Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

AHOJ
Luccin
| 1. 8. 2010 16:28
Ahojky, moc všechny zdravím, hlavně Mirku a Kobližku Jak se máte, jak se vám daří, co kilečka? Ja se tady tak rok neukazala, mezitim přestali Meridii i prodávat,že? Nebo ji berete pořád?..
prodam Sibu
cumacek27
| 27. 7. 2010 13:18
Prodam 24 tabletek Sibutraminu za 600 Kc koupene od clloette tady na zeny.cz, nemuzu ho brat, nebot nemam nadvahu a mela jsem jen vedlejsi ucinky,ale jinak doporucuji.Piste na dolcevita10@seznam.cz.
Berlička v hubnutí - Sibutramin 20mg.
clloette
| 14. 7. 2010 23:41
Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám
nabízím "berličku" Sibutramin 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a
proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email,
ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka (clloette@email.cz)
mirka
veverka123
| 12. 7. 2010 18:06
no a do třetice
mirka
veverka123
| 12. 7. 2010 18:04
a ještě jedna fotka
mirka
veverka123
| 12. 7. 2010 18:02
Miruš,tak po delší době zdravím z rozpáleného plzeňska.Ale u vás to nebude asi o nic lepší,viď.Měli jsme v sobotu tu svatbu,takže jsme se pěkně vypekli.Bylo to na zámku ve Lnářích,což je od nás skoro třičtvrtě hodiny autem.Chlapi odmítli saka,tak jedinej,kdo byl v saku,byl ženich.Ale svatba byla hezká,slušelo jim to.Jsem ráda,že už je to za námi,měla jsem dovolenou a byl to docela blázinec a to ještě dva dny u nás až do čtyř do odpoledne nešla elektřina.Pekli jsme jen koláčky,cukroví mi dělala kamarádka.
No a dneska jsem už musela naklusat do práce,ale vůbec se mi nechtělo,máme tam strašný vedro a to má být takhle celý týden,to tam asi chcípnem.Přišla jsem domů,dala si studenou sprchu a ledovou kávu a vylezu ven až večer.V baráku máme ještě docela přijatelně,mám přes den zatažený žaluzie a okna otvírám až na noc.Zahrádka je pěkně vyprahlá,to budu večer dvě hodiny zalévat,aby se to trošku vzpamatovalo.No a co ty,jak je?Přes prázdniny je u nás fitko zavřený,ale asi bych v tom vedru ani nešla.Mám to půl hodiny pěšky a to už bych přišla zplavená tam.Tam zatím pa a napiš.
Sibutramin 20mg silnější obdoba Meridie
SilvaS
| 5. 7. 2010 07:59
mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email sibutraminum@centrum.cz
Mirka a Veverka
Kobliha
| 2. 7. 2010 17:47
Ahoj holky moje
tak se loučím na dva týdny, asi tak za dvě hoďky odjíždíme do Chorvatska a už se nemůžu dočkat
má být pěkně, tak snad se zadaří a dovolená bude žůžo
budu na vás myslet, aby jste se mi neupekly v těch vedrech a Verčo přeji pěknou svatbu a až budu zpět očekávám fotodokumentaci
mějte se báječně a pa pa
Koblík
Kvalitní IQ TEST
lopezbimbo25
| 2. 7. 2010 12:34
Vyzkoušejte zde:
http://cz.***.eu/#576949
Tampa2
Mirka72
| 30. 6. 2010 14:35
Ted nevím, jesli mám říct dobrý den nebo ahoj mě je 38let a jsem vlastně cucák . S tím kouřením to znám taky.Přestala jsem kvůli těhotenství a přibrala jsem úžasných 28kilo a po porodu už jsem to neschodila (106-112) a tak jsem se v tom plácala 11 let.Loni jsem zkusila Meridku ta pomohla a oni jí a všechno co obsahovalo Sibutramin neřádi stahly v únoru z trhu. Ale snad po zkouškách jí zase uvedou na trh teda doufám.. Je fakt že i holky co mají problém se štítnou žlázou psaly ,že efekt veškerý žádný. Tak se opatruj A papa Mirka
Mirka72
Tampa2
| 30. 6. 2010 07:47
Já si myslím, že v tom bude hrát dost velkou roli můj věk a hlavně to, že užívám Eutirox(štítná žláza). To je bída! Já s váhou v podstatě zápasím celý život. Do přechodu jsem se držela tak, že říkali "Ta dlouhá, hubená". Po přechodu jsem měla veliké starosti s nemocí v rodině, přestala jsem také kouřit a nějaký čas jsem se vůbec nehlídala. Pak přišla štítná žláza a bylo to hotové! Když dám 3 kg dolů, tak to znamená skoro hladovět po 3 měsíce. Pak něco málo sním a šup-je to na mě zase!
kobliha
veverka123
| 29. 6. 2010 22:15
ahoj Koblížku,jen tak v rychlosti pozdravuji a chtěla bych ti popřát hezkou dovolenou?Kam jedete? Já mám taky dovču,ale moc si ji neužiju,je to ta předsvatební.Svatba je 10.července.Tak je ti jasný,že přípravy vrcholí.Ještě,že jsou samostatný a o všechno důležitý se postarali sami.Tak zatím papa a odpočívej
Tampa2
Mirka72
| 29. 6. 2010 21:26
Ahojky Tampo! To je mi líto,že ti nepomohly. Já brala loni Meridii a -21kg za 8 měsíců. přestala jsem brát chvilku jsem to držela a pak přišla zima a 5 kilo nahoře. Ted jsem si nechala napsat Adipex,ten jsem brala měsíc a měsíc pauzu Schodila jsem 3 kila a skoro 2 kila nabrala během pauzy. Tak ted beru ¨zase na měsíc a uvidím. Pa Mirka
Mirka72
Tampa2
| 29. 6. 2010 07:19
Ten lék se jmenuje LINDAXA. Takové problémy si myslím nestojí za to! Kdysi jsem brala Adipex a reakce mého těla byla úplně stejná. Nedovedu pochopit, že mám takové problémy, když ostatní si klidně hubnou! Ach jó! Můžeš mi poradit?
Tampa2
Mirka72
| 28. 6. 2010 22:48
AHojky Tampo2! A mohu se zeptat co ti doktor napsal ?
Holt ti to nesedlo,to se někdy stává a nejsi první a ani poslední kdo to nepřechroupnul. Tak papa Mirka
Veverča
Kobliha
| 27. 6. 2010 19:41
Ahoj Verčo
po dlouhé době mám trochu času, ale opravdu jen trochu, protože jsem před dovolenou a poněkud zavalená prací, ještě mě čeká tento týden, ale jen do čtvrtka, protože v pátek jedeme, už se těším a 14 dní se budu jen válet (ikdyž nevím,musím pořád něco dělat)
a co svatba? upřímě jsem trochu mimo, jestli už byla, nebo teprve bude, dej vědět co a jak a já zase budu doufat, že se sem ještě než odjedeme podívám.
Zabaleno už mám, navařeno taky, tak jen pofackuju barák a dobalím zbytky.
Jinak venku je krásně co? Konečně léto a pamatuješ, ještě nedávno jsme se ho nemohly dočkat.
Verčo, neboj určitě jsem na náš pokec nezanevřela, jen ten čas mě přemohl, tak snad se sem ještě dostanu a dej vědět co je nového..........pa pa Koblík
Meridia
Tampa2
| 25. 6. 2010 15:08
Já jsem dostala od doktora také léky na hubnutí a to 2x. Poprvé asi před pěti lety Meridii a to jsem měla stejné příznaky jako máš ty. Sucho v ústech, hlavně vzadu na jazyku a na patře. Pití jakékoliv množstní vůbec nezabíralo. Ještě jsem měla strašný třes v těle a vůbec jsem nemohla spát. Současně s tím jsem měla divný tlak v hlavě. Tak s tím jsem přestala. Ovšem na podzim jsem umluvila doktora, aby mi napsal obdobu Meridie(má to být vylepšená verze). A nastala ta samá situace. Tak jsem je také odložila a už je nikdy nechci brát!
100% účinnost
Songare
| 25. 6. 2010 09:54
Dobrý den dámy,
Mohu Vám pomoci zhubnout ,diky velmi účinnému přípravku!
Velmi
ráda poradím a podělím se s Vámi o své zkušenosti!
Léto a prázdniny
jsou tady, buďme krásné do plavek!
Pokud máte zájem kontaktujte mne
na emailu : songare@hush.com
mirka a kobliha
veverka123
| 23. 6. 2010 17:26
holky,kde jste kdo?Myslela jsem,že se flákám jenom já a vy taky nikde.U nás vrcholí předsvatební blázinec.Už aby to bylo za námi,pořád ještě nemám boty,už to vidím,jak je sháním na poslední chvíli v pátek před svatbou.Počasí tu nebylo nic moc,docela zima,hlavně ráno,dneska když jsem šla do práce,tak bylo bídných šest stupňů.
Taky ještě nemáme vymalováno,ale to máme v plánu až ten týden,co budou ty dva svátky,chceme si vtít s Vláďou dovolenou.
S cvičením je to taky bída,stíhám tak jednou týdně a o prázdninách má být fitko zavřený.Tak mi zbývají jen ty brusle a kolo.Hlavně,aby bylo trošku slušně.
Jinak Mirko,podkroví pěkný,no a Míša je kouzelná.Ona nám za chvíli takhle vyroste Eliška,už má 8kg,je pěkně buclatá.
Tak zatím papa holky a ozvěte se,jak je
kobliha
veverka123
| 16. 6. 2010 20:56
ahoj marode,doufám,že tě choroba nezklátila.Ono ty rychlé mzměny počasí za moc nestojí.Dneska tedy byla docela zima,jsem nějaká rozmazlená z toho horka,i když na můj vkus to bylo horko příliš velký.Měli jsme nakonec ten pátek dovolenou,chtěli jsme původně na houby,ale v tom hicu se nám nechtělo,tak jsme dělali v baráku,Vláďa bude předělávat tu ložnici,tak jsme ji vyklízeli,večer jsme poseděli venku,ogrilovali maso,takovej docela příjemnej relax. Taky musíme ještě do tý svatby vymalovat,asi budeme mít dovču ten týden,jak jsou ty svátky v červenci,tak to uděláme.
Cvičit jsem dneska nebyla,jen jsem si to odjezdila doma na kole,je to pro mě časově lepší.Samozdřejmě v tý posilovně je lepší atmosféra,pokecáme a zasmějem se,ale fakt nestíhám.
A to ještě máme v sobotu sraz z průmyslovky,pro velký úspěch loni,to letos opakujem.Přijede hodně lidí,tak se docela těším,byli jsme dobrá parta.
Taky bych si už měla koupit ty boty,ale to nebude tak jednoduchý,mám nohy rozpáclý z kecek a v lodičkách chodit ani neumím,naposled jsem je měla na Jitky maturáku a když si na to vzpomenu,bolí mi nohy ještě teď.

Jitka je v pohodě,těhotenství snáší dobře,problémy nemá,ale docela pěkně jí během posledních dvou týdnů narostlo bříško,tak nám asi klučina roste.Dneska jsem objednávala kadeřnici,raděj včas,abych na to nezapomněla,je to sice kamarádka,ale mohla by pak už mít něco domluveno.Zatím je celkem klid,většinu příprav si mladí zajišťují sami,já myslím,že blázinec nastane tak ten poslední týden.Tak zatím a uzdrav se.
Veverka
Kobliha
| 14. 6. 2010 20:33
Ahoj Verčo
tak už jsem na tom podobně jako ty, vůbec nestíhám, mám toho až nad hlavu, navíc jsem nějaká marod, ale to je z toho připitomělího počasí jednou vedro, pak o 10 stupňů méně, no to je něco pro mě, takže mám kašel, rýmu a bolí mě v krku.
Jinak na houbách byl manžílek v sobotu a dotáhl koš, ale půlka byla ňamka pro červy, ovšem ze zbytku byla super bramborajda
svatba se už blíží co? a jak je Jitce?
květena konečně kvete, tak až to bude na snímek, cvaknu a pochlubím se. Jo jdu se umejt a do peřin ať jsem zítra fit, no až bude trochu čásku, tak se zase ozvi.
Měj se pěkně a pa pa Koblík
Berlička v hubnutí - Sibutramin 20mg.
clloette
| 13. 6. 2010 01:58
Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám
nabízím "berličku" Sibutramin 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a
proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email,
ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka

(clloette@email.cz)
Meridia
Ladybird146
| 10. 6. 2010 17:42
Ahojky....Meridia! Už nikdy!! Jsou 10 a 15g....ze začátku jsem ji brala a bylo to v pohodě. Schodila jsem cca 4kg /týden. Jen jsem pořád pila - cca 3litry denně,ale pak začali stavy, který bych nikomu nepřála! Pocity na zvracení, necítila jsem chvílema ruce, brnělo mi v nich., tlak v hlavě..........pak jsem měla dost silné závratě, byla jsem celkově nepřítomná. Třeba jsem řídila a jela jsem klíďo na červenou apod. Na druhou stranu kamarádka , která ji bere je úplně v pohodě. Žádné vedlejší účinky a tak. Stáhli ji teď z trhu, zjistily, že jsou po ní mozkové mrtvice, odumírání částí mozku způsobené tlakem atd......takže jestli chcete Meridii vyzkoušet já osobně nedoporučuju!......
Veverka
Mirka72
| 8. 6. 2010 22:21
Tak to je naše Míša
Veverka
Mirka72
| 8. 6. 2010 22:18
Ty fotky jsou horší jsou z mobilu

Tahle už je snad lepší
Veverka
Mirka72
| 8. 6. 2010 22:14
A pohled z druhé strany
Veverka
Mirka72
| 8. 6. 2010 22:13
Veverka
Mirka72
| 8. 6. 2010 22:11
Ahojky Veveruško! Teplo je až úmorný,ale včera byla sousedka v lese a přinesla 6 hřibů kovářů a 3 žampiony polní jak malý talíř.Jinak nic neroste.
Jo adipex 30 bobulí a 2 - 2.5 kila dole.Ted čekám své dny tak to stojí a jde nahoru. Meridie byla jiný kafe po tý byl člověk jak motorová myš,plný energie,to při Adipexu nepocituji.
Dřevo je super hlavně když to s ním umíMi jsme ve fázy broušení sádroše. Jinak trámy jsme přiznaly.
Tak se opatruj a papa Mirka


Na fotce je obývák a další bude foto když vyjdeš ty schody v obýváku v pravo
mirka
veverka123
| 8. 6. 2010 21:52
ahoj Miruš,jak si užíváš teplíčko,teda kromě toho sušení sena?Taky jsme mívali králíky,to byla vždycky honička se senem,teď není čas,i když králíka bych si docela dala,jen nevím,kdo by jim kdy sušil to seno.
Já jsem ráda,že se konečně udělalo pěkně,už jsem rtý zimy a deště měla plný zuby.Dneska bylo taky pěkně dusno,ale nepršelo,nějak nás to minulo.
Co podkroví,už máte hotovo?My budeme předělávat ložnici,Vláďa vymyslel,že bude dělat dřevěnej strop a nějakou novou podlahu,tak si pořídíme i novou postýlku,aby se nám dobře spalo.
No a co adipex,už ses vážila?Je to stejný jako při meridii nebo ne?
Tak si hezky užívej sušení a ostatních radostí teplých dnů
Mirka
Kobliha
| 8. 6. 2010 21:44
tenhle šedivák byl jeden z nich

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
19. 4. 2024 19:29
70260
2112Hana
19. 4. 2024 18:33
11798
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video