Livechat - Diskuze | E15.cz

Vše o miliardářích

Vše o miliardářích Vstoupit do speciálu
Zpět na výpis diskuze

Livechat

Diskuze

anonym
| 19. 5. 2015 09:48
Nabízím holkám, které chtějí dělat na sebe, ale nemají kde pronájem vybavených pokojů na livechat ( veškerá technika ) vybavení, pomůcky. 722008253
lucylou
| 18. 5. 2015 17:11
Můžu se pls zeptat, kde se můžu zaregistrovat na live chatu ? děkuji
anonym
| 11. 5. 2015 12:10
já mám rád tancující holky na free, jak se předvádějí a kroutí to si pak ulevím a nemusím jít ani do privátu a platit, chodím a platím jen k těm co se mi líbí a jen sedí a víc neukážou, jo zvědavost je velká, to pak i cváknu
anonym
| 30. 4. 2015 23:12
Dekujeme panove...
anonym
| 2. 5. 2015 13:32
TO Elen:

My taky děkujeme....btw peníze bych tak jako tak musel vysolit i holce v reálu, ale většinou za ně chlap nic nedostane. Pak ještě od takových slečen poslouchám jak musím platit kurvám s livechatů Tak já udělám hezký roantický program s vyjížďkou na motorce, večeří, kinem a to mě dneska stojí pro dva cca litr a za ten já od ní dostanu sms s textem: Bylo to hezký .....fakt radši dám ten litr holce, která nedělá drahoty a nehraje si na ctihodnou sestru, která mám mezi nohama svátost oltářní a její prsa jsou nedotknutelná i pouhým pohledem ......snad jediná věc co mě vadí jsou modelky co naším nástrojům říkají prochcané klacky....fujtajbl
anonym
| 3. 5. 2015 07:21
TO mám rád zrzky:

Prochcané klacky nezní to moc dobře, ale na druhou stranu to pokud vím tady holky psaly tomu chytrolínovi co nás urážel, bohužel, každá akce má svou reakci, ale jinak jsem opravdu neslyšela modelky nadávat na zákazníky, to je náš chléb přece, tak proč je urážet?! To nesmíš brát osobně, myslím, že ty vaše nástroje jsou právě to, co tak milujeme a nejen na chatu, ale i v reálu, teda ty, které se "mu" umí odvděčit a "vyhrát" si s ním co by si zasloužil ten tvůj za ten romantický program
anonym
| 30. 4. 2015 22:17
chyba - matky ne přestavené, ale představené...inteligentní si to domysleli, holky z livechatu stopro také, ale proto, že tu chodí ty slepice co urážejí a tváří se jako "matky představené", tak pro ty konkrétně jsem to musel dopodrobna specifikovat, aby ASPOŇ teď věděli o čem je řeč, když to neví v mnoha situacích...ale kritizovat jim není cizí
anonym
| 30. 4. 2015 22:13
A to ještě ty z livechatu dělají co chceme, masturbují, pěkně si to užívají, dohánějí nás k vrcholu blaha a ty v reálu se obhajují jakože "slušnost nade vše", pokud jim řekneš, že budeme oba masturbovat spolu v rámci předehry, tak nejenže to neudělají, neví ani co po nich chcete...A co je horší, tak leží jak prkna přibitá k posteli...Neříkám, že totál všechny, ale ženských jsem měl dost a rozhýbat je k aktivitě byl opravdu v mnoha případech problém, odhaduji 20% aktivních jako na livechatu a 80% ležících jako prkno nemožné s něma ani pohnout a pak se diví, že jim chlapi zahýbají, neumí si říct, co potřebuji, přání, tužby, neumí si to vychutnat a pokud to chce chlap, tak se blbě čumí a ještě se zeptají, kde jsem to viděl, no "sodoma komora"...škoda...tak učte se od holek z livechatu, ty i tou masturbací ví jak se hýbat, tak jím také zaplaťte když to neumíte a nekritizujte je...prosím, vy matky přestavené, jakoby nikde nepolíbené
anonym
| 28. 4. 2015 10:37
No abych pravdu řekl, tak holky z livechatu ne teda všechny mám radši než ty holky z reálu. Ty na livechatu za ty peníze řekněme pracují a tak dostanou odměnu za svoji práci. Holky z reálného světa od 20ti do 35ti let nechtějí pracovat pro jistotu vůbec zato peníze by braly všechny a že jich takových dnes je až až...Je to podivné, ale vážím si 90ti% holek z livechatu a nevážím si 90ti% hoĺek z reálu...
anonym
| 29. 4. 2015 18:44
TO Mám rád zrzky:

svatá pravda, v reálu by chtěly money za nic, ba ani do práce se nehrnou, jen by chtěly, aby ses o ně postaral, takových je čím dál víc a odsuzují práci holek na livechatu, že by se k něčemu takovému nesnížily, ale líné jsou jak vši...no comment....
anonym
| 30. 4. 2015 22:00
TO jiří:

Však ty v reálu, které by se takto neshodily také velmi často trestáme tím, že za těma z livechatu chodíme a platíme jim, o což jsou ty líné husy v reálu okradeny
anonym
| 26. 4. 2015 18:42
jinak můj mail: cherry86@email.cz
anonym
| 26. 4. 2015 18:41
Ahojky holky,
možná je to trošku zvláštní, ale touhle cestou hledám fajn kamarádku co taky dělá live chat na pokec, kafíčko, prostě cokoliv Ne s každým je možné se o této práci bavit, proto takhle...(ale nejen o live chatu) navíc najít prima kamarádku by bylo fajn. V dnešní době, kdy si všichni jen závidí, pomlouvají se, tváří se často jako přátelé...takže ideálně nějakou fakt fajn holku co neřeší jen drby, pomluvy, urážení atd...faleš opravdu nehledám...vím, že je to skoro jako hledat jehlu v kupce sena, ale třeba ten svět jetě není uplně zkažený Jinak tuhle práci dělám už poměrně dlouho, je mi 28 a kdyby se našla kamarádka například z Prahy a širšího okolí(já nejsem přímo z Prahy), bylo by to asi ideální, ale klidně odkudkoliv třeba jen na ten písmenkový pokec...
anonym
| 15. 4. 2015 11:52
Ahoj holky , na chatu jsem dělala pár let (studio při MD) teďkom jsem si říkala,že bych si to hodila jako vedlejšák z domu a těch stránek je asi milion Upřednostnovala bych spíš německý.Nemáte někdo tip ,který jsou fajn?
anonym
| 14. 4. 2015 08:21
Ahoj je tu někdo komu nabídla agentura vyplácení na paypal? Nebudu jmenovat agenturu, ale poslední dobou sem měla vyplácení od agentury na payoneer s požděním. A agentura se vymlouvala že Payoneer změnil banku a že vyplácí o týden později. Že pro rychlou službu si mám zařídit paypal. Ale že já nejsem takový tupec a vím že paypal zakazuje vyplácení od erotických službách od klientu i od velkých společností. Nechala jsem si to ještě prověřit. Tak budu muset agenturu opustit jít sama na sebe. To mě překvapilo že agentura mě durázně upozornila že si mám zařídit paypal. Která je tu už pár let. Že takovou informaci nevědí. No Američani trochu zaostávají. A ještě další lež od nich payoneer není banka.
anonym
| 15. 4. 2015 08:54
TO Brenda:
Můj příspěvek admin smazal. Takže ve zkratce - tvoje agentura ti zřejmě nelže. Všechno, co uvádíš, může být pravda
Nemíním se k tomu víc rozepisovat, když to potom někdo smaže . Hledej, a nejdeš jiné portály, kde se dá diskutovat bez cenzury
anonym
| 15. 4. 2015 10:21
TO Kaca: Děkuji tak nemá cenu sem něco psát. Ale jinak děkuji
anonym
| 13. 4. 2015 12:33
No, já využívám pronájem plně vybaveného pokoje přímo v KOGU studiu v Holešovicích. Nabízejí holkám, co chtějí dělat na sebe, pronájem zařízených pokojů, když tam nemaj holky, co dělaj pod studiem.

Domluvila jsem si počet hodin za měsíc, co chci dělat, dostala klíče a kódy od budovy (je tam zabezpečovačka), rezervovala pokoj a frčím. Přijde mi to o dost lepší než pracovat na blbym světle, pomalym PC a se sousedama v zadech nekde v panelaku nebo na kraji Prahy. A za 50 Kc/ hod., kdyz diky profi technice vydelam vic, mi to fakt stoji.
Maky
anonym
| 4. 4. 2015 10:44
Ahoj holky, pokud některá chcete vysílat a nemáte kde, nebo kdyby si někdo chtěl udělat studio - nabízím pronájem plně vybavených pokojů. Praha 4, dva pokoje s vybavením na livechat ( stolní počítač, vysílací software, otočná kamera logitech ) dvoulůžko, něco málo pomůcek. V bytě nikdo nebydlí, jsou tam dva pokoje a obývák spojený s kuchyní, koupelna s pračkou, vše k dispozici. Můžu i pomoci s registraci a poradit servery, kdyby bylo třeba, ale nechci procenta, jen nájem ( denní, týdenní nebo měsíční ) S livechatem mám dlouholeté zkušenosti, ale sama už to dělat nechci a z důvodu jiných aktivit a málo času bych nestíhala mít studio. Je to ale dobrá šance pro někoho na výdělek, tak v případě zájmu se mi ozvěte - opravdu jen nájem ! 722008253
anonym
| 29. 3. 2015 15:39
Ahoj,mohl by někdo napsat jaký je vlastně rozdíl mezi studiem a livechatem?Chtěla bych si něco přivydělat ale se v tom neorientuju kde se přihlásit
anonym
| 31. 3. 2015 12:50
TO Lucka:

pokud vůbec nevíš rozdíl mezi studiem a livechatem, tak si to vygoogluj, asi tady nikdo nebude ztrácet čas s vysvětlováním všeho, když je vidět, že ty vůbec nevíš o čem je tady řeč, tohle není snaha tě urazit, ale livechat je "práce" a tu můžeš dělat ve studiu nebo doma zaregistrovaná pod studiem nebo doma zaregistrovaná sama na sebe, tak použij google a tam vše najdeš a možná i studio ve tvém městě a tam se jdi na vše zeptat, hodně štěstí
anonym
| 29. 3. 2015 08:31
TO Kaca:

"Jen tuplovaná blbka si může myslet, že se stačí zaregistrovat a penízky se posypou. Registruje se denně tisíce modelek a 90% brzy končí, protože prostě neuspějí...." zřejmě Lena reagovala na tuhle tvou prudce inteligentní a arogantní větu, tak čemu se divíš?!
anonym
| 29. 3. 2015 13:31
TO JOLKA: Hele, přečti si celé vlákno, než tu zase něco plácneš. O tuplovaných blbkách, které se neumí samy zaregistrovat, tu začala Jitka. Jen jsem jí jejími slovy odpověděla, že zvládnutí registrace zdaleka nestačí
anonym
| 29. 3. 2015 16:08
TO Kaca:

Zdaleka nestačí? Hm, toš blbka seš a řádná, neboť práce na livechatu je pouze o registraci a pak už jen makat a my s kámoškama takhle makáme 7 roků a šlapká to čím dál lépe, ještě něco drahá? A my to vlákno tady čteme, buď si jistá a ani se nedivím, že tě tady holky kritizují, ty chytrolíno
anonym
| 26. 3. 2015 21:37
Super :) dnes jsem byla na jednom nejmenovaném serveru a vydělala jsem si za hodinu to co jiní za den :D a zvládla jsem to bez studia, takze za mě velké plus. Pro 18 cti letou studentku se takový výdělek opravdu hodí.
anonym
| 27. 3. 2015 13:28
TO Kajina:

? Ale to je normál, že si opravdu dobře vyděláš a když použiješ tvou hlavu také k přemýšlení, tak není nic nového zvládnout to bez studia, logické, že musíš mít více peněz, neboť studio si bere procenta a doma už dnes dělají téměř všechny modelky a do studií chodí jen ty, které nemají možnost pracovat z domu. Tak jsem nepochopila, co tím chtěl básník říci...že vyděláš za hodinu tolik co jiní za den? To ty ještě nevíš kolik se vydělává, soudím dle tvého primitivního příspěvku
anonym
| 27. 3. 2015 17:09
TO Anonym:
Já dělám z domu přes studio a neměnila bych. Vyplatí se mi to. Ostatně, komu jde o nějaká procenta, proč vůbec vysílá přes servery, které v lepším případě vyplácí jen polovinu toho, co zákazník utratí? Skype a další komunikační programy jsou zadarmo, tak směle do toho
anonym
| 27. 3. 2015 19:59
TO Kaca:

Tak pokud děláš pro studio, tož seš teda mimo, jelikož ani nevíš, že oni si berou peníze i přes ten skype, jiná věc by byla pokud děláš na skypu sama za sebe, což dělá spousta modelek, žádnou novinku jsi nám nesdělila, ale paypal dělá problémy s platbami, jelikož semo tamo nějaký dement napíše, že to je za erotické služby, což se stalo více modelkám, tak je blokli a peníze nedostaly a pokud si je necháš poslat přes western union, tak teda dobře riskuješ, abych řekla pravé jméno, příjmení a stát nebo už vůbec město odkud jsem, to nehrozí, tady si držím anonymitu i kdyby mě našli podle IP adresy, tak budu lhát, že dělám pro české studio, asi tak. A to, že děláš z domu přes studio, tomu se teda divím, to nemáš schopnosti se sama někde zaregistrovat? To zvládnou modelky, které neumí dobře jazyk a použijí i překladač, jen tuplovaná blbka to nezvládne a ještě má možnost dělat doma, tak nač studio? Komu ta reklama?
anonym
| 27. 3. 2015 22:41
TO jitka: Jen tuplovaná blbka si může myslet, že se stačí zaregistrovat a penízky se posypou. Registruje se denně tisíce modelek a 90% brzy končí, protože prostě neuspějí. Na webce se dá vydělat velké peníze, ale není to jen o sundávání kalhotek (spíš vůbec).
Skype nedělám, je to ztráta času. Jen jsem to uvedla jako alternativu, kdy to může každá modelka zkusit bez studia a bez livechatových serverů. Vypadá to lákavě, ale...
Platebních systémů je nespočet, nevidím důvod proč riskovat s PayPal
Na zamaskování IP se odjakživa používá proxy nebo ještě lépe VPN

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
cudlik
7. 12. 2019 00:27
35956
2112Hana
6. 12. 2019 16:50