Hubnutí v novém roce 2009 pro nové lidičky... - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Hubnutí v novém roce 2009 pro nové lidičky...

Diskuze

anonym
| 31. 3. 2014 22:57
Váha a metr začaly ukazovat nepěkné hodnoty :D Začala jsem na radu kamarádky brát Obethin a po pár týdnech jsem zhubla 6 kilo. Zaplnila jsem si jím před jídlem žaludek a pak jsem nemusela pojídat nedostatečné porce. Těším se na léto, nebudu v plavkách pro ostudu
hubnutí bez hladu a dřiny
Pega
| 25. 1. 2010 18:34
Ahojte, mám fantastické zkušenoti s Meridií, kterou jsem brala jen čtyři měsíce a zbavila se 12kg, které nešly dolů žádnou dietou ani cvičením. Už půl roku jsem nepřibrala, ale otěhotněla jsem. Ráda celé balení přenechám , předám rady a zkušenosti, ale jen na email. Na diskuse moc nechodím.
hubnutí bez pocitu hladu
lejka
| 21. 1. 2010 13:25
Pokud chcete již opravdu zhubnout...doporučuji sibutramín, je možné i vyzkoušet..pro bližší informace pište: lenka.fojtanikova@seznam.cz
Hubněte bez pocitu hladu a chutí
IrenaM
| 8. 1. 2010 00:19
Dobrý den, nabízím velmi silnou verzi tablet na hubnutí . Vyzkoušela jsem je na sobě a po všech marných pokusech je to konečně něco co naprosto zablokuje chuť k jídlu a spaluje tuky bez trápení se hladem.
Ráda se podělím o své zkušenosti , popřípadě poradím s vyváženým jídelníčkem či tělesnou aktivitou.
Kontaktujte mě pouze na email irenamatalova@centrum.cz
hubnutí snadno
MonikaF
| 4. 1. 2010 20:08
Ahoj, ať si kdo chce co chce říká, mě pomohlo sestavení jídelníčku,
díky kterému jsem si osvojila stravování jako nový životní styl díky
kterému dokáže kdokoliv přizpůsobit svou postavu svým představám a to i
bez cvičení. Mimo to jsem se dozvěděla i celkem zajímavé informace z
oblasti lidského těla a stravování. Ale to už je na každém jedinci, zda
chce hubnout nebo Zhubnout. Stačí zadat ve vyhledávačích google nebo
seznam "styl života" a určitě ty zelené stránky najdete. Jo a není to
žádná reklama, ale pouze doporučení, protože se mi otevírá kudla v
kapse, když slyšim ty řeči rádoby odborníků. Tak když už nic jiného,
tak si alespoň ty články přečtěte.

Hezký den, Monika F.
doporučení
Lenni
| 2. 9. 2009 13:32
Ahojki, no vidím, že nikdo nereagoval, ale co můžu já doporučit tak se mrkni na www.f-sport.cz tam se zaregistruješ a napíšeš co chceš vědět a on už ti někdo poradí!
Hodně štěstí
ahojkyy
sylvestra
| 2. 6. 2009 23:20
Ahojky holky.... ještě jsem tady nikdy nebyla. tak zjištuji, jak to tady chodí.... to se tady všechny snažíte zhubnout jo? ajaké máte už zkušenosti? já hledám někoho komu pošlu muj jídelníček a on posoudí,jestli mám dobrý nebo ne. Jestli dělám někde chybu. Najde se někdo?
hubnuti
tlusta
| 12. 5. 2009 18:19
ahojky ja si myslim ze mas dobrou postavu .podle toho co meris a vazis.
ahoj
hlavajda
| 16. 4. 2009 09:38
Ahojky,tak ten stepper je pěknej,díky za odkaz.
Jenže my bychom ho už neměli kam dát,když už nám tady stojí rotoped
Jinak mám skvělou zprávu,jsem se ráno zvážila a kilčo je dole,tak mám z toho velkou radost,dlouho ta váha nešla dolů.
Jinak,koukala jsem na pejsky a ten tvůj je 9 měsíční,je to ten co máš na ikonce ?Je moc krásnej,budu ti posílat hlasy.Ono je to také tím,že tam je hrozná spousta psů a lidi podle mě všechno neskouknou.
Náš se jmenuje Rikkie,kdyby ses chtěla kouknout.
Tak se měj,držím palce v hubnutí,já jedu pryč,vracím se zítra,pa pa
:-)
Laja
| 16. 4. 2009 00:59
ahoj tak je to tohle to http://www.patro.cz/…/1074790016.html
je to supr věcička, lepší než rotoped, nezatěžuje klouby. tvaruje zadek stehna. je to vlastně simulace chůze.
ceny jsou různý ja si ho objednala na aukru za 2 500 což je v pohodě navíc mam odběr přímo u nás v Olomouci.už se ho nemůžu dočkat.
mě se podařilo dat fotečku Hardyho do soutěže ale mam takový pocit že se to nějak nehybe a nebo se nikomu nelibi. žádný hlas, ale nevadi pro mě je to ten nej pes na světě. a do budoucna mu chci pořídit kamoše, plemeno coton de tulear.
jo a ta klištata, taky nam nosil ze zahradky a vycházek tak jsem mu koupili obojek Scalibor a je to fuč. žádná klištata, blechy, komaři a jiná havět.
Laja
hlavajda
| 15. 4. 2009 22:31
no já mám pořád stejně,začínám pořád znova a znova,ale ted už opravdu začínám
pejsek super,chytaj se na něj klíštata a já se jich tak štítím
psala jsem ti o tý soutěži v blesku,je další kolo hlasování,třetí kolo,ale už je zase pozdě
tak snad nám to ted vyjde,né ? to hubnutí
a co je přesně ten stepper ? na něm stojíš a jakoby jdeš ? jestli myslím,to správný,neumím to popsat,a kolik prosím tě stojí ?
a co tvoji pejsci ?
ahoj
Laja
| 15. 4. 2009 22:24
ahoj, no hledim že jsi tu sama, ja to vzdala mam zase kila zpětale nezoufam a začnu od znova. koncem týdne mi ma přijit stepper tak s nim to půjde rozhodně lip. zdalo se mi totiž že jak jsem pořád jen jedla same zdravé věci tak to chvíli šlo ale pak se váha šprajcla a už nechtěla dolu, i když spíš nechtěli ubyvat cm než váha. tak ted jim dam na frak.
štve mě jak sem nikdo nechodi.
je to škoda, že?
no a jak to jde tobě?
A co hafan?
:-)
hlavajda
| 15. 4. 2009 20:39
Ahojky Laja
konečně sem někdo zavítal
sem chodím,ale když nikdo nepíše,samotnou mě to neba
a co hubneš? psala jsi,žes to vzdala
:-)
Laja
| 15. 4. 2009 20:11
tak to je sila . ja tu měsic nebyla.ale tady se to ani nehlo. KDE JSTE.????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????devildevildevildevildevildevildevildevildevildevildevildevildevildevildevildevildevil
...
hlavajda
| 9. 4. 2009 22:52
Ahooooooooj holky
kde jste všechny ?
Sem už nikdo nechodí to je škoda
Zdravím :-)
Lucsynka
| 4. 4. 2009 15:56
Musim rict, ze se taky divim, kam ste se vsechny podely..
U me nic novyho, vaha porad stejna - bohuzel.. ale to bude asi tim, ze se nejak moc nehybu
Co noveho u vas, jak vam to jde?
ahoj
hlavajda
| 4. 4. 2009 13:46
Ahoj holky,tak koukám,že už se nikdo moc nepíše.
Venku je pěkně,tak co by kdo dělal u počítače,že ?
Anebo už jste všechny zhubly ?
:-)
hlavajda
| 3. 4. 2009 19:58
Ahojky holky

tak jsem se zase do toho pořádně opřela.Venku krásné počasí a já nemám,co na sebe.
LAJA : Můžeš přihlásit svého pejska,myslím,že už od zítra,začíná třetí kolo !!! Doufám,že sem zavítáš a přečteš si to.
Tak se mějte a užívejte krásné počasí
no ......
lepa
| 2. 4. 2009 20:54
Kde jste se všechny ztratili? Neříkejte, že když je venku tak krásně tak jste celý den venku? Já už taky makala na zahradě a můžu říct, že po tom zimním nic nedělání mě pořádně bolí záda a nohy. Tak doufám, že to k něčemu bude a váhá se trošku pohne směrem dolů. Hlavně nemám čas na nějaké mlsání, protože ze zahrady příjdu pozdě, tak mám tak akorát čas na večři tu bych vynechat neměla, protože pak bych snědla všechno na co bych přišla a to nemůžu.
Tak snad se taky někdo z vás ukáže zatím pa pa.
...
hlavajda
| 29. 3. 2009 18:06
Ahojky holky
Také se těším,až bude venku hezčí počasí,že začneme chodit na delší procházky.

Akorát se nemůžu dokopat k tomu cvičení.Když jdu se psem,tak jsem i dvě hodiny ráno a hodinu odpoledne venku.
Jak jste na tom vy s pohybem ?
co na to říkáte?
feelgreat
| 29. 3. 2009 15:19
http://loseweight.snadno.eu/Uvod.html myslíte, že by to stálo za zkoušku?
ahojky
Lucsynka
| 29. 3. 2009 14:16
no ja ze zacatku shodila asi 6 kg a od te doby se to drzi porad stejne, ale jen co bude konecne byvat venku lip, taxe zacnu trochu vic hybat, aspon prochazky a tak a snyd se to jeste pohne dolu..
Zdravim
ahojki
lepa
| 28. 3. 2009 22:42
Mě ta váha taky nejde dolů, jenže já vím že je to mnou. Jsem totiž hrozná a vůbec se nesnažím. Prostě se nedokážu nakopnout. Budu si muset něco vymyslet co mě bude mnohem víc motivovat.
Ono možná to hezké počasí mě bude motivovat, protože sundám svetr a bundu a bude to všechno vidět. Tak snad to mě donutí konečně něco ze sebou něco začít dělat.
Vím, ž už to říkám pořád a žádné činy, ale doufám, že jednou to už budou ty činy. A cvičení, to j pro mě noční můra, prostě se nedokopu.
Držím všem palečky ať vám to jde líp než mě pa pa.
ahoj
hlavajda
| 28. 3. 2009 18:02
Ahoj Lucsynko,kolik už jsi zhubla?Mě ta váha také nejde moc dolů
Zdravím :-)
Lucsynka
| 28. 3. 2009 17:55
Tak u me nic noveho, vaha se porad drzi, potvurka jedna..
Ale moc me potesila kamoska, ktera mi v patek rekla, ze jsem hodne zhubla a ze mam ted supr postavu, a hezky nohy, to me moc potesilo, protoze by si to nevymyslela, kdyby to nebyla pravda.. ale byla jedina, kdo mi to rekl. a kdyz jsem to rikala priteli, tak mi na to rekl, ze on mi to prece rika porad, ze jsem ***y a jaxe mu libim, ale od zenske je to neco jinyho a to on nechape..
Jaxte na tom vy, nejak se nehlasite, to je skoda..
Mejte se hezky a piste, piste
lucka25
hlavajda
| 28. 3. 2009 16:47
Ahojky Lucko
tak to jsi vážně dobrá že jsi tolik zhubla.
Já mám tedka nějakou krizi,nějak mě nic nebaví,jsem pořád otrávená.
Váha je moc pěkná.
Tak přeji hodně úspěchů v dalším hubnutí
prokletá 80!!!
lucka25
| 28. 3. 2009 12:34
ahoooooooooooooooooj holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak kde jste vsechny??? kam jste zmizli??? ja vim, ja jsem ta posledni, ktera ma co rikat... mrzi me to, ale casove nestiham... a hlavne, kdyz nam nejde skoro porad net!
Chtela jsem se jen pochvalit, ze jsem konecne prolomila tu prokletou 80 na váze!!! a jsem totalne happy, je to maximalni nakopnuti!!!
Dnes mi prisla takova specialni vaha, ktera vypocitava tuk v tele a svalovou hmotu a je to moc bezva, at ted to bude hubnuti jak ma bejt!!! Z toho, co jsem zhubla od posledniho vazeni na takove ve fitku, tak mi pribudlo svalu a ubudlo tuku!!! coz je supeeer
tak piste, jak to jde vam...
ja teda hlasim dnesni vahu 79,5 kg
a prikladam obrazek vahy, mam z ni ohromnou radost...

pa Lucka a ozvete se...
brambory
beliza
| 27. 3. 2009 21:22
můžeš mi prosím říct jestli to víš proč se vaří ve slupce jen nové brambory ? beliza
pitove
Laja
| 24. 3. 2009 12:37
ahoj holky ja to vzdala.
no jo.
ale jak muž dnes odjede do prace tak začnu zitra od piky a to vážně. tolik to dalo prace a zase mam kila nahoře.
Hlavajdo- to tě chapu s těma pejskama ja bych tyhle "majitele" psů zlikvidovala. musim říct že sama mam doma STaforda a stafbula a vychova je přísna ale zato mam ty nejvěrnější pejsky, můžu se na ně spolehnout.miluji děti a snaši se s jinými pejsky, dokonce naopak našeho stafbulika kterému je teprve 10 měsíců už napadlo asi 6 psů, kterých si nevšimal. nyní ma hodně špatné zkušenosti ale přesto se chce kamaradit, takže je to opravdu na výchově. hodně podivných individu nas potka, zastaví a zeptá se jestli bychom jim pejska neprodali. bohužel je to dnes otazka image. kdo chce byt IN musi mit psa typu Bull, ale naprosto neví nic o psech a tomto plemeni vůbec. strašně mě vždycky takove zprávy trápi protože nějaký hajzlik s prominutim likviduje celou pověst plemene, přitom rváče z nich neudělal nikdo jiný než člověk.
však sama jsi pejskař takže všechno tohle víš, jen si vylevam zase srdce.
chjo.
třeba nechapu co po mě co řvat nějaký kreten at si ty zabijaky vezmu (vždy jsou na voditku a s košikem, mimo venčici místa), když sam jde s vlčákem který se na naše pejsky ježí. takové posílam co nejdal do p..... a do pusy si fakt nevidim.
a musim řict že i ja bych se bala byt tebou protože pakliže je pes bez výchovy strach je na mistě.
taky u nas v Olomouci před rokem utekli dva pitove, naštěsti je našli dřiv než napadli nějaké pejska, ne člověka- jsou mazlove.
no tak tak nějak
:-(
hlavajda
| 23. 3. 2009 20:25
ahojte holky,tak vám musím napsat,co jsem se ted večer dozvěděla .Tam co jezdíme k našim,je to na druhém konci Prahy,tak tam chová jeden chlápek pitbuly,má jich aspon pět,ani tam s nima nebydlí,má tam malou chatičku,tak mu včera dva odpoledne utekli a pokousali souseda a jeho psa,který byl zrovinka s ním venku.Soused si musel zavolat sanitku,pes mu někam zmizel,tak už mysleli,že je poněm,ale vrátil se asi po čtyřech hodinách,pokousanej,že s ním museli na veterinu.A já tam zrovna včera na tom samém místě byla s mamčou,s pejskem a malým s kočárkem,tak jsem z toho špatná,že se to mohlo stát nám.Tak jsem se vám musela svěřit.
Nemám nic proti lidem,co mají tyto psi,ale to je všechno v lidech a ve výchově.Fuj,ted se tam budu bát.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
25. 4. 2024 16:40
70305
♥Jarka*Alice♥
25. 4. 2024 15:42
11820
Jaroslava Svobodova
25. 4. 2024 12:31
407
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video