Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
37636
iwi
iwi Poslat vzkaz | 18.5.2017 15:21

Pěkný den, dnes jsme byli od rána bez elektřiny, něco opravovali. Tak jsme zajeli s dcerou do města nakoupit. Teď čekám na kamarádku, příjde na kafe.

DIS
DIS Poslat vzkaz | 18.5.2017 11:17

Zdravím děvčata.Sluníčko od rána pálí.Já se pustila do většího úklidu a proháním i pračku.Zítra přijede větší návštěva do neděle tak musím něco navařit a upéct.Pěkný sluneční čtvrtek.

♥Jarka*Alice♥

TO bublinka.prskava: Tak ať je brzy vše lepší. darling hello

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 18.5.2017 09:23

Příjemné dopoledne,děvčata,
tak zase jeden nádherný,teplý, slunečný den clamp .Což o to,teplo mám ráda,ale trochu zahradnického deštíku by neškodilo :-\ :-) .
Ale do večera je ještě daleko,třeba nám tu už konečně sprchne ;-) Nám už tu jabloně pomalu odkvétají,tak ještě posílám jednu z našich jablůněk ;-) .
Tu trávu už jsme včera posekali,králíci a slepičky si na ní pochutnali :-) .
Hezký den všem hello hello hello

atina47
atina47 Poslat vzkaz | 18.5.2017 09:20

Hezky den vsem, slunko nas bude grilovat, mne cestou na nakup a zahradnice pri praci. At se Vam dari. hello

bublinka.prskava

Ahoj děvčata,nebyla jsem tady ani nepamatuji,mám moc starostí a práce a tak jsem ráda že si vás v rychlosti přelouskám. Jsem ráda že jste v pořádku a užíváte si zahrad a kytiček a sejete a sázíte a užíváte tyto krásné slunečné dny.Opravdu teď nenám čas ani náladu na psaní a tak vám přeju krásné léto,ať se vám vše daří a já zas někdy písnu. hello

♥Jarka*Alice♥

TO jana50: Tak snad vyjde i počasí. :-)

♥Jarka*Alice♥

Ahoj všem, přeji hezký sluníčkový den. hello ;-)

llenka
llenka Poslat vzkaz | 18.5.2017 07:53

Dana a Barča tady píše o kytičkách z Polska. Ja jsem včera ráno jela na trh, protože k nám jezdí trhovci právě z Polska a mají nádherné kytky.

Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 18.5.2017 07:23

TO Dana51: Taky jsem kdysi jezdila velice často do Polska nakupovat. Máme ho tady kousek za obzorem. Teď tam jezdí dcera, hlavně na jaře a na podzim do zahradnictví v Glupčicích. Je to kousek od Krnova. Letos už byla a dovezla si nádherné kytičky. Taky mi osadila 2 truhlíky těmi žíhanými velkokvětými begoniemi. Doufám, že si cibulky dokážu uchovat i přes zimu. Mívám je v papírovým sáčku s pískem ve vlhku.

Taky mám vyprané koupelnové předložky a 2 deky a za chvíli je pověsím ven na sluníčko. Včera mi uschly venku přehozy a kryt na matraci.

Dnes si udělám k obědu bramborové placky , polévka ještě zbyla, čerstvou uvařím zase na pár dnů až večer. Teď si budu užívat zahrádky, musím zlikvidovat kopečky hnědých mravenců, kteří se mi usídlili přímo v trávníku.

Mějte se krásně a užijte si slunečného a teplého počasí.

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 18.5.2017 07:02

Hezké opravdu sluníčkové dobré ráno. Už mám pověsené prádlo , tak to bude hezky schnout. Dneska vyperu venku podsedáky u židlí a do večera to bude suché.K obědo udělám guláš a budu jen venku na zahradě. Včera jsem si přivezla z Polska ještě nějaké kytičky tak je zasadím. Mějta se hezky a užívejte si sluníčka. :-) :-) hello

llenka
llenka Poslat vzkaz | 18.5.2017 06:30

Krásné slunečné ráno,vám všem tady na kafíčku. Včera byl překrásný slunečný den a dnes tomu asi nebude jinak. Včera jsem si po osmé hodině ráno zajela na trh ještě pro nějaké kytičky a pak jsem byla celý den na zahradě. Když jsem si vás teď přišla přečíst, tak vidím,že jste asi taky trávily čas hodně venku, protože tady večer nikdo nikde nebyl. Užívejte krásných slunečných dnů a kochejte se nádhernou zelení a rozkvetlých květů. Nám právě na zahradě kvete jedna velká stará jabloň, krásně voní, no prostě nádhera. hello hello hello

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 17.5.2017 15:32

Příjemné odpoledne,děvčata,
polojasno 22°C a nezaprší a nezaprší :-( .
Záhony už musím zalévat vodou ze studny,jinak by všechna moje práce o zeleninu a kytičky byla k ničemu =-O Včera jsem se chystala,že odpoledne podám hlášení :-) ,ale,přišli známí a bylo po plánu ;-) ANIČKO,v kolektivu se vždycky najde individuum,které závidí,donáší a nesnáší se s ostatními :-( .To už bylo,je a asi dlouho bude.Snaž se nějak přes to přenést.Potom práce v kolektivu po psychické stránce je opravdu těžká.Přeji Ti hodně síly darling darling darling .
Děkuji moc za pochvalu hafíka,maxipsa ;-) :-) .
ALI,to je dobře,že se spolu podíváte na výlet,a Dany je vám jistě taky vděčný,když se může jen tak proběhat clamp clamp clamp .
KVĚTUŠ, ;-) ,Ty jsi pořád krok přede mnou :-) .Sadbu afrikánů a cýnií mám pořád ještě v bedýnkách :-) .Už jsem se smířila ,že u nás jen tak brzy pršet nebude,tak navečer pořádně zaliji záhony a sadbu budu postupně vysazovat.
IWI,taky jsem ráno pověsila prádlo a před chvílí už ho sbírala,přece jen je ☼
výhodou :-) .

♥Jarka*Alice♥

TO Koliduš: Liduško šetři se.♥

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění