Fotogalerie Richellieu

Moje galerie

milica 08.05.2009

Komentáře

Fialka | 18.8.2011 09:34

krásná práce, na to bych já neměla. Taky jsem dřív pletla a šila, dřív to jinak nešlo, když jsme chtěly mít děti (a sebe) oblečené. A je fakt, že dnes to doma pletené maminky neoblečou :-( . Jenom jednou jsme uplatla vnučce svetr a měla ho na sobě párkrát. Tak už nepletu.

milica | 18.8.2011 09:03

Pavli, já to už mám jenom schované, už nevyšívám. Kdysi do roku 1993 jsem dělala u ČSD ve Svinově, no a jako správná ajznboňačka jsem pletla, háčkovala, vyšívala. Nejvíce pletla, co já měla svetrů, halenek, holka taky, jo jo, kde ty časy jsou. Naposledy jsem pletla v roce 2001, pak mne chytla krční páteř a konec. Dneska bych strašně moc zase chtěla plést, mám vnučku 6 roků, ale dcera by jí to nedala, dneska oblíkají děcka jinak.
Děkuju za pochvalu. :-) Jo a zvonečky jsme taky háčkovaly, pak pěkně naškrobit na štamprlu, aby to mělo tvar :-P

.Pavlína | 18.8.2011 08:20

to ty sama nadhera -mam rad take věci ale ja spiš vyšivam tak jako vesela--takhle svatečne bych to neuměla... :-) a hačkuji tež vesele jen tak vanočne na stromeček ..hvězdičky--zvonečky a tak ..ale viš co jsem vždy chtela umět paličkovat--to se mi mooc liibii ..ty tve vytvory jsou svatebniii :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění