Masturbace - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Masturbace

Diskuze

anonym
| 20. 1. 2012 21:27
za chvili odchazim na celkem zvlastni vecirek kde jsem byla pred pred minuly tyden atak serfuju jestli sem normalni protoze se tam tesim ajsem rada ze divat se na onanujici kluky neni jenom uchylka nasi particky.kamaradky tam mely pozvany hodne mlady kluky z intru ktery se nejenom nestydej ukazat jak si honej bimbasky ale i pred namy ato je nas tam tak 6,7 holek zavodej komu nejdal docakne a kolikrat.Nikdy bych neverila jak to muze byt rajcovni se na to divat jak si s nima hrajou a blbnou s kulkama. Kluci na to ze jim je 15 a 16 taky cakaj celkem daleko a posledne nejdal striknul 112 cm. taky me prijemne prekvapilo ze jsou uplne vyholeny a maj bimbasky jako kluci o 10 let starsi aneobtezujou ze chtej sukat ale to je asi proto ze jsme o 5-7 let starsi. Staci jim kdyz jsme nahe a kdyz se nam mohou pri onanovani koukat mezi nohy. tak jdu pro flasku a vyrazim a uz se na ty jejich bimbiky dost tesim ahojky
anonym
| 9. 1. 2012 14:30
TO Sasannah: zase tak extra udalost to neni. chodila jsem taky s klukem, kteremu *** taky takhle strikal, sice ne 2 metry, ale mezi 1 a1,5 metrem taky dostrik. Ted mam kluka, kteremu to dostrikne tak ke 30 cm a musim se cestne priznat, ze mu to cakaci show celkem chybi a bez muceni se priznam , ze se mi to libi a cole i trochu zavidim. Diskuze kolem toho jsou sice vtipne ale neresi co asi chtelo byt receno ci komentovano, ze paradoxne nekteri panove se za to stydi, protoze jim to pripada smesny, ze jim takhle strika. myslim si, ze u holek strikaci frnda je co by melo taky holkam vadit ale paradoxne ony to zase neresi vubec-proste je to tak jak to je, Ale chapu kdo o tom jen slysel tak mu to muze pripadat trochu moc, ale damy verte mi, ze po prvnim prekvapku je to opravdu vzrusujici podivaná a kdybych si mohla vybrat tak takhle strikajicí...
Avatar - Arin
Arin
| 9. 1. 2012 12:26
TO Tatu: to by mohla být legrace, kdyby se tu , na vlákně diskuze o masturbaci, objevil(a) nějaký militantní ochránce zvířat. Nebo bigótní bojovnice proti nechtěnému početí s tím, že spermiema a vajíčky se nemá plýtvat nadarmo.
Tatu
| 9. 1. 2012 12:01
TO Sasannah:
No von to byl jedinej živej tvor, před kterým se nestyděl a vydržel se na to dívat, slepice prej to nezajímalo, ty přiběhly až když sebou kohout sek
Aby to nevzal někdo vážně a neozval se coby ochránce práv zvířat, musím dodat, že to jsou jen chlapský tlachy
Avatar - Arin
Arin
| 9. 1. 2012 08:09
TO Tatu: to museli trénovat zrovna na chudákovi kohoutovi?
Tatu
| 9. 1. 2012 08:04
TO Sasannah: Třeba se někdo i zasmál. Smíchu není nikdy dost. Mně ale přišla k smíchu představa, jak lidi na oslavě narozenin lezou po zemi s krejčovským metrem a hledaj tu mokrou skvrnu na koberci...
No a ten můj parťák říkal, že je to nejlepší antikoncepce. Žádná guma, žádná chemie. Jenom ten střik musí být tak silný, aby se všechny spermie zabily nárazem na dno pochvy, anebo na děložní čípek. Dobrý ne. Co je geniální je jednoduchý. Jenomže to chce trénink, no a v rámci toho tréninku pak přišli o kohouta. Zase měl ale jistotu, že se nemusí bát nechtěného početí.
T
Avatar - Arin
Arin
| 8. 1. 2012 15:46
TO Tatu: historka z těch takřka neuvěřitelnejch a takřka nezopakovatelnejch
Tatu
| 6. 1. 2012 13:46
TO Sasannah: To já nevím, já u toho nebyl, ale říkal, že ho trefil do oka a byl to takový nápor, že kohout vzal hlavou o plotovej sloupek a byl na místě mrtvej. :o)))
Avatar - Arin
Arin
| 6. 1. 2012 09:44
TO Tatu: Kohouta skolil ze závisti infarkt
Tatu
| 6. 1. 2012 07:11
TO cola:
To můj parťák zabil na dva metry výstřikem vzrostlýho kohouta.
anonym
| 5. 1. 2012 21:44
TO Klara90: taky mi dela dobre, kdyz si to pritel prede mnou dela a kouka na moje vnady. Driv jsme meli problem, ze se prede mnou stydel masturbovat i kdyz jsem to po nem chtela. Az casem po jednom narozeninovem vecirku z nej vypadlo, ze je mu trapne jak mu daleko strika nekdy i 2 metry. Byl s tim i ***uologa a ten ho zklidnil at to neresi, ze to neni zas tak neobvykle. Nicmene ho zlomila az soutez chlapcu na narozenach kamaradky kdy holky vyhecovaly jejich 2 kluky a vsadily se kterymu dal dostrikne a oba dostrikly nejdal 61 cm. Kamaradky si samozrejme byly jiste, ze muj pritel neda vic, a pote vyhecovaly toho myho at neni srab a taky se predvede ale pote trochu zavistive ziraly jak mu daleko strika. Odchazel s rekordem 207 cm jako hrdina a ze se nestydi zastrikat pred holkama a od te doby se to v nem zlomilo a pro radost prede mnou masturbuje protoze vi ze me s tim vzdycky potesi a vecirek byl vic nez 10 ***uologu ...
Klara90
| 2. 1. 2012 17:58
TO julca:
taky nemám nic proti tomu, že přítel masturbuje přede mnou. Připadá mi to spíše vzrušující když vím, že při té masturbaci myslí na mě a můj zadek nebo mé prsa mu pomáhají při vzrušení...:) je to příjemná pocit být cílem jeho myšlenek...
anonym
| 1. 1. 2012 22:24
TO : 10let
anonym
| 6. 12. 2011 21:30
ahoj nevim jak mam zacit nikdy sem nemluvyla ani nepsala omich problemech v postely vzdy sem to mela pod kontrolou ale tedka jse mi to nejak vymklo z ruky napisu te tedy skracene , tak ze mam pritele snim sem uz pet let mam snim uz dite a mezi nami to bilo vse v poradku az poslednich dva roky nas vztach jde s kopecka kuli ***u ani sem tomu nechtela verit co to dokaze postel ,snim spim kazdy den normalne mame spolu *** on se udela a pak , on zase po ***u hnedka masturbuje a nechce me k tomu jeste jde odeme dal ani name nesahne kolikrat sem se chtela zapojit ale nechce skousela sem vse ***u ale nic furt to dela a ja jsi pripadam ponizena a hnusna kdyz keme nejde nevim co mam delat kolikrat jsme otom mluvyli ze kdyz on to chce tak mu dam ale kdyz ja tak nic a to jeste name vleze kdyz jsi ho prvni dobre vyhoni cely cerec to dela , ja nevim jestly jste me pochopily ale napsala sem to tak jak to je mezi nami
anonym
| 23. 11. 2011 09:47
TO Klara90:
můj manžel také relativně často masturbuje a to už zlomil 40 cítku. Také si to nechtěl dělat přede mnou ale to mě celkem vadilo protože se ráda na to vždy podívám a přijde mi to škoda když už si ho rád sám honí tak at to není jen tak naprázdno a at se přede mnou pěkně vystříká. Já jsem také samozřejmě si to dělala sama ale ted preferuji lízání je to pro mě jistota kvalitního orgasmu - manžel občas frfná protože to zatím potřebuji skoro každý den ale on zase nežehlí furt košile
Klara90
| 20. 11. 2011 11:11
Můj přítel doma taky masturbuje, sice přímo předemnou nechce, ale nijak to netají. Má potřeba ***u je menší než jeho, tak ho v tom podporuju, občas mu s ním i pomáhám :)
anonym
| 23. 10. 2011 20:40
s přítelem před sebou masturbujem celkem běžně a nějak to neřešíme. Mě nevadí když přítel onanuje přede mnou a líbí se mi to i se slavnostním finále, on se na mě taky rád dívá takže jsem na tom stejně a připadá nám to uplně normální. co vím od kamošek tak jsou na tom podobně a nepřipadá jin to jako něco vyjímečného kromě toho onanování je pro kluky i doporučovaní takže když si to dělá přede mnou tak ho v tom povzbuzuji
anonym
| 3. 10. 2011 13:59
Ahoj já jsem Martina a masturbace mě moc baví ale byla jsem blbá já jsem si myslela když se masturbuji že jsem lezba ale ono totak není jo zkoro to dělá každý Martina.
anonym
| 30. 9. 2011 13:30
TO : a děkuji za odpovědi
anonym
| 30. 9. 2011 13:28
TO : a já jsem si myslela že když se masturbuji že jsem lezba.
anonym
| 30. 9. 2011 13:26
TO : já jsem jen na kluci ale žádnýho nemám ach jo už 3 roky né
Biki
| 29. 9. 2011 17:51
TO : Martina

No, lesba nejsi, pokud se Ti líbí jenom chlapi.
Tedy pokud Tě ***uálně vzrušují jenom chlapi.

Kdybys cítila touhu po nějaké dívce nebo ženě, tak asi budeš lesba.

Pokud Tě přitahují i muži i ženy, tak můžeš být bi***uální. Ne že ne.
anonym
| 29. 9. 2011 14:44
TO : Děkuji vám za odpověd takže lezba nejsem?Martina.
Biki
| 28. 9. 2011 20:49
TO : Martina

Malá Martinko, kdyby tomu tak bylo, byli by všechny dívky a ženy lesbičky a všichni chlapi taky homo***uální.
Už batolata zjišťují, že dotýkat se sám sebe je příjemné a sami na sobě nejlíp
zjistíme, co se nám líbí.
***ualita člověka je v podstatě založena na masturbaci a souložení, přičemž lidská ruka je všestranným nástrojem. Z doby, kterou člověk věnuje ***u, připadá pouze desetina na souložení a devět desetin na masturbaci.[7] Většina mužů i žen (80-90 %) bez ohledu na stáří, rasu, náboženství atd. praktikuje nebo praktikovala autoerotismus neboli automasturbaci, která už dávno není považována za zdraví škodlivou.[7]

Podívej se na :http://cs.wikipedia.org/wiki/Masturbace

anebo i jinam
anonym
| 28. 9. 2011 19:34
TO : poradíš mi ty se nemasturbuješ
Radyna
| 27. 9. 2011 16:33
TO : Tatu

Já nemám slov, co na to Tatu?
anonym
| 26. 9. 2011 14:59
TO : Prosím poradíš mi jsem lezba když se masturbuji odepiš stoprocentně dík Martina.
anonym
| 26. 9. 2011 14:18
TO : Prosím odepište mi jsem tu nová a potřebuji to stoprocentně vědět Martina.
anonym
| 23. 9. 2011 14:54
TO : Jsem lezba když se masturbuji děkui za odpověd Martina.
anonym
| 20. 9. 2011 21:13
TO : no eviku to jsme na tom uplne stejne. Muj manzel i po 30 radoby tajne onanoval a taky me to tak trochu vytacelo zvlaste kdyz u toho civel na internet. mely jsme s moji rozvedenou kamoskou nad vinem podobnou diskusi kdy jsme se shodli kdyz onanuje tak at to ma nejaky uzitek. Trosku to byla kombinace vina a moji skryta litost nad kamoskou ktera nevidela *** v akci vic jak dva roky od rozvodu a taky tak trochu pomsta manzelovi na ty jeho krasavice z internetu tak jsme se na neho domluvily ze ho vyhecujeme at se predvede jak to zvladne pred nama. Zlomila ho az vodka a trvala kampan at se nestydi protoze na to neni nic co by nemel zvladnot. Taky kapituloval a statecne pred kamoskou onanovala musim rict ze nas to taky pomerne dost vzrusilo a akce strikani byla bez chyby. mela jsem dobry pocit, ze jsem alespon trochu uspokojila moji ***ualne stradajici kamosku ktera mi dekovala az jsem se citila trapne. Ale co je dulezite zjistila jsem ze me to taky az trochu neumerne vzrusuje amam to ted trosku jako hobby a *** mam jakoby vic intenzivnejsi tak to neresim. Kamoska mi rekla ze jsme asi torsku uchylne ale libi se nam to oboum a shodli jsme se ze je to nase tajemstvi a neresime to amanzel to pro klid domova prestal resit taky - takze vsichni happy

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
19. 4. 2024 13:25
70252
♥Jarka*Alice♥
19. 4. 2024 12:19
11797
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video