Diskuse: Sibutramin

1 2 3 4 .. 188 .. 375 .. 562 .. 749 Další »

Řadit:
11233
Kamarádka nemá fotografii.

TO petra.dobrovolna@centrum.cz: prosim taky o info kde jste sehnala. Dekuji :-)

TO lejka: mam zajem, chtela bych se zeptat kde jste sehnala. Nejde mi Vám poslat mail.

TO petra.dobrovolna@centrum.cz: Zdravim Peta, viete mi napisat viac o vasej skusenosti prosim? Mne dnes Sibutramin 15 prisiel domov tak sa chcem poradit

Dobrý den, prosím o spolehliý kontakt na Sibutramin, Sibutril..... poslední dve objednávky naprosté zklamání .... prosím poraďte... děkuji :-)

Dobry den,prosim Vas mate nekdo na prodej Adipex ci Sibutramin?Nutme potrebuji,ale jen opravdu seriozni prodejci ne padelky.Moc dekuji i za doporuceni na dobreho prodejce

TO petra.dobrovolna@centrum.cz: prosím o dobrý zdroj, padelků je všade plno....naposledy som mala dobrý v 2011- od Cloette a od Songare(Agatka), ani jedna z nich sa neozýva, bohužiaľ... Bojím sa už len tak objednať, niektoré padelky sú svinstvo a po prvom užití som hadzala do wc-otrasné vedľajšie učinky...hlavne holky! od praveho Sibu rozhodne nebolí hlava...za život som užívala 3x a vždy uplne ok... ubytky výborné....ak by ste mali niektorá skúsenosť s dobrým zdrojom, prosím píšte na mail sukromne..inak Vás tu správca zmaže. Díky !!!!

TO katte555@centrum.cz: ahojky, tak ako si dopadla ? odkiaľ si mala Sibu? Dakujem za info. :-[

Ahoj holky, tak dneska mi konečně po 3 dnech dorazil sibutramine 15mg.
mám už první prášek v sobě, a zatím nepocituji žadné vedlejší učinky jak všichni přehánějí, tak uvidime jak se budu citit po pár dnech. :-) Jinak měla jsem vždy krásných 53kg i s postelí :-D ale už půl roku žiju s novým
přítelem, a ten mi dělá snidaně do postele a sladké do toho, tak jen tloustnu a tloustnu haha mám 59kg což je des a mam hrozne boky a tluste stehna nezapnu sve oblibene kalhoty, tak snad mi pujdou pomalu ale jistě kilča dolů..
v lednu máme náš první ples, tak bych se rada nasoukala do šatů.. :-D tak hubnutí zdár páčko :-P

Ahojte holky,potřebuji sehnat Adipex či něco jiného... Ale abych zaplatila a opravdu mi ten lék přišel :( Už mě takhle jedna paní napálila a já přišla o 1000 Kč :( Moc díky!!!

Ahoj holky, kde se dá sehnat ten subitramin prosím? Napište mi někdo na Mrsdii2127@gmail.com, děkuji :-)

Zdravim,
můžete mi prosim poradit, kde sehnat clenbuterol? nějaký kontakt na nekoho v brne? diky... mail: konic666@gmail.com

TO petra.dobrovolna@centrum.cz: Zdravím, mužů poprosit info kde jste koupila, dekuji
Už jsem objednala padelek

Ahojky holky, tak jak pokračujete??? Já už mám 12 darling darling darling Za chvíli budu končit, tak jsem potom zvědavá, jestli se to udrží ;-)

TO petra.dobrovolna@centrum.cz: prosím o info, kde jste objednávala. Díky O:-)

TO petra.dobrovolna@centrum.cz: AHOJ,MOHU POPROSIT IFO.DĚKUJI ;-) ;-) jecmajska@centrum.cz

1 2 3 4 .. 188 .. 375 .. 562 .. 749 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění