Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
39430
jana50
jana50 Poslat vzkaz | 19.9.2017 18:42

Bylo jich dva pekáče :-D Ta druhá fotka se mi nepovedla,byla rozmazaná :-D .Do omáček a do polévek budou clamp

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 19.9.2017 18:35

TO *Alice♥: Ali,v panelácích,to nejde udělat si zásobu brambor na celou zimu :-\ .A potom na jaře,to jsou brambory v obchodech teprve drahé :-\

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 19.9.2017 18:32

TO llenka: LENKO,jsi dobrá zahradnice clamp ;-) .A co č.řepu,ještě ji máš v zemi?

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 19.9.2017 17:30

TO Helena57: Helenko, já nechodila po obchodech, ale na trhu. Ten je na náměstí a prodává se tam zelenina, ovoce, kytičky v květináčích i řezané, pečivo, maso, houby a i grilovaná kuřata. Já tam moc nenakupuji, protože se mi to zdá předražené. Oni si určitě přiráží i za to, že musí stát na slunci nebo v dešti. Na obrázku je anturie, kterou mi přinesly děti. :-))

vinstejn@seznam.cz

TO RejholcovicPepina:

takovým nepomlže ani můj Bože. Ledaže opravdu příjdou o všechno, pak jim to asi dojde.
Mám takové sousedy, exekuce na baráku za všechno, zdravotní, telefony, pojišťovny, půjčky a oba dva od hlavy až k patě označkovaní, drahá auta, dovolené, tenisy, masáže. Když jim cvakalo a dům už byl v dražbě tak si napůjčovali kde se dalo (spíš kdo jim půjčil), pak naštěstí zdědili byt, ten prodali a dům zachránili. Všem od kterých si půjčili nevrátili, museli je uhánět, nebrali telefony, zapírali se. Dva roky byl klid. Letos v srpnu jim vypli elektřinu, byli bez ní měsíc, než zaplatili a už mají další exekuce v katastru, ale dál si žijí na vysoké noze, oblečení, auta, nový gril, nová televize...nechápu....

vinstejn@seznam.cz

TO Barča:

No moje zkušenost je jiná. Pracovala jsem skoro 20 let na úřadu práce s dávkách, takže vím o čem mluvím. S matkami samoživitelkami se poslední roky roztrhl pytel. Berou příspěvky na bydlení, pokud mají na dané adrese trvalý pobyt, tak jim to zapaltí celé, plus příspěvky v hmotné nouzi. Pak příjdou s formuláři na další kvartál ve značkovém oblečení, s umělými nehty a mobilem za 10 000 tisíc. Jasně že případy, kdy matka zůstane sama s dětma, protože se rozvede a ex neplatí výživné, ona je třeba ještě na MD jsou úplně z jiného soudku.
Já to beru podle toho, co jsem zažila na vlastní kůži. Oni už dnes prostě když čekají dítě mají v plánu „obrat stát“.Z mých peněz to jasně nejde, jen jsem reagovala na to, když se tady o samoživitelkách píše.

♥Jarka*Alice♥

Známku solidarity pamatuji, bylo to vždy automaticky při přebírání výplaty spolu se známkami ROH.

♥Jarka*Alice♥

TO jana50: Tady prodává brambory jen statek ze zemědělské školy, ale jen velké pytle na uskladnění. To já nekupuji, to v paneláku nejde, ty brambory nevydrží. Mívám maximálně 10 kg na balkoně pokud nemrzne. :-\

♥Jarka*Alice♥

U nás dnes opět drobně prší, no raději bych měla babí léto. Tohle není ani na procházku, taky spací čas. Přeji klidné odpoledne.

llenka
llenka Poslat vzkaz | 19.9.2017 15:11

TO DIS: Tak na ty známky solidarity si pamatuji, máš pravdu ztrhli nám to z platu a bylo :-$

llenka
llenka Poslat vzkaz | 19.9.2017 15:08

TO Ywett: Tak ať ti jdou přípravy od ruky, a užij si návštěvy syna.

llenka
llenka Poslat vzkaz | 19.9.2017 15:06

TO jana50: Jani já mám celer obrovský, ještě, že ho mám komu dát, já bych takové bulvy ani nespotřebovala.

llenka
llenka Poslat vzkaz | 19.9.2017 15:04

Hezké úterní odpoledne, všem tady na kafíčku. Venku je šedivo, ale neprší.Včera jsem se byla dát ostříhat,no ostříhat, spíš je to takový mírný , udržovací zástřih,já chodím pravidelně tak za šest až sedm týdnů, mám ráda vlasy upravené.Dnes jsem vařila k obědu kuřecí stehna, brambory a dušenou mrkev s cuketou. vše jsem děla v jednom pekáči v troubě a bylo to výborné, chutě se nádherně propojily, před dopečením jsem na to všechno nakrájela máslo, aby byla dobrá šťávička a povedlo se. Na obědě byl u nás i jeden náš vnuk, škola mu záčíná až v říjnu, tak jsem byla ráda, že mu taky chutnalo. Za chvíli si půjdu uvařit kafíčko. Tak se mějte krásně hello hello hello

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 19.9.2017 14:12

Příjemné odpoledne,přeji,
tak,to jsem měla zase trampoty :-\ ,ne a ne se za vámi dostat.Pořád a to už od včera dopoledne mi místo přihlašování naskakovala reklama :-( .Vždyť přece žádné Volvo nechci :-D .
IWI,jsi moje krevní skupina clamp ,zima Tě nepřekvapí,co se zásob týče clamp .Už mám také nastrouhanou a uloženou v mrazáku mrkev ze zahrádky,ještě budu strouhat celer a petržel,ale až nakoupím v Kaufu.Myslela jsem si,že se mi celer vydaří,ale nééé :-D ,nať má pěknou,bujnou,ale pod zemí je malý :-D .V týdnu bych chtěla zavářet červenou řepu a jablíčka už taky čekají na sklizeň.Těch bude letos málo,ale alespoň tak.
Taťka byl dopoledne na houbách.Přivezl žampiony,zatím mám fotky v mobilu,ukáži.Vedle žampionů nám tu rostou špičáci a máselníci,ty už jsem převařila a už se mrazí.Hříbků tady v okolních lesích nacházíme málo,neznáme místa,tak nám stačí alespoň tyhle houbičky :-\ ALI,to je nehorázná cena za 1 kg brambor!My kupujeme z družstva,v srpnu byla cena za 1kg 12.-Kč,pak 10.-Kč a teď je za 8.-Kč.
BARUŠ,musela jsem se smát,jak pejsek si zakrývá packou oči :-D Je to malý šprýmař :-) clamp .Ještě,že tyhle čtyřnohé kamarády máme clamp ,bez nich by byl ten náš život jednotvárný clamp .
Na dnes byl hlášený déšť,tady svítí☼.
Mějte hezké odpoledne hello

DIS
DIS Poslat vzkaz | 19.9.2017 13:04

Zdravím děvčata.Máme polojasno a chladno.Včera jsem dělala pořádek ve skleníku.Mám tam ještě rajčata a vzadu byla nasetá mrkev petržel.Mám ze skleníku větší úrodu než venku ze záhonku.Rozmrazila jsem lednici a udělala v ní inventuru.Mám tam dost namraženého jídla tak se můžu ulejvat u vaření. Děvčata pamatujete jak se za minulého režimu platila známka solidarity.1 procento z platu jednou za rok a nikdo se nás neptal jestli souhlasíme.Přeji příjemný den :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění