Livechat - Diskuze | E15.cz
Zpět na výpis diskuze

Livechat

Diskuze

anonym
| 23. 7. 2015 12:42
TO ivuš: Tak jak vidno, je na každém jak se rozhodne. Ty jdeš postupně s penězma dolů jak říkáš, já zase naprosto pravidelně, měsíc co měsíc cca +7% nahoru. Začínala jsem CB + MFC. 15-30 tisíc měsíčně, protože tam prostě začínáš dole. Teď jsem poprvé překonala 150.000 a tento měsíc už to zase bude o nějakých 10 víc. A to pozor, nedělám noční, pracuju jen přez den! Místo na accountu nabízím proto, že nemůžu vysílat 24 hodin denně, to je snad jasné a je škoda nechat tak výdělečnou věc ležet ladem. Takže co myslíš že je lepší pro začínající holku? Trápit se s tím sama od začátku nebo sednou na kameru ke mě a mít hned první měsíc 100.000? To je vše co nabízím a nemyslím že je ta nabídka špatná.
anonym
| 23. 7. 2015 13:37
TO Holka z Berouna:

No nabídka to není špatná, pokud ovšem bude ty peníze mít.

Já s penězi jsem šla dolů tak před 5 lety, jak jsem psala, měla jsem před 9 lety asi 4 roky daleko větší peníze a teď mám těch posledních 5 roků za vlastně 6-hodinovku, semo tamo 8-hodinovku bez víkendu, ty chci volné, dělám na 3 chatech jen a mám těch 150 000kč měsíčně, ale ovšem noční, já vyzkoušela rána, odpoledne a noční mám nejlepší, jak které to vyhovuje. Ale myslím si, že není nic jednoduššího než tahle práce, opravdu pro mě nebyl problém jak tu někdo napsal kouknout na ty chaty a fora modelek jaké doporučují kamery, admin mi napsal jak ji zprovoznit a návod tam byl také, tak nebylo ani moc co řešit, na vybraných chatech jsem si udělala registrace, což je otázka 10minut a za 2 dny jsem vysílala a měla hezký penízky hned ze začátku. A co se týče toho, že po 5 letech to upadlo, tak to ví všechny zkušené modelky, že výdělky nejsou co bývaly a logicky kolik bylo předtím modelek a kolik je dnes. Myslela jsem, že to budu dělat tak 5 let, ale zatím práci se 150 000kč měsíčně s volnými víkendy "zřejmě nikde nenajdu" a pokud budu chtít více, tak přidám víkendy nebo hodiny.

Jen nechápu ty dnešní holky, jak stále poraďte mi v začátcích atd...několikrát jsem to udělala a dnes už ani náhodou, ztratila jsem s nimi čas a energii a ony, že neví a jak by to zvládly a co potom...no kop do pr.dele jestli se mě zeptá ještě některá, dnes je spousta příspěvků o tom, jak to napsala thegirl správně, vše pročíst, koupit a pak už jen makat, nic těžšího není.
kleopatric...
| 23. 10. 2015 14:28
TO ivuš: Ahoj, prosím Tě, byla bych ráda, kdybys mi jen doporučila studium, nebo poradila, jestli bych to mohla dělat bez někam chozeního rovnou doma? Můj email je: Kleopatricie@seznam.cz
angelli22
| 10. 2. 2016 12:43
Ahoj,

možná bych měla zájem o Tvou nabídku.
Můj e-mail je angelli22@email.cz
Napiš mi prosím víc na e-mail, děkuji.
anonym
| 23. 7. 2015 09:09
Tento příspěvek bude pro ZAČÍNAJÍCÍ modelky, které si nechtějí nechat nabulíkovat nesmysly: Takže si to děvčata shrňme Dle některých zde Vám stačí nainstalovat ovladač ke kameře a máte hned od začátku 200k měsíčně To je rada k nezaplacení pro holky, který o tom uvažujou. Díky takovým kecům pak čtete ta "prozření" že ze slibovaných 200k bylo nakonec 20k a že je to hrozná práce za málo peněz. Pokud to dobře chápu, tak Holka z Berouna myslela právě toto, když mluvila o "blitkách". Vysílám ze zahraničí, nepracuji ve studiu, živím jen sebe. Dělám německé chaty (jen okrajově), protože v Německu žiji, ale 90% mého výdělku jde z MFC. Jestli Vám tu nějaký modelky budou tvrdit, že právě na začátku jste na TOP místech, pak možná někde ve studiu kde Vás vystrčí nahoru, aby jste jim hned nepláchla Na free chatech, kde většina z Vás bude začínat (pokud chcete pracovat z domova a jen na sebe) budete VŽDY na začátku na posledních místech!!! Kdo tvrdí opak, tak lže! Já dělám MFC 6 let a mfc score mám průběžně kolem 18000. Někdy si vydělám i 400k a znám holky co dělají 50k usd měsíčně, ale ta cesta k tomu přichází právě zezdola a nic takového jako že začnete nahoře tu neexistuje. To je čistá lež! Nevím kde Holka z Berouna vysílá. Já bych na svůj aacount nikoho nepustila, protože si ho hýčkám, ale kdyby mi někdo před lety nabídnul naskočit do rozjetého vlaku a nemuset začínat od píky? Proč ne. Když se Holka z Berouna nebojí o svůj účet....
anonym
| 23. 7. 2015 11:31
TO zona: Mě se do toho marasu nikdy ani nechce psát, ale konečně se tu našel někdo, kdo webce rozumí, tak ti dávám +++
Podle zdejších "rad" to opravdu vypadá, že stačí vybrat ten nejlepší chat (který to asi je ), vysílat výhradně v noci a když jsi k tomu new model, zaručených 100t tě nemine Pokud to nedáš, jsi totální nemehlo Ve skutečnosti nálepka "new model" přitahuje ty největší šmejdy, co na chatu jsou.
Když začínáš, naloguj se nejdřív na zamýšlené chaty jako zákazník a uvidíš jak to tam chodí. Taky prostuduj fóra jako stripperweb, wecamgirls nebo i české livechatforum. Vyvaruješ se tím drsného procitnutí a zklamání a získáš reálný náhled na tuto práci
Dělám taky MFC a taky mi trvalo nějakou dobu dostat se aspoň do širší špičky. Začátky byly ale hodně těžké
anonym
| 23. 7. 2015 12:01
TO thegirl:

No tak vybudovat si pozici na MFC je opravdu rozdíl než začínat na ostatních chatech, já dělám z domu 8hodin 5dní v týdnu, volno o víkendech mám už 9roků, tehdy byl můj výdělek daleko vyšší, dnes jen cca150 000kč měsíčně, ale spokojenost nade vše, nemusela jsem do žádného studia, kde mě nikdo neokrádal. Umím německy i anglicky, vše o technice jsem si našla na forech, jak se chovat mi nikdo neradil a jsem nadmíru spokojena i bez MFC, kde jsem nikdy nebyla a co jsem slyšela od holek, že buď mají velké money nebo také několik dní nic a sedí tam jak slepice na vejcích, tak ani nemám zájem. Já se za svých 8 hodin nezastavím, ba naopak to mnohokrát zkrátím na 6hodin a výdělek větší nepotřebuji. A je pravda, že jako nová jsem první měsíce měla opravdu více peněz, ale stáláky membry mám dosud, i když teď to asi kleslo možná kvůli těm stupidním chatům jako je bonga nebo chaturbate, kde si všechny modelky prstí své všechny díry za 1token, tak na co pak budou všichni platit za priváty?!
Nabízení účtů nerozumím, asi holka z Berouna stále nic nevydělá, jako na začátku, kde za 6h neměla ani halíř a potřebuje nějakou husu aby si tam za ní sedla a měla z ní procenta, tomu rozumím takhle jako ostatní tady. Hezký den. Ivka
anonym
| 22. 7. 2015 16:29
Ahoj všem. Tak jsem si to tu v rychlosti pročetla a musím říct že je tu místama teda nablito jak v áleji Pokud někdo netuší o čem ta práce je, tak ať raději nepíše. Výdělky, výdělky, výdělky... Holky je to hrozně jednoduchý. Jako v každé práci nebo přímo v podnikání. Pokud někdo začíná, tak nemůže očekávat 50-100 měsíčně. Prostě ne, pokud to není to 1% TOP Girls, který za 1. umí dokonale a přirozeně komunikovat se zákazníky v jejich rodném jazyce, za 2. ještě k tomu i TOP vypadají a za 3. jsou hravé (skvělé herečky) a dokonale chápou co chlapy chtějí. Jenže většina z nás začínala nebo právě začíná jako holka s průměrnou jazykovou průpravou, ostýchavostí a pocitem, že chlap potřebuje vidět prsa/zadek/kundičku a je spokojenej (což právě nestačí).
Pokud budete začínat samy z domova, musíte počítat s tím, že budete vydělávat tak 100,- kč na hodinu. Je na Vás jak se tomu moc budete věnovat, ale samozřejmě je úspěch přímo úměrný strávenému času. Já pracuji dva a půl roku a dnes už dělám kolem 180 hodin měsíčně. Když jsem začínala, prvních 6 hodin jsem nevydělala ani halíř. Spousta z Vás by to okamžitě zabalila a šla hledat brigádu v Kauflandu. Ale to prostě nemůžete pokud se chcete někam dostat. Dnes si vydělám tak 80 - 150 měsíčně (z toho musím odečíst náklady na vlastní pronajatý byt kde mám studio a rychlý internet), ale to vše až po nějakých 2-3 tisících odvysílaných hodinách od začátku co jsem poprvé začla. Pokud by jste některá chtěla pomoct se vyšvihnout nahoru velice rychle, tak Vám můžu půjčovat své vysílací accounty ve svém studiu v Berouně. Podmínky mám jen 2. Za 1. perfektní angličtina a za 2. dojíždění nebo bydlení v Berouně. Ale za ty peníze myslím není problém si tu byt pronajmout ;) Písněte pro detaily na freechat@usa.com
anonym
| 22. 7. 2015 20:09
TO Holka z Berouna:
Je mi 53 let, začínala jsem před 7 lety doma a stále pokračuji, dělám 6h denně bez víkendů a mám okolo 130 000 až 200 000kč, peníze už 7 let stále stejné a nikdy se mi nestalo, že bych měla 100kč na hodinu a nevydělat ani halíř za 6 hodin jak píšeš ty, tak to se mi v mém pokročilém věku opravdu nestalo a ani žádné ze známých modelek mladých i starých a to jich teda znám hodně, tak asi ten šmrnc nemáš a jazyk neumíš a chceš někoho vyšvihnout, aby začal jako ty?! no já bych se toho hodně bála
anonym
| 22. 7. 2015 20:59
TO Halka:
Zkus si to celé přečíst znovu, pokud máš problém s chápáním psaného slova. ..
anonym
| 23. 7. 2015 07:01
TO Holka z Berouna:

Halka to pochopila dobře a hlavně vystihla ještě lépe odpověď, napíši to jednou větou, nemám s tebou chuť ztrácet čas, takže jsem majitelka studia 13 let a nikdy se nestalo, že by děvčata vydělala jen 100kč na hodinu a to mi odvádí procenta a ani ty, které odešly pracovat domu a daří se jim stále dobře, nedělám si tady reklamu, záměrně nepíši název studia ani emaily (to dělají ty co něco potřebují) ale snad každá modelka která začíná ví, že je na předních stránkách a právě v začátku vydělá nejvíce a pak je na ni, jestli si udělá svou klientelu, modelka nemusí vypadat top a vydělá daleko větší peníze, to by ses divila, snad v jediném máš pravdu a to ve znalosti jazyka, ta by měla být i když mám ve studiu holčinu která vypadá jako chlapec, vysílá v puntíkovaných bavlněných kalhotkách a nátělníku, anglicky umí jen pussy, tits a ass a vydělává nejvíce, používá překladač, takže si asi s nikým nepopovídá, ale zase ty chlapy zajímá jen tits, pussy a ass, takže není to o těch, co si chodí jen povídat pokaždé, chlapy v první řadě zajímají naše ženská těla, ať jsou štíhlá, plnoštíhlá a nebo dokonce obézní, všem se nelíbí jen jedno a naopak těch co si v minulosti chodili jen povídat na hodinu je dnes daleko méně, takový výdělek jako máš ty mají holky v mém studiu a to mi odvádějí procenta a je spousta holek co samy začínaly z domova a dovedly vydělat a neseděly 6h bez halíře, tak určitě bych v začátcích nehledala pomoc zrovna u tebe.
anonym
| 22. 7. 2015 22:05
TO Halka:
a ještě tu o Červené Karkulce prosíííím
anonym
| 23. 7. 2015 07:02
TO Anonym:

no ty budeš asi také dobře jednoduchá
anonym
| 22. 7. 2015 20:11
TO Holka z Berouna:

a nablito jak v alejí máš asi ty v hlavě dle tvého startu
anonym
| 23. 7. 2015 07:23
TO Holka z Berouna:

všechny jsme tady pochopily že děláš reklamu svému studiu ale to si nedomyslela opravdu každá modelka vydělá nejvíce ze začátku první měsíc na předních stránkách a pak už zaleží na ni jak si chlapy udrží tak příště více inteligence teda pokud to vůbec bude možné
anonym
| 15. 7. 2015 21:36
Co to zase ta katy mele za hov.na? Všechny zkušené modelky i studia ví, že nejlepší výdělky jsou na nočních a je to logické, protože stačí si spočítat hodiny v USA a tady a taktéž na evropských chatech je v noci nejvíce membrů a jak by řekla ona, záleží kolik vydělávala na nočních, že se jí 2x tolik zvedly peníze?.Pokud neuspěje modelka na nočních, tak už neuspěje nikdy, to je zkušenost téměř všech modelek.
anonym
| 15. 7. 2015 12:36
bohumžel, už nejméně 14 dní livechatforum.net nejde zobrazit, takže za mě toto forum nikdy
anonym
| 14. 7. 2015 11:11
Hodně dobrých rad je na Livechatforum.net, ale bohužel velmi často se stránka nedá zobrazit, teď už asi týden, takže když potřebuješ rychlou technickou pomoc, nemáš ji, škoda, je to forum, kde se modelky neurážejí, ale radí a dokonce i admin po technické stránce.
anonym
| 13. 7. 2015 22:39
No jméno si i já tady můžu dát katy jak vidíš to je snad scestné né? Na jméně tady nezáleží vůbec tady šlo o to co a jak jsi psala a to anonym vystihl dost dobře
anonym
| 13. 7. 2015 18:39
Ahoj holky, ano, je pravda co píše dita, nikdo vám tady neporadí, je to logické, modelky nebudou prozrazovat své fígle, už si jen všimněte komunikace mezi Ivuš a katy, která se snaží z Ivuš taktně dostat na kterých chatech dělá, rozumuje jako by vydělávala miliony, i když se o svém výdělku nezmiňuje, jen vše taktně tahá z Ivuš a když se jí ostatní ptají na kterých chatech dělá, taky se ani nezmíní, ale ona, paní chytrá, taktně sama tahá rady z Ivuš, takže tady pomoc nehledejte.
anonym
| 13. 7. 2015 22:21
TO Anonym:
Na veřejném nemoderovaném fóru se nebudu nijak rozepisovat kdo jsem, kde dělám a už vůbec ne kolik vydělávám. Ale ty jsi lepší, ty dokonce ani své jméno nenapíšeš
anonym
| 13. 7. 2015 09:56
holky, co chcete poradit v samém začátku, zvládnete nainstalovat kameru? máte tam instalační cd a k tomu návod. jakou kameru? každá používá jinou a je s ní spokojena, těžko radit a když si najedete na chat, na kterém chcete dělat a přečtete si instrukce, tak vám tak dokonce radí jakou kameru použít a jak ji nastavit. jaký chat? každé modelce frčí jiný, jak už je níže psáno, co vyhovuje jedné, nemusí vyhovovat druhé a třetí, takže zkoušet. chcete se zaregistrovat? je tam registrace, umíte-li cizí jazyk, pak to hravě za 15min zvládnete a pokud ho neumíte, asi těžko na cizím chatu uspějete. co dál chcete vědět? jak se máte chovat před kamerou, oblékat, lákat klienty? to snad asi ne, každá modelka má svůj styl, také těžko radit, jak komunikovat v dané situaci vám neporadí nikdo, to musíte vy a být své. pokud jste úplně v začátcích, jděte do studia, když to nezvládáte samy, je spousta diskuzí, kde vám administrátoři poradí s technickými záležitostmi, pokud to nepochopíte, opět jedině studio a potom si to můžete dle možností zařídit doma, když už budete vědět jak na to, to je jediná rada. žádná z modelek vám tady nebude odpovídat na vaše maily, které tu uvádíte, dávat vám soukromé kontakty a ztrácet čas vysvětlováním. každá ve svém městě máte snad nějaké studio, těch je spousta, tak hodně zdaru
anonym
| 13. 7. 2015 22:00
TO dita:
Napsala jsi to velmi výstižně . Žádná univerzální rada neexistuje, snad jen jedna - trpělivost
anonym
| 12. 7. 2015 21:30
evca.andme@seznam.cz
anonym
| 12. 7. 2015 21:20
Ahoj holky můžete mi PROSÍM poradit..... chci začít a nevím jak ?
Jsem z Hradce Králového...
Ráda zda je někdo od-tud pokecám osobně....
Jinak budu ráda za jakou-koliv reakci!
Evca
anonym
| 12. 7. 2015 20:26
Ahoj holky. Pracujete nebo jste pracovaly na CB a rozhodly jste se skončit? Nebo máte již nepoužívaný broadcast account? Tak pokud nevíte co s ním, tak se mi ozvěte a já ho možná koupím ;) Pište na euronet@europe.com
anonym
| 12. 7. 2015 10:53
Za mě LiveJasmin, tam se skutečně vydělat dá, tam to skáče i když máš pvt stále, ale je pravda, jak říká Katy, ne každému vyhovuje totéž, přesně jako už to napsala i Ivuš, dělala jsem už na spoustu chatech, ale pokaždé návrat na LiveJasmin je jasný, když potřebuji zvednout výdělek, tam to žije, na jiných chatech musíš čekat a hlavně když budeš dělat pvt jinde, tak Streamate musíš vypnout, kdežto na LJ ti skáčou do pvt, když máš pvt jinde, tohle mi vyhovuje.
anonym
| 12. 7. 2015 16:42
TO Anonym: Nemohla bych tě poprosit,měla bych více otázek a hodily by se mi nějaké rady do začátku..Mohla bys mi prosím napsat na mail ddvorakovapetra@seznam.cz?byla bys moc hodná..děkuji
anonym
| 11. 7. 2015 08:57
A na chatu nezáleží, je to o štěstí, kdo zrovna přijde a komu se budu líbit, chat, který frčí jedné modelce, nemusí totiž frčet druhé ani třetí, takže "vo tom to není určitě". Já jen přehodila směny, je možné, že jsem pro ně nová, tak to tak je a pak už nemusí být, i když 6 let jsem se držela stále na stejných penězích, jen těch 40 až 50 000kč

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
13. 11. 2019 12:47
5903
milica
13. 11. 2019 12:39
35156
marketa.sr...