Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
38762
atina47
atina47 Poslat vzkaz | 26.7.2017 18:58

TO FOTBAL: Anicko, vsechno nejlepsi k svatku. flower flower flower

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 26.7.2017 18:19

Dobrý podvečer , děvčata , nevím kolik jsem chodí Anduliček číst a proto si kousek vašich přáníček vezmu pro sebe , děkuji moc i za písničku Jani , tu opravdu mám ráda .Slibuji jak skončí okurková sezona , že se polepším a budu psát častěji . ;-) Ještě jednou díky .♥

hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 26.7.2017 17:51

Přijde Kohn do nebe a svatý Petr mu říká: „Kohn, jich sem vzít nemůžu.“ „Oj vej, proč, svatý Petře?“ „Nechovali se jako správný Žid.“ „Ale svatý Petře, proč si to myslej?“ „No řeknou, Kohn. Kde se narodili?“ „V Rakousku-Uhersku.“ „Kde začali chodit do školy?“ „V Československu.“ „Kde se oženili?“ „Ve Slovenském štátu.“ „Kde se jim narodilo první dítě?“ „V Sovětském svazu.“ „A kde zemřeli, Kohn?“ „Na Ukrajině.“ „Tak viděj, Kohn, že jich vzít nemůžu. Vždyť oni jsou cestovatel a ne správný židovský obchodník!“ „Oj vej... já přísahám, že jsem se z toho Mukačeva ani nehnul!!!“

hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 26.7.2017 17:47

Francouzský policista zastaví automobil a ptá se řidiče jestli požíval alkohol. S velkými obtížemi se Angličan přizná, že pil celý den. Že jeho dcera se ráno vdávala za Francouze a že on při té příležitosti pil šampaňské, vypil několik lahví vína a nakonec pár skleniček whisky.
To policistu rozčililo, nechal jej fouknout do balonku a nakonec se Angličana zeptal jestli si je vědom svého přestupku a ví proč bude podle francouzského zákona zatčen.
Angličan odpoví: „Ne pane, nevím. Když už jsme ale u těch otázek. Jste si vědom, že sedím v britském automobilu a řídí má žena na druhé straně?“

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 26.7.2017 14:37

TO Ywett: Heli, darling ,to by ses měla poradit ještě s jiným ortopedem :-\ .Nemám v tomhle zkušenosti,nemohu Ti poradit.Tady se na výměnu kloubu taky čeká kolik měsíců.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 26.7.2017 14:34

TO Koliduš: Liduško,pokusím se semena kopru sesbírat a pošlu.Zatím ještě nejsou semena zralá.Budu na to myslet.

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 26.7.2017 13:46

Děvčata, zdravím vás, a když se daří, tak se daří, Přání pro Aničku mám na dvakrát a co si myslím o prohlížeči Seznamu, to sem raději ani nebudu psát.
Včera jsem byla u ortopeda a výsledky předčily všechna moje očekávání. A to tak, že jsem z toho všeho přechodně poněkud na šrot. Obdržela jsem francouzské hole,ale to je ta jediná dobrá věc, která mě potkala. Jinak rentgen dopadl údajně tak, že mi dr.doporučil výměnu obou kyčelních kloubů. Levý bolí, ale pravý nebolí vůbec.
No ale zítra zajdu za našim dr. a všechno s ním v klidu proberu. Určitě zajdu ještě za jiným ortopedem, protože tento podává strohé informace.Na všechno se musím ptát já a vzhledem k tomu, že nejsem medicínsky vzdělaná, na spoustu důležitých informací se nezeptám. Navíc pan dr pracuje nepřetržitě od rána do deváté hodiny večerní v různých městech, takže mě napadá nejen přepracovanost, ale i co pacient, to peníze. Během mého pobytu v ordinaci několikrát telefonoval a potom nevěděl, kde skončil a mluvil zase o něčem jiném.Takže nevím, co si mám myslet. Rantgen by měl být jednoznačný, ale mate mě, že lidé, kteří píší o výměně kyčelního kloubu, líčí veliké bolesti a dlouhou dobu čekání na operaci. Já bych prý mohla do okresní nemocnice nastoupit třeba hned.A to nemám v levé noze nesnesitelné bolesti a v pravé žádné.Navíc do okresní nemocnice se mi vůbec nechce, neboť má hroznou pověst a říká se jí krematorium.
Tak než se zítra nějak poradím s našim dr. , pokud máte některá zkušenosti s touto operací a víte o dobrém zařízení , kde toto úspěšně operují, moc vás prosím,podělte se se mnou .
Říká se, že dělání zahání smutek, tak já jdu něco dělat.Dva dny se u nás neuklízelo,nevařilo, vařila jsem jen Amálce a taky je nejvyšší čas zapnout pračku.

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 26.7.2017 13:11

To je pro Aničku, prohlížeč Seznam mi nevzal obrázek, tak jsem musela jít na jiný prohlížeč.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 26.7.2017 13:01

Prší, to je novinka, co? Jsem ráda, že prší pěkně, zahradnicky. Nikam jsem nejela a dobře jsem udělala. K polednímu volal syn, pojede odpoledne nakoupit, tak pojedu s ním. K obědu jsem v troubě usmažila řízečky z patizonu a uvařila nové brambůrky. I děda si pochvaloval. Konečně pochopil, že nemusí být zelenina co největší aby byla dobrá. Jani, já jsem koupila nějaká modermí semena kopru. Narostl asi 10 cm a víc ne a ne. :-X Ani nevoní. Když nečtu, moje chyba. :-! Baruš, nejsi v tom sama. Také všechno kontroluji a když zapomenu, hned je průšvih. ;-)

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 26.7.2017 12:49

Aničko, k Tvému svátku Ti přeji hodně zdraví,ať se Ti splní všechna přání a ať máš kolem sebe jen samé hodné lidi.

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 26.7.2017 12:36

TO Barča: Barčo, hřib mazlák se jmenuje klouzek sličný ,nebo my mu tady říkáme podmáslík. Většinou roste blízko modřínů. Já ho mám strašně ráda do bílé houbové polévky. Dneska jsme jí zrovna měli.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 26.7.2017 10:32

Tak se nám tu rozpršelo ;-) .
Byla jsem na zahradě,že otrhám poslední větvičky ještě zeleného kopru a déšť mně zahnal ;-) .Tak alespoň ze skleníku jsem si přinesla 7 kousků beraních rohů a schovám je do mrazáku.Musím si najít práci doma :-)

♥Jarka*Alice♥

Pro Aničky.

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 26.7.2017 09:37

Všem Aničkám tady přeji všechno nejlepší k svátku. Určitě se vám všem šikne zdraví, pohoda, ale i kousek toho štěstíčka. Tak si oslavu pěkně užijte. <:-) <:-)

lidanka
lidanka Poslat vzkaz | 26.7.2017 09:34

pro Aničky

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění