Frigidni KLUK - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Frigidni KLUK

Diskuze

re:mám to podobné
staisi
| 9. 11. 2009 15:17
Tak to mě si všímá, říká mi že mě miluje, pusu mi taky dá sám od sebe, jen *** ho prý prostě nebaví...snad se to zlepší doufám v to
mam to podobne
katulinek
| 8. 11. 2009 20:03
ahoj mam podomny ne tak vazny problem jako ty me je 18 a mimu pritely 21 porad chodi do prace a je porad unaveny a kdyz neni tak je ozraty no ale driv sme s polu spali vzdy kdyz jsme byli spolu coz bylo treba obden ale posledni dobou to taky nejak nejde ja to pricitam radeji tomu ze je unaveny i kdyz za to muze asi kamoska pac je tam skoro kazdy patek a sobotu kdyz tam spim a neni ji blbi odchazet treba ve dve rano a pak uz se jde spat no a s tou chladnosti to nemam tak zli kdyz mu dam pusu tak se necha ale sam od sebe mi pusu nedal ani nepamatuýju coz me mrzi ani me sam od sebe nesekne ze me miluje vzdy to musim rict prvni ja no ale ja spis mam problem ze kdyz sem u nej tak mi pripada ze to ani nevnima jsem jako neviditelna asi ale s kazdym jinym se bavi a smeje atd akorad v noci kdyz chci spat me macka a me je pak vedro a sem cela zlamana asik ti moc nepomuzu ale nechci ti radit aby si se s nim rozesla nebo tak pac nevim jak bych se zachovala ja jen sem ti to chtela napsat ja uz nemuzu uz na vsechno *** na co se zbytecne nervovat ted uz to bude ok.*** na vsechno
LadyLay
staisi
| 8. 11. 2009 11:21
Ahojky, mám úplně stejný problém, rozdíl je v tom že mě je 19 a příteli 20. *** ho proste prej nebaví...a to ze začátku jsme si fakt užívali.Jsme spolu 2 a půl roku.Tak písni můžeme pokecat :)
LadyLay
staisi
| 8. 11. 2009 11:21
Ahojky, mám úplně stejný problém, rozdíl je v tom že mě je 19 a příteli 20. *** ho proste prej nebaví...a to ze začátku jsme si fakt užívali.Jsme spolu 2 a půl roku.Tak písni můžeme pokecat :)
LadyLay
staisi
| 8. 11. 2009 11:21
Ahojky, mám úplně stejný problém, rozdíl je v tom že mě je 19 a příteli 20. *** ho proste prej nebaví...a to ze začátku jsme si fakt užívali.Jsme spolu 2 a půl roku.Tak písni můžeme pokecat :)
LadyLay
dzein
| 10. 7. 2009 19:32
Mám úplně stejný problém jako Ty ! Napsala jsi to úplně stejně, jako bych to napsala já. Když jsem to probírala s holkama , tak mi naznačily, že by mohl být manžel gay.
rozchod
Vlasanka
| 7. 7. 2009 11:43
No podle všeho - a pokud jsi si tedy opravdu jistá, že nic nemá s jinou - zvažuje prostě rozchod... Možná se rozhodne jinak, možná ne, ale vypadá to tak... Psalas, že poslední dobou jste spolu prakticky pořád, podle mě to není zdravý... Může mít pocit ( a já bych ho teda rozhodně taky měla) že ho jakoby omezuješ a tak, že nemůže být sám sebou...Navíc ponorková nemoc je prokázaná:)) Možná, že když vyrazíš někam sama s kámoškou na týden nebo tak, tak se třeba budeš divit jaký to bude až se vrátíš:)Ale osobně si myslím, že ptaním z něj moc nevydoluješ...Řekne ti to nejspíš až bude sám chtít a ne když ho otázkou "přitlačíš ke zdi"...
no
Sajrajt
| 7. 7. 2009 01:06
A nemůže to bejt tim, že ho prostě nepřitahuješ, protože jsi škaredá nebo tak něco? Nezměnilo se něco - nezačala jsi mu nějak vadit? Neni třeba ve stresu a je s tebou rád? Třeba byl pořádná nabíjecí mašina, kdybys ho uměla správně naladit. Je s tebou šťastný? Nebo je dlouhodobě nespokojený? Třeba rozchod zvažuje i on a už delší čas...
m
LadyLay
| 6. 7. 2009 22:32
Ne , musim se ho na to zeptat, srovnat si vsechno co mu reknu abych nic nezapomela a pak se ho zeptat co to s nim furt je. Ted jedem na 3 dny k jeho kamaradovi na chatu,tak nebudu delat dusno,ale az prijedem tak se ho zeptam. To proste neni normalni prece aby byl takovej chlaďák... Teda pokud se tam nebude chovat přítulně..to bych se ho pak ptát nemohla
ah
LadyLay
| 6. 7. 2009 22:28
Ne neboj za to te kamenovat, nebudu :)) ale v tom to holt vazne neni, i kdyby se mu nedalo verit tak my sme spolu furt, a to myslim skoro do slova. Trva to uz celkem dlouho...je to proste blby...jenze kdyz se chci o tom bavit tak z neho stejne nevyleze nic kloudnyho, proste to bude zas neco jako, ja na to proste nejsem,proste sam nevi proc,takze neco podvedomiho asi..(?). Jenom jeste s tou neverou - ja vim ze se tomu tezko veri, ze si rikas to je blbka,kdyby nakou mel tak to nebude ani vedet,ale vazne sem si aspon timhle uplne jista. Me ted ,nebo teda dneska napadlo spis...jestli sem se mu proste nejak uz neokoukala nebo...no vite co proste ty hormony,ta pritazlivost, uz po nejaky dobe nefungujou tak jako driv...ja nevim, musim tomu dat nejakej cas jeste, nemuzu se ho na to ptat furt co s nim je, je to skoda, on je takovej docela ideal jinak ;) ale prece nemuzu bejt do budoucna s nekym kdo je takovejhle uz v 18ti

Piste dystak jeste co vas napadne holky, jestli je to mnou treba, nebo co ja vim, ocenuju i napad s nevěrou ,proste cokoliv
...
Vlasanka
| 6. 7. 2009 20:39
Asi mě tu možná ukamenujete za tvrdou upřímnost - ale já mám přesně takovou zkušenost... A za měsíc nebo za dva mi řekl, že má jinou... A z toho co píšeš nejde o to že by na *** chuť neměl. Když ti nedá ani pusu a je chladný tak podle mého na *** chuť má, ale ne s tebou...( samozřejmě pokud je to opravdu dlouhodobě, ne týden nebo dva nebo podobně:) ) Takže myslím, že je čas to rozseknout debatou na téma "kdo je ta druhá,bídáku" ?
LadyLay
lolka
| 28. 6. 2009 14:05
Ještě se ti chci omluvit za ten smajlík, netušila jsem, že se tě to dotkne, promiň.
LadyLay
lolka
| 28. 6. 2009 14:03
Při milování se cítíš krásně a i on, pak už je asi pravdou, co jsi řekla sama, že on to prostě už tak často nepotřebuje. Bylo by dobré, kdyby se ti tu ozval někdo zkušenější, já měla jen 2 muže, s prvním jsem byla 7let a to jsme se milovali i po 3letech několikrát denně a současného přítele mám rok a také se milujeme prakticky pokaždé, když se vidíme. Ovšem současný přítel se nedokáže milovat více než jednou, nebo potřebuje i 2h pauzu, než může znovu a pak to ještě ani do konce nedotáhne, takže možná v tom něco z tohoto také bude, že tvůj přítel nevěří v milování vícekrát denně. Opravdu, chtělo by to pohled hlavně mužský.
odpoved lolce
LadyLay
| 27. 6. 2009 14:49
kdyz uz to je tak je to super, a nikdy sem z nej necitila ze by to
delal jen proto ze se mi snazi vyhovet. nojo driv denne. ale kdy zejo!
si to spocitej...uz to je nakej ten patek z5. vydrzelo mu to tak par
mesicu od naseho poprvé. Ten tvuj smilik je jinak docela krutej no. Kez
by mi to prislo tak legracni jako tobe. Nejde ale jen primo o ***,
nechapu ze je tak chladnej proste... v 18 ti... co z nej bude za 5 let?
Jediná určitě nejsi!!!
lolka
| 27. 6. 2009 12:31
Jak sama říkáš, dříve jste semilovali denně i několikrát, ale dvakrát do měsíce to je na velmi mladý zamilovaný pár opravdu strašně málo. Kazíte nám průměr . Ne, vážně, opravdu, pokud ti říká, že tě miluje a jsi pro něj krásná nejen slovy, ale vidíš, že se mu rozzáří oči, když si vezmeš ***y šaty, tak už mě napadá, jestli se za něco nestydí nebo, jeslti něco neskrývá. Když se milujete teď, jaké to je? Je rád, že tě má vedle sebe? Cítíš z něj vážeň, nebo máš spíš pocit, že se ti snaží vyhovět????
GRrrr
LadyLay
| 27. 6. 2009 11:29
Jako bych to nerikala!! Podivam se na zena.cz neco o ***u - ***ualni nesoulad, bezva a prvni veta !?
První rozpory bývají ve frekvenci

U mladších párů bývají větší požadavky ze strany muže.

Ja se z toho zblaznim... Na netu proste narazim porad jen na tohle...sem fakt jediná?
Frigidni KLUK
LadyLay
| 27. 6. 2009 10:58
Hned zpocatku se omlouvam,ze toto tema zakladam,kdyz jsou tady 2
podobná,ale nejsou dostatecne podobná. V tech se totiz mluvi o
frigidnich muzich... coz se po 7 letech mozná mozná dejme tomu tedy
pochopit da. Ovsem frigidni KLUK? Co tomu rikate damy?

Píšu
sem ,protože už jsem zoufalá, není to prostě normální, všude kolem sebe
vidím a slyším (at uz ze zivota,televize nebo knizek jak to kluci porad
chtej atp. (kdo to ma sakra porad poslouchat jak to nekdo dela
nekolikrat za noc!! ten můj tvrdí že to ani nejde) , Můj kluk takový
bohuzel není. A já to nechápu a už je tomu vážně dlouho co to tak je, a
sem z toho uz zoufala.

Je mi 18 let, jemu taky 18, je jen o mesic starsi a jsme spolu 2 roky.
Když
sme spolu začali chodit,první půl rok jsme spolu nespali ,hlavně kvůli
mým zdravotním potížím. Pak další asi tak 4 měsíce sme spolu spali
denně ,vyjmečně i dvakrát ,delali si to navzajem na ruznejch mistech
venku,vecer si psali na icq co by sme s tim druhym delali . Potom se to
postupně zacalo vypařovat....a ted spolu spíme s bídou 1-2 krat za
měsíc. I když mi to ze začátku hrozně vadilo, dokonce mě to pak začalo
i rozčilovat (uz proto ze beru antikoncepci a hodne mi ovlivnuje
psychiku,je to pro me napor to zvladat), měla sem na něj za to už vztek
,ze takovej je,ale byla bych to uz snad byla schopna docasne nejak
ignorovat.

Jenze ono to neni jen o ***u! Je celkove hrozne
chladnej. Skoro me neobjima, neliba, neosahava, nemazli no proste nic!
Vcera sem mu jen tak mimochodem chtela dat pusu a on se odtahl a rekl
ze chce nejdriv dodelat to kafe! Nechápu...za tu dobu co mi tu vetu
rikal bych mu dala pusu 3krat... Jeho chladnost a odmitani me hrozne
ponizuje...

Není mi nevěrný a jinak se ke me chova moc hezky a
říka mi že mě moc miluje a ze se mu moc libim a ze sem krasna a bla
bla...navic ted je i obdobi kdy se uz ani vazne nehadame, zda se ze
hadani ani nehadani na to teda nema vliv.

Mate někdo podobnou
zkusenost, nebo sem jedina na svete kdo ma tenhle problém? Ja si tak
vazne pripadam... Neradte mi at si s nim o tom promluvim,promlouvala
sem uz parkrat je to k nicemu, spis to samozrejme situaci zhorsi,tim ze
se na to upozorni, ted se tedy snazim vyčkávat jestli se nejak
vzpamatuje... Teším se na Vaše odpovědi

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
16. 4. 2024 12:44
11773
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Gabriela ediv
21. 1. 2024 20:59
478
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video