Diskuse: Sibutramin

1 2 3 4 .. 188 .. 375 .. 561 .. 748 Další »

Řadit:
11220
Kamarádka nemá fotografii.

TO petra.dobrovolna@centrum.cz: prosím o info, kde jste objednávala. Díky O:-)

TO petra.dobrovolna@centrum.cz: AHOJ,MOHU POPROSIT IFO.DĚKUJI ;-) ;-) jecmajska@centrum.cz

TO Simona35: Ahoj :) jak nakonec dopadl výsledek se sibutraminem? Zajímá mě jestli je ta stránka spolehlivá. Děkuji za odpověď. Tereza

Ahoj holky, chci se zeptat jestli nemáte navíc 30 nebo 50 prášků :-[ na jedné ověřené stránce je můžu koupit pouze po 100 pilulkach. Moc děkuju :) :-*

Tak holky poctivě hlásím 4 kila dole darling darling darling :-D :-D :-D

ahoj holky, objevila jsem jednu stránku a objednávka proběhla bez podvodu. Od zítra začínám brát, tak jsem zvědavá. Hodila bych vám sem odkaz, ale podle toho co čtu bude hned odtraněn. kdyžtak si napište. páčko :-*

Ahoj holky,dnes je velice těžké sehnat opravdu pravé hubnoucí přípravky.Mám zkušenost jak s meridii tak i sibutraminem 20 .Pokud by jste chtěli nějakou radu atd. napište mi na email.

Ahoj holky, jak tady čtu, tak bych vám snad mohla pomoct. Sibutramin jsem brala, takže se můžu podělit o zkušenosti a zároveň poskytnout kontakt, kde jsem kupovala já :-)

Janča

TO Simona35: Jak to dopadlo s tim sib 20? Plánuji také koupit a mám tu samou zkušenost, po Meridii před 7 lety asi 16 kg dole za 5 měsíců. Ale teď se mi pomalu 8 kg vrátilo a tak chci zkusit ten sib 20. Zabral Vám?
Děkuji, Jana

Psala jsem sem příspěvek s prodejci sibu a někdo mi to smazal nevím proč? Přemýšlím co tam bylo špatně

Ahojky shanim Sibu.a od seriozniho prodejce dekuji

Prosím o nějaký fakt spolehlivý kontakt na prodejce nejraději na dobírku hlavně žádný padělek předem všem moc děkuji Alka

elisalenulka@gmail.com: Ahojky mohla by jsi mně prosím poslat nějaký osvědčený odkaz pokud ti někdo poradil předem moc děkuji Alka

AlenaSlezakovaa@seznam.cz

Simona35 Poslat vzkaz | 2.1.2017 21:25

Prosim i klidne ten Yeduc, klidne piste do vzkazu. Moc diky Simona

Simona35 Poslat vzkaz | 2.1.2017 13:43

Zdravim, chtela bych se zeptat nekoho, kdo ted bere nebo bral Sibutramin 20 a pokud ano, tak kde zakoupil..

Ja beru dneska druhy den Sibutramine 20mg ze Zhubni.eu, ale zatim nic na me nepusobi. Jen se vic potim a obcas je mi zima a pak zase horko. Kdyz jsem brala pred 9 lety Meridii, tak jsem nemohla ani nic jist, nemela jsem vubec chute, sucho v puse a hrozne jsem zhubla..a ted nic :-( Uz 9 let zapasim s vahou a zkousela jsem uz tolik jidelnicku, ale je to v haji :-( vzdycky zhubnu, pak me chytne zachvat zravosti, protoze zhubnu treba jenom 3kg a vic to nejde...

Jsem ted z toho docela zklamana, celou dobu jsem vahala “ neco takoveho polknout“ jen tak z internetu..Mate prosim nekdo zkusenosti?

Clovek tady vubec nepozna, zda je to prodejce nebo fakt nekdo, kdo to zkousel...

Predem dekuji za info. Simona

1 2 3 4 .. 188 .. 375 .. 561 .. 748 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění