Diskuse: Nové ženy.cz - co se vám líbí, nelíbí, nefunguje atd.

Řadit:
1509
..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 10.8.2011 10:27

TO martina_dvorakova: reaguji místo Kendy , dříve bylo možné přímo z netu si dát do diskuze obrázek nyní to nejde, musíme si ho nejprv uložit k sobě do počítače do obrázků , takhle to Anička myslela, hezký den . Mávám .

martina_dvorakova

TO Johanka: Johanko, určitě to není tím, že byste mohla odesílat jen jeden příspěvek denně, někde je nějaká chyba, ale nevím kde. Zkoušela jsem to teď v několika prohlížečích a u mě je to v pořádku. Mohla byste mi prosím napsat, jaký používáte prohlížeč a ideálně i verzi? Podívám se na to. Moc děkuju Martina

martina_dvorakova

TO Kloa: vložím vám sem obrázek, kde se nastavuje tučné písmo, kurzíva i podtržení. Komu je příspěvek napsaný, to se zobrazuje automaticky po kliku na reagovat. A odkazy můžete vložit normálně do textu, po odeslání příspěvku budou vypadat jako odkaz

martina_dvorakova

Kendy, jak uložit? Musíte ho mít uložený v PC nebo někde na disku, ale to je přece normální, že nemůžete nahrát fotku, kterou nemáte.

Tepu
Tepu Poslat vzkaz | 9.8.2011 19:45

Také jsem z toho rozladěná.Místo aby vše pomalu směřovalo k lepšímu,podle mě je to čím dál horší.Zpočátku se mě podařilo poslat alespoň 1 obrázek. Dneska už nic.Písmenka si též dělají co chtějí. :-( Připadá mě to jako zkouška trpělivosti nás čtenářek :-X

Mariana
Mariana Poslat vzkaz | 9.8.2011 19:35

Mě už také štve, že napsané příspěvky zmiznou.To už by se nemělo stávat.

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 9.8.2011 19:33

A ještě k těm fotkám. Mám je řazeny naopak, tedy jinak, než jak by se měly prohlížet :-\

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 9.8.2011 19:25

Tak si také zkusím napsat příspěvek :-)

Nestačím sledovat celou tuto diskuzi, tak snad nebudu psát něco o čem se už ví a řeší se. Mám zatím pár poznatků - absence názvu příspěvku. Dle mě užitečná věc, šlo do něj vložit minimálně informaci o tom pro koho je určen. Dále musím při prohlížení fotek klikat na ukazatel pro další fotku dvakrát, aby se objevila následující fotografie. A také netuším jak zvýraznit písmo v příspěvku tučně či jinak odlišit. Také schází odkaz na vložení hypertextového souboru.

Pro začátek je toho dost ;-)

Johanka
Johanka Poslat vzkaz | 9.8.2011 15:47

TO martina_dvorakova: Ano, na zdejší diskuzi. Napíši příspěvek, přidám obrázek, odešlu a v pořádku. Napíši další příspěvek, chci přidat další fotku - obrázek a již mi to nejde. Není tam rámeček s nápisem nahrát obrázek. Pokud kliknu jen na slovo Obrázek, který je vlevo, není zvýrazněno, nic se neděje. Domnívám se tedy, že mám nárok odeslat jen jen obrázek denně. Je možné, že dělám někde chybu já, ale když mi to jde jednou a dělám přesně to samé dvakrát i potřetí a nejde to, tak nevím , v čem to drhne. Dík za vysvětlení a hezký den.

K Ani
K Ani Poslat vzkaz | 9.8.2011 15:09

TO martina_dvorakova: taky se přidám ze svou troškou do mlýna , chci se zeptat , proč se nedají obrázky zkopírovat přímo do diskuze a proč si je musím nejdřív uložit a až pak se možná podaří odeslat. Děkuji

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 9.8.2011 11:33

TO martina_dvorakova: Hm smajlíci věčné téma, jsou fakt hrozní a že se mi pokaždé nedaří nahrát fotku už také neřeším, prostě až to nepůjde tak se přesunem a hotovo, jinak ti co u vás malují smajlíky,se moc neukázali , předpokládám že jsou to muži , jinak bych napsala tvrdé y . Ale parvda je že jste řadu smajlíků rozšířili, ale jak jsem psala nic moc, co bylo špatného na smajlících kteří jsou zdarma k stažení ? Vy za ně musíte platit ? Já se přihlašuji v pohodě dobře, jen jsem musela také znovu souhlasit s podmínkami na stránkách kde jsem s nima už jednou souhlasila , Pakárna . kroutím hlavou, smajlík tomu není . No jen se mrkněte na hladícího smajlíka , co vás napadne ? Mě napadne že se mlátí pěstičkou do hlavy , fakt dobré ,/ ironie / opět kroutím hlavou bez smajlíka ...

martina_dvorakova

TO : Prabab, odhlašování, resp. trvalé přihlášení opravdu nějakou dobu zlobilo. Nyní se ale zdá, že je to v pořádku. Nemůže to být tím, že jste třeba otevřela web v jiném prohlížeči nebo na jiném počítači?

Podmínky jsou narovnáním vztah mezi uživatelem a provozovatelem webu. Prosím, berte je jako „nutné zlo“, které je třeba čas od času aktualizovat.

Mrzí mě, že se vám nelíbí smajlíci a připadá vám, že je jich mnoho, spousta jiných zde naopak chtěla smajlíky doplnit, takže jsme jim vyšli vstříc.

martina_dvorakova

TO Johanka: Johanko, myslíte v diskuzi? Například tady? Když napíšete jeden příspěvek, tak do něj vložit obrázek jde a do dalších už ne?

.Pavlína
.Pavlína Poslat vzkaz | 8.8.2011 22:45

ach jo vy moje babibky jak ja su smutna že vas to netešii :-) že se vam nedařii.....♥♥

Johanka
Johanka Poslat vzkaz | 8.8.2011 21:58

Nevím, zda se opakuje můj dotaz s některou dopisovatelkou - proč se mi nahraje fotka jen u prvního příspěvku a u dalších ne? Neukazuje se mi rámeček -Nahrát obrázky- Všechny fotky mám zmenšeny stejně. Děkuji za odpověď.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění