Pití korálové vody - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Pití korálové vody

Diskuze

Někdo vdolky, jiný holky
Tatu
| 8. 10. 2009 08:22
1. Nenašel jsem na hlavní stránce Viktorie zákaz vstupu pro muže.
2. O fotbale? To snad nemyslíte vážně!

Uveďte odkaz na seriozní studii, která potvrzuje, že pití "korálové vody" má na lidský organismus nezpochybnitelně takové blahodárné účinky, jaké jsou uvedeny výše a já se vám po přečtení jejích závěrů upřímně omluvím a vezmu zpět všechny invektivy.
T
Nemá to cenu
souboh
| 7. 10. 2009 19:26
Děkuji Vám za odborný výklad toho, o čem vůbec nic nevíte. Je to Váš názor a já Vám ho vyvracet nebudu a ani nechci.

P.S. To je Váš koníček psát příspěvky v ženském časopise? Jak jsem koukala už jich tu máte 251 kousků . Proč si nepovídáte s chlapama o fotbale?
Sice jsem už řekl, že to nemá cenu,
Tatu
| 7. 10. 2009 11:34
ale můj rozum mi velí abych se ozval. Do školy ať se vrátí uživatelka přezdívky "souboh" a naučí se, jak se píše slovo filozofie. Že to znamená láska k moudrosti, jí tam taky možná vysvětlí, ale lidskou hloupost z ní nedostanou. Když už někoho posílá do školy, ať si po sobě příspěvek přečte a opraví, jestli je toho tedy schopna. Ti kdo tzv křišťálovou vodu "vyrábějí" a uvádějí na trh, jednají jako podvodníci a ty kdo na její účinky věří, musím nazývat hlupáky. Ve svém prvním příspěvku jsem to napsal zaobaleně, ale teď už nic nebudu tlumit. V boji s lidskou blbostí a tupostí se musí bojovat zpříma. Je to smutné, že v jedenadvacátém století spousta lidí skáče na špek různým hochštaplerům a šarlatánům, navzdory obrovskému množství poznatků celého lidstva nashromážděných v knihovnách a přístupných opravdu každému. Asi zbytečně. Nemluvím o nízké či vysoké inteligenci, ale o lenosti najít si ty správné informace a dát si dvě a dvě dohromady. Hlupákovi nevysvětlíte, že je hlupák. On není schopen to nahlédnout. Proto tady nebudu argumentovat, protože to nemá cenu. Píšu to jako varování pro ty se zdravým rozumem, protože lidská blbost je hrozně nebezpečná. Musíme být stále ve střehu. On takový člověk může jednou ukázat prstem na jiného a zvolat : "je to čarodějnice, na hranici s ní". A když se najde pár stejných hlupáků, tak zemře nevinný člověk. Nebo jiný , který sice není hloupý, ale počítá s lidskou hloupostí, začne vykřikovat po všech okolo, že jim rozdá každý měsíc jen tak tisíce. Že jsou to peníze, které jim vytáhl z kapes a půjčil si je od jejich dětí těm hlupákům nedojde a zvolí si ho za vůdce. Nakonec docela trefný citát:
"Vesmír a lidská hloupost jsou nekonečné, přičemž tím prvním si nejsem tak úplně jistý". A. Einstein
T
Diskuze
Jupinka
| 4. 10. 2009 16:11
prominte, ale pod pojmem diskuze si predstavuji, ze kazdy zde muze svobodne vyjadrit svuj nazor coz jsem udelala. Nesnizujte se prosim k urazkam druhych lidi. to, ze s Vami nesdilim nazor neznamena, ze jsem hloupa. Dekuji
Jupince
souboh
| 4. 10. 2009 14:31
Milá (?) Jupinko,
nepochopila jste vůbec nic. Já na té prezentaci také byla a můj názor je zcela odlišný od toho Vašeho. Ze svého okolí už znám pár lidí, kterým voda pomohla, a proto jsem se o ní začala zajímat. Nikdo tam neříkal, že někdo vstal z invalidního vozíku a odešel středem. To jen Vaše krátkozrakost udělala své.
A přivýdělek, který jste na prezentaci hledala? Tak tu část prezentace, která se věnuje marketingu jste snad vůbec nemohla poslouchat ! Tak štědré provize Vám žádná jiná firma nedá. Marketingem se zabývám docela dlouhou dobu, tak si myslím, že jsem schopná fylozofii této firmy posoudit. Vraťte se na základní školu a naučte se počítat, víc Vám k Vašemu příspěvku říct nemůžu.
Přivýdělek nebo výdělek
Dagmar99
| 4. 10. 2009 13:49
Zonan děkuji za příspěvek. Pokud zde vysvětlím co je přivýdělek a co je výdělek,bude to považováno za reklamu.Vysvětlím každému kdo má zájem po skype,nebo po emailu.Děkuji
...
zonan
| 4. 10. 2009 10:44
a ještě k přivýdělku,bohužel ten zde není je zde jen výdělek,pro ty kteří si opravdu chtějí vydělat peníze


Obávám se, že to je právě to, co onen zázrak naprosto degraduje.
Jupince
Dagmar99
| 4. 10. 2009 00:16
Děkuji za Váš příspěvek,je to Váš názor,nikdo Vám ho nevyvrací ani já ne.V prezentaci jsou svědectví lidí ,kteří korálovou vodu pijí.Mají účinky této vody vyzkoušené na sobě.Kdo nevyzkouší ten neví.Určitě se tam nemluví o tom,že nemohoucí vstanou z vozíků a odejdou středem,ale pán říká ,že paní vstala z vozíku a ne že odešla.a ještě k přivýdělku,bohužel ten zde není je zde jen výdělek,pro ty kteří si opravdu chtějí vydělat peníze.Mám spostu lidí ,kteří mají zdravotní potíže a účinky korálové vody na ně působí jen kladně.Mé děti už korálovou vodu pijí a Vaše ne???To je zas můj názor.
Dekuji za pobaveni
Jupinka
| 3. 10. 2009 22:51
Musim rict, ze kdyz jsem prvne prisla k tomu krasnemu nazvu Koralova voda tak jsem myslela, ze najdu uzasny privydelek . Sama jsem opravdu stala o to dozvedet se co nejvice a shledla prezentaci.Je to moc pekne udelane to ano, ale me osobne odrazuje povidani o tom jak nemohouci povstanou ze svych invalidnich voziku a odejdou stredem. Muj nazor je, ze pokud budu mit v ruce takovy zazrak tak se ho v prvni rade pokusim dostat k nemocnym detem a vubec nemocnym lidem. Nechci zde nikoho pomlouvat, ale reakce na koralovou vodu mi mluvi z duse a ja dekuji. Ja takto otevrena byt neumim i kdyz nazor mam stejny.
To nemá cenu
Tatu
| 15. 9. 2009 12:42
-
To je Váš názor
Dagmar99
| 15. 9. 2009 12:09
Děkuji za Váš vtipný názor.
Ano, ano, opravdový zázrak
Tatu
| 15. 9. 2009 10:45
Vaše stolice přestane zapáchat, za pár dní přestanete i vyměšovat. Když vytrváte , narostou vám křídla a stanete se vyloženě andělskými bytostmi a po dalších pár dávkách vás pití této vody zbaví i posledního kousku zdravého rozumu a stanete se zhmotnělou lidskou blbostí s křídly.
A co čarodějnice, plivníci a skřítkové, dají se s tím zahánět. A proti uhranutí to funguje taky?
Kdyby mi s tím přišla domů žena, tak jí řeknu, že je slepice a okamžitě jdeme od sebe. Naštěstí vím, že se to nestane.
Hezkej den, v úctě, Vaše rozzuřená gorila T.
Pití korálové vody
Dagmar99
| 7. 9. 2009 18:17
Představte si…., že jste začali pít korálovou vodu.Už po několika dnech se vám zlepší spánek, po dalších dnech vás poslouchá žaludek a zažívání jako hodinky, mění se váš metabolizmus, snižuje cholesterol a dochází k pravidelnému vyměšování a časem zmizí i zápach stolice. Za další dny zmizí chronická únava, zmizí bolesti hlavy, změny počasí vám přestanou vadit, protože tlak se ustálí do normálu, začne se ztrácet nadváha, protože se v těle neusazují tuky,…atd. Dostaví se radost ze života bez únavy, pozitivně změní váš ***uální život. Sportovně založení pocítí schopnost větších výkonů.
Co si musíme uvědomit: náš organismus byl a je neustále silně devastován prostředím kde žijeme. Zásaditá voda nám pomůže nastartovat funkci našich buněk k tomu, k čemu byly předurčeny. Proto se mohou u některých jedinců projevit dočasná potíže např. bolest kloubů, zažívací potíže či jiné reakce.
Nepropadejte panice. To jenom vaše buňky dostávají správné vyživovací hodnoty a informace a zažívají menší „šokovou“ terapii, protože jsou určitým způsobem „zmateny“ co se vlastně po nich chce, když jsme je dobrovolně nutili onemocnět a následně umírat.
Takže si zopakujme….,že zásaditá voda je revitalizačním prostředkem pro krev, mozek, srdce, čistí každou část našeho těla od volných radikálů kousek po kousku.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Jaroslava Svobodova
25. 4. 2024 12:31
407
milica
25. 4. 2024 12:26
70304
Slavka2
24. 4. 2024 14:25
11818
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video