Diskuse: ?kondylomata?

Řadit:
169
Kamarádka nemá fotografii.
anonym | 16.6.2015 06:35

Prosím neměl by někdo na prodej aldaru???? ozvěte se mi na email martina106@seznam.cz
děkuji

Mess | 4.5.2015 16:46

TO TerezaJ:

dobrý den,

měl bych zájem koupit krém aldara prosím informaci zda je to možné na. Jakub333@seznam.cz

děkuji

Mess | 4.5.2015 16:35

TO TerezaJ:

Zdravím,

bylo by možné koupit krém Aldara od Vás?

děkuji za informaci

Anonym | 2.5.2015 18:27

Dobry den,prodam 8 sacku kremu Aldara za 1100kc pro vice info se ozvete na jajimaji@seznam.cz

anonym | 26.4.2015 11:00

TO Anonym: ahoj, prosím mohu se zeptat, jakto, že Ti zbylo 10 pytlíčků, když všude píší, že po rozdělání se musí zbytek vyhodit...? mazala jsi se jednou dávkou delší dobu a fungovalo to...?
díky za odpověď.

Virus | 19.4.2015 22:13

Byla jsem na chirurgickém odstranění, cpu do sebe hlívu ustřičnou ve dvojí podobě (tablety, při vaření houbu), ale kondylomata se mi nejspíše opět tvoří. Našla jsem si vyrůstky.

Brečím už jen z té myšlenky, že se mě tato nemoc drží, když už půl roku a během léčby nemám žádný styk. Že hygiena je na prvním místě... Opravdu si nevím rady... Psychika byla v dobrém stavu, teď jsem zase na nule...

Gaby | 9.4.2015 13:47

TO Fabi: mohu se zeptat na tvoji gynekolozku pokud je to mozne s moji nejsem moc spokojena a uz se lecim pul roku :(

paula | 8.4.2015 17:39

dobry den rada bzch recept na aldaru zaplatim vam ho.dekuji na email ddeettrraa@entrum.cz dekuji O:-)

pavla | 6.4.2015 03:51

TO TerezaJ: ahoj prosím chci koupit recept na tento lék - mystický.děkuji.můj email ddeettrraa@centrum.cz

Anonym | 28.3.2015 11:22

Ahoj, kdyby jste nekdo mel krem Aldara, rada ho koupim. ozvete se prosim, na meila Seven123@post.cz
Diky

Anonym | 17.3.2015 21:38

TO TerezaJ: Měla bych zájem. Ozvy se na email: lenka588@seznam.cz

Anonym | 17.3.2015 21:22

Měla bych zájem o krém Aldara. Můj email: lenka588@seznam.cz

TerezaJ | 6.3.2015 13:46

Prodám Aldaru 9 balíčků mastičky za 1000KČ, PC 1635Kč za 12 balíčků.

Anonym | 2.3.2015 23:04

TO ANONYM: prosim jakou konkretni znacku tablet z hlivy uzivate? Dekuji

Monika | 1.3.2015 19:01

Též zdravím, řeknu Vám, že dřív jsem nevěděla, že nějaké bradavice existují. Jen že byla jsem s promiskuitním partnerem a běhém mých častých angín se mi bradavičky objevily. Myslela jsem si, že je to třeba zarostlý chlouoek. Myslím, že kdybych přišla na gynekologii dřív, tak by mast Aldara (cena 1700,-) pomohla. Nyní mám po chirurgickém zásahu, kde byly bradavičky rozsáhlé i na sliznici. Odstraněny byly všechny a vrátit se mohou kdykoliv. Úpřímně Vám říkám, přečetla jsem všechny blogy/diskuze a nejvíc mám psychiku v pr... (s prominutím) .. Vždycky jsem na hygienu dbala, chodila se sprchovat i po wc a stačí jen hloupý styk a máte zkažený život. Opravdu tohle nepřeji nikomu. O:-)

Budu doufat, že se již po zákroku nevrátí. Nic jiného mi nezbývá. Mějte se a hodně štěstí v léčbě :-! :-\

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění