Diskuse: Hledám kamarádku z Prahy

Řadit:
207
Kamarádka nemá fotografii.
nadezda | 18.10.2016 05:59

Ahoj rada byh poznala fajn kamaradku je me 44let.pochazim z prahy 9. Rada byh se znekym popovidala u kavy nebo u sklenicky.mam rada uprimnost ..mam rada hudbu tanec. Rada se bavym.. Chodim na prochazky jsem spolecencka.mam rada smysl pro humor..pokud bude mit nekdo zajem..napisi svuj tel.730988763 ..nebo majl nadezda.laky@seznam.cz.. :-!

Sylva.728.256.889. | 14.10.2016 08:42

TO pejskařka 52 let: 8-)

Já.se.taky.hlasim | 13.10.2016 08:34

TO pejskařka 52 let:

'Ozvi.se.jsem.taky. | 12.10.2016 09:38

TO pejskařka 52 let:

Ahoj všem Ráda bych si s někým popovídala, zašla na kávu nebo za kulturou.
Hledám kamarádku, na věku nezáleží, nejlépe z Prahy.
Miriam 56 l. Bacule z Prahy 6 Břevnov
Napište mi rovnou na imail vafiva@seznam.cz

Anonym | 17.9.2016 07:55

TO Anonym: Ahoj, ja jsem z prahy 9, klidne se muzem potkat na kafe :) nebo na prochazku :)

pejskařka 52 let | 11.9.2016 09:47

Ahoj, jsem sama a ráda bych našla kamarádku kolem 50 let z Prahy, která má ráda psy a přírodu, která třeba i sama psa vlastní a která by ráda s námi podnikala výlety do přírody a na různé akce a ráda by zašla i jinam, na kafe, do kina, na vinobraní, na koncert, nordic walking nebo třeba jela k moři,...úplně cokoli. Budu ráda když se ozveš.

Marjana | 16.8.2016 14:16

To MISACEK:

Ahoj,

prosím o smazání mého příspěvku z 13.35. Netušila jsem, že se to zobrazí pro všechny! Děkuji!

Marjana | 16.8.2016 13:35

TO Luca:

Ahoj,

ráda se seznámím. Je mi též 26 let a jsem z Prahy 4 Braník. Ráda běhám, jezdím na bruslích a chodím na skupinové cvičení.

Pokud budeš mít zájem na společné podnikání napiš 728110131

Dámská párty | 14.8.2016 18:39

Ahoj holky, hledám kamarádky, ráda bych dala dohromady partu fajn holek, na různé společenské akce. Bowling, posezení u dobrého jídla a pití, v kavárně, baru, restauraci, sport, koncerty, výlety... Bydlím v Praze s přítelem, ale volný čas na přátelé si udělám vždycky, pokud za to opravdu stojí.
Je mi 32, ale vůbec nevim, jak je to možný, protože se na to ani trošičku necítim:-) Ale musim říct, že čím více jsem starší, tím se cítím lépe, jak po psychické, tak i po fyzické stránce:-)
Mám ráda hudbu, tanec, cestování, vaření, fitness, bazén, saunu, výlety, jakékoliv společenské akce a miluju jídlo:-)
Nemám ráda pesimistické osoby, osoby bez smyslu pro humor, dále závist, lež, aroganci, holky, které žijí jen z drbů a pomlouvání.
Takové ať prosím nepíšou.
Hledám pohodové, sympatické a spolehlivé holky se smyslem pro humor, co nemají rády nudu, holky, které ví, co chtějí a milují život.
Holky, které se nebudou bát jít na dámskou jízdu třeba do karaoke baru, pokud se něco takového domluví:)
Na věku nezáleží:-) Piště na e-mail:damskaparta@centrum.cz

Ahoj, hledám fajn kamarádku. Nejlépe z Prahy 4. (Opatov, Háje) Jsem přátelská 28letá žena, co ráda sportuje, čte, tvoří (qulling), zajde do čajovny, na procházku se psem, vaří dle zdravé výživy.. Pokud máš podobné zájmy, budu ráda, když se ozveš. Můj e-mail: Janka88@seznam.cz

Petra | 10.8.2016 22:30

Odpovídala jsem slečně na email : kathyy28@centrum.cz, bohužel již přes měsíc nereaguje, tak ať někdo nenaletí..

Luca | 25.7.2016 17:40

Ahoj vsem. Hledam kamaradky v Praze, kam jsem se skoro pred rokem přestěhovala do bytu, kde jsme sice na zvonku napsani dva, ale pritel je hodne v zahranici a me najednou doslo, ze mi ta samota v Praze nedělá dobře a ráda bych našla kámošku na procházky po práci, treba na jazykove kurzy, možná fitko, proste nekoho noveho do zivota komu člověk muže zavolat a vyrazit s nim ven. Jsem vesely clovek, jen mi ted chybi trocha toho socialniho kontaktu v Praze :) Je mi 26 let, prave jsem dodelala skolu, nastoupila do prace a nechci chodit jen do prace a z prace do bytu :-\ piste lucienovakovaps@seznam.cz

Kristýna | 12.7.2016 13:07

Zdravím všechny tak trochu osamělé duše které hledají kamarádku do pohody i nepohody. Ráda by jsem se touto formou seznámila se slečnou pro kterou slovo kamrádka neznamená pokusit se udělat si čas ale se slečnou pro kterou je kamarádka cennost. Zdá se že v dnešní době se takzvané kamarádky ozvou pouze v případě že něco potřebují. To je špatně. Pokud najdu slečnu se kterou si budeme rozumět, dokážeme spolu mluvit o čemkoliv, nelhat si, věnovat si vzájemně svůj volnný čas, vždy k sobě být upřímné, vyslechnout jak naše naděje tak obavy a moci se na sebe spolehnout že jsme tu jedna pro druhou, tak přesně to bude osoba kterou hledám a na kterou nedám dopustit, to je pro mě kamarádka. Jmenuji se Kristýna, je mi 23 let, mám sice přítele ale s partnerem člověk také nemůže být neustále, miluji zvířata, léto a lidi kteří jsou mi nejbližší. Hledám slečnu zhruba v mém věku pro kterou je to co jsem napsala stejně důležité jako pro mne, rozodně ne někoho kdo si chce jen rozšířit svuj okruh „kámošů“. Pokud jsi to zrovna ty ozvy se mi na email ChristinT3kk23@seznam.cz

Misa | 10.7.2016 23:43

Ahojky jmenuji se Misa ... rada se seznamuji a povidam...hodne rada cestuji...take mam cizince a konecne jsme se nekde usadili a to v Praze ... hledam kamosku na traveni volneho casu. .. je mi 26 ;) mmisamisa@seznam.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění