Dárek pro přítele - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

dárek pro přítele

Diskuze

anonym
| 9. 12. 2012 14:20
Ahojky, tak já přemýšlím, že příteli koupím hru na PS3, k tomu náramek s vyrytým datem našeho seznámení a šátek od DC, který se nosím v zimě přes pusu..
nebo nemáte někdo nějaké nápady? Chceme si s přítelem kupovat televizi, takže jsme se domluvili, že si pak dáme jen nějaké maličkosti jako překvapení. Brouzdám na netu snad už milion hodin a jsem bezradná...
miparime
| 26. 8. 2012 19:21
Ahoj já kupuju taky tričko už tradičně ale vždy nějaké vtipné vybírám na fungeeku a k tomu pak nějakej větší dárek-pokaždé něco jinýho...jednou foták, jindy meteostanici, prostě praktické dary no
anonym
| 13. 7. 2012 18:21
Já příteli kupuju vonavky a tak.
anonym
| 18. 6. 2012 22:14
Zdravím :) je mi 15 let a mám také dilema s dárkem pro přítele, kterému bude za měsíc 16 let. *** nepřipadá v úvahu, oba jsme poctivý a v ***u tak trochu pozadu - zatím nás to ani neláká. Potřevuji prosím pomoct. Přítel je slušňák, je v Červeném kříži, jsme spolu půl roku a nevím co mu mám dát. děkuji předem za rady ;)
P.S: nepije, nekouří, ....
anonym
| 27. 11. 2011 16:26
Ahoj mám přítele kterýmu je 16 let mě osobně je 15 ale vůbec netuším co mu mám koupit k vánocům za dárek. Byla bych ráda když by mi někdo poradil
anonym
| 17. 11. 2011 19:09
Dobrý den, mám problém se svým přítelem, je menší postavy a když jsem ho měřila tak na něj nesedí žádne číslo. Buď nevyhovuje pas a nebo má malé boky na určitou konferenční velikost, potřebovala bych poradit, nejlépe na e-mail: hrmelova3@seznam.cz.. Děkuji předem za odpověď..:)
Doporučení
Prokas131313
| 3. 10. 2010 19:57
Jednoznačně doporučuji oblečení značky MOIRA. Pokud nevíte, kam se obrátit, já nakupuji u www.termoshop.cz a jsem naprosto spokojena.
Odvážný tip
Bramboraaa
| 9. 12. 2009 01:33
Ahoj, já jsem s přítelem kraťoučce ale k vánocům dostane polštářek s vtipným nápisem a pak trošku odvážnějš ale poouta Vím, že z nich bude mít obrovskou radost, tak třeba některé z vás přítel je stejný jako můj
Ahoj
xxari
| 8. 12. 2009 10:15
Viktorky, ,zaujal mě ten nápad s karikaturou jako dárek. Nemáte nějaký osvědčený kontakt? Ve vyhledavači mi sice vyjelo plno odkazů, ale nerada bych někde "nalítla". Díky
dárky
angelwoman
| 4. 12. 2009 10:52
Musím říct, že tento rok ještě s dárkem pro přítele trochu tápu, přece jen už jsme spolu delší dobu
Ale pár dřívějších osvědčených tipů napíšu:
- model auta Lamborghini Gallardo (přítel sbírá modely, ale takový krásně propracovaný model oblíbeného auta potěší, myslím, vždycky),
- kalendář z našich společných fotek,
- hodinky,
- sluchátka k mobilu,
- lyžařské brýle,
- permanentka do fitka, kam chodí,
- tričko oblíbené značky,
- velkou knihu o spotrovních autech,
- dvd oblíbeného filmu,
atd.

Akorát tento rok trošku váhám, rozhoduju se mezi více věcmi, tak uvidíme
dárek pro přítele
anonym
| 3. 12. 2009 23:11
Tatu ví, co chlapa potěší. Pásek je fajn, jak do džín tak do obleku. A při troše trpělivosti se dá sehnat i kvalitní kožený za slušnou cenu. Pozor na délku! Nejlepší jsou se šroubovací sponou na zkrácení bez nutnosti vrtat ošklivou dirku.
Bez malé kapesní a kvalitní manikury by se ani jeden z mých mužů (manžel a dva synové) už neobešel.
Kožené aktovky, malé kožené aktovky na dokumenty, kožené diáře.
Jen pozor na nože a jiné ostré předměty, bohužel v manikuře jsou. Podle feng-šuej se darováním ostrého předmětu odřezávají vztahy. Bohužel se mi to fakt stalo se zahradnickejma nůžkama a krásným kuchyňským nožem. Obdarovaný by si alespoň symbolicky za malou minci měl dárek "koupit".
Jedna prosba : nemohly by už skončit růžové košile a růžové kravaty??
dárek pro přítele
dundee111
| 3. 12. 2009 09:34
Mám celkem štěstí, žej á většinou nikdy neměla problém s tím kupovat chlapovi dárek, stačí si všímat co má rád.Můj miluje dokumenty o všem možném koupila jsem mu sadu dokumentů o vesmíru, je tam asi 10 DVD, k tomu mám pro něj placatici s vyrytým motivem choppera (je motorkář), dále triko s obrázkem milované punkové kapely (i když jich má už několik, s takovým obtázkem ještě nea v neposlední řadě jsem mu nechala zhotovit karikaturu podle fotek (je spousta možností na internetu)jak lyžuje(protože zase miluje hory v zimě).Minulý rok jsem mu z Anglie objednla šálu jeho oblíbeného fotbalové klubu, oblečení od Batavia, co má rád atd. Prostě celý rok si všímám a poslouchám co má rád a ukládám to do pamětiA vyplácí se.Tak snad jsem třeba někoho inspirovala.Hezký den D.
Né praktický a romantický?
Tatu
| 1. 12. 2009 10:22
Malé sandály. Malé boty jsou silně nepraktické, to za prvé když budeš vždycky chtít, aby si je vzal na večerní procházku, bude je nosit v ruce, protože ho budou tlačit. Ty ho napodobíš a je to. Bosý pár vedoucí se za ruce letním podvečerem, boty sepnuté řemínkama se pohupují v rytmu kroků v druhé... jak romantické!
Jinak těžko radit. Luxusní šála, chytrá plastelína, posilovač prstů, hezké pouzdro na brýle (i když nenosí, tak na sluneční), placatice na vizoura , manikura od Solingenů, kazeta dobrých čajů, pero od Pelikana (i když dnes se píšou spíše SMS nebo maily), nebo celou psací soupravu, sklenici či pohár z lesního skla (historická replika), fajnová barmanská souprava (vývrtka atd), vizitkovník, deštník (ten je velice praktickej, tak mu do něj vyšij a vystříhej nějaký vzor richelieu ), značková kravata, opasek (kožený), pouzdro na doklady (zelený ať nečtou, samozřejmě kožený), ...
darek pro přitele...
ZZuZZa
| 30. 11. 2009 23:49
Ahoj, no pokud pálí slivovici, tak to není vůbec špatný dárek, já bych se toho nebála. Já pořád ještě nevymyslela co mu koupit, už začínám být zoufala
Darek pro pritele....
Jessicca
| 30. 11. 2009 13:42
No ja mam ted problem s koupenim darku rpo pritele tak jak asi hodne pritelkyň...jen mně napadl jeden : přítel letos poprvé pálí slivovici....Tak jsme mu chtela dat nějakou pěknou placatku jen neviim jestli to není hloupé, přijdemi t jako darek pro staršího muže. (přítel má 23let)
Prosím o radu
ZZuZZa
| 2. 11. 2009 23:19
Ahoj holky, jelikož se Vánoce kvapem blíží,tak byh potřebovala poradit vhodný dárek pro přítele.Je to strašně těžke,co potřebuje, tak si hned koupí a já jsem bezradná. Je to velký romantik, pořad mi vymýšlí nějaké strašně romantické překvapení a dárky a já bych ho chtěla něčím moc překvapit,musí t být něco jidinečného,aby viděl,že jsem nad tm přemýšlela a co ho překvapí, nebo co se mu bude libit. Cena tak kolem 2 000 . Prosím pomoc
prakticky dárek
katkaaa
| 27. 10. 2009 14:37
Já jsem koupila prakticky dárek pro prítele, ten novy Old Spice fireman. Vím, ze to není tak "romantické", ale moje penezenka mela ten nápad moc ráda:) a taky prítel, protoze kdyz jsem koupila svetr...moc se mu nelíbilo:( Ale ten Old Spice má rád a krásne voní
dárek k narozeninám
Natty
| 20. 10. 2009 14:53
Ahojky, prosím poraďte. Jsme spolu s přítelem teprve měsíc a za chvíli bude slavit narozeniny.....vůbec nevím co mu koupit.....moc si přeji abych ho potěšila, ale po takové krátké době vůbec netuším, co by si přál......
...
kalkulka
| 22. 11. 2008 12:36
Tak s trenýrkama bych přítele neuchvátila, ty bere jako nutnost a rozhodně je nechce jako dárek, to vím určitě. Ale možná je takový jen můj přítel a brácha...

Ten kalendář je dobrý nápad, kamarádka se nechala nafotit jinou kámoškou (akty, na kterých ale nebylo nic vidět)... Problém byl jediný, že si ho její přítel dal na kolejích na zeď (bydlel s dalšími 2 klukama).
Dárečky
codina
| 22. 11. 2008 12:14
A co třeba nějaký trenýrky těma se nikdy nic nezkazí...takový Stixy pěkný a letos jsem přemýšlela i nad hodinkama. kamarádka se nechala vyfotit a dělá kalendář...
Vybereme společně
kalkulka
| 21. 11. 2008 18:20
No, tak mám jasno, koupím počítačovou hru, sice je mu 28, ale je pořád jako malej:) My jsme se dohodli, že já si vyberu hlavní dárek, on si vybere hlavní dárek (společně ve městě) a další drobnosti už nějaké vymyslíme sami. Tyto Vánoce mi to připadne nejlepší řešení, lepší než koupit něco, z čeho nebude mít velkou radost... A já si taky vyberu co chci a podle drobností uvidím, jakou má on fantazii.
dárky
angelwoman
| 18. 11. 2008 18:56
To je fajn vědět, že v tom vymýšlení nejsem sama Taky si lámu hlavinku. Mám pár nápadů v hlavě, ale nemůžu se rozhodnout. Chci příteli koupit na Vánoce činky a taky karimatku na cvičení-chce začít doma cvičit, ale sám by si to asi nekoupil (vlastně si o to nenápadně řekl ). Pak pořád sháním pro něj všechny díly seriálu Hvězdná brána-má ho hrozně rád, ale nestíhá ho v TV a vím, že by měl hodně velkou radost(ono taky sehnat to je problém). Ale to je takový dárek nedárek-hlavní je na tom to sehnat, pak by to asi bylo vypálené na DVD, protože originál to u nás nevyšlo. Takže jsem pak uvažovala a napadlo mě koupit mu nějakou dobrou počítačovou hru. Ale vůbec nevím co a bojím se, že jak to budu zjišťovat, tak mě prokoukne Tak zkusím pověřit svého bráchu, baví se spolu, tak by mohl něco z něj vytáhnout
Jinak piště další tipy, ráda se inspiruju
whiskey
Malina
| 18. 11. 2008 18:20
Jo a k tomu alkoholu, co tady padl, to by se u nás neujalo asi u nikoho.. To je podle mě dárek třeba pro šéfa nebo tak něco, takové to kvalitní dražší pití, které potěší znalce a rozhodně neurazí.. ale u nás to nikdo nepije a i kdyby to bylo sebekvalitnější tak to nikdo neocení..
A ty adrenalinové zážitky - vím přesně co by se tomu mému líbilo, ale nevím jestli za to mám vysolit tolik - jsem chudá studentka, že Stopro by ho bavilo kdyby mu na dvě hodiny půjčili bagr a mohl by si hrát, tyhle stroje ho úplně fascinujou. Dokáže sedět a zírat jak s tím ti chlápci od strabagu zacházej, jak jsou přesní a tak
ani letos nevím:-)
Malina
| 18. 11. 2008 18:17
Ahojky, koukám že diskuse o vánočních dárcích je opět aktuální Věčný boj, co?
Loni jsem mého milovaného motoblázna obdarovala kvalitním termoprádlem, myslím že mu to opravdu udělalo radost a taky ho hojně využívá, a k tomu polštářek a mikinu.
Letos už mám dárek vymyšlený dávno, ale nějak mi to nejde zrealizovat
Chtěla bych mu dát lístky na takovou veeeelkou automoto akci v německu, sleduje to na discovery a hodně o tom mluví, že by to rád někdy viděl na vlastní oči. Jenže ačkoli mají na webu toho okruhu napsáno že je možné koupit dárkový certifikát, který se pak, až to bude aktuální, vymění za lístky, tak se mnou nějak nekomunikují a nevím jak to dopadne Jako nouzovku mám vymyšlené že bych mu ten certifikát vyrobila s tím, že by pak lístky obdržel ode mně, ale už by to nebylo ono. To bych mu k tomu potom přihodila ještě jednu mikinu (zrovna by se mu shodou okolností zase nová hodila), kožený pásek a dál zatím nevím.
Je to trápení s těma darama Chtěla bych být chlap, pro ženský se nakupuje krááásně
Koníčky
kalkulka
| 18. 11. 2008 08:24
Tak to my máme hned po sobě Vánoce, přítelovy narozeniny a výročí, takže můžu vymýšet hned 3x :)

Řídím se koníčky, přítel rád fotí, minulé Vánoce dostal brašnu na foťák, měl fakt radost, hraje na gramofony, dostal CD-čka atd. Bohužel tyto Vánoce (4.) už mám nápady vyčerpané. Vidím to na oblečení, kosmetiku a maximálně polštář, ale pořád tomu něco chybí...

Jinak kamarádka má přítele motorkáře a koupila mu na cesty menší atlas, ten jeho byl v hrozném stavu... tak možná toto?
holčinky
nadicek1
| 17. 11. 2008 19:19
jééé já jsem už také uplně s nápady mimo. Jsme s přítelem 11 let a asi jsem už všechny super nápady vyčerpala (také padl i ten seskok padákem a tak, to už také přítel od Ježíška dostal ) nejhorší je, že má narozeninky zrovna dneska, o víkendu na olsavě dostal ode mne kromé pratktických dárků (oblečení a kožené peněženky, kterou si přál) také poukázku na masáž s lávovými kameny. Holky byl uplně nadšený, je to takový mazel, má rád masáže, samozřejmě ty ode mne jsou nejlepší , ale tento dáreček ho opravdu potěšil, takže také doporučuji dále. Jinak ale za chvilku zase Vánoce a fakt si nevím rady. Takže přeji všem, ať se s tím nějak poperou, hlavní je, že je to z lásky
Whisky Black Boxes
Pavca
| 16. 11. 2008 11:08
Ano, to souhlasím.

Láhev whisky není zrova nejoriginálnější dárek, mně se však líbí ta možnost, že si obdarovaný může vybrat tu svou oblíbenou značku, a pak také to dárkové balení.

Věřím, že to dokáže zapůsobit mnohem více, než obyčejná láhev whisky.

Ovšem pokud bych chtěla, něco zcela originálního a jedinečného po whisky určitě neskočím.
dárky
angelwoman
| 16. 11. 2008 09:28
A ono taky neznamená, že si každý z drahé whiskey sedna na zadek, že? Taky jsem uvažovala nad nějakým kvalitním pitím, to je vždycky dárek, který neurazí, když víme co druhý pije. Na druhou stranu-jsou i dárky mnohem více osobité, nápadité, vtipné, originální, atd
Daruj zážitky
Pavca
| 15. 11. 2008 09:14
Většina za dárky utratí mnohem víc. Ale samozřejmě záleží kolik chceš do ostatních "invesovat".

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
18. 4. 2024 22:38
11789
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video