Diskuse: Hledám kamarádku z Prahy

Řadit:
216
Kamarádka nemá fotografii.
hanka | 19.2.2017 13:49

dolanska.h@seznam.cz já zapoměla kontaktní mail :-)

Hanka | 19.2.2017 13:36

Ahoj ,hledám kamarádku z Prahy...žiju v prázdném manželství je mi 57 spíš silnější jsem kuřačka a celkem veselá,když nejsem naštvaná :-) kamošky mají funkční manželství tak je nechci tahat od rodinného krbu...jsem z Prahy 9...na sportování moc nejsem .ale kino,divadlo,kávička.mám ráda i procházky po Praze a v přírodě.Řidičák nemám ale chut vyrazit třeba na wellnes a užít srandu jo :-)

Hledám bezprostřední kamarádku bez předsudků, přirozenou upřímnou. Na věku nezáleží. Je mi 25 let., koníčky bruslení cestování, cyklistika, pěstování exotických druhů květin, tanec.... :-) Na věku opravdu nezáleží můžeš být klidně ve věku mych rodičů , nebo prarodičů Piš na teryiasa7@gmail.com
Jsem z Prahy ale můžeš být odkudkoliv

Ahoj, | 12.1.2017 06:15

Ahoj,
Jmenuji se Rita Jsem tu nový a rád by s vámi a tady je můj kontakt (rita202ritaa@gmail.com) Kontaktujte mne nechal mluvit více odtamtud ok

Anonym | 1.1.2017 01:18

Dobrý den,přestěhovala jsem se do Prahy,mám 2 děti,jsem baculka a bydlím v Praze 4.Hledám upřímnou a hodnou kamarádku na popovídání u kávy a tak podobně.Na sport nejsem.Pište prosím na e mail: michal.eliska@seznam.cz

Anonym | 1.1.2017 01:12

Jmenuji se Jana, je mi 41 let,mám 2 děti,jsem baculka, hledám hodnou a upřímnou kamarádku.Můj e mail: michal.eliska@ seznam.cz

Anonym | 1.1.2017 01:08

Ahoj jmenuji se Jana,je mi 41 let,v Praze bydlím 4 roky, mám 2 děti.Hledám hodnou a upřímnou kamarádku.Můj e mail: michal.eliska@ seznam.cz

Anonym | 1.1.2017 01:02

Ahoj,jmenuji se Jana mi 41 let,v Praze bydlím 4 roky.Jsem sylné postavy.Hledám hodnou,upřímnou kamarádku.Můj e mail: michal.eliska@seznam.cz

Ali | 5.12.2016 18:47

Je mi 28, v Praze žiju 5 let a moc kamarádek zde nemám, důvod je jednoduchý: nemám na to držet krok s dnešní dobou, nemám příliš šťastných prožitků díky kterým bych byla zajímavá. Žiju skromně, výplata mi stačí na podnájem a jídlo, na nic víc, nefňukat a vypracovat se v mém případě není na místě. A proto nemám peníze na kávičky, skleničky, bowlingy, fitka, shopingy, výlety, kina, divadla a jinou kulturu/zábavu. Co nic nestojí je turistika, ale věčně samotnou mě to až tak často nebaví. Najdu kamarádku která to má podobně? Vymyslíme si společně zábavu co nic nestojí? :-\ Email: alenal88@seznam.cz

nadezda | 18.10.2016 05:59

Ahoj rada byh poznala fajn kamaradku je me 44let.pochazim z prahy 9. Rada byh se znekym popovidala u kavy nebo u sklenicky.mam rada uprimnost ..mam rada hudbu tanec. Rada se bavym.. Chodim na prochazky jsem spolecencka.mam rada smysl pro humor..pokud bude mit nekdo zajem..napisi svuj tel.730988763 ..nebo majl nadezda.laky@seznam.cz.. :-!

Sylva.728.256.889. | 14.10.2016 08:42

TO pejskařka 52 let: 8-)

Já.se.taky.hlasim | 13.10.2016 08:34

TO pejskařka 52 let:

'Ozvi.se.jsem.taky. | 12.10.2016 09:38

TO pejskařka 52 let:

Ahoj všem Ráda bych si s někým popovídala, zašla na kávu nebo za kulturou.
Hledám kamarádku, na věku nezáleží, nejlépe z Prahy.
Miriam 56 l. Bacule z Prahy 6 Břevnov
Napište mi rovnou na imail vafiva@seznam.cz

Anonym | 17.9.2016 07:55

TO Anonym: Ahoj, ja jsem z prahy 9, klidne se muzem potkat na kafe :) nebo na prochazku :)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění