Livechat - Diskuze | E15.cz

Vše o designu

Vše o designu Vstoupit do speciálu
Zpět na výpis diskuze

Livechat

Diskuze

anonym
| 28. 1. 2015 11:37
můžete někdo prosím doporučit něco v Brně? Díky moc :)
anonym
| 1. 2. 2015 12:08
TO Leny:

ix studio brno, slyšela jsem velmi pozitivní ohlasy, vyplácejí provizi až 80% nebo dokonce 85%, jen nejdi do studia, kde ti vezmou 40%, takové v brně je a je to zlodějina, jelikož dnes už nejsou výdělky co bývaly, pokud tam nebudeš sedět denně moc nevyděláš a dát někomu téměř polovinu?! hledej dobře a s nejvyšší provizi, hodně štěstí
anonym
| 27. 1. 2015 21:38
ahojte holky, premyslim, ze bych zkusila live chat, ale asi nejdriv nekde mimo domov kvuli priteli a sousedum...nejake tipy na solidni a seriozni podnik v Praze?
Diky protivka
anonym
| 24. 1. 2015 13:55
Ahoj, mam prosbu. Neznáte náhodou někdo nějakého šikovného technika z Prahy? Pořád mi padají chaty, nefunguje mi audio a občas blbne i kamera. Potřebuju to pořádně seštelovat. Moc děkuji za rady.
anonym
| 8. 1. 2015 18:33
tak finančák opět vyhmátl další kámošku a ta se přímo zeptala kdo ji udal a odkud mají výpis z payoneer karty a řekli ji že s ní platila v několika obchodech kde se musela podepsat takže odtud vítr vane a kdo s ní platí v obchodech tak je to jen otázka času kdy to zjistí...
anonym
| 6. 1. 2015 15:24
to si nemyslím ona se prý všude vydává za rusinu nikomu neřekla že je češka a i kdyby ji někdo bonznul tak je zajímavé odkud má finančák výpis z payoneer karty to není o bonzování tady musel některý z chatů poslat kolik si vydělala i s číslem karty na kterou posílají money je to hodně zvláštní
anonym
| 12. 1. 2015 10:33
TO ivusch.k:

Zvláštní na tom není nic. Payoneer stejně tak jako jiné další poskytují za finanční obnos centrální data a výše svých výnosů finančním úřadům každý rok k nahlédnutí ze zákona. No a finanční úřad si velice rád posvítí na účty kde se podivně shromažďují velké částky peněz a většinou udeří hned. No a ti z vás vážené dámy a páni, kteří vydělávají o něco méně a také nedaní částky vyšší podle zákona nad 5tis korun, tak se takzvaně tyto odloží i na pár let a pak vám přijde k úhradě nemalá částka. Jako příklad paní platila 215 000 za deset let kdy nedanila a divila se jak je to možné, že nebyla včas upozorněna. Tak už jsem ji řekl, že to není moje věc....A nevidím důvod když si tady valná většina vydělá 60tis/měsíc proč nezaplatit skromnou daň. Přeji hezký den
anonym
| 14. 1. 2015 21:19
TO Anonym:

Není pravda, neposkytují za peníze ani zadarmo nic, ani když jim napíše finančák, já přiznala poctivě všechny peníze z Payoneerky a oni vůbec nevěděli co to je, takže chtěli výpis, který jsem jim doložila a 2 roky mě bombardovali otázkami, jak se mají s něma spojit, když oni jim neopovídají na emaily, ani telefonáty, prý po nich chtějí nějakou "security answer" ale já nevím také a je to už 5 let a mám klid, sice daním poctivě, ale nechtějí výpisy ani žádná kontrola, ale ani se já nemám čeho bát
anonym
| 6. 1. 2015 08:04
kamarádka dostala doručený dopis od finančáku že se tam má dostavit pro objasnění příjmu ze zahraničí které nikdy nedanila a překvapením pro ni bylo když ji ukázali výpis z payoneer karty
anonym
| 6. 1. 2015 13:50
TO ivusch.k: Bonzáci a závistivci....asi někomu neukázala bobra zadarmo
anonym
| 27. 12. 2014 11:41
Ahoj modelky, tento rok jsem začala a nyní potřebuji účetní, můžete doporučit v okolí Orlové, Karviné, Ostravy? Děkuji
anonym
| 10. 12. 2014 14:14
Zdravím,
mám dotaz, chtěl bych tuto práci také vyzkoušet, ale nevím kde a jak mám začít jako chlap 31.Děkuji za pomoc.
anonym
| 11. 12. 2014 10:05
TO Martinm2:

koukni na chaty, kde uvidíš muže, klikni na models wanted a vyplň registraci, registruj se jako bisexuál, budou ti chodit ženské i chlapi, i když nejsi, tak stejně po tobě budou chtít jedno a totéž a bude možná více privátků
anonym
| 10. 12. 2014 10:43
Je mezi námi bohužel celkem slušná řada lidí, kteří když já třeba se svými kolegy nebo přáteli, sedím v hospodě u piva a rozebíráme kdo zase kde jakou holku sbalil a tak dále, tak oni tam tak uznale pozorují diskusi a v hloubi duše si říkají, pane Bože kdybych tak já alespoň jednou mohl poznat co to ta ženská vlastně je....Většinou to jsou lidé, kterým jaksi příroda anebo okolnosti nedopřály. Jsou to mrzáci, chudí, šerední na kolečkových židlích. Tady bohužel jde sranda stranou je to smutné, ale vždycky říkám, nezoufejte a využijte služeb camgirls, nočních podniků anebo tak podobně. Co je proboha na tom když mužskej nebo žena uspokojí svoji potřebu tímto způsobem??? Nic!!! Je to nenákladné, rychlé a funkční řešení situace lezoucí lidově řečeno na mozek....
anonym
| 11. 12. 2014 13:43
TO Lovec:

Až přijde Islám i sem do našich krásných končin, tak už nebude třeba těchto věcí......už si žádná žena nedovolí říci NE.
anonym
| 9. 12. 2014 14:14
No podle mě jsou mnohem lepší striptérky, prostitutky, nebo camgirls, než zlatokopky, co vysáváj bohatý chlapy. Nebo slepice, co lovi manžely v západních vodách kvůli emigraci a legalizaci pobytu. U holek v první skupině člověk ví, na čem je: za kolik a co. Nic neslibujou. Kdežto dámy ze skupiny 2, zahrnujou vylhanou láskou a když jste na dně, fofrem se balej. Takže vy kritici, co takhle rejpete do modelek, sami si nejste schopni vydělat tolik co ony (i když prej práce na chatu hodně "upadla" )
anonym
| 22. 11. 2014 08:40
live...................chat.......................forum......................................net
anonym
| 19. 11. 2014 21:34
Vůbec nechápu, jak tady ti buz.oši urážejí nás ženské za livechat a nevidí kolik tam je dementů registrovaných jako gayové nebo bisexuálové to je kur.va pecka a ostuda všech chlapů ču.ráků, co útočí na ženské a nevidí tam ču.ráky z jejich řad
anonym
| 19. 11. 2014 09:28
Ahojky lidičky chceme s manželem provozovat livechat ale pouze doma,ne žádné studio. Nemužete nám někdo doporučit nějaké dobré stránky na livechat.Na jedny jsme se už registrovali ale furt jim nevyhovují fotky s občankou a to to nefotíme nějakým krámem Máte také zkušenosti,že Vám pořád vraceli registraci?Předem děkuji za odpovědi
anonym
| 20. 11. 2014 22:24
TO nikola:

napsala jsem vám tady chaty, ale není to tady, nevím proč když by v diskuzi o chatech jsme si měli právě radit, ale tady je diskuze o ničem, pokud vám nesmím radit, zadejte na googlu livechat a tam narazíte na forum na úrovni, ne jako tady
anonym
| 16. 11. 2014 21:12
Starý uhynulý vorvaň VS mladá pohledná holka ....Mno kunda sem, kunda tam....moc hezky si holky radíte...
anonym
| 18. 11. 2014 09:29
TO Anonym:

no kdybys ty vydělával jako ten starý uhynulý vorvaň, by se ti žilo krásně, já mám 51, na chatu jsem jen pátky a soboty od 22h do 05h a mám 8000kč, takže k mé kancelářské práci ještě 32000 měsíčně navíc, tak mi akorát tak můžeš závidět spolu s těma mladýma krásnýma holkama, já se mám nádherně, papa
anonym
| 18. 11. 2014 10:43
TO Anonym:

Nebýt ožralého Zemana, tak ty prudce inteligentní anonyme nejsi schopen vytvořit vůbec nějaký komentář a ve věku těch žen budeš už možná i prdět do hlíny, urážet věk kdy žen, které umí vydělat prašulky v jejich věku je úkaz tvého stupidního mozku, neboj, věk dožene nás všechny, ale je aspoň nedohnala tvá hloupost, ty si umí poradit, to jim můžeš tak akorát závidět. Jsem chlap a fandím holkám i ženám, které se umí postarat a nejsou zlatokopky, které sednou na pracháče a už nic v životě nemusí dělat, tak jim nezáviď a plať jak mourovatý a nechlub se tvým vygumovaným mozkem, k smíchu na tvých urážkách není vůbec nic, jen ty sám.
anonym
| 16. 11. 2014 11:43
Ahoj holky, hledám kamarádku, nejlépe z Prahy, která by chtěla zkusit livechat a vydělat si, ale nemůže z domu a chtěla by ve studiu, a kamarádku hledám na vysílání se mnou v páru, takže klidně i pro holku, co s tím nemá zkušenosti.Dělám livechat asi rok, dělala jsem nejdřív doma, ale z osobních důvodů to nešlo, tak teď jsem ve studiu v Praze a jsem na paušálu, mám stálý plat 100 Kč/hodina a peníze dostávám každých 14 dní. Zatím takhle, protože víc privátních minut nemám, holky tu dělají n a procenta, ale mě by se to teď nevyplatilo. Ve studiu dělají některé holky ve dvojici a mají mnohem víc, vydělají i 100 dolarů za 6 hodin pro sebe, a těm se zase nevyplatí paušál. Proto sháním právě kamarádku, co by dělala se mnou ve dvojce. Holky tam co vím nedělají skoro show, chlapům se líbí už jen to, že vidí dvě holky spolu a chodí na pvt mnohem víc a holky se jen předvádí, tancují atd a a hodně věcí se dá šikovně předstírat. Já jsem hetero a holky mi nic neříkají, mám 5 let přítele, který o práci ví a nemá s tím problém. Je mi 32 let, štíhlá zrzka, vypadám mladší. Ještě teď ve studiu máme nový chat, kde po 3 odchozených měsících vyplatí bonus 10000 Kč. A při splnění podmínek ( 24 hodin týdně ) dostaneme i před Vánoci bonus od majitelky studia. Je to v Praze, dá se i bydlet a vše v pohodě, peníze vždy včas. Tak pokud to nějakou zaujalo, ozvěte se mi na email Rossaria@post.cz a napíšem si, uvítala bych teda holku tak od 25-35 let a štíhlou nebo ženská postava, nic proti, ale co tu dělaly silnější ženské, nebo starší ženské, tak bohužel nevydělávaly. A hlavně někoho v pohodě, s kým se dá i pokecat, zasmát a tak :)
anonym
| 16. 11. 2014 16:44
TO Janina:

Vydělají i 100 dolarů pro sebe za 6 hodin práce? Jen 2 000Kč za 6 hodin? Mladé holky? Ostuda
Mi je 53, jsem tlustá, prsa mi visí a dělám ráno 6 hodin po až pá, ne víkendy a měsíčně pod 68 000kč nejdu, mám i více, ale samozřejmě ne pravidelně. Tak hni zadkem a neoháněj se věkem, pokud modelka neumí vydělat sama na začátku, kdy je nová na stránkách a kterou chtějí všichni otestovat, tak to ti ani nepomůže parťačka, pokud si neuděláš stálou klientelu. Já začala před 3 lety, sama a nejvíc peněz bylo ze startu, tak to je mi tě líto mladá chudinkko
anonym
| 18. 11. 2014 09:33
TO ladyDI:

hodně zdaru a nenech se otrávit těmi zlými komentáři, mladé se mohou stydět a ten vysmátý anonym musí za sex platit na chatu, jinak by tady ani nebyl a nevěděl, že je tady nějaká diskuze, ale ten je vzteklý, asi moc peněz nemá a jen žebrácký guest, tak to vypadá
anonym
| 11. 7. 2015 20:45
TO ladyDI: Ahoj,můžu tě poprosit,na jakém chatu děláš?díky moc
anonym
| 28. 11. 2014 20:15
TO Janina: Dobry den, ja na chatu teprve zacinam a vase nazory se mi libi, na jakych chatech pracujete? Mohla byste mi trochu poradit?
sabi3@centrum.cz me to nejak nejde
Dekuji
anonym
| 13. 11. 2014 19:53
Tak jeste jednou ty anonyme..ty jsi presne ten priklad proc si chteji holky bloknout CR...chudacek co dokaze jen urazet poslala bych te nekam...ale nebudu stejny odpad jako ty
anonym
| 14. 11. 2014 09:15
TO Elen:

Ach joooo.....kdybys aspoň pořádně četla. Jasně jsem tam napsal to, že těm které ještě neztratily poslední kousek lidskosti a zachovají si důstojnost a to znamená že nedělají za ty peníze třeba zrovna tyhle vyloženě nechutný věci jako je třeba čůrání, zvracení atd...tak ať těm se daří. Chudáky si nech stranou....kdyby chlapů co utrácí peníze za vaši nahotu nebylo, tak zřejmě budou chudinky ve vašich řadách....

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
K Ani
16. 9. 2019 11:29
33650
helena.07
16. 9. 2019 11:26
5567
centrum10