Diskuse: Hledám kamarádku z Prahy

Řadit:
222
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 1.4.2017 18:03

Ahoj, hledám spřízněné duše kolem 50 z Prahy. Jsem ze Žižkova,mám dvě kočky, tak mám ráda lidi,kteří zvířata aspoň tolerují a ne jen na talíři. Na kolektivní sporty moc nejsem, ráda zajdu na nějakou tu kulturu, pivo ,pokec a tak.Nejsem zámožná, utrácím decentně.V práci jsou samí mladí kolegové a chybí mi parťáci pro volný čas,tak se ozvete ,něco vymyslíme! Dcera je už dospělá, momentálně v zahraničí,ale děti nebo vnoučata klidně přiberem ,pokud máte Alen 704784388

Anonym | 30.3.2017 15:55

TO Hanka: Ahoj,já 64 ,jsem z Prahy 5 Pokud máš zájem dej o sobě vědět.

Anonym | 19.3.2017 23:51

Ahoj Alenko,
mám stejné zájmy jako Ty, ale jsem muž. Pokud Ti to nevadí, rád se s Tebou seznámím. Je mi 56 let, nejsem hubeňour, vzdělání vyšší odborné, inteligentní,
chci milovat naplno. Honza

Anonym | 3.3.2017 13:01

TO vafiva@seznam.cz: Ahoj Miriam, také hledám kamarádku z Prahy.Jmenuji se Alena, je mi 56 let a bydlím v Bohnicích,Praha 8. Chybí mi kamarádka, se kterou bych si mohla popovídat, zajít na procházku nebo zajela k mori. Už léta mám problémy s nadváhou, takže moc nesportuji,ale toulky Prahou mám moc ráda. Kdybys měla chut' a náladu,tak se ozvi. Hezký den!Alena :-) 776 308 489

Petra - Praha 3 | 2.3.2017 21:33

Ahoj je mi 33let, jsem vdaná a mám dvě děti(2,5roku a 7 měsíců) a psa. Jsem nekuřačka a momentálně i abstinentka(kojím). Jsem už delší dobu v domácnosti a chtěla bych občas změnit prostředí. Hledám kamarádku/kamarádky, nejlépe z Prahy 3 na občasné(třeba jednou za týden) schůzky bez dětí. Takovou, co se nebere moc vážně, má ráda svět a život, ráda se směje a chce se odreagovat od rodičovských povinností. Nebráním se ničemu. Mohly bychom třeba podnikat procházky po okolí, posezení u kávy a čaje, zacvičit si, nebo si zahrát karty...Za svobodna jsem pořádala s kamarádkami karetní dýchánky, otevřely jsme si lahvinku nebo jsme si uvařily dobrou kávu nebo čaj, donesly jsme něco dobrého na zub a mastily jsme karty, či hrály deskové hry. Přestěhovala jsem se a všemu byl konec, ale moc se mi po tom stýská. Mohly bychom najít nejaký neutrální prostor pro takové posezení. Ráda také kreativně tvořím třeba z papíru a vlastně z čehokoliv. Jsem prostě takové velké dítě a ráda si hraju. Nebráním se samozřejmě také setkáním s dětmi, třeba na pískovišti nebo procházkám s nimi. Na věku nezáleží. Uvítám i ženu s životními zkušenostmi, která občas ráda opustí brány stereotypu a nezkazí žádnou legraci. Zn.: Léčba smíchem
725171757@seznam.cz (telefonní číslo je funkční, používám hodně Whatsapp a Viber)
Tak piš, ať můžeme co nejdříve začít... ;-)

Sole | 26.2.2017 13:26

Ahoj, hledám kamarádku z Prahy (pokud možno nekuřačku). Na popovídání u kávy či vína, procházku po městě nebo můžeme zajít do kina, muzea, kamkoli. V létě zajdu ráda třeba na brusle, pohyb a sport jsou moji přátelé. Ráda bych konečně poznala kamarádku, které budu moci kdykoli zavolat o radu nebo se svěřit apod. Je mi 37 let, jsem svobodná, bezdětná. Ano, stále ještě. Ale věřím, že jednou potkám pro mě toho pravého. Ale i když pak třeba budu mít toho chlapa, na Tebe si čas také najdu. Těším se na zprávy ;-) radost17@seznam.cz

hanka | 19.2.2017 13:49

dolanska.h@seznam.cz já zapoměla kontaktní mail :-)

Hanka | 19.2.2017 13:36

Ahoj ,hledám kamarádku z Prahy...žiju v prázdném manželství je mi 57 spíš silnější jsem kuřačka a celkem veselá,když nejsem naštvaná :-) kamošky mají funkční manželství tak je nechci tahat od rodinného krbu...jsem z Prahy 9...na sportování moc nejsem .ale kino,divadlo,kávička.mám ráda i procházky po Praze a v přírodě.Řidičák nemám ale chut vyrazit třeba na wellnes a užít srandu jo :-)

Hledám bezprostřední kamarádku bez předsudků, přirozenou upřímnou. Na věku nezáleží. Je mi 25 let., koníčky bruslení cestování, cyklistika, pěstování exotických druhů květin, tanec.... :-) Na věku opravdu nezáleží můžeš být klidně ve věku mych rodičů , nebo prarodičů Piš na teryiasa7@gmail.com
Jsem z Prahy ale můžeš být odkudkoliv

Ahoj, | 12.1.2017 06:15

Ahoj,
Jmenuji se Rita Jsem tu nový a rád by s vámi a tady je můj kontakt (rita202ritaa@gmail.com) Kontaktujte mne nechal mluvit více odtamtud ok

Anonym | 1.1.2017 01:18

Dobrý den,přestěhovala jsem se do Prahy,mám 2 děti,jsem baculka a bydlím v Praze 4.Hledám upřímnou a hodnou kamarádku na popovídání u kávy a tak podobně.Na sport nejsem.Pište prosím na e mail: michal.eliska@seznam.cz

Anonym | 1.1.2017 01:12

Jmenuji se Jana, je mi 41 let,mám 2 děti,jsem baculka, hledám hodnou a upřímnou kamarádku.Můj e mail: michal.eliska@ seznam.cz

Anonym | 1.1.2017 01:08

Ahoj jmenuji se Jana,je mi 41 let,v Praze bydlím 4 roky, mám 2 děti.Hledám hodnou a upřímnou kamarádku.Můj e mail: michal.eliska@ seznam.cz

Anonym | 1.1.2017 01:02

Ahoj,jmenuji se Jana mi 41 let,v Praze bydlím 4 roky.Jsem sylné postavy.Hledám hodnou,upřímnou kamarádku.Můj e mail: michal.eliska@seznam.cz

Ali | 5.12.2016 18:47

Je mi 28, v Praze žiju 5 let a moc kamarádek zde nemám, důvod je jednoduchý: nemám na to držet krok s dnešní dobou, nemám příliš šťastných prožitků díky kterým bych byla zajímavá. Žiju skromně, výplata mi stačí na podnájem a jídlo, na nic víc, nefňukat a vypracovat se v mém případě není na místě. A proto nemám peníze na kávičky, skleničky, bowlingy, fitka, shopingy, výlety, kina, divadla a jinou kulturu/zábavu. Co nic nestojí je turistika, ale věčně samotnou mě to až tak často nebaví. Najdu kamarádku která to má podobně? Vymyslíme si společně zábavu co nic nestojí? :-\ Email: alenal88@seznam.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění