Abdominoplastika - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Abdominoplastika

Diskuze

!!! -20% sleva na ABDOMINOPLASTIKU(plastika břicha)
Ivetky
| 17. 11. 2009 12:54
Prodám -20% sleva na ABDOMINOPLASTIKU(plastika břicha). Pošlu dobírkou. Pište na e-mail: Ivetky@seznam.cz
yvis
Miky
| 12. 3. 2008 19:16
děkuji ti za tvůj příspěvek......zatím ale nemám penízky, jinak nad tím opravdu uvažuju čím dál víc....
anonym
| 11. 5. 2014 22:34
TO Miky:
no já ji mám a už v životě bych na to nešla!nemám cit v břiše,,,nervy jsou porušené a už nikdy se to nespraví a navíc mívám bolesti křeče v břichu,kde mám zpevnění sítku
abdominoplastika
yvis
| 7. 3. 2008 21:59
Milá Miky, myslím, že znám Tvé trápení, zcela stejné mě provázelo více než dvacet let až jednou jsem se odhodlala tento problém řešit. Abdominoplatiku jsem podstoupila cca před dvěma lety a s jejím výsledkem jsem velmi spokojená. V momentě, kdy jsem se rozhodla do toho jít, tak najednou se otevřela i cesta jak to ufinancovat. Po celá léta mě tento problém velmi trápil a dnes se cítím sebevědoměji. Na mém bříšku sice zůstaly strije, ale mé bříško je dnes rovné a pevné, bez zbytečných převisů. Ty peníze za to stály..věř mi ... jediné čeho lituji, že jsem to neudělala dříve, ale až v téměř 45 letech. Ale nakonec všechno má svůj čas. Tak držím palce ke správnému rozhodnutí..
Bříško
Miky
| 9. 11. 2007 14:16
Ahojky, díky za příspěvky.
No, já mám strií hodně a takové ty široké, bohužel....Nepomohl ani laesar. To by bylo fajn, kdyby se vyřešilo obojí najednou.
Nux, ono je to o té elasticitě kůže, jak píšeš, no a ta nemusí být horší věkem, je to dáno geneticky. Já mám právě špatnou elasticitu, proto mám hodně i těch strií. Bříško se mi stáhlo docela dost, když si vezmu, jaký jsem ho měla. No, ale taková ta vytahaná kůže v podbřišku mi zůstala. Nemám to jako vak, to ne, ale je to vidět a je to, pro mne, ošklivý. Stačila by mi ta mini abdominoplastika. Poslala jse tomu doktorovi do ČB fotky a odepsal mi, že by se mi touto operací vyřešil můj problém a že by nemuseli dělat ani tu svislou jizvu, při mini se dělá jen v podbřišku. Hm, jenže furt to neřeší moje peníze. Škoda, měla bych hned lepší pocit.
O takovéhle operaci jsem, ze zdravotních důvodů, ještě neslyšela.
Zdravotní důvod je takový důvod, který nějak člověka nezbytně omezuje, třeba když má žena velká prsa a má kvůli tomu chronické bolesti zad apod... To břicho je hlavně estetický problém, já kvůli tomu žádné zdravotní potíže nemám, takže by mi to určitě pojišťovna nevzala. A ani při rozestouplých břišních svalech. To prý má hodně žen po porodu, hlavně když miminku pomáhají ven sestry, které tlačí na břicho - to jsem si někde přečetla. To by na to pak měla ze zdrav. důvodů nárok každá druhá. Neměla ta tvoje známá k tomu všemu ještě něco jiného? Jsem zvědavá, ale jestli nechceš, nemusíš odpovídat.
Miky
anonym
| 9. 11. 2007 09:36
Píšeš o vytahaném bříšku po dětech.
Vždyť jsi je měla ještě hodně mladá, to by se kůže měla stáhnout, je ještě pružná a elastická, ne?
Nebo spíš se Ti rozestoupily břišní svaly?
Moje kamarádka měla po druhém dítěti (viděla jsem její fotky z konce těhotenství, fakt kolosální břich! ) na břiše úplnou kapsu, normálně klokaní vak. Nic s tím nešlo dělat. Byla štíhlá, ale tohle fakt nevypadalo dobře.
Našetřila na plastiku, a až ji řezali na stole, zjistili, že to bylo opravdu způsobeno těhotenstvím, ty změny na břiše, a nakonec tu operaci nemusela platit. Bylo to na pojišťovnu, protože to uznali jako zdravotní následek těhu. Ale bylo to už před 10 lety. Jizva byla přes celé břicho ve tvaru kotvy, ale dnes už ná bříško krásné.
Nechceme bříška!! :-)
adelaida
| 9. 11. 2007 08:56
Tak Miky nemám bohužel zkušenosti s touto operací, ale teď jsem četla na netu, kde nějací doktoři radili, jak na strie na břichu, že dobrá možnost je právě abdominoplastika, velká část strií se tak vlastně odstraní. Zní to logicky, ale ani mě to nenapadlo.. Zajímavá je stránka www.platisticka-chirurgie.info. Máš tu hafo fotek
Hezčí bříško
Miky
| 5. 11. 2007 19:53
Koukám, že asi nikoho netrápí vytahané bříško po dětičkách. Moje sestřenice z toho má neuvěřitelné komplexy. Hledala všechna možná plastická centra, uvažuje o abdminoplastice vážně, kde je to nejlevnější. Já mám také volnou kůži, mám po třech porodech a děti byly velké. Cvičím na bříško celou dobu, ale cviky v tomto případě nic neřeší. Stejně jako u prsů. Je to možnost, jak si zlepšit vzhled, přece jen nám není ani 30, jenže já mám z toho docela strach. No a taky ty peníze. To je síla. Máte někdo přímo osobní zkušenost?
Operace bříška
Miky
| 3. 11. 2007 18:08
Tady jsem našla něco o té operaci.

Abdominoplastika (Operace břicha)

» Diskuze (40)

Operace břicha napravuje nedostatky vzhledu břišní stěny (zejména po porodu, po výrazném zhubnutí) zpevněním rozestouplých svalů stěny břišní, snížením podkožní tukové vrstvy a odstraněním nadbytku kůže.

Rozsah kožního nadbytku a rozestup přímých břišních svalůPlastika břicha je operací, která řeší problém povislé kůže a povolené břišní stěny, jak tomu bývá nejčastěji po těhotenství nebo výrazném zhubnutí. Tato operace je indikována především u žen, u kterých dochází častěji ke změnám kontury břišní stěny. U mužů se tato operace provádí pouze po výrazném zhubnutí, kdy se kůže nedokáže přizpůsobit zmenšenému objemu tkání, které kryje, a její přebytečné množství se skládá do neestetických řas. Operace přináší velmi dobré vzhledové a funkční výsledky, ale za cenu jizev, nutných k odstranění přebytečné kůže. Tyto jizvy jsou trvalé. Postupem času však blednou a jejich kvalita je individuální. Abdominoplastika je operací

Umístění výsledné jizvy a sešití přímých břišních svalůnejenom estetickou, ale řeší i funkční nedostatky břišní stěny, t.j. rozestup přímých břišních svalů. Co se týká věku, kdy lze tento zákrok provádět, určuje horní věkovou hranici dobrý zdravotní stav. Cílem operace je nejenom dobrý vzhledový a funkční výsledek, ale i zastavení procesu dalšího povolování břišní stěny. Doba hospitalizace po operaci je zpravidla 3-4 dny, po propuštění je nutný klidový režim v domácím ošetření - dalších 5-7 dní. První převaz po propuštění se provádí po týdnu od operace. Další kontroly a event. převazy probíhají individuálně. Klidový režim doporučujeme asi do 14 dnů po operaci, plná fyzická zátěž přichází v úvahu po postupné rehabilitaci asi po 6 týdnech. Pocity tahu a porušení citlivosti v operovaných místech jsou běžným průvodním jevem a po několika týdnech se upraví. Efekt operace je dlouhodobý a nedojde-li k podstatným váhovým změnám, není třeba operaci opakovat. U výrazné vrstvy podkožního tuku, kdy jsou vytvořeny i výrazné tukové polštáře na bocích, je vhodné s odstupem několika týdnů doplnit operaci břicha liposukcí těchto lokalit, čímž je dosaženo opravdu výborných celkových efektů.
Abdominoplastika
Miky
| 31. 10. 2007 20:43
Zdravím. Chtěla jsem se zeptat jaký máte názor na abdominoplastiku. Popřípadě jestli jste ji někdo podstoupil, jaké byly výsledky a vůbec celý průběh rekonvalescence, jizvy apod....

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
18. 4. 2024 15:34
70242
helena.07
18. 4. 2024 11:55
11784
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video