy. Tu jednu jsem si před lety koupila v HK v Hornbachu. Nějak se jí u mne nelíbilo a začala být divná. Na podzim jsem se rozhodla, že ji vyhodím a tak skončila na kompostu. No a na jaře mi muž přinesl trs čehosi zeleného, hustého, bylo jasné, že se jedná o nějakou kytku, ale nebylo nám jasné o jakou a kde se na kompostu vůbec vzala. Až po dlouhém přemýšlení mi došlo, že to bude ta vyhozená hortenzie. Zkrátka se na kompostu přes zimu vyléčila a tím pádem od té doby nemáme kompost, ale lékárnu.
A ještě jedna věc je zajímavá . Když muž na chalupě prohlásil u švestky, že ji pokácí, protože je k ničemu, tak se zmátořila a na jaře rozkvetla. To samé se stalo s jabloní.Jakoby tomu strom rozuměl. Ale já mám stromy ráda a nikdy bych nedovolila některý pokácet jen proto, že nerodí.
Tak se mějte, ještě nahlédnu.

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 7.3.2017 12:14

TO Koliduš: Liduško, jsem tady skoro nová a tak na tom jsem stejně jako Anička, když jak píše, sem před rokem přišla.Jde o ta vejce kachní nebo slepičí, která omýváš. Jsem zvědavá,

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 7.3.2017 12:08

TO lidanka: Někde jsem četla, že na imunitu nejlépe fungují ty zdroje ovoce a zeleniny, které pocházejí z pásma, ve kterém člověk žije. Nevím, jestli je to na 100% pravda, ale mně moc pomáhá obyčejné kyselé zelí za syrova.

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 7.3.2017 11:56

TO marcipka☺marcipán: Marci, tak jsi tu věž přece jen koupila.A jestlipak se Kofík usadil úplně nahoře, přesně tak jak to bylo na obrázku?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění