Oblečení - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Oblečení

Diskuze

anonym
| 14. 12. 2013 22:47
Holky a když už jsme u toho oblečení, poraďte mi, kde mám koupit neprofukavou zimní bundu. Už jsem prostě několik obchodů a žádná se mi nelíbila. Jaké kupujete vy?=)
anonym
| 17. 12. 2013 13:50
TO Lucik Mucik: Hele a zkušela jsi se podívat u husky? Já si tam vyberu teda vždycky. Prodejny mají snad všude a myslím, že mají i eshop, taka mrkni:)
jane.1992
| 23. 11. 2013 12:22
Ahoj všichni...máte teď nějaké ozkoušené obchody, nebo nejraději celá nákupní centra (mám ráda vše na jednom místě ) kde jsou stopro slevy? Potřebuju dokoupit nějaký ty klasický dárky (trička, svetříky a to co každý asi zná)...
Leona27
| 11. 12. 2013 21:06
TO jane.1992@seznam.cz: nemám čas lítat po obchodech, neměla jsem čas jít nakoupit ani dárky takže mě zachránilo internet a internetový bankovnictví :D
reakce
Kristian
| 4. 6. 2011 09:49
Také mám rád nekonvenční módu pro nás muže a dlouho jsem hledal tady v olomouci někoho, kdo by byl schopný mi s tímto problémem pomoci . Po nějaké době hledání jsem to už téměř vzdal... Náhodou mi doporučil známý zakázkové krejčovství Olomouc, kde přímo navrhuje a tvoří příjemná návrhářka Brigita tak jsem zkusil... a super ! Vím, že jinam už nepůjdu ! Je to Salon Brigita, většinou prý dělá pro ženy a nás chlapů má jen pár, ale zato o to víc se na nás podle jejich slov vyřádí...
modaJe
applik
| 1. 6. 2011 12:20
Je pravda, že šperky na chlapovi taky moc nemusím. Snesu nějaký jednoduchý řetízek ale náramky a ni prstýnky mi nepřijdou moc ***y:) Na druhou stranu miluju když má chlap velké hodinky:)
OPRAVA
naste
| 28. 12. 2010 11:07
omlouvám se za hrubku... samo že v košili a ne v košily
víš co,
naste
| 28. 12. 2010 11:05
oblečení pro chlapy je v první řadě praktické... ženská v korzetu, s honzíkem, obručemi atd. na koni? a ještě ten nepraktický posez.... komu by se to líbilo? a že si ženská vzala rajtky, aby si užila jízdy... podle mě to musela být absolutně nezávislá osoba, odvážná, která si je natáhla jako první... A asi se na ní všechny ostatní dívaly skrz prsty... Ovšem muži měli jedinenečnou příležitost obdivovat doposud skrývaná stehna a ***ku! Takže jim se to určo líbit muselo.

Myslím, že každá chce v chlapovi vidět chlapa... mě by asi muž ve lněné tunice moc nepřitahoval, natož v sukni... líbí se mi, chlap v džínách a košily, chlap v dobře padnoucím obleku, šperky jen s mírou, připadá mi to zšenštělé.. a tím se nechci nikoho dotknout... chlap může vypadat jako dřevorubec (v oblečení), ale s hladce oholenou tváří a příjemnou vůní....
ďakujem
Mirek
| 2. 9. 2009 15:31
dievčatá za Vaše rady a názory. Pripomenulo mi to, ako sa muži niekedy rozprávajú s manželkami - vypočujú si ich a v max. 2-3 vetách im navrhnú riešenia problému. Žena ale nechce od manžela riešenie, proste len chce, aby bola vypočutá, aby si nejako uzrejmila svoj postoj na nejakú vec ! Zatiaľ nepotrebujem stylistu - ja chodím oblečený bežne ako všetci chlapi, len som nahlas uvažoval nad týmito vecmi, prečo je to tak, a ako sa to vyvinulo, že to tak je ! Ale je fakt, že Vám začínam trocha závidieť väčší výber a slobodnejšiu voľbu, čo na seba. Chlap u nás je na 100% viac zošnurovaný konvenciami - čo môže mať na sebe a čo nie, aby sa naňho nepozeralo ako na ..... neviem čo. Pritom sme všetci ľudia.

M.
ženská v maskáčích
saba1
| 2. 9. 2009 07:31
by mohla bejt mužatka.... nebo babochlap. Snad to trochu pocitově vyváží toho ***a.
len
Mirek
| 15. 7. 2009 12:13
tak pre zaujímavosť, včera som listoval katalógom Quelle, 280 strán venované ženskej móde, 45 strán mužskej, aj v tej ešte boli zapletené stránky so športovým oblečením pre ženy. Rozmýšľam nahlas, je to zaujímavé, že jednej polovici ľudstva sa venuje 6x väčšej starostlivosti , čo sa týka oblečenia, nepočítam k tomu rôzne doplnky, kabelky, šperky ... atď. To isté sa týka asi aj starostlivosti o pleť. Veď sme všetci - ľudské bytosti, ako by ste k tomu pristupovali Vy ženy, keby to bolo naopak, že mužom by sa venovalo toľko pozornosti. Len premýšľam, konštatujem, niekedy s údivom prečo je to tak.

M.
..
Sajrajt
| 14. 7. 2009 11:25
Hele, je známá věc, že když si ženská vezme maskáče, je to ženská v maskáčích. A když si chlap vezme boty na podpatku a nalíčí se, je ***. Proč ženská může chodit střílet a chlap nemůže na kurzy vyšívání? Proč neni ženská taky ***ka? Jak to, že nám ženský lezou do zelí a zabíraji chlapskou část světa a my do jejich nesmíme?

No ono to neni až tak žhvavý, chlap dneska taky může nosit náušnice, vonět se.. Chlap, co dobře vaří může mít svuj televizní pořad a různý varianty na sukně jsem na fesťákách normálně viděl i na chlapech. Ono pravdou je, že naše, mužský věci bejvaji dost praktický a pohodlný.. tak se jim dobře nosí.
..
Mirek
| 13. 7. 2009 11:52
ak to ešte niekoho zaujíma, môže si pozrieť vývoj nosenia nohavíc u žien asi od roku 1850, ak si na googli navolíte vyhľadávanie slova : bloomer costume

Ahoj M.
Ďakujem
Mirek
| 9. 7. 2009 08:47
za názor, prekvapila si ma tým, že si tento štýl obliekania hneď vzťahovala na mňa. Ja som hanblivý, asi by som nebol priekopníkom v tejto móde. Možno keby som bol na nejakom odľahlom mieste, ďaleko od ľudí, tak by som to vyskúšal z praktickej stránky. Mňa skôr zaujímajú myšlienky, ktoré napadnú ľudí, keby boli konfrontovaní s týmto štýlom obliekania. Ako to prebiehalo u žien, ktoré si prvý krát obliekli na verejnosti namiesto sukní, nohavice ? To by ma zaujímalo, čo sa vtedy písalo o tom, ako to ľudia prijímali, aké postoje ľudí to vyvolávalo. Aké to boli ženy, či to bola len móda, alebo čo ich primelo sa takto začať obliekať ? Ak sa vrátim na začiatok, vedeli by si dámy predstaviť takto oblečených ( v sukniach , šatách, tunikách ) svojich konkrétnych partnerov ? Aký by bol ich postoj ?

M.
Proč ne? :)
Fydis
| 9. 7. 2009 01:00
Ahoj Mirku

Je
pravda, že by to bylo asi dost zvláštní. Myslím, že byses musel
vyrovnat se spoustou pohledů typu jako "co je tohle za exota", což může být vážně dost nepříjemné, určitě ze začátku. Na
druhou stranu, pokud s tím počítáš, tak v tom rozhodně nevidím žádný
problém, důležité je, aby ses ty cítil dobře, pohodlně a přirozeně. Už
jsem viděla několik mužů v sukni, dokonce můj přítel přišel s nápadem,
že by si koupil kilt..
Přiznám se.. Za začátku bych si asi připadala dost zvláštně, kdyby tak
oblečený vedle mě chodil.. Ale já samá mám také velmi osobitý styl
oblékání, takže si říkám.. Proč vlastně ne? A Tobě radím.. Pokud se na to cítíš, klidně do toho
Oblečení
Mirek
| 7. 7. 2009 10:48
Dobrý deň všetkým !

Uvažovali ste niekedy nad tým, že aj v móde pre chlapov by mohlo konečne dôjsť k nejakej menšej revolúcii ? Asi je to téma skôr pre módnych návrhárov, ale zaujímajú ma aj názory ostatných ľudí. O čo ide . Posledný mesiac , asi preto, že je tak teplo, ma napadlo, prečo by chlapi nemohli nosiť niečo obdobné ako majú ženy sukne, šaty - samozrejme prispôsobené mužskej fyziognómii. Škóti - chlapi - to majú priam v národnom kroji. Pri sledovaní rôznych dokumentov zo sveta, vidím, že mimo Európu sa bežne nosia parea - Tichomorské ostrovy, tuniky rôznej dĺžky - India, Afrika. Ako ženy začali nosiť niekedy len " mužské oblečenie" - nohavice, dnes nám to vôbec nepripadá nenormálne, že ? Podotýkam, že sa vôbec necítim nejakým transvestitom - ide len o praktickú vec. Napr. viem, sám nosím nočnú košeľu pre mužov - bežne sa u nás predáva, neviem ako v Čechách. Má to svoje praktické výhod - kto nosí, vie aké. Tak, čo ženy, asi by to bol šok, pravda ?

M.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
25. 4. 2024 20:17
70310
♥Jarka*Alice♥
25. 4. 2024 15:42
11820
Jaroslava Svobodova
25. 4. 2024 12:31
407
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video