Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

anonym
| 9. 10. 2011 19:28
Prodám Adipex Retard 86tbl. za 900,- i s poštovným. Lze zakoupit i menší množství.

Zakoupila jsem si větší množství díky předchozím zkušenostem, ale bohužel mi již nějak nesedly :( Proto ráda pomohu jiným ženám a nepotřebuji na to vydělat sumu jako jiné:)

Více info na emailu stanislava.malkova1@seznam.cz
meridia
julietka
| 8. 6. 2011 21:44
ahoj nemáte někdo k prodeji Meridii, potřebuji zhubnout 5kg a v minulosti mi to zabralo.

díky moc

Juli
Mám otázečku :-)
miniani
| 23. 5. 2011 15:40
koupila sem si na netu meridii.(dříve sem brala lindax,pak sem otěhotněla)koupila sem prašky na dobírku..dnes sem našla ve schrance listek na vyzvednutí,udivila mě malá váha balíčku.je možné aby 98 pilulek vážilo 0,08kg(tedy 80gramu)?Zdá se mi to dost malo..nevím jestli si to mam vůbec vyzvednout
hubnutí
anonym
| 30. 3. 2011 09:15
Jenom tim, že do sebe budete cpát prášky nezhubnete a jestli jo, tak je to nějaký svinstvo, který vám akorát ničí tělo. Myslet jenom na to abych dobře vypadala a nemyslet na vlastní zdraví je šílenost. Jestli chcete zhubnout a být zdravé, tak začněte radši se zdravou stravou a ne s nějakýma hnusnýma chemikáliema....
dopis
Mirka72
| 9. 2. 2011 21:22
Ahojky ! TAk jsem psala do Abbottu a přišlo mi tohle:

V současné době není znám termín, kdy
bude ukončeno řízení o pozastavení distribuce léků s obsahem sibutraminu
v EU. Definitivní rozhodnutí o této problematice zveřejníme na našich
webových stránkách www.abbott.cz. tak uvidíme papa Mirka
Meridia
Mirka72
| 8. 2. 2011 19:26
Ahojky Děvčata! Nevíte něco o Meridii?Je to rok co jí ztahly z trhukila naskakujía ona je v nedohlednu. TAk papa MIrka
veverka
Mirka72
| 22. 11. 2010 21:39
Ahojky Veveruško! Fotka moc pěkná.Mi taky budujeme Honzinovi pokoj v podkroví.Pomalu ,peněz nazbyt nemáme a Jarda s prací taky nic moc.Zítra jedu na aerobic a ve středu na břišní tance.Cukroví péct budu. Písni mi na mejla a já ti pošlu recept na rohlíčky který moc ráda dělám. Tak papa Mirka
mirka
veverka123
| 21. 11. 2010 16:46
ahoj Miruš,tak jsem se zase po delší době dohrabala k psaní,je znusně,zima,tma a jsem z toho nějaká otrávená.Taky jsme byli oba jachcípaní,Vláďa ležel celej týden,já jen středa,čtvrtek.Tak jsem ani toho prcka malýho neviděla,tak snad už přijedou někdy v týdnu.Roste jako z vody,dobře jí.Tak alespoň z toho má člověk radost.Nějak jsem si nedovedla představit,že budu mít vnouče a ono je to vlastně docela fajn.
S tím cvičením to taky není žádná sláva,nějak ic nestíhám,v práci pořád blázinec,doma se pořád něco přebudovává a ještě za měsíc vánoce.To je hrůza,jak to uteklo.To zase budeš pect jako loni to krásný cukroví?Já se letos rozhodla,že taky něco upeču,tak mi můžeš dát typ na něco rychlýho a dobrýho.Tak zatím pa.
veverka
Mirka72
| 2. 11. 2010 10:24
Ahojky Veveruško TAk to jsem ráda ,že jsi se ozvala. U mě váha +8 kilo necvičí se jen chodím na břišní tance a inlajny jsem párkrát jen vytahla ,ale můžu si za to sama. Manžel ted jezdí jen 14 dní v měsíci do práce tak je to taky otřes a nervy prostě pracují! J
Fotečka moc pěkná. To jsi hrdá babka co? Kobliha se snad ozve. Tak zatím papa Mirka
mirka
veverka123
| 31. 10. 2010 17:23
ahoj Miruš,to jsem ráda,že ses ozvala,pořád koukám a nic.Máš pravdu,ten čas strašně ryche utíká,já má taky pocit,že času je čím dál míň a práce čím dál víc.No a nám se 12.10. narodil chlapeček,jmenuje se Vašík vážil 3,6kg a měřil 50cm.Tak je ze mě šťastná babička.Přikládám foto.
Co se týče váhy,zatím to docela jde,docela se držím,i když cvičení taky pěkně flákámAle máš pravdu,zlatá meridie,ta člověku nějak dodávala energii.
Jinak zdravím Koblihu,doufám,že se taky ozveš.Za chvíli budou vánoce,to je hrůza.
Jinak fotečka pěkná,sluší vám to holky.Tak zatím pa a ozvi se dřív.
Kobliha
Mirka72
| 30. 10. 2010 23:45
Ahojky všem po dlouhé a dlouhé době jsem tady. Je mi líto že jsem si dala takovou pauzu ale nějak ten život začal utíkat a já prostě nestíhám. Rok po Meridii a já nabrala 8 kilo. Cvičení odpadlo,cvičitelka přestala ze zdravotních důvodů cvičit.Na inlajnech jsem byla všehovšudy 8 x a prostě naprd.Meridiia v nedohlednu zkoušela jsem Adipex a nic ,spíš jsem ještě přibralaZdravím všechny hlavně Koblížka mého kulatého je mi po tobě moc smutno veverušku a i ostatní holky Meridiiový.posílám aspon fotečku. Pa Mirka
sháním...
imor
| 2. 10. 2010 19:47
meridii jsem užívala a zhubla,,,jedině po tom,,přibrala jsem po hormonech,,,nemáte někdo na prodej???prosím,,koupím...
sibutramin
bejbyZuzinka
| 14. 9. 2010 10:14
Ahoj, chtěla jsem se zeptat na ten Sibutramin. Kdysi jsem brala Meridii a zhubla jsem nádherně (bohužel nevím kolik, jelikož jsem se nevážila, ale kupovala jsem si o číslo menší věci). Pak mi došla a já začla nekontrolovaně jíst při zkouškovém a nabrala jsem tak polovinu zpátky. Teďkom jsem jak slon z porcelánu a necítím se vůbec dobře :( koukla sem na to Alli a koupila si ho, ale už jsem na konci krabičky a nezhubla jsem vůbec nic. Přemýšlím tudíž o jiné alternativě a právě už ve více diskuzích jsem slyšela o tom Sibutraminu. Můžeš mi prosím k tomu něco více říct, děkuji :)
pro koblihu
draha69
| 14. 9. 2010 09:57
tak tebe by potrebovala mit doma.asi si tě vemu!!! umíš dodat sebevedomí...ale neni to tak jednoduché.fakt vypadám hubene ale bohužel nejsem.
sibutramin
draha69
| 14. 9. 2010 09:43
kdyby jste me nekterá náhodoooou hledala jsem v diskuzi o sibutraminu.
všem holkám co mi psali...
draha69
| 14. 9. 2010 09:41
ahoj holky..brala jsem alii..vlastne xenical...je to silná obdoba alli.nezhubla jsem ani deko spíš naopak...a priposr...letní bílé šaty...to jsem ani nevedela.v kauflandu jsi vykračuju jak královná a všichni na me civí...až v aute jsem to zjistila...a nebylo to poprvé.. ted jsem na sibutraminu.mám už kilo dolu a jde to nadherne.chut k jidlu minimalní...vic enrgie a hlavne...konecne zvysene sebevedomí...no snad to dobre dopadne...mejte se a držme si navzajem palce...na koho by ti chlapi koukali když ne na nás...ne vyhublé anorektičky ale tak baby akorát!!!!
kobliha
veverka123
| 6. 9. 2010 20:27
Koblížku,to jsem ráda,že žiješ a žes napsala.Zrovna jsem sedla k počítači.No a co u nás nového,zatím nic tásadního,pořád rozhrabanej barák,teď zrovna dělala Vláďa vylézák na střechu a novej komín.Vždyť to znáš,na baráku je pořád co dělat.Chodili jsme na houby,byly jich u nás mraky.Taky jste chodili?
Jitka už je širší než delší,břicho má veliký,chlapeček asi bude pěknej.Měl by být tak za měsíc,ale znáš to,může to být i dřív.Nakonec to bude asi Vašík po tátovi,Jitka chtěla Ondru nebo Vojtu,ale Venca pořád chce Vašíka.No holt to bude další Véna do rodiny.Zase je to lepší než třeba Oliver nebo nějaký jiný cizí jméno.Posílám fotku z ultrazvuku hlavičky.Už je to tak měsíc stará fotka.
Do fitka jsem teď nechodila,o prázdninách bylo zavřeno.Tak snad teď.S tím časem je to taky bída.V práci neustálý blázomec,to už je skoro trvalý stav.
Co se týče péče o rodiče,znám to.Táta sice zemřel docela mladej,ale o mami jsem se starala dlouho,zemřela před čtyřmi roky a bylo jí 84 let.Tak to bylo plno starostí.
Váha se zatím drží,tak jsem ráda,i když ta moje životospráva je teď dost mizerná,občas nějaký to grilovaný maso,zmrzlina a takový ty letní úlety.Naštěstí se to neprojevilo na váze.
Tak já jdu zase makat,mám tu nějaký účetnictví,který musím dodělat.Tak zatím pa a brzy se ozvi.
Veverka
Kobliha
| 6. 9. 2010 19:43
Čaučík Verčo,
jsem nějak v jednom fofru, vůbec nestíhám, nevím co se to děje, teď mám po dlouhé době trochu času, jinak je to na pytel. Kluci ve škole, starší na střední, mladší na druhém stupni a všude mám lístečky, aby jsme na něco nezapoměli, vždycky to na mě vychrlej, do toho moře práce, no prostě hrůza.
Snad už se to trochu uklidní. Od srpna také řeším rodiče, oba jsou nemocní, takže jsem byla ráda, že jsem to tak nějak prodejchávala.
Ale jinak dobrý, váha stejná, manžel taky a máme novou sedačku ,
léto je sice v háji, ale ještě bude babí léto a zimu budeme muset prostě přežít.
A co Jitka? Co je u vás nového? Chodíš ještě makat do posilovny?......................tak se Verčo měj pěkně a budu se snažit brzy napsat................pá pá Koblík
mirka a kobliha
veverka123
| 2. 9. 2010 18:21
Čau holky,žijete ještě,pořád koukám,nikdo nepíše,léto už je v tahu,zima na krku a vy nikde.Napište,jak je
tablety
iwanny1
| 15. 8. 2010 22:02
Dobrý večer , mám zbytek meridie15mg ,ze 100ks zbývá 69 ks .Koupila jsem zde na internetu,nemohu nadále užívat.Původní cena 2200kč -nyní cena 1200kč plus poštovné.Pokud má někdo zájem
piště na iwanny1@seznam.cz
ostuda Pipina
pipina
| 13. 8. 2010 23:07
Ahojky všem, tak po stráááášně dlouhý době kouknu na diskuzi a fakt mě moc potěšilo,že pořád funguje....téééda Koblížku, Miruš a Veverko...klobouk dolů....prostě tahouni se vším všudy
Přečetla jsem několik stránek nazpět (nejde všechno ) a hnedka mám fajn náladičku
Mějte se fajn a pohodově
pipina
:-)
pajdasek
| 11. 8. 2010 11:32
Ahojík po delší době... Mám na Vás dotázek... Je už meredie zase dostupná??? A pokud ne zkoušela tu některá z Vás ALLI???
Díky moc za info
Peta
PS: svatební foto je nádherné...
kobliha
veverka123
| 2. 8. 2010 12:02
a ještě jedna společná fotka
kobliha
veverka123
| 2. 8. 2010 11:59
Koblížku,já mám ještě tento týden dovču,ale spíš pracovní,předěláváme pořád na baráku,tak jen sem tam nějakej výlet.Možná koncem srpna pojedeme nějaký den na Šumavu.
Jinak svatba proběhla bez zádrhelů,bylo jen strašný vedro,než jsme dojeli do Lnář,tak nám uschla myrta na autě.Tak najkonec byl v saku jen ženich,ostatní mužský to odbyli v košilích,toho mýho jsem celou dobu hecovala,že půjde v saku,ale když přijel děda a měl jen košili,tak prohlásil,že sako nechá doma.Měli jsme tam takovej domov důchodců,babičky a děda,tak toho v tom hgorku měli docela dost,když jsme se fotili v zámeckým parku,tak děda sednul na schody a říkal,že už dál nepůjde,že ho bolí koleno,má totiž čerstvou endoprotézu.Posílám ještě nějaké profi fotky od fotografky.
Tak teď už se budeme těšit na to mimčo,Jitka už má pěkný břicho,ve čtvrtek jde na ultrazvuk,tak jsem zvědavá,jak nám chlapeček roste.Chodila teď poslední týden do práce a vybírá si dovolenou,myslela,že bude chodit ještě dýl a dovolenou si nechá proplatit,ale šéf byl jiného názoru,nechtělo se mu dovolenou proplácet.
Fotky z Chorvatska jsou nádherný,ta příroda je tam krásná,viď.Tak je dobře,že sis alespoň odpočinula a hurá do rachoty.Já jsem taky taková,pak už se mi to zdá moc dlouhý a docela se do práce těším.Jen budu mít problém se vstáváním.
No a co váha,dobrý?Já docela jo,taky tak kilo dolů,kilo nahoru.Fitko máme teď přes léto zavřeny,tak začnu chodit cvičit až v září.
Tak zatím pa a ozvi se zase brzy.
:)
Kobliha
| 1. 8. 2010 21:15
ještě rybky v jezeře
........
Kobliha
| 1. 8. 2010 21:13
výlet na Plitvická jezera
......,
Kobliha
| 1. 8. 2010 21:11
ještě
veverča
Kobliha
| 1. 8. 2010 21:05
Ahojky Verčo
já už myslela, že jste to všechny vzdaly a tak, když jsem sem občas koukla a nic, tak jsem zase zavřela noťas
ovšem jaké překvapení dnes
jinak na dovče bylo super, 14 dní uteklo jako voda a opět jsem v jednom kole, ale už jsem se pak do práce těšila, sice jsme měli ob den změnu, pořád výlety na ostrovy a prozkoumávání okolí, ale poslední 3 dny to bylo už dlouhý.
Pokusím se poslat něco málo na ukázku jo a fotka v ikonce je z dovolený a trochu mi to připadá jak koblížek, tak je to tam
A co ty, jak se máš? Svatba se vydařila že? a fotky moc pěkný, něvěsta je jak princezna, moc jim to spolu sluší tak dej vědět a pa pa Koblík
Luccin
Kobliha
| 1. 8. 2010 20:43
Ahojkýýýý Lucíkůůů
no tak sláva, já už nevěřila, že si pokecáme, jak je možný, že jsi měla takovou absenci
já už teda na diskuzi chodím pomalu jak do houslí, ale je nějak víc práce i starostí
no ale jsem ráda, že jsi se ozvala a meridie je v čudu, bohužel, jako náhrada funguje sibutramin...........
jinak se mám celkem dobře, váha je relativně stejná, kilo sem tam, ale hlavně napiš ty jak se máš co je nového a tak
měj se pěkně a papík Koblík
kobliha
veverka123
| 1. 8. 2010 16:36
čau Koblížku,už ses nám vrálila z Chorvatska?Pořád koukám a bnikdo nepíše,tak se ozvi a napiš,jak bylo.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
25. 4. 2024 20:17
70310
♥Jarka*Alice♥
25. 4. 2024 15:42
11820
Jaroslava Svobodova
25. 4. 2024 12:31
407
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video