Diskuse: Hysterektomie

Řadit:
16839
Kamarádka nemá fotografii.
sl9 Poslat vzkaz | 27.4.2010 19:06

Ahoj Katko::smutny::, já jsem věčný Holmes, protože mi žádný steh zatím nevypadl, doktor říkal, že se vstřebají. Já jsem po operaci šestý týden, na kontrolu jdu v pátek posledního dubna a chci už do práce. Začnu polovičním úvazkem::vysmaty::, aspoň pořád nebudu zkoumat, co mi je. A teď ta moje otázka: stehy Ti vypadly nebo vstřebaly? Díky za odpověď a drž se
Jája

kopretiny Poslat vzkaz | 27.4.2010 18:40

Ahoj všem co tu píší ,prominte ale ráda bych se zeptala v kolika a z jakých důvodů vám tento zákrok provedly.Také mám zdravotní problémy a děti a tak uvažuji zda i mne by to mohlo čekat dík.

katarinapat Poslat vzkaz | 27.4.2010 17:21

Dnes jsem 5 týdnů po operaci a po kontrole,další za 14dní.
Ještě tam mám asi 3 stehy z 10.Nějak se jim nechce ven.
Jinak v poho,jen trošku nachlazená a zatím mám pít urologický čaj.
Tak uvidíme jak to půjde dál.
Všem pěkný večer.Katka

charlote Poslat vzkaz | 27.4.2010 14:03

Ahoj Kakajdo... také mám dnes bolení, jako při menzes před dvaceti lety, ale svoje dny teď mít nemám. A to píchání mám také každou chvíli mě to píchne někde jinde ::placici:: Dopoledne jsem se šla trochu projít do města a zpět, ale zatím nic moc, byla jsem ráda, že se můžu doma zase natáhnout. Musíme vydržet. Je to ještě čerstvé a u mě se to hojí moc pomalu, jak mi včera dr. řekl ::smutny::

sl9 Poslat vzkaz | 27.4.2010 08:04

Ahoj, třeba je to dnes s tím Tvým bříškem už lepší, já taky měla takové dny, kdy jsem to cítila vpravo, vlevo a všude. ::nastvany2::Přejde, uvidíš, je to moc brzy po operaci.
Hezký den
Jája

kakajda Poslat vzkaz | 26.4.2010 23:27

Ahoj, dnešek provází břichobol, celý podbřišek, chvíli vpravo, víc vlevo, bez nějaké zvláštní příčiny, tak doufám, že to odezní a zítra bude líp.

charlote Poslat vzkaz | 26.4.2010 20:25

* řídím to z domu * - malinko mi ujely slovíčka

charlote Poslat vzkaz | 26.4.2010 20:24

Jájo já vím, že to tam nějak zvládnou, řídím to z práce a papíry mi vozí domů. Pak jim všechno napíšu na ceduličky, co a jak musí udělat a telefonem to dolaďujeme. Horší to bude s výplatama, už se mě ptali, jeslti jim udělám výplaty (máme 20 zaměstnanců), tak jsem slíbila, že to musíme dát nějak do kupy. Sice to bude trvat dýl, nemůžu sedět u pC 8 hodin v kuse, ale v termínu to snad dokážeme.
Taky jsme koulela očima, když mi před operací dr. řekl, že budu nejméně 6 týdnů doma, ale teď vidím, jak to strašně letí. Nakonec jsem ráda, že mi to prodloužil. V klidu si to domarodím a nebudu riskovat nějaké pozdější komplikace.

Kdopak se nám to tu ještě neohlásil po operaci z minulého týdne? Musím zalistovat o několik stránek dopředu....::ou-nou::

sl9 Poslat vzkaz | 26.4.2010 17:51

Ahoj::tleskajici::, bezva, že jsi v pořádku, pořád jsem nakukovala, zda už píšeš.. A s tou prací.. Neklepne je , neboj, každý může potřebovat  dlouhou dobu na nemoc. Já nikdy v životě taky nemarodila 6 týdnů a to jsem zaměstnaná od r. 1982. Hlavně, že budeš v pořádku, uvědomila jsem si to, když mě napadlo, že půjdu za měsíc do práce a jak jsem teď ráda, že jsem ještě doma. Kolegové si poradí
Ještě jednou::tleskajici::
Jája

nadka Poslat vzkaz | 26.4.2010 17:42

::usmev::Ahojky,tri tydny neni brzy,me prohlizel pri prorousteni z nemocnice,strasne jsem se bala ze to bude bolet,ale zvladla jsem to.::tleskajici::

charlote Poslat vzkaz | 26.4.2010 16:27

Tak jsem zpět od dr.  Zánět ani mykózu tam nemám, jen se mi to pomaleji hojí. Budu doma až do 8. týdne. Mám tam stále plno stehů (od toho prý ten výtok), zkontroloval mi i vaječníky ultrazvukem a říkal, že je to velmi dobré. Napsal mi výplachy Rosalginem a nadále klidový režim. V práci je asi klepne, až jim oznámím, že do 20. května nepřijdu ::smich:: ale mě klepne, až se tam vrátím ::och::

sl9 Poslat vzkaz | 26.4.2010 12:38

Ahoj, držím Ti palečky, bude to dobrý, uvidíš a napiš, co s Tebou je::souhlas::
Jája

charlote Poslat vzkaz | 26.4.2010 11:40

Ahoj Jájo, dnes ráno jsem volala sestřičce do ordinace a mám tam v jednu hodinu přijet, i když má dr. naobejdnáno a plno. Tak podám zprávu, jak jsem dopadla.

S tím chozením na WC - já měla problémy do 2 týdnů od operace. Musela jsem si dávat čípky, protože jakékoliv tlačení bylo nemyslitelné. Užívám od dr. železo a sama jsem si naordinovala probiotika. Také mi dost pomáhá bílý a zelený čaj a občas káva - turek. Tak držím palečky, kdo s tím máte problémy, ať se to zlepší.::srdce::

rublicek Poslat vzkaz | 26.4.2010 09:39

Hezký den všechny, jojojo, potvrzuju každé slovo Cikinky o zapojení se do pracovního procesu ::tleskajici::, je to tak, mám stejné zkušenosti, když jsem jen pět týdnů odpočívala a fakt vůbec nic nedělala, nebyla jsem schopná ani 20 minutový procházky a byla jsem hrozně unavená, přesto mě dr. poslala po pěti týdnech do práce a opravdu během tří dnů jsem se cítila zcela ok. Ať se vám všem daří krásně. ::smutny:: Milena

cikinka Poslat vzkaz | 26.4.2010 07:51

Ahojky holky,
píšu po krásném víkendu plném sluníčka a práce na zahradě. Jsem 10. týden po operaci. Dosud nenosím věci těžší 4 kg, zalévám tak, že 20x jdu s malou konvičkou 2,5 litru. Ale jinak už dělám úplně vše. Je pravda, že včera večer už mne zase začalo břicho pobolívat, ale hodila jsem se na gauč a bylo to zase ok. V práci jsem od 5. týdne po operaci. Mně sám gynekolog i lékaři na Homolce říkali, že mám co nejdříve tělo začít zvykat na normální život, že tím, že budu stále odpočívat , tak ještě 8. týden po operaci budu jak mátoha. Že je potřeba trochu zapojit svaly, aby úplně neochably, aby vnitřek držely , taky aby se to uvnitř trochu hýbalo a nedošlo ke srůstům, tak fakt nevím, co je dobře...Do práce jsem šla se strachem, že to nezvládnu, že je to brzo, ale po 3 dnech jsem zjistila, že je to celkem dobré. Hlavně mi to moc pomohlo psychicky, protože doma jsem přemýšlela o blbostech, pozorovala se...Doteď jsou dny, kdy jsem ještě unavená, tak si prostě doma sednu s knížkou a relaxuji...    Holky moje, tak Vám moc držím palce, ať jste co nejdříve ok a cítíte se dobře, jak fyzicky, tak psychicky...    Kakajdo, moc tě zdravím , jsem ráda, že je ti lépe. Mně na ten záchod pomáhal ten espumisan, který potlačil bolestivé „větry“, vločky v jogurtu a  probiotika. Tak se drž, užívej krásného počasí ať jsi zase fit...Pa Inka

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění