Taje asijského sexu | e15.cz

Taje asijského sexu

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Sex na asijský způsob je jiný. Pro Asiaty je milování uměním, kterému je třeba se neustále učit po celý život.

Pro asijské milování je charakteristický klid, rozvaha a vychutnávání. Řídí se zásadou, že pokud má sex přinášet radost, musí být na něj vynaložen dostatečný čas a prostor, protože jen tak se zapojí do milování všechny smysly a všechno to umění, kterému se člověk učí po celý život.

Podle Asiatů je sex všelékem- přináší nejenom uspokojení tělu, ale také duši. Milování sebou nese lásku, zahání smutek a přináší pozitivní náladu. Tomu všemu Asiaté věří, proto věnují umění lásky tolik času.

Láska musí být otevřená, hravá, něžná a není zde prostor pro stud. Partneři si musí věřit a nesmí být před sebou uzavření. Milenci spolu čtou a studují knihy o sexu, mluví mezi sebou o všem, co se milování týká.

Velký prostor se věnuje líbání a polibkům. Pro Asiaty neznamená líbání jen druh vzrušení,ale věří v sílu dechu a také v tom, že při polibcích proudí do těla toho druhého život. Polibky také ochutnávají a vychutnávají každičký záhyb partnerova těla. Nevynechávají ani prsty u nohou, které cucají a okusují tak jako prostor mezi jednotlivými prsty, pupek a genitálie. Vzájemně si ústy vyměňují tekutiny, pijí si z klína nebo pupíku.

Do milostných her zapojují i kousání, ale pouze tak silné, jak se to partnerovi příjemné. Místa která předtím zahrnovali polibky, teď jemně kouší a tlačí na ně zuby. Velký počet asijských žen má dlouhé vlasy. Ví, že je mohou zapojit do milování a vzrušovat jimi svého partnera. Přejíždějí mu vlasy po celém těle a lehce ho jimi šimrají na jeho citlivých místech.
Milování a hlavně předehru zpestřují masážemi. Masírují nejprve místa, která se nacházejí v těsné blízkosti erotogenních zón a pomalu postupují směrem k nim. Masírují tlakem rukou, poklepáváním prstů nebo sevřenými prsty. Masáž pak postupně přechází k hlazení.
Snad největší pozornost se věnuje lingamu (penis) a yoni (pochva). Orální sex je naprosto běžnou a neodmyslitelnou součástí každého milování. Žena i muž by se měli takto vzrušovat ještě před samotným vniknutím lingamu do yoni.
Při milování je dovoleno vše, co je příjemné. K tomu patří i hluboké vzdechy, sténání a výkřiky, za které se partneři nestydí, právě naopak. Asijské milování je zkrátka otevřené a prožívá se naplno se vším všudy.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video