Ejakulace=0 pls. HELP ME!!!!!!! - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

ejakulace=0 pls. HELP ME!!!!!!!

Diskuze

...
Sajrajt
| 8. 12. 2009 23:46
Ewwwww
PS: TATU
ketaminek
| 8. 12. 2009 20:20
je mi 20 jak sem psal mozna sem trochu detinsky ale uhry mam uz fakt za sebou navic se o sebe velice staram a na netu nebyvam moc casto spis odpocinkove po praci atd... ber me proste jako normalniho 20ti leteho muze co ma problem a ne jako uchyla z netu. taky nechapu proc bych neco takoveho psal kdyby to nebyla pravda mno ale je to fuk... Peace
ps:pridavam foto aby ste konecne verily
to mi nerikej
ketaminek
| 8. 12. 2009 19:51
no tak to mam teda dobry vyhlidky do budoucna jenomze ja se tak lehce nevzdam a budu delat vse pro to aby se to zlepsilo a zrychlilo.Ovsem musim brat ohled na svou pritelkyni takze asi tak
Ejakulace
mati
| 8. 12. 2009 19:01
Dobrý večer, tady někdo je toho názoru , že to není možné, ale je, přesně tohle jsem zažila se svým přítelem a téměř po roce jsme se rozešli, protože už to dál nešlo-
Ejakulace
mati
| 8. 12. 2009 19:01
Dobrý večer, tady někdo je toho názoru , že to není možné, ale je, přesně tohle jsem zažila se svým přítelem a téměř po roce jsme se rozešli, protože už to dál nešlo-
sem opravdu uplne normalni clovek
ketaminek
| 8. 12. 2009 17:03
jo samotnemu mi to de i kdyz posledni dobou se musim celkem vice snazit a nekdy me boli ruka. jenze de o to ze *** pri masturbaci a nasledna ejakulace se absolutne neda srovnat s ejakulaci v partnerine puse nebo kdekoliv jinde to je proste uplne nesrovnatelne. Jako kdyby ste si misto whiskey koupili ruma (lepsi prirovnani me nenapadlo:D). Ale urcite diky za prvni hodnotny komentar skoro bez pochybnosti a neco rikajici THX. urcite to skusim v hlave trochu hodit do pohody, dnes ke me laska prijede prespat tak zitra napisu jak to probehlo teda jestli neco bude :D:D
Nechme stranou pochyby i úžas
Tatu
| 8. 12. 2009 09:58
Jako v mnoha případech na netu bys mohl být uhrovatý puboš, nebo dospělý s nějakou úchylkou, co se takhle ukájí, nebo dospělý celkem normální, ale který žije ve virtuálním světě a ještě žádnou ženskou neměl. Předpokládejme tedy, že si nevymýšlíš. Sám se dokážeš ukojit? Jestli ano, tak jsi v pořádku a nakonec si to udělej sám. A co tvá partnerka? Uvědom si, že musí vydržet to samé co ty. Má můj obdiv. Třeba je to jako s vodou na čaj. Zkus si tedy od začátku říkat, nesmím se udělat dřív jak za čtvrt hodiny (nebo kolik stačí tvé partnerce) a uvidíš, že to půjde. Pokud se masturbací neukojíš, zajdi k doktorovi.
T
chlubis??
ketaminek
| 8. 12. 2009 03:20
no myslim si ze k chlubeni tu moc neni spis mi to prijde dosti trapne kdyz se me mlada zepta jestli se mi to s ni vubec libi ?? a casto se mi i stalo ze mi z unavenosti proste klesnul a uz sem nemohl. Je to celkem kruty problem nikdo mi neumi poradit ani zde jak je vidu se normalni skusene odpovedi nedockam. Je to vazne k breku ze mi to proste nejde. Na druhou stranu dnes sem mluvil s pritelkyni o tom vsem a rekl sem ji ze budu tedkom spise pasivni v ***u do ted to bylo spis tak ze sem vzdy zacinal ja s mazlenim predehrou nasledne ***em a tak sem si rekl jestli to neni tim ze chci byt taky obcas dobyvan a opecovavan.Skusim to proste nechat na partnerce at se taky trochu snazi a najde puvod mych potizi. A to nejhorsi uplne na konec jelikoz se nikdy neudelam tak musim jit spat nevyprazdnen (s modryma koulema) a ono se to nezda ale jak se rano vzbudim tak mam krecev v te dolni oblasti a jakoze fakt hruza. No baby reknu vam bes to bych nepral nikomu a byl bych tak stastny kdybych to zvladl jako normalni chlap za 2minuty a spat driv to tak bylo ted nevim co se deje.

Nevim mozna vam to pride ze se chlubim ale zapomente na to a spis mi napiste co mam delat to mi pomuze vic nez pochybnosti a usklebky atd...
orgasmus
Skalinka
| 6. 12. 2009 22:09
No myslím si, že se trochu chlubíš, není to podle mého názoru vůbec možné. Nevím, zatím jsem nic podobného nezažila. S partnerem to trvá opravdu jen chvilku, tak bych chtěla vědět názor jiných. V posteli jsi možná výborný, ale bacha na chyby.
ejakulace=0 pls. HELP ME!!!!!!!
ketaminek
| 1. 12. 2009 10:35
Zdravim zeny. vim ze je to celkem blbe psat do zenskeho webu o pomoc ale pri zadani meho problemu do vyhledavace google mi vyjely tyto stranky.Vim ze uz se tu podobne tema jednou resilo ale pri dukladnem prostudovani sem nenasel jakoukoliv konkretni pomoc tykajici se problemu a tudiz ji zakkladam znovu. Zde muj problem: s partnerkou se uz delsi dobu pokousime o *** podotykam ze svou partnerku bezmezne miluji a myslim si o ni ze je velice krasna atd... takze vcera sme meli zhavy *** pri kterem sem skoro okamzite dosahl erekce absolutne bez jakehokoliv problemu ovsem po delsi dobe cca 2,5 hodiny byla uz moje partnerka 3x uspokojena (dosahla orgazmu pri poslednim orgazmu sem musel vymenit prosteradlo slo o tkzv. sqivirt ***) a ja porad nic tak snazili sme se dalsi cca. hodinu ale proste to neslo kdyz uz sem myslel ze budu a rekl sem ji to tak ona okamzite sla na vec a vzala mi ho do pusu a nahle bylo o5 po vsem nedokazu si to vysvetlit ten *** s ni je proste uzasny totalne vzrusujici partnerka si o me mysli ze sem postelovy buh ale ja sem jineho nazoru nebylo to poprve co sem se nemohl udelat i kdyz partnerka byla uz davno hotova a tudiz sem dosel k zaveru ze mam vazny problem. pritelkyne uz se me parkrat ptala jestli me to s ni vubec bavi ale o tom neni vubec pochyb vzdyt ji prec miluju a ten *** je uzasny ovsem nemuzu se skoro nikdy udelat coz je nekdy skoro az k placi. Napr. vcera uz sem z toho byl tak unaveny ze sem ji proste rekl milacku je mi lito ale ja uz nemuzu a vazne po 3 hodinach vytrvaleho ***u kdy moje partnerka strida orgasmy jak na bezicim pase sem ja byl uz vazne zniceny byl sem spoceny udychany svaly me bolely tak ze sem byl rad ze se vubec hybu skusily sme snad vsechny mozne polohy ale nic prinejmensim sem presne zjistil co se pritelkyni nejvice libi. Ale ja ne a ne se udelat trva to uz skoro mesic a za celou dobu sem se udelal jednou ten *** s ni me zacina nicit sem z toho tak unaveny ze uz casto ani na nej nemam chut jenomze pritelkyne se proste nemuze nabazit a chce to porad rekla mi ze takovy *** zazila poprve se mnou (squirt vystrik z pochvy) jenomze co z toho mam ja vubec nic. ja ji velice miluji ale chci z toho ***u taky neco mit prece je to zalezitost dvou lydi a ne jen jednoho. je mi dvacet let a pripadam si jako stary chlap ktery trpi problemy s prostatou. tak mi prosim zeny nejak poradte co mam k sakru delat aby sem se taky pokazde udelal. PLS HELP!!!!!!!!!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
19. 4. 2024 13:25
70252
♥Jarka*Alice♥
19. 4. 2024 12:19
11797
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video