Kolikkrát za měsíc? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Kolikkrát za měsíc?

Diskuze

anonym
| 29. 11. 2012 10:51
Co bych dala za partnera který by mne uspokojil aspoň 3x denně, ten můj maximálně jednou za měsíc... Připadám si tak neuspokojená :(
Sexuální chuť
Vlek
| 23. 5. 2010 10:36
Já to potřebuji tak 4x denně. Manželka se mnou spí tak 1x týdně. Dělám si to sám a to i v kanceláři. Před lety jsem měl kolegyni, která měla stejnou chuť jako já a to bylo super. V práci mě udělala i 6x denně. Jednou jsme byli na služebce a dala mě tak do těla, že už ze mě ani nic neteklo, když jsem se udělal jen mě v něm cuklo a nic.
můj rekord je 6krát za 24 hodin
kacii
| 13. 4. 2010 14:52
No ja vim jen to že pokud máte partnera kterýmu umíte a dokážete říct co se vám líbí a co naopak nelíbí a ten partner je snaživej a šikovnej a vy s nim pocítíte nepopsatelnou rozkoš a přitahuje vás tělesně i fyzicky i povahově a pokud ho milujete tak jako já svého partnera tak nemáte sebemenší problem se s nim milovat kdykoli a kdekoli at je to 3krat nebo i víckrát
Ani nevíš, co bych za to dala...
koutalinda
| 8. 3. 2010 20:19
Tak ono se říká, že holky k tomu vrcholu ***uální aktivity teprv dojdou, a to až do 30 let se jim to má pořád zvětšovat. Ve tvém věku jsem si to teda moc neužívala, spíš to bylo jen "přežít a vydržet" a to jsem do všech těch partnerů byla fakt zamilovaná, jen tadyto mi fak tnešlo...a světe div se, 3 roky jsou pryč a je to úplně jiný, mohla bych pořád, mám na to chuť a má to pro mě pořád svoje kouzlo. Bohužel pro mého partnera o 6 let starší to nemá moc kouzla, prý to zevšední když to budem pořád dělat, stačí mu párkrát týdně, takže si jistě každý spočte, když ještě mám 5 dní MS a *** vyjde tak 2-3 krát týdně, kolikrát do měsíce to opravdu je. Ale nutit ho prostě nechci, to je fakt blbost, jen si teda nedovedu moc představit, co bude, až ta moje chuť ještě poroste....
Pro Lasku
zuzinka26
| 4. 7. 2007 20:17
To je tedy zvláštní věc... Zeptej se ho, proč už ho nepřitahuješ - třeba prospěje nějaká menší změna image, ze které budete mít radost oba dva... a nebo - možná už se nabažil toho "tvého způsobu" a chce ten *** trochu jinak... já tohle občas taky s přítelem mám - někdy už zkrátka člověka omrzí, že to ten druhý dělá úplně stejně a pak se mu do ***u nechce...*** musí být taky kreativní, jinak to bude za chvíli nuda:) Pořád jen tam a ven Zkus mu třeba udělat striptýz nebo si kup třeba i podvazky ( to dost zabírá ) a nebo něco podobného - zkrátka to chce změnu... Ale nejlíp uděláš, když se ho na všechno zeptáš - jaký má vzrušivý představy a jak by se mu to líbilo atd... A pak to můžeš realizovat...
důvěra
LASKA
| 30. 6. 2007 08:23
Náš problém začal asi tak před rokem a půl a neustále probíhá.Zrovna včera večer jsme na něj začla dorážet i on ale v jednu chvíli se úplně změnil a bylo po všem přimáčkl se mina záda a spal
O cetnosti sexu
Janule
| 29. 6. 2007 10:44
by se urcite dalo dlouho psat.
Kratce po rozvodu jsem poznala muze,se kterym jsme mely zivocisny vztah,kazdou volnou chvili a prilezitost jsme travily ***em,byly jsme oba tak zalozeni,tak to bylo v poradku.Zkoncilo to mym otehotnenim,kdy jsem mela zdravotni problemy a *** zakazany.Jeste pred porodem me nechal a pak jsem byla asi pul roku sama.Pak jsem poznala muze se kterym to bylo po ***.strance utrpeni-drzet 6krat tydne,at chci nebo nechci,kolikrat to bolelo,bylo to"na sucho",byl to des.Vztah nevydrzel(ne jen kvuli tomu) a ted mam pritele 4roky.Zezacatku me vzrusovala jenom vzpominka na nej,myslenka na to,ze se me dotkne,*** jsme meli tak 3krat tydne.V dnesni dobe se milujeme 2-3krat do mesice,chtela bych casteji,ale da se zvyknout.
Urcite hraje v cetnosti ***u hodne roli a chut na *** se meni.u me to byla unava z nevyspani(mela jsem nespave dite-i v noci),prodelane 2gynekologicke operace,u pritele unava z prace(dela ve stavebnictvi-tak dre jeko kun),hned usinal a v neposledni rade to je vek,bude mu 50.
Ale vse ostatni ve vztahu funguje.
*** v zivote je dulezity,ale ne nejdulezitejsi.
Tak zdravim Jana
pro csctinu
rezama
| 29. 6. 2007 07:35
Je pravda to co píšeš.Každou ženskou by mrzelo odmítání.Ale taky záleží v jaké fázy vašeho vztahu tato situace nastala.Pokud to co popisuješ probíhá na začátku vašeho vztahu,tak v tom případě něco není v pořádku,ale v pozdějších fázích vztahu to je pokaždé a u každého vztahu individuální.Partner může mít nějaký problém a jsou tací,kteří o tom nebudou mluvit ani se svou životní láskou-prostě už jsou takoví.Začátky vztahu jsou ale vždy krásné a takové problémy většinou nejsou.Pokud ano tak to signalizuje problém.Otázka ohledně ***u je vždy ošemetná,ale partneři si musí ve vztahu vždycky rozumět,jasně že vždy nějaká ta bouřka přijde-bez toho by to snad nebylo ani normální-ale vzájemná důvěra,pochopení a láska jsou dost důležité.Určitě by ti pomohla si o tom promluvit,třeby i s někým kdo má,nebo měl podobnou situaci,ale jak říkám záleží na konkrétní situaci.
jednou za 3 měsíce
LASKA
| 28. 6. 2007 23:31
ještě jsem chtěla dodat že přítel již nějaké partnerky měl ale on je můj první s kterým jsem měla ***
jednou za 3 měsíce
LASKA
| 28. 6. 2007 23:27
mě je 18let a přítelovi 24,chodíme s polu 4 roky.ze začátku vztahu jsme hledali každý čas kdy bysme si mohli užít a pomilovat se,ale postupem času se to zhoršovalo,nejdříve to bylo kvůli tomu že chodí do práce a je utahaný.Je to však pár hodin co jsem se dozvěděla že ho nebaví náš vztah celkově,ale milujemě a nechce mě opustit.nakonec jsem se dozvěděla že ho již nepřitahuji jako dřív a nemá žádnou potřebu mít ***,přitom vím že stačí jeden pohyb rukou na správném místě a je vzrušený ale bud se odtáhne nebo jde pryč,už nevím jak se snažit
změny chuti na sex
Verca1
| 28. 6. 2007 14:23
O tom že se chut na *** mění jsem se nedávno přesvědčila na vlastní kůži. Se ***em jsem začala brzy,už v 15letech,měla jsem o deset let staršího partnera a on se ***em taky začínal a chtěl ho pořád,ale já na tom neviděla nic zabavného a myslela jsem si že jsem frigida. Pak jsem ale poznala jiný chlapy a zjistila jsem že je to vlastně uplně super. Když jsem potkala současného partnera,tak bych to s ním mohla dělat pořád, měla jsem na něj chuť neustále,ale on je starší o 11let,( je mu 37let) a tvrdil,že už to tak často nepotřebuje. Neustále jsem se snažila a nakrucovala se před ním abych ho dostala do nalady, mnohokrat jsem byla odmítnuta a hrozně mě to trápilo. Porodila jsem dceru,to moji chut na *** spíš ještě zvýšilo,on byl pořád stejný. Pak se ale stalo něco co nas zmenilo oba. Objevil se jiný muž, který dokázal uspokojit mou ***uální náruživost, bylo to skvělé, milovali jsme se asi 30x za týden, i když jsme se nemohli vidět tak často, byl to milenec. Byli noci které jsme celé promilovali a pořád jsme neměli dost. Nevěra se provalila a já se vrátila k partnerovi. On ted chce *** pořád,nejraději 5x za den,ale já na to chut nemám. Nevím proč to tak je,jsem z toho zoufalá a on taky,ale zato moc dobře chápeme toho druhého. Snad do budoucna najdeme nějaký kompromis
mas pravdu
csctina
| 28. 6. 2007 10:05
mas pravdu hrat si na urazenou urcite neni na miste. Z tech 25 milovani, jsem ja inciovala asi tak 90%.a to ani nemluve o tom kolikrat mne odmitnul. A to zrovna neni jednoduchy zkousnout....Ale prenesla jsem se pres to a dal zkousela a zkousela. Jenze ted uz nemam silu ani energiii na to, aby mne stale odmital nebo jsem cekala az on to bude potrebovat 1x za mesic. Copak vyzaduji tak moc, kdyz chci aby mne svadel (on rika, ze nevi jak na to) nebo aby jsme meli radost ze ***u a tesili se na dalsi, proste vytvorit touhu, chtic a potrebu toho druheho uspokojit. Kdyby jsem tohle vsechno s nim uz prozila, rekla bych si asi fajn, ted se jen presouvame do dalsiho stadia vztahu. Ale ja to s nim nikdy nezazila, temer od zacatku vztahu resime dokola stale stejnou vec - ***. Tedy spis to, ze ho nemame.
sex ve vztahu
rezama
| 28. 6. 2007 07:47
*** je určitě důležitý v každém vztahu.Ale není *** jako ***.Někdy je to pouze *** a někdy je to opravdové milování.Jsem vdaná 19 let a musím říct že nálada na *** se opravdu mění a to u mě i u manžela,někdy je větší chuť a někdy menší.Má na to vliv únava a taky různé stresy,ve stresu si nikdy nemůžete užít ***u.Jinak pokud partner *** chce a nepřijde za tebou tak ti dobře radím abys nedělala uraženou a čekala až on přijde.Klidně si *** vyžádej (nebo ho vydráždi)ty sama a uvidíš že budeš spokojená,po čase když ty sama za ním dlouho nepřijdeš,tak on se taky angažuje.Nemá cenu hrát uraženou a chtít partnera měnit,stejně se ti to nepodaří,asi už je takovej.Někdy prostě potřebuje partner abys ty přišla za ním.Hodně zdaru.
Jak moc je dulezity sex ve vztahu?
csctina
| 27. 6. 2007 23:08
nad touto otazkou premyslim uz nejakou dobu...Mne je 30, partnerovi 40, jsme spolu rok a pul a celkovy pocet ***i je kolem 25(!) od te doby co jsme spolu. Je to frustrujici, ani si nedokazete predstavit jak moc. Ja jsem na vrcholu, nejradci bych mela *** 2-3x tydne. On tvrdi, ze on taky...jenze...ciny jsou dulezitejsi, nez jen reci... Mluvila jsem s nim o tom uz tolikrat-ale nikdy se nic nezmenilo. Zustalo jen u reci.

K Vanocum jsem nam poridila par hracek ze *** shopu, ale jeste jsme je spolecne nepouzili! Posledni 3 mesice jsem se zasekla a radci nez abych zebrala o ***, tak jsem pristoupila na jeho hru a kdyz mi 1x za mesic sahne na prsa a rekne, ze by se chtel milovat, tak predstiram, ze nevim o cem mluvi. Je to forma sebeobrany. Tak moc me to nici!

Moje otazka tedy je: Jak moc je dulezity *** ve vztahu?

Diky za prispevky.

csctina
Chut na sex
Sonja333
| 31. 3. 2007 20:51
Chut na *** se s přibívajícím věkem mění, vidím to sama na sobě. Také záleží na tom, jaký vztah s partnerem člověk má. Když jsem bydlela ještě na koleji a s přítelem se viděla pouze o víkendech, tak jsem dva dny nedělali nic jiného, než souložili Takže než jsme se pořádně pozdravili, měli jsme to "třikrát" za sebou Takže po víkendu jsem odjížděla vždy tak o dvě kila hubenější (pak se to stravou v menze opět během týdne srovnalo ) Pak jsem změnila partnera, začali jsme spolu bydlet, zpočátku byla frekvence také vyšší, ovšem ne jako s předcházejícím... takže průměr byl třikrát denně. No a po třech letech to bylo zhruba tři až čtyřikrát týdně, což mi připadá celkem ok. Šlo spíše o čas než o chuť... Ale je fakt, že když má člověk spoustu práce, je unavený atd. tak je někdy příjemnější si zalézt do postýlky a jen se přitulit...
:-)
kecka
| 27. 3. 2007 21:00
Určitě bys mu to měla říct ! Nenech to zajít daleko. Teď ti to "jen" vadí, mohlo by se stát, že to začneš nenávidět. A ne tak ***, jako spíš partnera. Zkus navrhnout kompromis. Máte to denně, ty bys to brala jak často? Najdi mezi těmi časy zlatý střed, popřípadě přibližný a na rovinu si s ním o tom promluv. Pokud se nedohodnete, pokus se aspoň trvat na tom, že když už denně, tak jednou denně . Stále mu opakuj, že ho fakt miluješ, vážíš si ho, ale takhle se ti to opravdu nelíbí. Máš prostě malinko jiné potřeby a lásku k němu neměříš na vahách ***uální četnosti. Řekni mu, že ho neodmítáš, protože ho máš moc ráda a udělala bys pro něj první - poslední, ale že ti došlo, že je to blbost, protože pokud to opravdu nechcete v tu chvíli oba, nemáš z toho ten pravý požitek a začíná se ti to zajídat (hm, to je moc tvrdé, prostě že to takhle nechceš ) . Po třech letech vztahu je skoro neuvěřitelné, že spolu partneři spí několikrát denně. Podle mě je nymfoman. Nebo erotoman . Pokud si s ním nepromluvíš včas, věř, že se brzo rozejdete. Tohle nemůžeš vydržet. Tak držím palečky, přeju odvahu a porozumění.
Dostihy....
anonym
| 27. 3. 2007 12:53
Jo chápu vaše mládí, ale dle mě to už není ***, to jsou dostihy. Ty mu děláš prostitutku zadarmo, když není ochotnej si o tom v klidu promluvit, že Ty to tak často mít nemusíš. Trošičku normální chlap to pochopí. Dovedeš si představit ( časem ), že budeš mít na starosti 2 děti a ještě každý večer podávat takové výkony???
...
anonym
| 27. 3. 2007 11:20
To já mám o tři roky staršího partnera.Jsme hodně mladí..Jemu je 21 a mě tedy 18...A jsme spolu už 3 roky.Ale on je fakt k neudržení.Když me vidí,tak se chce hned milovat,je blázen...Milujem se každý den,je vyjímka když jeden den vynechame..Ale když sme spolu cely den od rana do do rana...tak už fakt nemůžu,ptz to chce třeba 5x za den...A kdyz mel dovolenou a ja prázdniny tyden,tak jdem už opravdu nemohla..Ale bojim se mu to říct že je to fakt hodně,jendou jsem se o topokoušela a on mi řekl,ty už to se mnou nechces??Tobě se to nelíbí??Tak už to po druhý nechci koušet radši
chtění
kecka
| 19. 2. 2007 07:47
Blbé je, když máte rozdílné potřeby.
Záleží na všem
Picca
| 18. 2. 2007 02:05
Není to tak dávno, co by mě ani 2x denně nedokázalo odrovnat. Ovšem nyní, když partnerka i několikrát denně přijde a osvědčenými ženskými triky mě začně svůdně vzrušovat moje chtivost krapet uhasla. Řekl bych že jde o to, že se prostě bojím toho že by mě jednou v chtění mohla přerůst. Částečně vše lze také svést na stres a termíny v práci a ve škole. Naštěstí se naše společné chtění zastavilo v bodě krásné rovnováhy 2x až 3x za týden.
láska i hory přenáší....
kecka
| 16. 2. 2007 21:59
...nebo ne? Já si to tehdy myslela. Opravdu jsem věděla do čeho jdu, ale naivně jsem si myslela, že by mi to mohlo přestat vadit, nebo že bych si i zvykla. Že bych ho třeba naučila milovat, ale to by musel chtít . Takže to řeším po svém. Nikdy bych nevěřila, že by špatný *** mohl vést k rozvodu, ale bohužel se to stát může. A pozdě Bycha honit,že?
zamilovanost
Kloa
| 16. 2. 2007 21:46
Jo, to jsou ty sňatky bez rozumu Vím, že stát se může i později cokoli a lidi se přestanou mít rádi, protože člověk se vyvíjí snad celý život. Ale přece pokud ti bylo v ***u něco proti srsti nebo ti naopak neuměl dát to co jsi chtěla, tak jsi musela tušit, že to nebude to pravé ořechové. No, jo růžové brýle pokud neshodíte, tak není dobré do toho praštit.
kloa
kecka
| 16. 2. 2007 19:05
No byla jsem zamilovaná, a když je člověk zamilovanej, nevidí-neslyší. Jsme spolu 4 roky a v poslední době nám to fakt neklape. Je o 7 let starší, ale v tom problém nevidím. Imponují mi starší muži. Spíš jde o to, že mi začíná vadit to, co jsem vždy tolerovala, přehlížela a nijak násilím neřešila. Jsem mladá žena a mám i své potřeby a touhy, které mi on splnit nemůže nebo nechce. Mám ho ráda, ale už ho nemiluji. Proto je jasné, že to nemohlo fungovat do nekonečna. Nechci ho tu urážet, jen se vyjadřuju jak to cítím.
jak často
anonym
| 16. 2. 2007 18:58
Tak často,jak to oba partneři zrovna chtějí.Nejde nutit do ***u,protože pak to za nic nestojí.Raději méně často,ale se vším všudy a dát si na to dostatek času.Rychlovky neuznávám.
kecko
Kloa
| 16. 2. 2007 17:45
Koukám, že jsi oživila spoustu témat ***u. Ale co mě udivuje je tvé vyjadřování o tvém muži. Teda nic k závidění, ale tak mě napadá, proč sis ho brala.
jak často? asi pořád :-)
kecka
| 16. 2. 2007 17:35
Jak kdy, jak s kým, bohužel. S manželem se ***u vyhýbám co to jde, protože jako milenec stojí za starou bačkoru a o nějakém učení se novým praktikám nechce ani slyšet. Nechce ani slyšet kritiku, nechce abych mu to ukázala sama jak bych to chtěla já, proto se často uspokojuji sama, když je v práci. Chuť na *** mívám ale často. Dá se říct denně a i když milence nemám, oddávám se virtuálnímu ***u. Tj, že si s pár lidma o ***u píši a při tom masturbuji. Je to neškodná hra, při které si ale přijdu na své. Já vím, milování "naživo" je o něčem jiném, ale co naděláte s ješitným chlapem, kterej se udělá po pár tempech a myslí si že je to ok. A navíc si plete klitoris s monoklem, který se snaží zamáčknout či vyhladit ( vydřílt ) do ztracena nebo dokonce rozpíchat fousama i přes mé protesty že takhle to bolí.
Kolikrát
anonym
| 27. 1. 2007 22:08
Tolikrát kolikrát to jen jde. Záleží na možnostech. Pokud existuje hnízdečko lásky, tak klidně denně Osobně bych to mohla mít každý den, ale musím dát drahé polovičce čas na vzpamatovanou Ale přednost dávám kvalitě.
Kolikrát za měsíc?
Janna
| 14. 11. 2006 18:58
Dřív jsem to mohla mít i dvakrát denně, časem jsem se ovšem trochu usadila a dvakrát až třikrát týdně je pro akorát. Záleží samozřejmě taky na kvalitě - tu teď nechci měřit délkou předehry nebo samotného aktu, ale myslím tím intenzitu prožitku. A ta je naštěstí parádní.
milování
anonym
| 17. 9. 2006 18:08
S manželem se o tom snažím mluvit neustále, ale není zrovna otevřený jako já. Prý na to prostě nemám myslet, ale to se dá těžko! Takže mi držte ve středu pěsti, snad nám pan doktor alespoň napoví! Hezký zbytek neděle...
milování
anonym
| 16. 9. 2006 19:11
S tím lékařem se určitě poraď, ale nejdříve si o tom promluv se svým manželem mohlo by ho to potom mrzet. Určitě nebudeš vypadat, jako nějaká nadrženka - je to přirozené a patří to k životu dvou lidí. A vzhledem k nemoci a léčbě, kterou tvůj manžel prodělal vám lékař poradí nejlíp, jak na to.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
18. 4. 2024 22:38
11789
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video