Rakovina děložního čípku - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Rakovina děložního čípku

Diskuze

anonym
| 14. 12. 2018 20:55
Prosím o vyplnění mého dotazníku, který je součástí mé bakalářské práce. Předem děkuji za váš čas a ochotu.
https://www.survio.com/…8S9N4S6I8U9B0Y8Y
anonym
| 7. 2. 2017 19:33
Dobrý den,
před měsícem jsem byla na běžném vyšetření u gynekologa kde mi výsledky z cytologie nedopadli dobře. Prý mám buněčné změny na děložním čípku, nevím však co to znamená. Paní doktorka mě však uklidnila, že v mém věku (20) je to běžné.
Bohužel na další stěry půjdu až za 6 měsíců. Mám se obávat?
anonym
| 7. 2. 2017 19:33
Dobrý den,
před měsícem jsem byla na běžném vyšetření u gynekologa kde mi výsledky z cytologie nedopadli dobře. Prý mám buněčné změny na děložním čípku, nevím však co to znamená. Paní doktorka mě však uklidnila, že v mém věku (20) je to běžné.
Bohužel na další stěry půjdu až za 6 měsíců. Mám se obávat?
anonym
| 18. 1. 2017 14:42
Velice Vás prosím o vyplnění krátkého dotazníku. Jsem studentkou 2. ročníku magisterského studia a oboru Všeobecná sestra na Fakultě zdravotnických studií na Západočeské univerzitě v Plzni. Chtěla bych Vás tímto požádat o vyplnění anonymního dotazníku, který je určen pro všechny ženy starší 18 let. Získaná data budou sloužit pro zpracování diplomové práce na téma „Prevence karcinomu děložního čípku a využití Liquid Based Cytology“. Cílem je zjistit zejména postoje a přístup žen k prevenci karcinomu děložního čípku.
Velice si vážím Vaší ochoty a času při vyplňování dotazníku.
Předem děkuji.
https://goo.gl/forms/HL4XfVMdfGCRt4PP2
anonym
| 17. 1. 2017 20:10
Dobrý den,

jsem studentkou 2. ročníku magisterského studia a oboru Všeobecná sestra na Fakultě zdravotnických studií na Západočeské univerzitě v Plzni.

Chtěla bych Vás tímto požádat o vyplnění anonymního dotazníku, který je určen pro všechny ženy starší 18 let. Získaná data budou sloužit pro zpracování diplomové práce na téma „Prevence karcinomu děložního čípku a využití Liquid Based Cytology“. Cílem je zjistit zejména postoje a přístup žen k prevenci karcinomu děložního čípku.

Velice si vážím Vaší ochoty a času při vyplňování dotazníku.

Předem děkuji,
Kateřina Kabátová

https://goo.gl/forms/oBwGMcBXAWyBwROA3
anonym
| 11. 5. 2016 17:36
Ahoj pokud by někdo potřeboval pomoci se scháněním leku B17 nebo s lečbou na klinice v Mexiku tak mi napište. Žiju v mexiku a mám s B17 dobré zkušenosti. Adrf.not@seznam.cz
anonym
| 3. 5. 2016 20:08
Caute, chtěla bych se zeptat....je velký problém pro ženu byt tehotna po konizaci cipku,když je prvorodička? Děkuji za odpověď
anonym
| 22. 5. 2015 10:50
Holky, prosím vás, na kolik vyjde očkování proti rak.děl.čípku a jak to probíhá? dcera se blíží do věku, kdy by na to mohla jít
anonym
| 26. 6. 2014 19:51
nebudu se rozepisovat, zkuste MMS1, MMS2 po zadání do google.cz Vám vyjede spousta článku a videí. Každej se děsí rakoviny, HIV, AIDS, Malarie, přitom existuje člověk, který již několik let zdárně všechny tydle nemoci dáva do pořádku u víc něž 5000 lidí po celém světě.
anonym
| 11. 2. 2014 15:21
Tak pokud je tu nekdo,kdo uz si tim prosel,budu moc rada za kazdou odpoved. dekuji
anonym
| 11. 2. 2014 15:18
Ahoj.je mi 23 let,a jdu na operaci s cipkem..lepe receno(konizaci).bojim se,aby nedoslo k nejakym komplikacim .pac do budoucna bych chtela mit mimco
anonym
| 27. 11. 2013 23:03
Rakovina se dá léčit i bez chemie pouze přírodní cestou nebo může být alespoň výraznou podpůrnou léčbou klasické medicíny . O tom jsem se přesvědčila tady http://www.k-studio.cz/…ba-rakoviny.html

Jarka
anonym
| 9. 11. 2013 23:02
Očkování proti rakovině děložního hrdla bude teď s VZP skoro zadarmo
Bylo už vaší dceři 14 let ve chvíli, kdy se loni začalo dívkám mezi 13 a 14 lety platit z veřejného zdravotního pojištění očkování proti rakovině děložního hrdla? V tom případě měla smůlu a bezplatné očkování se na ni až doposud nevztahovalo. Teď má ale šanci. Pokud se narodila v období od 1. 1. 1997 do 31. 3. 1998, může využít mimořádné akce VZP a získat očkování proti HPV infekci skoro zadarmo. Právě infekce HPV přitom bývá původcem tohoto druhu rakoviny.
více info zde: http://www.vzp.cz/…zp-skoro-zadarmo
anonym
| 28. 11. 2013 22:51
Dobrý večer, no to je teda hodně dobrá zpráva. Te'd jsem koukala, že očkování vakcinou Cervarix vyjde s příspěvkem od VZP pro holky r.1997 a část 1998 na necelé dvě stovky!
anonym
| 15. 12. 2013 21:28
Dobrý den, doporučila jsem akci VZP kamarádce a ta byla hodně ráda.Vůbec to nevěděla, přitom je to teda dost vidět. Dceru už nechala naočkovat a zvládají to myslím bez problémů. Zdraví J.
anonym
| 21. 1. 2014 12:59
TO Jane: Akce VZP je fajn, ušetří to dost peněz. Je rozdíl jestli za to člověk dá tisíce nebo jen necelé 200,- Dnes se proti rakovině děložního čípku očkují snad až na výjimky skoro všechny 13-ti letá děvčata. Ty, která to nestihla toho mohou alespoň takto "téměř bezplatně" využít.
anonym
| 25. 1. 2014 23:25
TO Iva:
To je fakt, dnes už jsou vlastně očkávny 13 - leté holky zdarma. To je fajn. Nás se to ještě netýkalo, tak budeme očkovat až teď a pravděpodobně využijeme té akce VZp. Je to vyřízení v pohodě?
anonym
| 14. 7. 2013 18:24
Dobry den chtela jsem se optata jsem zhruba 4 mesice po konyzaci delozniho cipku a chtela jsem se optat zda by byl velky problem kdybych ted zjistila ze jsem tehotna mate s tim nekdo zjusenost doporucuji az po pul roce tehotenstvi tak by me zajimalo zda by drivejsi tehu bylo velky problem??Dekuji za odpoved.
Morise
| 23. 5. 2013 17:22
Četla jsem teď naprosto skvělou knihu. Jmenuje se Pryč s kyselostí! a napsal ji Kurt Tepperwein. V té knize se píše, že za většinu populačních nemocí může přílišné překyselení organismu. Může dokonce i za rakovinu, protože právě rakovině se nejvíc daří v kyselém prostředí... v té knize je plno rad, jak se kyselosti zbavit, jak se vyléčit a jak žít zdravěji, aby se ta kyselost nevracela. Rozhodně to všem doporučuju, má to co do sebe... sama to praktikuju a cítím se líp :)
anonym
| 18. 3. 2013 13:40
Dobrý den přeji, před 14-ti dny jsem začala mít před menstruací mírné krvácení, ale nevěnovala jsem tomu zvýšenou pozornost...tento výtok byl nejprvé hnědé barvy, ale po pohlavím styku se spustila krev. Mám strach, aby se nejednalo o rakovinu děložního čípku na gynekologické prohlídky chodím pravidelně a na stěr z čípku jdu příští pondělí.Co jsem tak četla na internetu, může to mít i za příčinu stres, je pravda že jsem v poslední době nebyla moc v pohodě, tak snad to nebude to nejhorší čeho se obávám..Nikdy jsem žádné problémy neměla, dost mě to trápí a jen se modlím aby to nebyla rakovina, protože příznaky tomu odpovídají
anonym
| 27. 2. 2013 12:12
Zdravím vás,

zkušennost s rakovinou máme v rodině, moje sestra ji měla. Měli jsme hodně velké štěstí když jsme narazili na Podkovičník ( Ohňovec ) Mix, díky kterému se její zdravotní stav natolik zlepšil, že na operaci vůbec jít nemusela a v současné době je zdravá a v pohodě.
Pokud bude mít někdo zájem vědět víc, ráda se s spojím:
numb.numb@seznam.cz
anonym
| 27. 8. 2013 16:19
TO Lucie:
Dobrý den, Luci. Přidávám se k Vám a pro všechny ostatní - doporučuji také Podkovičník Mix. Mrkněte na www.zahubterakovinu.cz. Mně je skvěle....a vy ostatní - nečekejte, až Vás rakovina zničí.
anonym
| 20. 9. 2012 21:59
Putovní výstava "Každý svého zdraví strůjcem
Liga proti rakovině pořádá již V. ročník Putovní výstavy o nádorové prevenci Koná se od 11. září do 4. října 2012 Termíny a místa Putovní výstavy v roce 2012 najdete na stránkách Ligy proti rakovině Praha zde http://www.lpr.cz/…/putovni-vystava
anonym
| 20. 9. 2012 21:46
Ahoj,dnes mi lékař řekl,že mám velmi zhoršené výsledky cytologie,během roka z 1 na 3:-/ přitom mám stálého partnera a jsem si jistá,že ani on mě nepodvádí,jsme spolu přes čtyři roky a objevilo se to až nyní,v lednu jdu na další kontrolu a já se jen modlím,aby se to zlepšilo,nemáte někdo typ,jak pomoci tělu se s tím vypořádat?
anonym
| 11. 3. 2012 19:16
WAZZUB - - nový vyhledávač, který bude platit uživatelům !!

Je to připravovaný projekt, který se má rozjet 1.7.2012 , přesto pokud se zaregistruješ už teď, můžeš na tom zcela zdarma vydělávat až do 9.4.2012 .

Registrace ti zabere pouze minutu, klikneš jenom na link a až se zobrazí stránka, kde se registruješ, doporučuji si před registrací zřídit email u Google - gmail. Vše tam chodí bez problémů, budete mít přehled a nemusíte se obávat jako někteří jedinci, že Vám bude někdo spamovat váš email.
Registrace zcela zdarma zde:

http://signup.wazzub.info/?lrRef=bad7d

To je všechno. Na tvůj uvedený email, ti potom přijde aktivační email
Ten potvrdíš a už se můžeš pod svým emailem a heslem které sis zadal při registraci, přihlásit do své kanceláře - back office!
Kde máš vlevo nahoře svůj referenční link, pod který se mohou registrovat zájemci, které oslovíš. Dále tam máš svůj dolar faktor, ve kterém vydíš svůj aktualní výdělek a dále vidíš své registrované lidi v první linii a kontakt na ně.

Pokud ti nepřišel aktivační email, máš pod přihlášením do kanceláře - funkce pro znovuzaslání emailu, hesla, nebo spojení online na support wazzubu, kde se řeší technické problémy.

WAZZUB- SEN SE STÁVÁ REALITOU !!
anonym
| 10. 3. 2012 12:04
Ahojky všem, četla jsem přízpěvky k očkování proti rakovině děložního čípku a ráda bych k nim něco přidala. dozvěděla jsem se, že očkování je nejúčinější ještě před zahájením ***.života, V té době mi bylo 16, samozřejmě jsem byla před zahájením ***. života, vakcína stála kolem 12 000, ale moji rodiče se přesto domluvili a očkování mi zaplatili. Moje doktorka mě stále ujišťovala, že je dobře, že jsem to stihla ještě když jsem byla panna, že mi nehrozí téměř žádné riziko. Teď už je to 4 roky od očkování, cytologie mi dopadla už dvakrát dost špatně a nejspíš mě čeká operace děložního čípku. Takže jak se mluví o úplném zázraku, zas tolik účinné to nejspíš nebude.
anonym
| 10. 3. 2012 15:59
TO luca: Hlavně jestli můžu doporučit,tak neváhej a jdi na konizaci co nejdřív,já taky nměla dlouhodobě špatné stěry a hlídalo se to jenom abyla z toho rakovina děl. čípku.Už mám pryč dělohu i vaječníky,ale je to vpohodě.Taky je mi už pře 40 ,takže je mi to jedno.Dobře to dopadlo,ale na konizaci jsem tlačila na doktory dost,dlouho.Myslím,že kdybych šla dřív,tak to nemuselo dojít tak daleko.
anonym
| 11. 3. 2012 08:40
TO Anonym: Děkuji moc za radu, i já už si o tom zjišťovala hodně informací, ale doktorka mi též tvrdí, že se to bude zatím jen hlídat a chce dělat za 3 měsíce ještě další kontrolní testy. Tak nevím, spíš jen doufám, že ví co dělá. Z konizace mám přesto strach, četla jsem, že je pak problém z otěhotněním a i donošením a já bych ráda jednou děti samozřejmě měla.
anonym
| 11. 3. 2012 10:09
TO Anonym: Z konizace nemusíš mít vůbec strach,10-ti min.záležitost ambulantní,bezbolestná během i po.Ani kapka krve.Aspoň já to tak měla,ale výsledky nedopadly dobře,takže už nemám nic,ani dělohu ani vaječníky.Ale bez toho se už ve svém věku 43 let obejdu.Ale abys mohla mít fakt děti a nemusela na tak radikální zákrok,tak konizaci co nejdřív.po mé zlušenosti by ji měla absolvovat každá,která nemá dobrou cytologii ,na tom trvám.Nevím proč stím tak doktoři otálejí
anonym
| 11. 3. 2012 10:40
TO Anonym: Moc děkuju za podporu, jsem asi moc velká cíťa, docela mě to sebralo. do posledníchvíle jsem věřila tomu očkování,jsem přece na to ještě mladá, partnery nestřídám, žiju zdravě,nekouřím... Vůbec nic mi k tomu doktorka ale neřekla, jen že mě pak pošle na nějakou konzultaci. Ale to až za ty 3 měsíce. Bylo mi ale divné, že mě ani vůbec nijak neléčí a jen čeká co to samo udělá. Dozvěděla jsem se že by mi třeba ještě mohli pomoct nějaký kapičky fungilen, tak to možná vyzkouším. Hledám cokoliv, co by ještě mohlo pomoct.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
18. 4. 2024 22:38
11789
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video