PAST NEGATIVNÍHO STAVU - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

PAST NEGATIVNÍHO STAVU

Diskuze

navrhuji
Atevi
| 24. 8. 2009 21:27
tuto debatu přesměrovat....třeba na počasí???
No dnesky bylo hezky...
Duchovní cesta
JosefJosef
| 6. 7. 2009 12:55
Máš vše jasně napsané na www.jas-nebe.cz. Já jsem vám dal důležité světelné informace a to je můj úkol, dále je to na vás. Znáš toto: bez práce nejsou koláče. To je má odpověď. Dám ti ještě jednu radu, nevšímej si těch poskoků co tě chtějí odradit od tvého poznání, protože většina z nich to má za úkol, tak to tady funguje. Všímej si pouze tvého srdce – tvé intuice, ta ti vše řekne co máš dělat a také se dozvíš na co se budeš ptát na duchovní cestě. Pa
..
Mirek
| 6. 7. 2009 10:37
Tak sa maj dobre Jozef, želám Ti veľa šťastia v živote.

M.
Josef
Petulinka01
| 3. 7. 2009 19:47
Tady asi nekomu hrabe...vy jste lidi, co nevite, co ze sebou a jak tady uz nekdo rikal, nejste na tom psychicky moc dobre, tak se snazite verit aspon v nejaky blabol. Tohle je fakt prehnany. Bez si to psat do nejaky sekty a ne do diskuzi.
Josefe,
amalka
| 3. 7. 2009 15:39
zkusím se zeptat ještě jednou - proč jsme vlastně tady na světě? Kdo jsme? Ráda bych znala tvůj současný pohled na tuto otázku.
*
amalka
| 3. 7. 2009 15:31
Kdysi kdosi moudrý řekl, že - Každý člověk je blázen svého typu. Moc se mi to líbí, a jak tak pomalounku začínám alespoň trochu rozumět tomu, o čem ten náš život asi bude, tak čím dál víc zjišťuji, jak strašně málo o něm i o sobě vlastně víme, jak nepatrné je to naše lidské vidění světa. A přitom si spousta lidiček myslí, že oni už jsou NĚKDO.... Bylo by to možná i k smíchu, kdyby při té "zaslepenosti" člověk nenadělal takovou paseku ....
Co se týká "našeho" Josefa tady v této "diskuzi", zajímá mě tak, jako mě zajímá každý člověk a když už jsme se "potkali", jenom chci malinko poznat jeho současný pohled na život.
Ještě si dovolím zopakovat pár slov, která jsem si nedávno přečetla zde, v jednom z vašich deníčků a řekl je Gabriel García Márguez - Naučil jsem se, že člověk smí shlížet na druhého shora pouze tehdy, když mu pomáhá postavit se na nohy.
Moc krásný poznatek ...
Vzpamatujte se lidičky
JosefJosef
| 3. 7. 2009 15:29
Ovládání a svobodná vůle si neprotiřečí. 2 otázka , to zde nemusím vysvětlovat, už jsem to řek mockrát. 3 otázka – také už jsem zodpověděl. Poslední otázka, co to je plně, já si pod tím představuji 100%, bohužel nikdo z nás nechápe kdo skutečně je na 100 %, všechno má svojí míru.
Jozef
Mirek
| 3. 7. 2009 10:31
Jozef, asi naozaj - Ty o koze - my o voze. Priznám sa, mňa nezaujíma veľmi čo sa píše kde kade na nejakej web stránke. Ako sa vraví, papier znesie veľa. Mňa skôr zaujímajú konkrétny ľudia ( napríklad Ty ) a ako im pomôcť, aby boli ľudia šťastní. Čo by Teba urobilo šťastným ?

M.
Tatu
anonym
| 3. 7. 2009 08:56
Jsem si téměř jistá, že si bohužel srandu nedělá, myslí to vážně, a je mi ho líto.
Mohla bych mu doporučit nějakého dobrého psychiatra, kdyby chtěl.
Ale dokud si žádný problém nepřipustí, nemůže nic změnit.
Že tam chybí láska?
Tatu
| 3. 7. 2009 08:31
No jistě, o tu vůbec nejde, takového vzedmutí citů totiž není schopen, dokonce je to pro něj důkaz manipulace s námi ostatními, co ho nechápeme. Buď jsou ty kecy výplod chorého mozku, nebo si z nás dělá srandu. A že si ho všímáme, někdo se dokonce pokouší diskutovat, tím mu jen masírujeme jeho ego. Takže končím, ale na druhou stranu je velice užitečné si připomínat, že svět je plný magorů a na první pohled je nemusíme rozeznat. Jejich urážka, ponížení, či jen totální nepochopení při jednání s nimi pak pro jejich okolí může mít fatální následky.
T.
Josefe,
amalka
| 2. 7. 2009 16:31
tak mám dojem, že si tvé názory trochu protiřečí. Na jednu stranu tvrdíš, že jsme ovládáni, na druhou stranu říkáš, že máme svobodnou vůli....
Jaký je, podle tebe, SMYSL našeho života? Má v něm místo LÁSKA ? Zatím ji marně hledám v tvých slovech, ze kterých cítím všechno možné, jenom ne lásku ke VŠEM lidem bez rozdílu .....
Myslíš si o sobě, že už opravdu PLNĚ chápeš, kdo skutečně jsi?
Datasystém hlásí prokouknuto
JosefJosef
| 2. 7. 2009 14:19
Ano, zase jeden názor který nechápe podstatu věci, přitom je vše srozumitelně napsané na jas-nebe.cz. Některým lidem se to nechce ani číst, a pak hovoří tak jako kdyby tomu rozuměli. To není možné, takto se nikam nedostanou. Ale je to jejich svobodná vůle. To co je na uvedených stránkách jsou životně důležité informace pro každého zde na Zemi, protože každý zde má zfabrikované tělo od pseudotvůrců (milióny let na tom pracovali), v těle má různé části předrátované, tak jak to vyhovuje tomu kdo nás ovládá, jinak bychom přišli na to jak to vlastně je. Je to tak, že za vším někdo stojí, nic se nedělá samo, takže i Světelné informace sem někdo musí dostat a dostat je k lidem. Tyto informace jsou také konkrétní činy, jenže, a už jsme zase u toho – černé je viděno bílé a bílé je viděno černé. Mýlíte se, není to hrozný pocit když lidé jdou svojí cestou, to bych byl proti vesmírným zákonům, Stvořitel dal každému svobodnou vůli a každý si může dělat co chce, další věc je zákon odrazu, co každý udělá tak se mu vrací v odměně nebo v odplatě.To je přece to krásné a spravedlivé. Vy o mne hovoříte jako kdyby jste mne znal od narození, a že mi chybí zkušenost, to je doopravdy hloupé, takový argument vám nikdo nezbaští, vymyslete si něco rafinovanějšího, nějaký jiný prográmek co vám posílají do srdce ti co jim věříte. Máte smůlu (i ti co tento program vymýšlejí, vy to jenom papouškuje, protože jste ho přijal za svůj-věříte že to je pravda) program je prokouknut. Pa pa
a
Mirek
| 1. 7. 2009 15:50
Túto diskusiu som prečítal až teraz. " Strom poznáš podľa ovocia" - prečo mám pocit, že toto ovocie - JozefaJozefa a amfl-a - nikto nechce jesť ? Sú to určite inteligentný ľudia, ale niečo na tom ich presvedčení je nedokonalé, niečo tomu chýba. Nenahradia to ukážky na youtube a nakreslené obrázky. Chýba tam osobná skúsenosť s konkrétnou pomocou ľuďom. Ja som po vysokej škole ( veľmi s nadšením som sa neučil - to je pravda), ale ten čas a priestor na diskusiu a hľadanie tam bol, chodil som po škole na rôzne stretká, do skupiniek. Som veriaci človek, ale po určitom čase mi tie reči prestávali dávať význam - chýbalo mi ich naplnenie. Kecy, kecy, skutek utek. Preto som sa rozhodol konkrétne naplniť svoj život pomocou ľuďom, pracoval som presne 4 roky na chirurgii ako sanitár ( lekári sa na mňa pozerali ako na šibnutého - ja vysokoškolák som pracoval ako sanitár ). To bola moja vysoká škola života. Vidieť bolesť, bojovať s ňou, so zúfalstvom, s nádejami .... vidieť človeka zomrieť - keď 1/2 hod predtým vyzeral akoby nič... Umývať tie hrozne páchnuce rany, ale aj vidieť ako sa človek po 1/2 roku z toho vystrábil... Moja rada pre JozefaJozefa a amfl : vidíte sami, že rečami nikoho nenadchnete a nepresvedčíte. Skúste sa preto konkrétne začať zaujímať o potreby ľudí - nájdite si svoje niesto, ako pomôcť ľuďom a kde. Konkrétne činmy, nie rečami ! Lebo ako sami vidíte, ak ľuďom vnucujete svoje názory, priam sa ľudia odvracajú od Vás a štítia sa Vás. Nebojte, nejdem Vám nič vyčítať, v podstate hľadáte v živote svoje miesto, myslím, že ste dobrí ľudia, veď chcete pomôcť nám ostatným. Asi je to hrozný pocit, keď vidíte, že my Vás nechápeme a Vy ste tak presvedčení o tom , že máte pravdu a chcete nás zachrániť čo najviac !!! Zachraňujte - ľudí bez strechy nad hlavou - po tých povodniach, alebo chorých, alebo si nájdite sami miesto, kde pomôcť. Odmenou Vám bude úsmev konkrétnych ľudí. Verte mi - vtedy urobíte najviac dobra a ľudia Vás budú mať radi.

Ahoj M.
Převrácený svět
JosefJosef
| 1. 7. 2009 12:10
Vážení,
jsou i tací, kteří neví co je to vnucování a informování, a už všichni co tady čtou ví proč je tomu tak – prostě černé vidí bílé a bílé vidí černé, vše je u nich obrácené. Tak to funguje zde v loutkovém království, toto lidem připravují v datasystému v negativních světech a posílají to sem anténami na měsíci (viz obrázek v příloze 2000) pseudotvůrci a jejich loutky. Je to fakt k popukání jak jim to tady lidičky baští, když to přijmou jako pravdu tak si tím zatěžují svá energetická těla a duchovní kanály a tím jsou přes své zatížené geny (geny fungují asi tak jako program v počítači, zatížený gen nebo nezatížený gen) ještě více ovladatelní, to je cesta do negativních světů – do pekel. Stvořitel jim dává ještě možnost (moc času už nezbývá) vysvobození se z tohoto a budoucích otroctví. Bez světelné práce pro bližní své není duchovního pokroku. Pa Pa
To je přímo extrakt demagogie
Tatu
| 30. 6. 2009 16:02
Každý má svobodnou volbu čemu věřit, ale ti, co nevěří tomu samému co já, tak ti žijí v omylu, mají hlavu v písku a hlásají z 90% nepravdu.
Nazdar hodiny, to je přístup. Bylo by to pro zasmání , kdyby si člověk neuvědomoval, jak nebezpečné jsou takové kecy.

T.
Josefe
anonym
| 30. 6. 2009 15:27
A co Tě nutí druhé přesvědčovat o tom, že máš pravdu?
V něčem bych i s Tebou docela souhlasila (názory).
Ale proč to prezentovat a palkátovat diskuze?
Proč to vnucovat?
Možná si neuvědomuješ, ale snažíš se ty lidi duchovně znásilnit.
A jak píšeš, co vysíláš, to se Ti vrací. Taky bys nechtěl, aby Ti někdo něco vnucoval.
Respektuj cestu každého. Říct názor a nechat druhé rozhodovat za sebe.
Pak nebudeme mít problém ani Ty ani my.
Náš život je věčný
JosefJosef
| 30. 6. 2009 13:20
No nazdar, už jsem zde dlouho nepsal a vím proč. To se vlastně ani nedá, já mluvím o něčem úplně jiném a vy také, rtuti a pod. V případě že jsou lidé ovládáni a jsou na začátku duchovní cesty (viz

www.jas-nebe.cz


) tak vlastně hlásají z 90 % nepravdu a myslí si, že je to pravda. Co k tomu jiného říci, každý má svobodnou volbu, tu nám dal Stvořitel, kterého máme každý v srdci, jinak bychom nepřežili ani vteřinu. Někdo dokonce nevěří ani na minulé a budoucí životy, myslí si že žijí tento život a pak je konec. Jsou tak zaslepení, že jak říkám tu hlavu z toho písku nechtějí vystrčit. Ale na tom všem je to krásné, že jednou jí vystrčí a pochopí, a někdo si bude muset prožít vše to co si připravil a připravuje, zákon odrazu funguje na 100 % – co vyšleš to se ti vrací, někdy dříve a někdy později. Pa pa
Lolko -
Regina
| 20. 6. 2009 09:53
dobře jsi to napsala - - já to zkoušela a nepovedlo se - zkušenosti jiných neberou -
jen ná napiš více do profilu o sobě co Tě zajíímá a kolik Ti je - odkud jsi? -
To není ani tak zvědavost, ale pak nejší "anonymní" a naješ jistě s vícero lidičkami společnou řeč!! !
Pro JosefJosef a amfl
lolka
| 19. 6. 2009 16:09
Lidi, nevnucujte nám své názory, stejně tak se tu můžeme hádat, jak často měnit ponožky, nebo jestli je lepší nejdřív utřít prach a pak vysát nebo obráceně.

Pokud by Vaše vědění a Vaše víra a Vaše přesvědčení mělo smysl a obrovský význam, už by o Vás lidstvo vědělo. Zkuste své názory přednést jako jiní tady na těchto fórech a přestaňte nám je vnucovat. Tento portál je pro relax, hledání informací, získání cenných rad a ne na takovou diskusi, která je tu vedená.

JosefJosef by se měl více dívat na televizi, aby zsjistil, že právě žijeme na zemi a ne už v nebi a amfl by měl přestat horlivě hovořit o rtuti. Koho to zajímá, přečte si to a vyhledat si to taky umí sám.

Kluci, nic proti Vám nemám, každý názor je vítán a každý má právo svůj názor sem vložit, jen všeho s mírou

Mějte se kluci fajn.
je třeba vědět víc
amfl
| 19. 6. 2009 15:39
pro Slona:Nečekal jsem pochopení od příliž rtutí otrávených lidí.Chci pomoct těm,kterým se jěště pomoci dá,chci pomoci pochopitelně všem lidem,jenomže tyto bych musel zajmout,uvěznit a násilím jim odebrat amalgámové plomby,ať se jim to líbí nebo ne a následně chelátovat rtuť,z těchto plomb již uvolněnou a taktéž z očkování.Toto není v mé moci-bohužel.Je mi to líto.Jestliže však bude někdy příležitost k tomu,aby jednotlivec či skupina jednotlivců toto mohla rozhodnout i celosvětově,tak tato skupina bude mít mou plnou přízeň.Snesu klidně i 5 let tvé nenávisti vůči mně,tvůj pocit velké křivdy na tobě spáchané,pocit neoprávněně omezené svobody a tvého obviňování mně z nevhodného chování.Ale to všechno jen proto,že vím,že do těch pěti let přijdeš a za všechno mě odprosíš,omluvíš se mi a za všechno mi budeš děkovat.Dokonce se dá říci,že pokud nemá člověk značné rtuťové hnisavé ložiska v dásních,kterým zubaři říkají zánět,tak již po jednom roce.Jinak průměrně po dvou letech,do pěti let určitě.Tehdy,až se zbavíš rtuti,tak se ZMĚNÍŠ.Procitneš.Pochopíš kdo je tvůj skutečný nepřítel.Nejde jen o to vědět,jde o to umět taky vědění použít a k tomu je třeba již být bez rtuti,tj. přirozený,citlivý,optimistický,mít dostatek energie.Prostě aby člověk něco změnil,musí se nejdříve on změnit,tedy musí se zbavit rtuti.Z vlastních zkušeností vím jaký je rozdíl mezi očkovanými a neočkovanými lidmi,nejen podle sebe,ale např. podle domorodců,žil jsem mezi nimi úhrnem zhruba rok,taktéž mezi domorodci,kteří již očkovaní byli,měl jsem tedy vynikající příležitost poznat rozdíl jejich reakcí,myšlenek,citů.Poznat jací jsou,co v nich vyvolá stres,smutek apod. Mohu ti říci,že ten rozdíl je obrovský.Ovšem ty to nemůžeš pochopit,jelikož jsi thimerosalem,tedy 50% sloučeninou ethylrtuti v očkování otrávena již od narození.Nemůžeš to pochopit i když chceš,i když vidím,že se snažíš všechno pochopit,což je chvályhodné.Zkus si tedy vzpomenout na to,co ti kdysi doma říkali:je lepší jít ke kováři než ke kovaříčkovi.A mysleli to s tebou dobře.Tímto se ti omlouvám za své chování,je mi to líto,ve skrytu duše však vím,že tvá omluva patří mně,protože znám sílu rtuti,ale ty ne.Jenomže aby jsi měla klid a dobrý pocit tak tedy promiň.Doufám že ti to nějak pomohlo.Zde na světě existuje určitý vývoj,který začal směřovat ke zničení lidstva,pomaličku nenápadně.Jsem rád alespoň za to,že sis tohoto všimla,což naznačuješ tím,že svět považuješ za padající letadlo.Avšak myslet si,že rtuť z amalgámu či očkování v tom hraje maličkou roli,je tvůj velký omyl.Slyšel jsem,že firma Monsanto vyrábí GM rostliny,odolné jen vůči svým vlastním postřikům, jako je např. round up,aby mohla vydělat hned dvakrát,prodejem těchto semen zemědělcům a současně těchto postřiků,bez nichž by nebylo možno tyto rostliny pěstovat.Modifikované rostliny byly vždy vytvářeny s cílem zvýšení zisků pouze na úkor lidského zdraví.Mnoho,téměř všechno,řekněme 99% všech věcí,prací,myšlenek obsahuje zisk na úkor lidské svobody.Část však vždy obsahuje dobrou myšlenku,ale ta je přebita tou zlou.Proč?Různých prostředků,které zneužívají člověka je mnoho,což znáš,když znáš mnoho konspiračních teorií.Tyto všechny zneužití by však nebyly možné,bez tvého (a jiných lidí) oslabení,bez zničení tvé soudnosti,snížení paměti,zvýšení celkové nemocnosti (což je největší a nejšpinavější obchod všech dob) a všechny další jevy,které jsou způsobeny rtutí z očkování,eventuálně z amalgámu,jestliže někdo tyto,rtuť vypařující a galvanické proudy tvořící,rtuťové baterie v ústech má.Nehodlám si dopisovat s někým který odmítá si přečíst práce např.Dr.Michaela Godfreye,či Dr. Dietricha Klinghardta,což je jistě složitější,ale současně k tomu odmítá si jednoduchým vlastním pokusem toto vše ověřit.Všimni si,že jsem nikdy nepsal jen o rtuti z očkování a amalgámu.Psal jsem i o rtuti ze zářivek.Jelikož jsou tlaky ze strany veřejnosti proti očkování,určité nejmenované skupiny se toto snaží dohnat jinými prostředky se rtutí,oslabující člověka,jako např.zákaz žárovek a zavádění prokazatelně celkově více energeticky náročných zářivek(i výroba),neboť tyto zářivky obsahují asi 2000mcg rtuti.Již nyní kvůli postupnému zákazu prodeje žárovek od září tohoto roku,se muselo otevřít několik dolů na dobývání rtuti,např v číně.Dále je zde chemtrails,pod záminkou odrážení uv paprsků.Že však sezónní letecký virus chřipky paprsky neodráží,to už vidět není,no jak pro koho.Je celkem jedno odkud pochází rtuť,jenom rtuť udržuje tento otrocký systém pohromadě a dovoluje zneužívat lidské síly k vlastnímu obohacení.Jestliže má člověk energii,tak je schopen pracovat a zemědělství přechází na systém samozásobitelství,takže špína jako je monsanto by taktéž neměla svůj trh.Jen rtuť stála vždy na začátku každého otroctví a lidského neštěstí,včetně přemnožení lidstva.V africe jen tehdy začalo,když např. dobytek začal být očkován proti malárii a spavé nemoci a místo zdravých kusů,přežily všechny,zpásly jeden druh vegetace,došlo k erozi půdy a následnému obrovskému hladomoru,ve kterém trpěli zvířata i lidé.Milióny zdravých zvířat zahynulo v africe díky tomuto očkování na hladomor v letech 1971-1974.Toto je pochopitelně spojeno i s přemnožením lidí,jenž jsou chovatelé tohoto dobytka a pak jsou i oni oběti hladomoru.Když člověk pátrá detailně,vždy dojde ke rtuti jako k první příčině všeho zla.Smysl to asi příliž nemá,ale pro pobavení:každá nebo řekněme většina pyramid v africe,asii,americe,austrálii,kdekoliv,obsahuje v sobě zabudované komory, pokryté deskama slídy.Tyto komory jsou či dříve byly naplněny rtutí.Z mnoha starých spisů,např, indických véd,v eposech rámajána,ve spisu samarangana sutradhara,nebo z tibetských posvátných knih kandžur a tandžur,se můžeš dočíst,že kdysi dávno bohové létali na kulatých strojích podobných obráceným talířům,tzv. vimanas,ze kterých při letu vycházel oheň a rtuť.A nyní to nejlepší na konec,bonbónek-celý svět tají,co ukrývají pyramidy na jejich území,neboť se obává pochopení nebezpečnosti rtuti,ale marně.My víme co kdysi představovaly pyramidy-mimo jiné zásobárna rtuti pro létající mimozemské stroje,které přáškovaly rtutí povrch země,aby lidé mohli být citově a myšlenkově omezeni a tím ovládnutí.Zde je popis jedné takové čínské pyramidy,obsahuje sice jen kratičkou větu,ale z ní dobře vyplvývá,že uvnitř této pyramidy je kanál rtuti,široký jako řeka,taktéž celé okolí je značně zamořeno rtutí.Tvrdí že znázorňuje řeku ovšem co znázorňuje rtuť v mexických pyramidách,a všech ostatních na celém světě,to již nezdělili,pro jistotu výzkum zakázali a pyramidu před veřejností na dlouho uzavřeli (než se jim podaří veškerou rtuť odčerpat,což ovšem nebude trvat tak dlouho díky distribuci očkování pro tebe a podobné,též díky neustálé výrobě amalgámu) .zde http://www.21stoleti.cz/view.php?… Již tu nenapíši,neboť nechci "trápit" lidi se rtutí,tedy bez svého názoru,mohou mi zde jen tvrdit že to tak není,já jim však mohu jediným neočkovaným člověkem,nebo jedinou uv lampou na amalgám za 250 liber rozbořit celý ten jejich falešný svět.Nemá smysl něco dookola pořád opakovat slepým či finančně závislým na rozšiřování rtuti.Sice pár lidí pochopí a poučí se z mých informací,ovšem za mou námahu je zde zisk jen pár set či tisíc informovaných lidí,kteří toto pochopí a očkování a amalgámu se vyhnou.Ale toto je strašně málo a na zákaz amalgámu a očkování to nestačí.Ten musí vyjít z celosvětového odmítnutí všech nepřirozených věcí a současně těch nejškodlivějších,které v těle nemají co dělat.K tomuto je lepší se zaměřit na informování účinnějšími prostředky internetového trhu,než česká diskuze.Tímto tedy děkuji mé ŠTĚSTĚNĚ za další pokrok v mé věci.Ostatní hrozby jako monsanto,chemtrails,elektrosmog,bilderberg aj. jsou jen ty ucpané záchodky v padajícím letadle.Třeba ti toto vše jednou dojde (tedy až se dostaneš do přirozeného stavu,tedy až se zbavíš své jedné amalgámové plomby,sníš kyblík kyseliny lipoové ALA a dva koše medvědího česneku).Pak si dobře popovídáme a bez tvých "soudů".Doufám,z čehož budu mít největší radost,že ti jednou dojde jaká tloušťka záplaty se dává na pytel a co a proč kove kováříček.Do té doby se nezlob.Je třeba mnohem globálnějších vlivů,než je zde,takže už tady nenapíšu,vše jsem napsal,kdo chce-důkazy a návod zde má,takže mějte se,ahoj a už nezlobte,není čeho se bát,na vše je řešení,i na váš problém a vytváření problémů,svět může být ráj
Slono,
anonym
| 18. 6. 2009 19:55
moc jsem se těšila na tvou reakci. A musím říct, že jsi mě nezklamala. Spoustu z nás zde nevadilo téma této diskuze , ale její způsob. Protože šmahem odsoudit a zesměšnit není nejšťastnější způsob, jak sdělovat své názory. Pořád si říkám, že jsme tady jenom na návštěvě a měli bycom se podle toho chovat.
Někdy je lepší nevědět
slona
| 18. 6. 2009 19:05
Způsob jakým amfl komunikuje považuju za velice nevhodný. Slovy
klasika: "Komu tím prospějete?" Úplně chápu ostatní, že nechtějí slyšet
argumenty, když obviňujete je i jejich rodinné příslušníky z účasti na
celosvětovém konspiračním spiknutí nebo z demence kvůli amalgámu v
ústech. A neřešila bych pořád amalgám, protože to je jako řešit
nesplachující záchod v padajícím letadle. Jsou další a možná ještě
závažnější témata. Například to, co pro nás pro všechny dělá Monsanto.

Na konspiračních teoriích mám ráda, že poskytují alternativu a nad
některými věcmi mě nutí se zamyslet. Je škoda, že to amfl neumí
vysvětlovat v klidu a bez zbytečného obviňování. Tady na zeny.cz je
spousta přemýšlivých lidí, kteří si rádi vyslechnou jiný názor.
Ahojky Mufinko -
Regina
| 18. 6. 2009 13:35
zdravím - a musím s Tebou jen souhlasit - je to jen pro sa¨zasmání - a argumenty jsou kde? - když něldo srovnává - nebezpečí "poškození rtutí" a nebezpeší očkování pro člověka - pak podle mně má opravdu vážně poškozený mozek - a je odtržený od reality života - - podle této teorie a jejích tézích je každý z nás na úrovni " imbecility" -
a těším se , že se sejdeme na nějaké "!smysluplné diskusi " -
pro zasmání
mufinka
| 18. 6. 2009 13:04
Tak teď jsem se vážně musela smát ty Tvé obecné řeči, amfl, bys měl alespoň konretizovat. Nejenže mi nedokážeš dát přímý odkaz (jméno, název, vydavatelství) na důvěryhodnou studii, která vyšla tiskem a je z medicinského prostředí, ale snažíš se mi tu ještě vnutit stoj na hlavě a to ani nevím, co bych na svých dokonalých zubech měla najít - ano, nemám jedinou plombu. A odpověď na mé otázky? Dočkám se jich? Jediné, na co ses zmohl, byla odpověď na tetanus. Je mi líto, že jsi měl asi špatnou zkušenost se zubaři, já mám zubaře báječného a věř, že kdyby to bylo něco proti mému zdraví, nedal by mi to. Je to můj táta.

Jinak jsem se ráda pobavila, ale s diskuzí na toto téma končím, je to marné. Zkus spíše přesvědčovat někoho ve svém okolí, tady nemáš šanci. Pa
Amfl -
Regina
| 18. 6. 2009 12:47


mohl bys nám jen pro zajímavost sdělit svůj věk? - v Tvém profilu jaksi chybí !!! -

Já proti tobě mám svůj věk uvedený a tudíš s věkem nasbírané zkušenosti -
Mám pocit, že jsui byl " ještě na houbách" - kdy se já již s tvrdou realitou uvedených nemocí setkala -
Tady nepomohla žádný změna "životního stylu" - a rozhodně by dotyčnénu nebyl nic platný - protože tyto nemoci se nevyhnuly nikomu - a s očkováním u nás zcela vymitzely -

Klidně s tebou budu polemizovat - protože jsoun to "mé životní zkušenosti" a ne nějaké vyčtené údaje -
Proč se bojíš polemiky? -
Nebo jsi již vyčerpal svoji munici?? -
pro všechny
amfl
| 18. 6. 2009 04:15
mufinko promiň,že lidem (zubařům a lékařům) připomínám,což mi nikdo zde nedokázal vyvrátit,že jsou původci a příčina miliónů zbytečně zničených životů.Nezlob se na mně,že nemám (již) tak zastřené vědomí jako zbytek očkované populace,která neprošla tvrdou chelatací,nezlob se,že každý prostě není takový posera a hloupý jako ti,kteří své vlastnosti (rtuť) šíří ve svém zaměstnání na jiné lidi za prachy o kterých se ti ani nezdá.Počítejme celek.Jsou to ty nejšpinavější peníze jaké existují,proto taky lékaři kolem Dr. Mathiase Ratha podali na světovou farmacii žalobu k evr.soudu za způsobenou genocidu.A čímpak mufinko si odporuji,čímpak?Když tak se nezlob,že jsem ti chtěl pomoci,asi je to u tebe těžké.Též se nezlob že ti (díky tvé rtuti v mozku) toto vše nedošlo.Nezlob se ještě, že jsem svá slova nějak nezaobalil,že jsem vrahy,znající dobře např. škodlivost mamografu,nenazval zatoulané ovečky,ó nechtěl jsem se tě dotknout.Napiš mi tedy jaký mám používat slovník např mám říkat :máš ve své hlavičce thimerosálek z očkováníčka,je to lepší?Tak se nezlob,já jsem opravdu nevěděl,že toto ti pomůže přijmout pravdu,nevěděl jsem,že máš tak mnoho rtuti v mozku.Ale abych tě uklidnil tak ti mohu prozradit,že se vůbec nemusíš bát a že vůbec o mne nic nevíš,jestliže si myslíš,že jsem zlý a diktátorský a toužím si na tobě vše jen vybít.Myslím na tebe pořád.Vždyť otevři očička a zkus chviličku přemýšlet hlavičkou,co když mám pravdu,jakpak by jsi potom tu situaci řešila ty?Jaképak slovíčka by jsi používala?Copak by jsi dělala?Lepila plakáty?Myslím,že kdyby jsi narazila na hluché,tak budeš mluvit znakovou řečí,tedy netrap se mnou a nestarej se o mne,podívej se nejdříve na sebe,to je taky důvod proč jsem ti zde napsal.Asi odpovídáš,protože podívat se na sebe by bylo pro tebe těžké.Ale není to zase tak těžké a já na tebe myslím v dobrém a jsem velice hodný. Mimochodem čímpak zpochybňuješ ty videa které jsem zde vložil,nemluv obecně o videu z youtube,mluv prosím tě konkrétně,tak čímpak?Tvrzením,že je tam může vložit kdokoliv?No ale to je pochopitelné,že Dr.David Kennedy nebude vkládat videa na youtube,na to má asistenty,kdo je však na tom videu je bez diskuze,najdi si prosím tě další tyto videa s tímto mužem,např jeho konference a zjistíš čím vším se tento člověk zabývá,děkuji ti za pochopení.Dále pokud chceš vědecké práce,ale to ty určitě nechceš jinak by sis je již dávno vyhledala,přečti si znova můj dřívější příspěvek z 13.6.2009 12:10:40,děkuji.Musím tě však upozornit na to,že materiálu dokazujícího škodlivost amalgámu je více než jedno nákladní auto,tudíž ti doporučuji kurs bleskového čtení.Až vše přečteš napiš co jsi se dozvěděla a jak jsi pokročila ve svém poznání.Mám však pro tebe takovýto zlepšovací návrh,postav se na 20 minut na hlavu,pak se zase postav na nohy a zamysli se.Jsem přesvědčen,že tě napadne sehnat si např zapůjčením UV lampu,otevřít svá amalgámová ústa mezi uv lampou a fluorescenčním pozadím a podívat se vlastníma očima jak se ti z tvých amalgámů kouří rtuť,neustále a značné množství.40 mcg rtuti z 1 cm2 za den.Kdyby tě to přece jenom nenapadlo,tak zkus kombinaci stoje na hlavě a konzumace sirných aminokyselin např česneku.Tohle by již určitě mělo zabrat.Nezlob se,že znova musím s tebou mluvit znakovou řečí,já tě rtutí přece neotrávil a uvaž,že čím více informací zde píši,tím větší "kusy" mi zde budou oponovat,neboť jenom "kusy" mohou neuznat to,co zde již je předáno.Jedině,že by někdo napsal,aniž by četl dřívější příspěvky,tohoto tímto odkazuji na dřívější příspěvky.Je to docela zákonité a logické.Už se "těším" kdo zase napíše,protože "normálnost" lidí jde až k hranici kolapsu,neboť jsou i takoví,kteří z thimerosalu v očkování sledují zeď půl dne,třepetají hlavou 4 hodiny v kuse a z úst jim kape slina 2 hodiny,mají autismus.Jinak k tvé otázce o tetanu,kdyby někdo onemocněl tetanem,tak pomoc je velice jednoduchá,dal bych mu tvrdý fyzický trest za to,že se před týdnem až před pěti lety dal očkovat proti tetanu.To by byl základ a bylo by to pro zabránění dalšímu očkování a tím vyvolání dalšího tetanu.(ale chápej to jako znaková řeč).Poté je to již rutina-odstranění příčiny tetanu tedy odstranění zhoršení imunity,tedy toxických látek z očkování.Toto by k zázračnému uzdravení stačilo.K té petrolejce,nevoní pěkně,proč bych s ní svítil?A svíčky,proč?Jak to souvisí se rtutí z amalgámu a v očkování?Jestli máš fobii z nedostatku energie a cosi jsem psal o Teslovi tak jen krátce,brzo budou k dispozici přístroje MEG na volnou energii éteru,či studená fůze,ale kdo ví komu všemu se dostanou do rukou,neboť koncentráky FEMA v americe jsou již na lidi připraveny.Ale to zas vás vy mojí králíčkové naplnění rtutí nechci šokovat,nezlobte se na mně já to tak opravdu nemyslím,představte si jen koncentráčíček a když to nepůjde ta si nic nepředstavujte a rozhodně si žádné informace nehledejte,bylo by pro vás těžké poznat pravdu.Teď toto:je mi líto že mou pomoc prostě nemůžete pochopit, že se všeho lekáte i když vám někdo podává ruku (informace),aby jste se pořád neklátili strachy a nemocemi již od narození,tak se nezlobte,vy co se zlobíte,a těm co tohle pochopí tak jim potom prosím nezáviďte.A mufinko netvrď,že jen já jsem šiřitel pravdy,kdyby jsi trošičku pohnula hlavičkou zjisila by jsi že šiřitelů stejné myšlenky je asi 2000,tak nelži,tolik rtuti snad nemáš,děkuji. pro daisy: Pročpak nechcete již nic napsat,protože si nedokáže obhájit své tvrzení,že?Myslím že tedy vyšetřeníčko je dobré u vás. pro smiley:Na diskuzi přispívají vždy jen ti,kteří s něčím nesouhlasí,to je třeba si uvědomit,tedy zde budou psát vždy jen ti kteří mi oponují.A stále horší a horší lidé.Škoda že nemají k tomu ani trochu fantazie,neboť by to byla alespoň legrace,argumenty mít nemůžou,protože pravdu nemají a protitvrzením bez důkazů ji nemohou vyvrátit.Je to docela zajímavé sledovat,když se nad tím člověk zamyslí,tak je to jednoduché chápat.Vidíme li nějakou diskuzi,zjištujeme,že se většinou vytvoří pouze dva názory,protipóly.Komplikovanější diskuze např o třech názorech se netvoří nebo se tvoří vzácně.Tedy vstupuje li někdo na diskuzi,buď proto,že nesouhlasí s jedním a nebo s druhým názorem.Ještě se nabízí myšlenka,že by někdo vstoupil,aby souhlasil s nějakým názorem,ale položme si otázku,kdybychom viděli samostatně názor na internetu,na který by nebylo nijak argumentováno zareagovali a napsali bychom?Myslím že v drtivé většině ne,proč bychom to také dělali,psát člověku který se na nic neptá a s kterým souhlasíme.Vždyť ho neznáme tudíž nepotřebujeme nic psát,né všichni totiž máme natolik rozšířené vědomí (né všichni jsou bez rtuti v mozku),abychom viděli jasně reálná nebezpečí ve společnosti a na tyto pak upozorňovali.Jedině tedy odpovídáme,když s něčím nesouhlasíme,neboť cítíme,že jeho názor nás jakýmkoliv způsobem omezuje.Avšak bez důkazů můžeme leda používat tvrzení,které jsou vždy vyvráceny a proto nemáme z toho příjemný požitek.Tady platí pravidlo jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá.Jestliže jediný důvod reakce člověka je nutnost získání ztraceného sebevědomí v jakémkoliv oponování,neboť nesmysly není možné tvrdit přímo osobně,tím by totiž vznikla ostuda,tak jediný výsledek je jen ztráta tohoto sebevědomí.Proto kvetou internetové diskuze.Toto si však důkladně uvědomuji,takže mi je líto,že těm kterým je třeba nejvíce pomoci,tak tyto lidi vlastně musím zneužívat k tomu,abych zde mohl psát své informace pro všechny,kteří toto čtou a většinou nenapíšou.Ale ta trocha nepříjemnosti je maličkost v porovnání s přínosem byť jen pro jednoho člověka.Všimněte si na sobě,že spokojený člověk (se rtutí v mozku) nepůjde psát cizím lidem na internet,proč by to dělal?Spokojený jde na internet pouze k práci,ke komunikaci se známými lidmi a nebo k vyhledání informací.Spokojenost (u člověka se rtutí v mozku) se mění,pohybuje se ve vlnách,ale v momentě spokojenosti je člověk (se rtutí v mozku) sobec proto je SÁM,což následně vyvolá stres a vzniká nespokojenost.Tím se vysvětluje neschopnost mi napsat máš pravdu,kdo to ví tak nic nenapíše,kdo napíše tak vždy alespoň něco kritizuje.Jako by nedokázal s něčím souhlasit a tak to platí při jakémkoliv vstupu člověka (se rtutí v mozku) na jakoukoliv diskuzi.Nikdy tento člověk (se rtutí v mozku) nevstupuje na net,aby s něčím pouze souhlasil,pokud souhlasí tak je to zase jen nesouhlas s někým jiným a vždy tam je trochu nesouhlasu vůči komukoliv,je jedno vůči komu neboť píše neznámým lidem,což mu ale nedochází.A toto je další důsledek otravy rtutí-zvýšená popudlivost,spojená se zapomnětlivostí.Tedy lidská otrava rtutí se projeví při stavu spokojenosti,kdy se z člověka stává sobec,pak nastává nespokojenost,tedy VŽDY se dříve nebo později projeví při vzniklé zátěži,nespokojenost,stres,nemožnost řešit daný problém atd.Abych tedy oslovil otrávené lidi,jsem napsal na diskuze,neboť ti s amalgámem,či přemírou očkování,po odstranění své rtuti,mohou být spokojeni a současně,ať dělají cokoliv,ve spojení s NĚKÝM pro regina: jestli vymizely nemoci tak určitě ne očkováním,ale z nápravy životních podmínek,ovšem o tom jsem již dávno psal,očkováním se tak leda mutují kmeny parazitů,jenž tím získávají větší odolnost,je mi líto,že máte zastřený zrak bolestí,způsobenou toxickou "medicínou",rtuť je škodlivá v každém množství,pokud někomu pomohla tak na velmi krátkou dobu,přitom by stačilo např. změnit stravu,rtutí se léčilo "díky" Paracelsovi,ten toto propagoval,užíval na sobě,taky proto zemřel hodně mladý a léčili rtutí i Georga Washingtona,zničili ho. pro všechny ostatní: Již nereaguji na žádné výmysly.Napíšu někomu jedině pokud bude chtít skutečně něco poznat a při tom chce a dokáže samostatně přemýšlet
Překlepy -
Regina
| 18. 6. 2009 03:03
jsou důsledkem mého rozhořčení,. pozdní či brzké hodině a nakonec i tím, že jsem dříve narozená - seniorka a tak moc dobře vím o čem mluvím - nejsem sice členem Mensy, ale IQ také nebude nízké - protože stále studuji - necítim se tedy " jako blb" -
amfl -
Regina
| 18. 6. 2009 02:54
Tak nějak jsem narazila na tuto diskusi - ráda si přečtu názory jiných, ale z Tvého tvrzení jsem si odnesla jedno - mluvíš o věcech o kterých jsi si udělal podle mého velmi mylný názor. Není to tak dlouho, kdy se rtuťovámi preparáty léčilo - ono těch jedů, které v mizivé dávce uzíváme je velmi mnoho- Digitalis je jedovatý a přece pomohl mnoha srdcařům a tředa atropim v oočním lékařství atd. -
Viděol jsi někdy umírat šlověka na tetanus -že tak brojíš proti očkování - Viděl jsi umírající děti při záškrtu, obrně , četnému kašli - vztelkině -vše díky očkování pominulo -
Tvoje tvrzení jsou jen dogmata a soudný člověk si na ně udělá svlj vlastni názor -
Není tedy na místě někomu předhazovat výšku IQ má-li jiný názor a urážet jej. -
Každý člověk má nárok na "svůj" názor na věc - mnohdy vykoupený vlastní trpkou zkušeností - a s tím jsem ochotna polemisovat - jeho názor ně obohatí a ráda jej přijmu.
Na nějaké nějapné tlachání si myslím naše děvčata nemají čas - snaží se žít smysluplným životem a není vhodné je urážet jen proto, že s Tebou nesouhlasí -
taky čtu a nesouhlasím....
smiley
| 17. 6. 2009 22:17
... ale nejspíš to bude mýma plombama a otravou z různých očkovacích látek
amfl
anonym
| 17. 6. 2009 20:32

čtu Vás ,ale nesouhlásím s Vámi ,
zase až tak zajímavej nejste spíše opak je pravda a to je ode mne poslední příspěvek v téhle diskuzi doporučuji pouze nějaké to vyšetřeníčko

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
18. 4. 2024 08:14
11782
Peggi
17. 4. 2024 22:03
70238
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video