Diskuse: ?kondylomata?

Řadit:
163
Kamarádka nemá fotografii.
Gaby | 9.4.2015 13:47

TO Fabi: mohu se zeptat na tvoji gynekolozku pokud je to mozne s moji nejsem moc spokojena a uz se lecim pul roku :(

paula | 8.4.2015 17:39

dobry den rada bzch recept na aldaru zaplatim vam ho.dekuji na email ddeettrraa@entrum.cz dekuji O:-)

pavla | 6.4.2015 03:51

TO TerezaJ: ahoj prosím chci koupit recept na tento lék - mystický.děkuji.můj email ddeettrraa@centrum.cz

Anonym | 28.3.2015 11:22

Ahoj, kdyby jste nekdo mel krem Aldara, rada ho koupim. ozvete se prosim, na meila Seven123@post.cz
Diky

Anonym | 17.3.2015 21:38

TO TerezaJ: Měla bych zájem. Ozvy se na email: lenka588@seznam.cz

Anonym | 17.3.2015 21:22

Měla bych zájem o krém Aldara. Můj email: lenka588@seznam.cz

TerezaJ | 6.3.2015 13:46

Prodám Aldaru 9 balíčků mastičky za 1000KČ, PC 1635Kč za 12 balíčků.

Anonym | 2.3.2015 23:04

TO ANONYM: prosim jakou konkretni znacku tablet z hlivy uzivate? Dekuji

Monika | 1.3.2015 19:01

Též zdravím, řeknu Vám, že dřív jsem nevěděla, že nějaké bradavice existují. Jen že byla jsem s promiskuitním partnerem a běhém mých častých angín se mi bradavičky objevily. Myslela jsem si, že je to třeba zarostlý chlouoek. Myslím, že kdybych přišla na gynekologii dřív, tak by mast Aldara (cena 1700,-) pomohla. Nyní mám po chirurgickém zásahu, kde byly bradavičky rozsáhlé i na sliznici. Odstraněny byly všechny a vrátit se mohou kdykoliv. Úpřímně Vám říkám, přečetla jsem všechny blogy/diskuze a nejvíc mám psychiku v pr... (s prominutím) .. Vždycky jsem na hygienu dbala, chodila se sprchovat i po wc a stačí jen hloupý styk a máte zkažený život. Opravdu tohle nepřeji nikomu. O:-)

Budu doufat, že se již po zákroku nevrátí. Nic jiného mi nezbývá. Mějte se a hodně štěstí v léčbě :-! :-\

Tomáš | 23.12.2014 20:41

Ahoj všem, pokud nechcete pod kudlu a jiné útrapy, tak si zajděte do lékárny pro tablety s Hlívou ústřičnou, k tomu postižené místo potírejte tea tree olejem, můžete doplnit o echinaceu a za týden až čtrnáct dní máte pokoj :) Záleží na rozsahu a na každém individuálně, mě to pomohlo fakt rychle... Bál jsem se jít na operaci a toto fakt zabralo (vše dohromady stálo cca 500 Kč), takže mohu jedině doporučit :)

ANONYM | 2.12.2014 16:56

Zdravím všechny,
bohužel i já jsem se touto nepříjemnou nemocí nakazil, když mi partner byl v době vztahu nevěrný. Léčil jsem se s kondylomatama na konečníku od července letošního roku (2014).
Bylo mi nepříjemné jít s touto nemocí na kožní a začít to nějak řešit. Ovšem jsem se přemohl a našel jsem si blízko svého bydliště privátní doktorku. Předpokládal jsem, že vše bude na úrovni a pokusí se mi hned pomoct. Ovšem jsem se mýlil. Dokud zdravotní sestra a doktorka nevěděli s jakým problémem jsem za nimi přišel, jednali semnou jak s dospělým mužem (je mi 20 let). Poté, co jsem vyložil karty na stůl se chování doktorky vůči mě otočilo o 180°. Samozřejmě se mě zeptala na mou orientaci, když se kondylomata objevila na tak neobvyklém místě (konečník). Ano jsem homosexuál. A to byl kámen úrazu. Doktorka mi mou orientaci vyčítala, poté jsem si musel vyslechnout jak jsme jako homosexuálové nezodpovědní, promiskuitní a že si za všechny problémy můžeme sami. Když jsem jí položil otázku, jestli by spala s ochranou se stálým partnerem, se kterým by měla delší dobu vztah, tvrdila mi že ano. Samozřejmě jsem její odpovědi nevěřil. Nepříjmeným tonem mi řekla, abych začal šetřit, jelikož léčba je drahá. Po nepříjemným rozhovoru s doktorkou jsme se konečně dostali k předepsání léku. Nejdříve mi předepsala krém ALDARA. (Stála mě 1570,--) Jeden sáček jsem měl na dvě namazání (neměl jsem to zas tak rozsáhlé). Během užívání krému jsem užíval tablety z hlívy ustřičné na posílení imunity, každý den jsem si dával šumivé tablety celaskon do vody. Po dobrání masti jsem měl 14 dní klid. Myslel jsem si, že jsem se s touto nemocí jednou pro vždy zbavil. Ovšem jsem se mýlil. Po 14 dnech se mi tam objevily 2 menší kondylomata. Jelikož se mi nechtělo za nepříjemnou doktorkou, našel jsem si na internetu, že na tuto nemoc pomáhá i konopná mast nebo Tea tree oilej. (přikládám odkaz: http://hpvinfo.cz/bradavice-genitalni-kondylomata)
Nevím, jakou máte Vy s tím zkušenost, ale bohužel mě to nezabralo. Nakonec jsem se další návštěvě nepříjemné doktorce nevyhnul a objevil jsem se tam zase. Doktorka mi chtěla opět předepsat mast ALDARA, ovšem já jsem byl proti. Dočetl jsem se na internetu, že na tuto nemoc pomáhá i krém WARTEC. Doktorka byla sice proti, jelikož mi tvrdila, že tento krém (WARTEC) není určen na již zmíněnou nemoc, a že mi nezabere, ale přesto jsem si stál za svým názorem.
Poté, co jsem si krém WARTEC zakoupil, přečetl jsem si příbalový lékat. Psalo se na něm, že mast JE určená na již zmíněnou nemoc. Nevím, proč mi doktorka lhala, ale řekl jsem si, že nejspíš to bylo z toho důvodu, že krém WARTEC proplácí pojišťovna, na rozdíl od krému ALDARA. Krém WARTEC stál 440,--.
Konečník jsem si touto mastí mazal 7 dní a vše bylo vyléčeno. Ovšem dále užívám tablety z hlívy ustřičné.
Bude to skoro měsíc a zatím je vše bez problému. Doufám, že mé zkušenosti s touto nemocí Vám nějakou pomůžou. Všem, kteří se touto nemocí nakazili přeji hodně štěstí, plno sil a hlavně to nevzdávejte!! Ať už se stydíte nebo se bojíte, že doktor či doktorka bude s vámi jednat stejně, jak semnou, tak i přesto tento problém řešte. Čim dřív, tím líp! :)

Anonym | 29.10.2014 19:21

Ahoj, tak já tyhle mrchy chytila před cca. rokem a půl. Gynekoložka mě poslala na chirurgický zákrok. Skoro vůbec to nebolelo, ale do měsíce se mi vrátily. Tak jsme šla na kožní, kde mi to doktor mrazil dusíkem, ale vůbec to nepomohlo. Tak mi předepsal Wartec, kterým jsem si to mazala, dokud se mi nerozleptala kůže okolo. Není to příjemné ale bradavičky zbělali a zmizely. Během toho jsem ještě brala Hlívu ústřičnou na posílení imunity:) Nekouřim,takže další plus a sem tam si zacvičim, což je taky docela důležité:) ŽÁDNÝ STRES !! já si celou dobu říkám,že jsme zdravá,jsem v klidu a vypadá to velmi dobře:) takže žádný stres! ten těm potvorám akurát pomáhá:)) 8-)

Eva | 8.9.2014 22:53

zdravim. chtela bych se na neco zeptat. pritelovi se objevili kondylomata . driv jsme nevedeli co to je..nejak jsme to neresili a spali spolu dal..i análně. jenze pak se zacali zvetsovat a mnozit se. tak si pritel zasel k doktorovi a tehdy to zjistili. pritel to mel tak 5 mesicu nez si s tim nekam zasel. cetla jsem ze je riziko hlavne u zen a to u analniho sexu ( sice to bylo jen jednou) ..docetla jsem se na netu ze kdyz je to u konecniku tak se muze dostat HIV a to bych vazne nerada..ja jsem jinak zdrava ale pres to docela bojim. myslite ze i kdyz to bylo jen jednou tak bych to mohla chytit nebo si zajit k doktorovi? nicmene..asi pred 3 mesicama jsem byla na koloskoii a nic mi nenasli ale s pritele jsem spala az po tom..dekuju predem za odpoved.

Anonym | 2.9.2014 21:02

TO Anonym: Mám dotaz na léčbu Aldarou.V příbalovém letáku je, že jeden pytlíček je pouze
na jedno použití(jedno namazání) a pak hned vyhodit??? a aplikace ob den???
pokud se mast dostane i na nepostiženou část, je to problém???
Jsem tím vážně zaskočená, nechápu kde jsem k tomu přišla a hledám pomoc a moudra na netu. Prosím, podělte se o zkušenosti. Díky .

Ragnar | 11.8.2014 09:04

Zdravím,
musím se podělit o mojí zkušenost. Před pár týdny sem si na přirození našel 3 malé bradavičky. Neváhal jsem a zašel k urologovi. Ten se jen letmo podíval a hned mě chtěl poslat na řezání na urologii do 40 km vzdáleného města. Ani se nepodíval z blízka,pod světlem, přes nějaké kukátko, nebo tak nějak. Prostě neví co to je, ale až se to uřízne, tak se uvidí. Rozhodl jsem se tedy zajít ještě na kožní,ale plný obav z toho, že mě na o nech místech budou pálit kapalným dusíkem nebyla příjemná :-$ (pamatuji jak to bolelo při vypalování na chodidlech).
Tak ze zvědavosti jsem brouzdal po internetu a zjistil jsem, že posílení imunity může léčbu urychlit. Koupil jsem si B-komplex a začal ho brát. To zásadní co mě napadlo bylo ono místo natřít konopnou mastí!! Doma jsem našel zbytek konopné masti, kterou jsme asi před rokem dělali. Natřel jsem to místo a nestačil jsem se divit!! Je to neuvěřitelné( sám bych nevěřil, jelikož na takové ty zázračné léky moc nevěří), ale ty bradavičky se za jediný den znatelně zmenšili! Opravdu sem koukal jako puk, ono na tom konopí asi něco opravdu! Budu to mazat dál a uvidí se.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění