Plotýnky - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Plotýnky

Diskuze

Bolavá záda
daliborka
| 12. 1. 2011 17:14
Jo já vím,čeština mi nikdy nešla,ale já myslím,že tady jde o něc o jiného.Jde o to,že on se tím neživí a ani nesmí,nemá na to žádnou licenci,je to samouk a lidi se tekovích věcí bojí,já to dělám jen proto,že se nemužu dívat,jak lidi zbytečně trpí,když je tu on,ale není to jen o jeho umění,člověk se taky musí snažit sám a poslouchat jeho pokyny,prostě musí absolutně spolupracovat a to se taky každymu nelíbí.Nejvíc mě dostal tím,jak jednu moji kamarádku,po té co ji lékaři řekli,že už nebude chodit,protože tak vytočeny 2 obratle a tak ji to tlačilo na míchu a operaci by asi nepřežila.Tak jsem ho k ní dovedl a za 10 dní byla zcela bez bolestí a už půl roku chodí do práce,jen musí deně cvičit cviky,ktery ji naučil.Nikomu ho nechci vnucovat,jen je škoda to nechat jen tak a neříct to lidem,on na to kašle a pomůže jen tomu,kdo za ním sám příjde a projeví o to velký zájem.
Bolesti zad
Betuska
| 12. 1. 2011 16:54
Kdyby ten tvůj kamarád byl takový machr na plotýnky, jak píšeš, tak může neurologie na Homolce zavřít a kamarád by dostal Nobelovu cenu?

Ony totiž nejsou bolavá záda, jako bolavá záda

A opraš si někde gramatiku, ty hrubky jsou příšerný, to už nejde mlčet!
bolesti zad
daliborka
| 11. 1. 2011 20:41
Ahoj všichni,asi už jste to vzdali a učíte se se svími bolestmi žít,nevím?pořád je tu naděje a můj kamarád,který to s bolavími zády opravdu umí.Rád pomůže každému,jen chtít.Dokázal mi to už tolikrát,že mu můžu věřit na tolik, že se budu pořád snažit prostřednitvím jeho umění pomáhat každému,kdo bude mít zájem,Dalibor
PF 2010
Betuska
| 1. 1. 2011 23:03
Všem vám ze srdce přeji do nového roku hlavně víc a víc zdravíčka, ať máte co možná nejmíň bolestí, hodně štěstí, lásky a dobrých přátel kolem sebe!
Vykročte všichni pravou nohou
Ahojky všem
jirina1
| 1. 1. 2011 18:35
Oceán štěstí, moře lásky, potok zdraví, pramínek naděje a jen kapička zklamání. Štastný nový rok 2011 přeje Jiřina
říníčko
cumacek
| 31. 12. 2010 12:03
Ahojky
Jdu vám popřát vše nej do Nového roku 2011
Hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka a pohody.
to vám přeji se srdce Stáňa
PF 2011
Mirad
| 27. 12. 2010 18:12
Klídek a pohodu v novém roce 2011 přeje Mirka 2
Všem
lidka44
| 26. 12. 2010 11:21
Krásné vánoční svátky plné pohody...Lidka
Vánoce
petraceb
| 26. 12. 2010 10:18
Píšu opožděně, ale přeji krásné vánoční svátky
Ploténky
daliborka
| 24. 12. 2010 18:26
ahoj Maky,nevím jak na nás vzpomínáš,ale asi ne v moc dobrém,nedivil bych se,ale Saša řikal,že kdyby hned věděl,že tě trápí ještě ta žláza,postupoval by uplně jinak a i tak by to asi neklaplo.Měl bych pro tebe ještě něco,něco co by tě nic nestálo a jde jen o informace po internetu.Trošku ti to přiblížím,asi před rokem jsem začal komunikovat s jednou paní,která rozumí bylinkám,tak jsem si ji párkrát vyzkoušel a dnes ji naprosto důvěřuju,protože mě zbavila bolesti oka a pár jiným lidem taky její rady pomohli,stačí se jí svěřit a ona ti odpoví,co máš dělat a právě na štítnou žlázu má taky dobré rady,raspektive bylinkovou podporu k práškum,které máš od doktora,tedy pokud jsi prošla opravdu celkovím vyšetřením na stav hormonů v těle,pokud tě zajimá jak ji napsat?ozvi se,rád ti pomůžu,tedy každému,kdo by chtěl.
Prání
Maky36
| 24. 12. 2010 14:21
ahoj Dalibore, ano, to jsem ja .
Preji vam obema krasne vanoce a stastny rok 2011.
Marketa
Vánoce
srnka
| 24. 12. 2010 13:30
Ahoj holky!
Vánoce jak z pohádek, bez vrásek a bez hádek, dárků plné závěje, ať vám láska navěje. DO ROKA NOVÉHO, SPOUSTA TOHO DOBRÉHO. KRÁSNÉ vÁNOCE A ZDRAVÍ V NOVÉM ROCE, PŘEJI

Koukal jsem, že moc přípsěvků na diskuzi není. Přečetla jsem si vás. Mimo těch plotýnek nás trápí i jiné věci. Se štitnou žlázou jsem se také trápila.

Moje záda jsou celkem v pohodě. Chodím pravidelně na masáže. Dostala jsem radu, abych navštívila pana doktora Marka (odkaz: http://www.naprapathy.cz/) , který mi rovná pánev. Zakoupila jsem si od něj speciální vložky do bot a musím konstatovat, že jsou fajn. Tlumí nárazy při chůzi.

Nastoupila jsem od září do práce. Proto mám strašně málo času na psaní, Moc se omlouvám. Moje práce vyžaduje i domácí přípravu....

Kolektiv a okolí v nové práci je moc fajn. Vyvažuje to tu malou almužnu, co dostanu..

Všem vám přeji dny bez bolístek, naplněné láskou a něhou, bez stresu a bez prášků.
přáníčko
Maky36
| 23. 12. 2010 23:26
Přeji všem krásné Vánoce a do nového roku hlavně pevné zdraví, hodně štěstí, lásky a radosti

Markéta
Krásné ráno
nedinka
| 23. 12. 2010 07:46
Všem bych Vám chtěla popřát štasné a veselé Vánoce, prožité v klidu a pohodě se svými nejbližššími...a hlavně bez bolestí!!
:))
anonym
| 22. 12. 2010 22:49

Ahoj všichni, jdu Vám také popřát krásné Vánoce a šťastný nový rok
přání
1majka
| 22. 12. 2010 13:05
Přeji všem příjemné prožití svátků vánočních.bohatého Ježíška a hodně zdraví v novém roce. Majka
přání
jirina1
| 22. 12. 2010 11:45
Krásný stromek, zlaté jmelí, za okny at´ sníh se bělí. Stálé zdraví pevný krok, at´ provází Vás celý rok. Krásné Vánoce a štastný nový rok přeje Jiřina
přání
cumacek
| 21. 12. 2010 14:10
Ahojky
Jdu vám popřád krásné vánoce a Nový rok 2011
Hlavně hodně zdravíčka a pohody.
Já dnes odjíždím na baráček a internet nám přijdou zaúpojit 29.12 tak pak se ozvu

pa a užite si ty vínoce v klidu a pohodě
prani
DORI
| 19. 12. 2010 10:00

Preji vsem krasne vanoce a stastny novy rok bez bolesti Mirka
prani
DORI
| 19. 12. 2010 10:00

Preji vsem krasne vanoce a stastny novy rok bez bolesti Mirka
Dori
petraceb
| 15. 12. 2010 17:13
Ahoj Mirečko, to je síla viď. Jsem takzvanej exot
peto
DORI
| 14. 12. 2010 16:43
Peti, Ty jsi opravdu nejaky expert, se vsim tolik problemu.to je uz na hlavu.
Lidka
DORI
| 14. 12. 2010 16:03
ahoj Lidunko. Mas dneska svatek, snad sem nakouknes, Preju Ti vse nejlepsi, aby jsi byla zdrava a moc moc stastna Mirka
Potíže se zdravím
daliborka
| 12. 12. 2010 02:29
Ahoj Markéktko,nejsem si jistý,ale možná se známe,teda jen málo,můžeš mi to prosím potvrdit?Dalibor
ahojky
petraceb
| 10. 12. 2010 20:41
Ahoj holky, tak zas po delší době píšu. Někdo se tu ptal jak mi mohla říct mudra, že je je to mozkový nádor. Já jí to ani tak za zlé nemám, oni musej myslet na to nejhorší a vyloučit to. Tak jsem byla s tou osmičkou, zákrok byl v pohodě. Jen mám malou pusu a můj zubař je velkej, tudíž má velké ruce a už mi nemohl zašít tu obnaženou dáseň, zkoušel to, ale neviděl tam tak jsem chodila s rozřezanou. Chodila jsem týden do práce, ale pak přišly velký bolesti lícní kosti tak mi nakonec dal zubař PN a já k němu chodila každý den 4km pěšky na drény, dal mi dvoje antibiotika, jako vždy mám po nich svědivku na přirození. Tak říkal, že jestli mě to nepřejde tak mě pošle buď na maxilofaciální chirurgii nebo na stomachíru, jdu k němu v úterý tak jsem zvědavá, taky mě napadlo jestli to neni tim kloubem neboli pantem, páč mě v něm často praská a pak mě v něm chrastí celý den. Já jsem případ na entou . Jinak holky, včera jsem psala první písemky a v lednu zas zkouškové, to to uteklo. A jak se máte vy? Budu se snažit napsat brzo . Přeji hezký večer, papa
markétko
cumacek
| 2. 12. 2010 11:37
Ahojky Markét
Jsem ráda ,že si se ozvala.Já také chci tomu věřit ,že to dělají ti šrouby.Misím věřit.I když se bolím,ale to k tomu patří.
Jsem ráda,že už jste zdraví a že jste to přežili v poho...
Jak píšeš,že áš problémi ze štítnou žlázou,tak to je pekný svistvo,Lituji tě ta punkce musela hodně bolet aty jsi statečná.Mylím,že jednou budeš mít další mimčo ale třeba to nebude hned ale později a když né tak si musíš říkat,za plat bůh mám aspon jedno a musíš být ráda za ní-já mám také jedno víc jsem nesměla.
Budu ti držet palečky aby výsledky dopadly dobře,pak dej vědět.
Tady je také hodně sněhu,včera jsem v tom jeli z baráčku.Je tu pekná kalamita stojí tu kamiony a ty blokujou silnici.
Tak mi hlavně nezapadni až půjdeš pro malou do školky.Dej jí za mě o tetičky hubánka
Také ti přeji hezké vánoce a hlavně to zdravíčko astatní přijde samo.
Matkét mi jme na jiné diskuzi-je to na Dáme a je to dizkuze plotýnky založila jí Naděnka.Pošlu ti adresu a přijd mezi nás budeme rádi.
Zdravím i ostatní jak se vám vede. .
Stanicko
Maky36
| 2. 12. 2010 09:46
ahoj Stani , musim rict, ze jsem rada, ze jdes na operaci, protoze si myslim, ze Ti pomuze !
Kazdopadne je uzasne, ze to chteji resit a vedi jak. Tak si uzijes hezke vanoce, nastehujete se do vytouzeneho domecku a pak v klidu v breznu pujdes. Zda se to byt hodne daleko, ale strasne to utece...

my jsme uz dobrali ATB, manzel byl vcera prvne v praci, ale ja musela fungovat daleko driv nez on. V podstate jsem mela hlidani na prvni 2 dnyx, co jsem mela ty silene horecky a pak uz bylo zase vsechno na mne. Byla jsem v pondeli na punkci stitne zlazy - bylo to strasny ! delali mi to potreti a ted to bylo nejaky nejhorsi. Jeste se nevi, zda se vubec podarilo neco odebrat, vysledky budou za cca14 dni. To je dalsi vec, ktera brani memu pripadnemu tehotenstvi ! Kdyz mi konecne na neurochirurgii reknou, ze by to slo, tak zase musim resit stitnou zlazu... furt neco ! Nejak se mi zda, ze mi osud v tom brani. Sama z toho mam hruzu, tak vubec nevim..... No nic, ted je podstatne, aby byly vysledky z te zlazy OK, pro boha!

Tady je tak strasne snehu !!! Rano jsem vezla Klarku do skolky a zapadla jsem s autem na parkovisti. Tady, kousek za Prahou, se sice trosku snazi odklizet ty hlavni tahy, ale ty vedlejsi jsou tragicky ! Asi pro ni pujdu po obede se sanema .

Take me stve, ze sem nikdo skoro nepise! Kam jste se vsichni podeli ?
Co je noveho???

Stani, mej se fajn, vy ostatni take a napiste .
ahoj Marketa
Ahojky rodinko
nedinka
| 29. 11. 2010 18:04
nějak nám to tu upadá....no , jestli sem píšete všechny tak , jako já, tak se ani nedivím....Ale čtu pravidelně....
Dnes jsem měla začít s rehabilitací, ale jinde, než minule...a tak si pan primář dal jinak záležet....chce výsledky z magnetické rezonance, takže jak pojedu ve čtvrtek na kontrolu do Prahy, tak musím poprosit pana doktora, aby mě na ni poslal....a já pak podle toho budu mít procedury....bere to víc zodpovědně....což je fajn..
Už mi přišel i důchod, napřed poslali zálohu a ted přišel doplatek. Před Vánocema se docela hodí....

A jak se všechny máte? Toto počasí nám moc nepřidává, že jo?

Tak Vám přeju bezbolístkové dny a snad se nám tady ta diskuze zase trochu rozjede....
markétko
cumacek
| 29. 11. 2010 10:32
Ahojky Markétko
Tak ti chci napsat,že jdu na operaci v březnu mám nástup 31.Musela jsem to odložit až na tak dlouho protože se stěhujeme v lednu do baráčku.
Už jste zdraví?Jestli né,tak přeji brzké udravení.
A jak se vede tobě?

Zdravím i všechni ostatní už jsem skoro nikdo nepíše.
Tak všem přeji dny bez bolístek
pa Stána
Marketce
cumacek
| 24. 11. 2010 11:34
Ahojky Markét
Moc ti děkuji,za držení palečku a ,že na mě budeš myslet.Pak dám vědět jak jsem dopadla.
Vy ase koukejte vymarodit ať jste brzy fit.Malé pusinku od tetičky.pa a hezký den

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
20. 4. 2024 06:04
70262
2112Hana
19. 4. 2024 18:33
11798
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video