Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
36692
DIS
DIS Poslat vzkaz | 28.3.2017 13:11

Marjánko vše nejlepší k narozeninám

iwi
iwi Poslat vzkaz | 28.3.2017 12:47

Já jsem byla s vnoučkem venku. On si hrál a já jsem vyhrabávala listí a suché traviny. Pro dnešek stačí, zítra budu pokračovat a zaseju petržel, něco jsme zaseli na podzim, ale petržele není nikdy dost. ;-)

DIS
DIS Poslat vzkaz | 28.3.2017 11:05

Dobré dopoledne.Máme slunečno 8st.Muž umývá okna a já rozmrazuju jídlo z mrazničky.Příjemný den.

marcipka☺marcipán

Zdravím děvčata. Dnes jsem jenom skočila k Vietnamcům pro brambory. Už byla cena 9,90 Kč. Do minulého týdne stály 9 Kč. Odpoledne přiveze PPL nákupní tašku na kolečkách, tak asi zítra vyzkouším. A co naše Alička, už s ní někde byla ? Vyperu záclony, trochu poklidím a budu hlídat kočky na balkoně darling

♥Jarka*Alice♥

Dnes to vypadá zase na hezký den. Tak si ho užijte v klidu a pohodě.

iwi
iwi Poslat vzkaz | 28.3.2017 08:46

Pěkný den děvčata, v noci jsem se budila a motaly se mi různé sny. Ráno jsem se podívala do kalendáře a dnes je novoluní. Ihned mě to napadlo, protože na mě má Měsíc velký vliv i úplněk. Dnes je hezky tak jdu na zahradu. Musím něco dělat, tak dnes budu vyhrabovat trávník :-D

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 28.3.2017 08:32

Děvčata , v dnešní den se dříve slavil DEN učitelů - přeji všem kantorům , těm v penzi stálé zdraví a těm aktivním pevné nervy a zdravíčko . flower

Nějak se na svátek kantorů v dnešní době zapomíná a to je škoda .

Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 28.3.2017 08:09

U nás je nádherně. Dcera končila včera dříve, tak mi přišla umýt okna na verandě a pověsit čisté letní záclonky. Hned to prokouklo, a i tou operaci očí vidím tak jasně , že mám ve verandě najednou plno světla.

Dnes ráno mi už venku visí vyprané záclony a hned půjdou zase odpočívat do skříně až do listopadu.

Včera bylo ve městě plno lidí už jen v mikinách , někteří odvážlivci už měli i holé nohy. Ale to mně ohrnula zima.

Udělala jsem krásné kytice z umělých narcisu a umělé trávy a půjdu na hřbitov umýt hroby a jarně je nazdobit. Živé kytky by ještě nevydržely chladné noci a rána. Ze zahrádky ani v létě své kytičky do vázy nedávám, to raději dcera koupi v Lídlu za pár korun hezké živé kytky. Vodu si na umytí hrobů musím vzít z domova, protože voda s na hřbitově pouští až už nehrozí mrazíky.

Přeji vám hezký den, k obědu dnes budou sladké knedle s povidly a mákem.

lidanka
lidanka Poslat vzkaz | 28.3.2017 08:05

Všem přeji krásné ránko.Dočítám průběžně a taky se tu točím okolo plotny,úklidu a už teď i zahrady.Včera jsem oprala a usušila venku,umyla 4 okna a pak jsem už odpočívala.Ono jak se na jaro zabere trošku víc,už to naše kosti cítí.Dneska už mám zase nachystanou várku v pračce a myslím že se bude točit víckrát,venku to bude sušit.Dneska chci udělat šunkofleky na 2 dny,ať můžu pobýt víc venku.Musím koupit semínka a něco už zaset ať to roste.Tak si užijte krásné a pohodové jarní dny hello

llenka
llenka Poslat vzkaz | 28.3.2017 08:04

Tak už ji vidíííííííííííííííím :-D

llenka
llenka Poslat vzkaz | 28.3.2017 08:03

Hezký den, všem tady na kafíčku, přeji. Včera jsem dopoledne pracovala na zahradě a odpledne jsem jela za kamarádkou. Dnes budu celý den pracovat doma. Dlouho jsem tu neviděla Danušku.

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 28.3.2017 07:54

Děvčata přeji hezké dobré ráno. Hlavně ,že už je venku sluníčko a hned je veseleji. K obědu dneska vařím už na zítra šunkafleky a uzenou rýžovou polévku.Mám totiž zítra malý srazík s kámoškama.Mějte se moc hezky ,opatrujte se a užívejte si sluníčka. hello hello :-)

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 28.3.2017 07:29

Děvčata , dobré ráno .

Mrazík u nás nebyl a jaro se ukazuje v plné síle . Ptáci zpívají , krtek ryje , minulý týden jsem objevila jednoho slimáka -slizouna .Pro mne je pravé jaro až tehdy až mně rozkvetou moje milované modřence ♥ - to je moje nejoblíbenější jarní kytička .

K obědu udělám česnečku , brambory a v lednici se tulí dva ptáčci , pak je šupnu do mikrovlnky .

Včera jsem měla pochůzkový a vyřizovací den a dnes se konečně pustím do oken v patře . :-( Co na plat jsou moje .

Děvčata ať se nám práce daří a oknům zdar . ;-) Večer si uděláme welnes dle návodu Marcelky . :-D

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 28.3.2017 06:49

Dobré ráno přeji. Dnes má být nejteplejší den od října. clamp Už to jaro myslí vážně. Druhou noc nemohu spát. Snad se na mne nezačíná podepisovat změna času. :-( Za chvíli tu bude malý a já dnes nemám mustr na oběd. :-! Mějte hezký den a užívejte si sluníčka.☺♥ hello

♥Jarka*Alice♥

Přeji všem pohodový den. Od rána máme sluníčko☼, ale ráno bylo půl stupínku pod nulou. K obědu jsme dojedli zbytky z víkendu a zítra teprve musím něco zase uvařit. hello

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění