Akné akné akné - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

akné akné akné

Diskuze

anonym
| 5. 2. 2014 08:08
TO Anička:
Ahoj, pomůže jen Roaccutan nebo hormonální antikoncepce. Vyzkoušeno
anonym
| 4. 2. 2014 13:17
TO Yessica: Na co ti pomohl Duac ?? Na akné i na černé tečky ?? :))
anonym
| 27. 1. 2014 14:04
Ahoj
Jsem kosmetička a díky mé profesi jsem vyzkoušela spousty přípravku,ošetření.. Nic mi nezabralo jako - Enterosgel.(Detox.organismu,zbavení težkých kovů z těla atd.)
Drcené lněné semínko(4*denně)
Zinková mast(pouze na akné,na noc)


A mazat se hydra.kréme(Lehká textura). Aby se plet nepřesušovala.
anonym
| 13. 1. 2014 16:25
TO maria7711:
Jasně, pěkná reklama!
anonym
| 8. 1. 2014 22:29
Osobně jsem vyzkoušel Acnevac, ve věku 37let, kdy jsem už nedoufal ve zlepšení mi pomohl. Samozřejmě jizev po akné vás nezbaví(to žádný přípravek) ale po druhém platu akné opravdu ustupuje. Absolvoval jsem i léčbu antibiotiky a nepomohly. Přípravek lze zakoupit zde:
http://www.elvita.cz/…-cps-30-d565.htm
anonym
| 22. 12. 2013 10:07
Na akné funguje Healer gel http://www.healergel.cz/
anonym
| 21. 12. 2013 05:52
Derminax jsem bral půl roku. Po 1-2 měsících opravdu začne fungovat, akné se v zásadě přestane dále tvořit. Měl jsem strach, že když ho přestanu brát, akné se vrátí, proto jsem ho bral půl roku; teď ho neberu týden a začíná se zase objevovat. No prostě moje zkušenost tedy je: určitě si ho pořiď, funguje, ale chce to brát pořád.
anonym
| 17. 12. 2013 21:37
Ahoj jaký mmáte názor na derminax? uvažuji že si ho koupím ale mám strach aby to nedopadlo tak jako s jinačími přípravky který mi vůbec nepomohli :-\
anonym
| 8. 12. 2013 22:04
Ahoj, na akne a opary za sebe mohu doporučit Healer Gel z Brna, je to novinka, která obsahuje výtažky z krevních destiček.
anonym
| 4. 12. 2013 22:08
TO Sims: Ahoj moc se tu nedělej jsem kluk(překvapivě :D) a je mi 16 dělám sport a po celých zádech a prsou mám akné. Nechodím už ani do bazénu jelikož se stydím. :C Dnes jsem si koupil derminax a doufám že to nějak dopadne.
anonym
| 24. 11. 2013 16:11
TO BarčaB: chtěla bych se zeptat o co jde? děkuji
anonym
| 2. 8. 2013 08:10
Prášky proti akné - http://track.derminax.cz/…roduct/Derminax/?… Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.
anonym
| 9. 10. 2012 16:53
Akné ma trápi už 2 roky a možno aj viac, budem mať 18 rokov, ale vyzerám ako 14-ročná puberťáčka, proste po akné mám jazvy, začervenanie atď... Vyskúšala som už naozaj všeličo- kozmetika od nivei, clean&clear, garnier, balea a tiež som sa nahovorila na NouriFusion- za nenormálne peniaze som na narodeniny dostala čistiaci gél, tonikum a ílovú masku- pravidelne som to používala 5 mesiacov a nepomohlo mi to. Ale medzi tým som bola aj chorá a brala antibiotiká, tak možno aj to mi zhoršilo pleť. Už som zúfalá, mám samé fleky a rozšírené póry, ktoré sa zakaždým zapália, kúpila som si aj Tea Tree oil, aj špeciálne mydlo na aknetickú tvár a nič, vždy sa mi na začiatku polepší a potom je to 100x horšie
Teraz som si objednala egyptskú hlinku tak som zvedavá.
Tak to je moj príbeh....
Dievčence držím vám prsty v boji s akné
anonym
| 26. 9. 2012 19:31
Ahoj všichni, pokud vás trápí akné nebo jiný kožní problém, rozhodně vám doporučuju přírodní produkty OKG. Osobně mám s těmito výrobky zkušenost a musím říct, že mi vážně pomohly a jsem za to hrozně rád, že jsem je poznal, mimo to mám i jemnější pleť a bez akné. Velice rád vám pomůžu, co a jak. Můj email bida.bida@seznam.cz
anonym
| 1. 9. 2012 16:14
TO angelwoman: Ahoj, já ti budu protiřečit-mám vyzkoušenou konopnou čistící pěnu od Cannaderm a účinky jsem zpozorovala hned po asi třech dnech. pravdu si na ni nemůžu stěžovat, je skvělá, ale asi záleží jak co komu vyhovuje Denní krém od Cutis Help mi právě moc dobře neudělal, ze začátku se nic nedělo a pak se to zhoršovalo, a navíc mě i celkem vysušoval. Ale jak jsem řekla, záleží, co jak komu vyhovuje
anonym
| 21. 8. 2012 11:27
Vyzkoušela jsem už kde co, na akné jsem trpěla od puberty, různé přírodní věci, Avon, Oriflame, přípravky z lékárny a problém to moc neřešilo, spíš se mi pleť hodně vysušovala a vše bylo ještě horší. Pak jsem zkusila na doporučení kamarádky kosmetiku UNT - konkrétně pleťovou vodu Acne Control MD Toner, na ráno a na večer sérum Acne Med a večer lokálně na pupínky Acne Control, a nestačila jsem se divit - pleť se krásně vzpamatovala, Acne Med si s mojí smíšenou pletí přímo "medí" a Acne Control už vůbec nepoužívám, protože se mi pupínky nedělají (ten je dost razantně přes noc vysušoval). Teď jsem už přešla na Pore Refiner Plus, který by měl řešit problém s rozšířenými póry, a Acne Med přenechala pubertální dceři, která měla stejné problémy jako já. Takže já mohu taiwanskou kosmetiku UNT jen doporučit. Zprvu jsem měla strach, že to bude nějaká "čínská" kosmetika a aby to nebyly jen vyhozené peníze, ale teď už od nich kupuji i balzámy na rty Lip Benefit, které jsou také výborné, když člověk trpí na osychání rtů.
anonym
| 16. 8. 2012 20:10
sleva-Bioaktivní směs peptidů pro zdravou pokožku a prevence akné! http://www.fcc-finclub.cz/…ps-akne-Bactosan
anonym
| 14. 6. 2012 14:19
Ahoj, našel jsem docela zajímavý způsob jak rychle přivydělat pár penízků:) mě se podařilo za deset dní 3000,-Kč. Nejedná se o žádný MLM a ani neinvestujete do toho žádné peníze. Jestli máte zájem pošlu více info na skvela-kariera@seznam.cz
anonym
| 13. 6. 2012 23:53
Ahoj, mám supr zkušenost s jednou značkou. Nikdy mi nic nepomohlo, s akné jsem měla problémy asi 7 let. Za tohle strčím ruku do ohně. Kdyžtak mi napiš na mail: barbora.blahutova@seznam.cz
anonym
| 27. 3. 2012 12:02
Dnes mam akurat 27 rokov,..s akne som problem nikdy nemala, ani v puberte, moja plet bola zavidenia hodna. V decembri minuleho roku, 2011, sa mi zacala tvorit jemna krupicka na tvari, konkretne na brade a sankach..nevsimala som si to, no po case mi to prerastlo do hnisavych vyrazok. Cela moja brada, teda cela spodna cast tvare bola vykvitnuta ako lalia, nahnisana. Rozhodla som sa ist ku koznej,...presla som eryfluidom, duac gelom (ktory mi prekrasne spalil tvar), zinerytom a podobne. Poslala ma na kadejake vysetrenia, a samozrejme, ako inak, vsetko bolo negativne, bola som uplne zdrava. Minuly vikend som sla s kamoskou na chatu, ona mi povedala, ze mala to iste, ze sa liecila dokonca v nemocnici na to, kde jej odobrali vzorku pokozky a predpisali jej mast. Ta mast sa vola tertacyklin siran pasta. Je to mast pieskovej konzistencie. Pozicala mi to. Pouzivam to par dni, a cuduj sa svete, ono to pomaha ! Okrem toho som si este zakupila mydlo protex, miraclean zinkovu pletovu vodu a vitaminy-zinok a dermabion. Ta mast sa vyraba v lekarni a je myslim na predpis. Zatial som nemala ziadne neziaduce ucinky...Teda ak najblizsie pojdete ku koznemu lekarovi, skuste mu spomenut tu mast, mozno pomoze aj vam..drzim palce
anonym
| 13. 2. 2012 15:49
Na akné mám vyzkoušený Arganový olej.je 100% přírodní, takže vhodný i pro citlivou pleť. Ač se zdá divné, že masné na mastnou pleť, ale fakt to funguje. Koukněte na odkaz http://www.stravydoplnek.cz/…ganovy-olej.html
Dá se zde i koupit v e shopu a za výbornou cenu.
anonym
| 13. 9. 2011 13:33
Holky já četla před týdnem na webu o hadím mýdle. Psala o tom snad izraelka, že se u nich používá a prý kam se hrabe tea tree olejíček.
Nevíte něco o něm? :-\
anonym
| 6. 8. 2011 11:23
Ahoj holky, nikdy bych nevěřila, že mi na pleť pomůže obyčejný PANTHENOL mast 5%... dostala jsem ho od jedné příbuzné a vyčetla jsem na něm, že je vhodný i na problematickou pleť. Mažu ho 3 dny a akné se mi krásně zatáhlo a pleť vyhladila. Určitě ho zkuste. Mám od firmy Altermed. Zkuste to a uvidíte skoro zázraky. Po léčbě antibiotiky a každodenním mázání Skinorenu (ani jedno mi moc nepomohlo) jsem byla v úžasu, že věc za 100 Kč z lékárny (i drogerie) dělá takové divy.
akne
Nika1
| 14. 10. 2010 17:21
Mne antikoncepcia na plat vobec nepomohla


Chce to len pravidelne cistenie a pouzivanie kvalitnej kozmetiky. Ja aj moji znami maju dobre vysledky s kosmetikou NouriFusion, predovsetkym cistiaca maska je super a da sa aplikovat iba na bedari a tak vydrzi ovela dlhsie.


Ak by mal niekto zaujem, moze si vyskusat. Predsa len je lepsie raz vyzkusat ako stokrat citat a spoliehat sa na rady cudzich ludi


Som v Prahe, ked tak mi napiste na Nika@wellness-nika.cz
akné
napirai1
| 12. 10. 2010 09:07
na akné nejlepší zelená řada EUCERIN - moc mi to pomohlo
snad dobrá rada
Kecicka
| 17. 8. 2010 10:01
Ahojky holky

100%ní účinnost má kvalitní Aloe Vera Gel, který se užívá vnitřně jako vitální nápoj. Musí být ale opravdu kvalitní. Umí vyřešit problém s akné během 6-9 měsíců, podle závažnosti. Pro člověka, který svůj stav akné řeší včas, si Aloe Vera poradí i s jizvami, které jsou druhotným problémem. Tak silná Aloe umí být, ale zároveň ne drastická jako chemické medikamenty určené k léčbě akné, které většinou řeší především pouze projev akné. Aloe Vera umí jít do hloubky. Na těchto stránkách www.aloeveragel.*** je toho spousty o Aloe Vera gelu, hlavně jak najít na trhu ten opravdu kvalitní. Jsou tam také články od lékařů. Myslím, že vyléčení akné není záležitostí několika dní.
akné
applik
| 29. 7. 2010 22:43
Já musím přiznat, že taky nedám dopustit na přírodní kosmetiku. S akné jsem měla velké problémy a nějaké clean and clear a podobné výrobky mi nepomohly. Tím bych je nechtěla úplně odsoudit, přece jenom jsme každá úplně jiná a na každou funguje něco jiného. Přesně jak psala Karol, té pomohla antikoncepce, mojí kamarádce taky. Měla akné hlavně na zádech a ramenou, takže nemohla nosit tílka ani šaty v létě.. A ve chvíli, kdy začala brát hormonální antikoncepci, problémy byly tatam. Mě ale antikoncepce nepomohla. A tak jsem hledala dál a dál, až jsem narazila na jeden přírodní přípravek. Jmenuje se Spa Magic Gel, koupila jsem ho v lékárně, ale našla jsem ho i na netu http://www.lekarna.cz/…proti-akne-15ml/ tak se můžete podívat, co má v sobě apod. Je tam víc výrobku proti akné, ale tenhle můžu z vlastní zkušenosti doporučit. Teď už používám jen čistící vody a akné se mi nevrací. Ovšem jak píšu už na začátku, každé sedí něco jiného, takže vám držím palce, ať každá najdete ten "svůj" přípravek a akné se navždy zbavíte
:-)
Karolina07
| 29. 7. 2010 17:11
Ahoj,mě hodně pomohla hormonální antikoncepce..
Pro Jitku, ale nejen pro Jitku
Jankajanka
| 27. 7. 2010 15:09
Omlouvám se, ale až dneska jsem objevila Vaši nabídku krému na citlivou pleť. S díky ji odmítnu, vysvětlím proč.
Myslím, že žádný výrobek se nemůže rovnat účinkem čistému přírodnímu produktu. Krom antiperspirantu, mýdel a bylinných šamponů nepoužívám žádnou chemii. Místo opalovacího krému nás natírám olivovým olejem, když je kůže červená, tak večer jogurtem (ale to tak 1xza léto, opalujeme se všichni dobře), používáme doma do koupele jablečný ocet, podlahy vytírám s vodou a obyč. octem..... rozhodně televizní ani jiné reklamy na mě vliv nemají, je mi jedno, co kdo vychvaluje za produkty.(vlastně televizi doma ani nezapínám, možná tak jednou za měsíc. Počítačové obrazovky si užiju v práci dost a dost a doma to nechci ani vidět) Do krémů se mimo jiné přidávají výtažky z ropy, prý pro lepší vstřebatelnost.
O pleť pečuji vodou, někdy oliv.olejem, občas mýdlem (kupodivu obyčejné mýdlo mi nic nedělá). Mívám období, kdy trpím na akné, řeším to očistou těla, navíc většinou je to po nějaké nemoci, tak očista je důležitá.
Po svých zkušenostech už nechci žádné krémy, když je dostanu darem, obratem je jinému rozdávám.
Za kosmetiku nic moc neutratím, linky a řasenku ale používám denně, to zase jo. Ale šampony mám jedině ty levné bylinné, bez kondicionérů a "superpřísad" na zlepšení kvality vlasů. Máme s dcerkou vlasy do půli zad, ctím recepty našich babiček a ignoruji reklamy na výrobky za mnoho peněz. Vlasy se mi mastí na můj vkus hodně, myji je denně, vyjímečně ob den. A s jejich kvalitou jsem spokojená, nejednou se mě známí ptali, jestli mám melír, barvu.., čím to, že jsou tak lesklé. Odpovědí je jen příroda - slunce, voda, bylinky.
Nebudu vychvalovat jen přírodní produkty, asi nejdůležitější je životní styl. Tzn kvalitní strava bez dochucovadel, umělých sladidel, pohyb na čerstvém vzduchu, poslouchat potřeby těla - při únavě odpočívat, při chuti na sladké si něco mlsnout. Mám něco přes padesát kilo, mám ráda sladké, každý týden něco dobrého upeču - ale zase: celozrnná mouka, kukuřičná mouka, hnědý cukr plný hodnotnějších živin, domácí med, čerstvé i sušené ovoce, tvaroh..... Jo, dneska hodlám zkusit cuketovou bábovku, ještě jsem ji nikdy nedělala, cuket máme mraky a stále bloumám, jak je zpracovat.
Když se najím v práci v kantýně, mám o půlku sil míň, je mi pak blbě a jsem přesvědčená, že na pleti by se mi po týdnech závodní stravy ty jejich blafy podepsaly. Ale taky žádná sranda vařit doma denně (nedělám to pořád).
Jinak dělám homeopatii. Nedávno se mi ozvala paní, které jsem dávala lék na problémy s pletí. Měla hnisavé boule po obličeji, které jí v noci praskaly a vytékal hnis s krví. Samozřejmě, že jí měnit životní styl nemůžu. Jen jsem řekla omezit uzeniny, kafe a cukry, pak omývat pleť řepíkem, pít kopřivový čaj a nakonec homeopatický lék vybraný přesně podle typu jejího problému. Ne vždycky je účinek takový, ale z tohohle případu mám radost, paní za měsíc měla už jen dva boláky a nic už v noci nepraskalo. Neříkám, že má vyhráno, nebyla odstraněna příčina, proč akné vzniklo. Ale ne každý chce hovořit o svém životě a zpytovat, proč děje to nebo ono. A paní chtěla pomoci čistě jen s pletí, a to se podařilo. Lékaři jí předepisovali mastičky jednu za druhou, osm let se nic nezlepšilo.
Takže i tudy - přes homeopatii je možná cesta.
No koukám, já zas píšu dlouze. Neva, třeba se nějaká slečna živící se párky v rohlíku, hamburgery a colou zamyslí, zda dělá dobře. Nacpat se cestou ze školy fast-foodem a doma zalehnout k televizi a pak se jít učit - to nebude moc prospěšné. Nekouká se mi to moc dobře, když vidím ve městě, kolik teenagerů jsou špekatí a bez zájmu o sport, povrchní... hlavně, aby dobře věděli, co je právě "in".
citlivá pleť - pro Jankajanka
jitkaaa
| 11. 6. 2010 08:54
Dobrý den,táda bych vám pomohla mám doma vzoreček jednoho krému na hodně citlivou pleť - jestli chcete ráda vám ho samozřejmě zadarmo pošlu,věřím že by vám mohl pomoci.Jestli chcete napište mi na email,hezký den přeje Jitka.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
24. 4. 2024 12:24
11816
Alka...
24. 4. 2024 08:10
70300
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video