Jaké je to poprvé? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Jaké je to poprvé?

Diskuze

Panenství
adelaida
| 7. 1. 2008 08:38
Nesmysl. Poznat to se to vůbec nemusí! Blána může být poškozená mnohem dřív než dojde k prvnímu ***u. A že bude krev není vůbec jisté.. Já teda neměla ani kapku.. Můj názor po všech zkušenostech je neříkat o panenství nic, ale to je názor můj a ať si to každý udělá jak chce. Možná je lepší nad tím tak nefilozofovat a nějak to dopadně.
...
anonymka
| 5. 1. 2008 20:30
Ja jsem netvrdila "krve jak z vola a bolest jak kráva" ... to bych nikdy takhle neformulovala a ani jsem to takhle nezažila.
Rozhodně bych doporučovala říct příteli, že jsi panna ... ono to totiž poznat jde ( probírala jsem to s kamarády) ... a když na to příjde až při ***u bude to daleko větší trapas než říct pravdu předem
berunce :-)
ksyslicek
| 28. 12. 2007 00:23
Promiň spletla jsem ti jméno, berunko Ještě něco k tématu "poprvé". Když jsem si přečetla příspěvěk od anonymky "krve jak z vola a bolest jak kráva", tak už docela chápu kámošku, která se svým přítelem chodí už hodně dlouho a bojí se s ním poprvé milovat...Kdo by se nebál, po přečtení takových slov...Já za sebe můžu říct, že mě ani trošku nic nebolelo a krev taky žádná netekla, ikdyž to jsem se i divila.
barunce
ksyslicek
| 28. 12. 2007 00:14
Není na tom nic špatnýho. Po zkušenostech s klukama musim říct, že každý opravdu reaguje jinak. Pokud kápneš na dobrýho přítele, tak bude určitě moc rád, že právě ON může být pro Tebe ten první...Ale taky se stalo kamarádovi, že se docela bál, aby se na něj taková slečna nevykašlala, protože on už měl víc zkušeností a pro ni to byl ten první....bohužel, toto byl jeden z hlavních důvodů, proč se s ním po dvou letech rozešla, chtěla vyzkoušet víc...ale jí bylo tenkrát teprve 16 (jemu asi 20), když spolu začali a to hraje taky docela velkou roli...
berunka
adelaida
| 27. 12. 2007 08:47
Nu, já na tom byla podobně..nic sem mu do hlavy nervala a nepoznal to. Znám případ holky, která to přiznala a on to neunes (bylo jí ovšem ještě o něco víc), byl z toho značně rozvrkočen, nevěděl jak se k tomu postavit a nechal jí. Byl to hňup, to jo, ale já bych mu stejně nic nevykládala, on se Tě na to ptát nebude, protože nebude a priori předpokládat, že panna jsi. Nic mu nervat a nechat tomu volný průběh.. Tak bych to udělala já. Ono ještě neznamená, že ten první bude pak fajne přítel na pořád, který takovéhle tvoje vyznání přijme..
moje poprvé ...
anonymka
| 25. 12. 2007 20:37
Ahojky, já jsem byla pannou rovnou do 20 a musím říct, že jsem na to byla a jsem hrdá. Pak jsem ale potkala svého současného přítele a vyspali jsme se spolu hooodně brzy, prostě jsem si byla jistá a věděla, že to je správné. Přítel byl docela vyvedený z míry, když jsem mu řekla, že jsem ještě panna, ale vzal to naprosto úžasně a mě to dodnes hřeje u srdce :) Poprvé to sice nebylo nejkrásnější, ani podruhé, ale od té doby uplynulo spoustu času a ***ík si moc užíváme. Rozhodně si myslím, že je lepší trošku počkat než si pak vyčítat ....
barunka
Kloa
| 23. 12. 2007 23:11
Barunko, myslím si, že to ostuda není, větší ostudou je v patnácti pannou nebýt. Rozumný kluk, který za to stojí, se ti za to nevysměje. Budoucímu příteli by se ale v tomto nemělo lhát, pokud se už na to zeptá.
Přeji krásné poprvé, tak jak si to představuješ ty
poprvé
berunka
| 23. 12. 2007 18:05
chtěla jsem se zeptat, myslíte, že je velká ostuda být ve 20pannou a jak se na to tváří kluci, je lepší mu to přiznat nebo radši ne, asi to stejně pozná, že jo?díky moc
Silna p. blana
anonym
| 18. 5. 2007 02:54
Kdyz jsem zacala pri menstruaci pouzivat tampony, zjistila jsem, ze moje poprve asi nebude zadna sranda. No, nemylila jsem se.
Tampony sly krasne dovnitr, ale ven to byl boj nejmin na 5 az 10 minut, pri kterych jsem se na skolnim zachode vzdy hrozne zapotila. Tampon se proste zasekl o pan. blanu a nesel ven. Takze jsem ji musela vzdy prsty odstrcit. Jak rikam, desna sranda.
Podle toho tady vypadlo moje prvni "milovani". Krve jak z vola a bolest jak krava by se tomu rovnali jedine v pripade, ze by obe hospodarska zvirata dosahly nejmin brontosauriho vzrustu.
Nicmene jsem to prezila a od te doby se me prozitky ze ***ualniho vztahu vyrazne zlepsily ;]
Takze at to napoprve boli a nebo ne, dulezity je to prezit, protoze pak uz to muze byt jenom lepsi ;]
poprve
anonym
| 16. 5. 2007 20:19
tvoje pani doktorka se mi jevi jako ponekud radikalni. kazdopadne si ale myslim, ze byste to nemeli tak hrotit, kdyz uz jste cekali tak dlouho, najednou jakoby slo o dny... pokud by ti doktorka odmitla prasky predepsat, myslim, ze by to stejne svedcilo akorat o tom, ze si mas najit jinou, ne? nam pomohlo to, ze jsme se snazit prestali, pak byly dva nebo tri spontanni pokusy a nakonec to vyslo, ani uz nevim jak ja chapu, ze ti momentalne tyhle rady vubec nepomuzou. nevim, jak dlouho spolu jste,ani jak dlouho se pokousite, a jak moc se znate po ***ualni strance, ale nam to treba trvalo opravdu dost dlouho (radsi ti ani nebudu rikat jak ). tak ti preju hodne lasky a hodne stesti a na zaver muzu akorat rict, ze ted jsem rada za sve zkusenosti a nic bych nemenila, nas vztah to jen posililo. anna
jaké je to poprvé
monca
| 16. 5. 2007 16:27
No právě, že jo, říkala mi, že pokud nám to nepůjde je zde tahle možnost. A to jsem se zeptala, jestli nemám tu blánu tvrdou, a ona, že to nemůže na prohmat posoudit, ale pokud se nám to nepodaří je zde tohle řešení.
Přítel má strach aby mi neublížil, je hrozný citlivka, ale takhle to nikam nedotáhneme. Jinak dík za odpověď a jsem ráda, že mě tady na této diskuzi nikdo neodsuzuje. Díky moc všem.
Neni to skoda?
anonym
| 15. 5. 2007 21:47
Opravdu zkuste ten lubrikant. Jinak mam podobnou zkusenost, ale vsechno dobre dopadlo, nesmite se na to, tak upinat, i kdyz to se lehko radi, ja vim, a co si budem povidat, jeste v pokrocilejsim veku. Pokud neni zadny zavazny zdravotni duvod, tak si myslim, ze chirurgicky zakrok je zbytecne radikalni, protoze pokud problem neni v panenske blane, tak si nemyslim, ze by po zakroku slo vsechno najednou hladce. A byla by to skoda. To ti navrhla doktorka? Anna
jaké to je poprvé
monca
| 15. 5. 2007 16:48
Nic se neděje, nejsem uražená, ale zkrátka jsme s přítelem asi vyjímky, i když jsem byla u doktorky a ta mi řekla, že měla pacientku, která byla ještě pannou ve 40. letech. Jinak dle lékařského vyšetření, jsem opravdu ještě panna, takže mi bylo řečeno mou lékařkou, že se musíme pokoušet, jinak je u mě vše v pořádku. No přinejhorším si zažádám aby mi to odstranili chirurgicky.
Prosím pomocte
anonym
| 5. 5. 2007 21:21
Nchci tu otravovat ale prosím podívejte se na téma "nepravidelná mentruace(nebo jak)".Potřebuju pomoc...Děkuji předem
anonyme
Kloa
| 5. 5. 2007 18:31
Takže ty jsi vlezla do postele hned s prvním, je nám to jasné
panenství
anonym
| 5. 5. 2007 18:21
Podle mě s tím holky moc nadělají - že čekají na toho pravýho... Toho nemusí potkat celej život... Ale to už jsem trochu asi odbočila jen ale prostě nechápu, proč je ztráta panenství tak patetizovaná...
výhrůžky
anonym
| 4. 5. 2007 05:54
No já taky nejsem pro HA. Ale když to pacientka chce, a není zdrav. důvod proč by je nemohla užívat, tak nemá právo jí to zakazovat. Může jako lékař doporučit, varovat. Ale jestli je pacientka svéprávná dospělá osoba, pak jí do toho s prominutím nemá nikdo co kecat.

Panenství v tom věku je jistě neobvyklé, myslím ale že ne až tolik, jen se tím holky moc nechlubí. Čekají na toho pravého, a on stále nepřichází...
"výhrůžky"
anonym
| 3. 5. 2007 21:06
No, oni ty výhrůžky mají svou logiku. HA je totiž do jisté míry nepřirozený zásah do organismu a i když je to supr vynález-co si budem povídat-pěkně to organismus vykolejí a pocuchá... A pokud je někdo panna, tak neni přece důvod dávat mu HA aby si "huntoval" tělo...

Mončo, já vím, že to je asi blbá a fakt netaktní otázka, ale jak se v dnešní době stane, že je v 27-mi nebo dokone 30-ti letech panic nebo panna? Totiž nejde mi to do hlavy. Dneska o TO holky přichází třeba už ve 14-ti, tak je tohle dost nezvyklý... // Každopádně o panenství už jsi podle všeho přišla. Možná se to ještě uplně nezahojilo. Zajdi za doktorkou znovu, nech se vyšetřit a pokud budeš v pohodě, je to patrně jen tim ,že nejsi uvolněná... Pomozte si i lubrikantem a určitě to bude OK
Mončo,
anonym
| 30. 4. 2007 17:47
co to jsou za výhrůžky od lékařky? To je divné.

Myslím, že vámt to nejde, protože to děláte (jen aby to bylo za vámi), bez vášně ...Nevadí, zkuste lubrikant. Hodně namazat a vydržať. Jednou to půjde.
Poprvé
monca
| 30. 4. 2007 13:18
Mám takový problém, žiju s přítelem a pokusili jsme se o první pohlavní styk, mě je 27 a jemu je 30 a jsme oba nezkušení, což je na tuhle dobu asi ratita, žejo? Ale on se do mě dostal kousek, bolelo to a trochu tekla krev, nevím, zda jsem přišla o panenství. Beru antikoncepci a paní doktorka mi hrozila, že pokud budu na příští kontrole stále panna, že mi prášky nedá. Mám strach a když to řeknu před přítelem, nemáme ze ***u nic, protože pořád musím myslet na tuto hrozbu. Od té doby se přítelův *** do mě nedostane a já si připadám, jako bych měla malou pochvu, je to možné. Prosím o radu co mám dělat. Díky všem.
:-)
Marhulka
| 16. 4. 2007 10:13
Ahoj Lauro,
děkuju za reakci. Hlavní je, že si to užíváš teď! A užívej si to plnými doušky, protože *** je v plnohodnotném vztahu opravdu moc krásný!
Marhulka
laura
| 16. 4. 2007 09:37
Ahoj,tak jsem čekala jak si dopadla a jsem ráda,že takhle dobře.Já jsem jedna z těch,kterou to poprvé bolelo a ani se mi to nijak nelíbilo.Můj první byl můj tréner karate o kterém jsem si tenkrát myslela,že ho miluju ,ale zjistila jsem ,až potom,že ho jenom obdivuju.Bylo mi 17,ale zato teď si to užívám ,jak si psala ,ZÁKLAD ,je důležitý.Hodně štěstí.
Něco na tom bude
Marhulka
| 16. 4. 2007 09:23
Ahoj Laylo a vůbec všechny holky v "mém" tématu,
byla jsem v zahraničí a nějak moc nebyl čas na victorii. Každopádně svoje poprvé mám za sebou a musím říct, že Layla má stoprocentní pravdu - bylo to po 1,5 roku vztahu bez jediné hádky, bylo to nádherné, vůbec to nebolelo, ON byl úžasný, starostlivý, ačkoli to byly JEHO narozeniny, já jsem byla ta hýčkaná, připadala jsem si jak princezna. A oba jsme moc šťastní, že jsme si na to tak počkali.
Proto bych možná měla takovou malou radu pro všechny, které to teprve čeká: Opravdu nikam nespěchejte, jděte do toho až když zjistíte, že máte ZÁKLAD, jak říká Layla
Ahoj
anonym
| 5. 4. 2007 05:06
Mna to nebolelo vobec, a bolo to uuuuzasneee, nikdy nezabudnem, velmi sme sa lubili a bolo to po dvoch rokoch nadherneho vztahu medzi nami, takze som isla na istotu, s doverou, bez pochyb, uvolnena a totalne a uplne JEHO. Takze zakladom je mat ZAKLAD=doveru, lasku, odovzdanost, plnohodnotny vztah. Potom ti takmer rucim za to, ze to bude krasne a boliet to nebude.

Layla
poprvé....
anonym
| 19. 2. 2007 14:59
u mně to byla hrůza, horor, děs, ale někde v koutku mě hřál pocit, že každé příští už může být jen lepší...
Poprve
DANiELA
| 18. 2. 2007 22:02
Ahoj Marhulko,
napad super, moc Ti to i zavidim Na svoje poprve nevzpominam rada, tak drzim palce, at je to aspon u Tebe krasny
Poprvé
anonym
| 18. 2. 2007 21:18
Jako u mě tady poprvé nebyla žádná sláva.. bylo mi 17 let.. Byli sme na jedné párty.. Já měla tak 2promile Ale zas bylo to s klukem, s kterým sem vždycky jen tak něco měla měla když sme se někde potkali-nic vážnýho.. Teď je mi 18, ale když si na to vzpomenu:) Směju se:) Jinak mě to vůbec nebolelo
zase poprvé :)
anonym
| 14. 11. 2006 20:50
Diky za nazor. Mluvila jsem o tom s par holkama, ktere maji podobno zkusenost z mladi jako ty, ale nynejsi vztahy uz jim vsechno vynahradily. Tak snad i tobe.
Poprvé:)
Janna
| 14. 11. 2006 18:55
Moje poprvé bylo nepěkné a bolestivé, ale zavinila jsem si to sama svojí hloupostí a nedočkavostí. Bylo mi skoro 18, chodila jsem s tím klukem pár týdnů. Když na *** došlo, byl tak nedočkavej (ač zkušenej), že předehra byla minimální, čili to bolelo a to byl taky okamžitě konec ***u. Dobře mu tak, měl se mi víc věnovat.
Hlavně si dopřejte dost času na mazlení a pokud se milujete, mᨚ takřka vyhráno:)
první zkušenost?
anonym
| 14. 11. 2006 15:24
Ahoj Marhulko, tak si tu tak procitam tvuj dotaz a prispevky od holek a neda mi to se nezeptat, jak to probehlo? Resim ted stejny problem, ale my jsme spolu teprve 1,5 mesice- myslite si, ze je to kratka doba? Citim, ze je to spravny a cekala jsem taky uz docela dlouho. Jeste mam jeden problem s zvlhcenim- nejak se do toho spravnyho stavu nemuzu dostat. Nemate ozkouseny nejaky gel nebo neco, co fakt zabira, aby se na to "poprve" jednou hezky vzpominalo?? Diky

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
..Magda
8. 5. 2024 16:30
70446
2112Hana
8. 5. 2024 10:46
11876
milly kosikova
8. 5. 2024 10:31
8777
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video