Diskuse: Sibutramin

1 2 3 4 .. 188 .. 375 .. 562 .. 749 Další »

Řadit:
11225
Kamarádka nemá fotografii.

Ahojte holky,potřebuji sehnat Adipex či něco jiného... Ale abych zaplatila a opravdu mi ten lék přišel :( Už mě takhle jedna paní napálila a já přišla o 1000 Kč :( Moc díky!!!

Ahoj holky, kde se dá sehnat ten subitramin prosím? Napište mi někdo na Mrsdii2127@gmail.com, děkuji :-)

Zdravim,
můžete mi prosim poradit, kde sehnat clenbuterol? nějaký kontakt na nekoho v brne? diky... mail: konic666@gmail.com

TO petra.dobrovolna@centrum.cz: Zdravím, mužů poprosit info kde jste koupila, dekuji
Už jsem objednala padelek

Ahojky holky, tak jak pokračujete??? Já už mám 12 darling darling darling Za chvíli budu končit, tak jsem potom zvědavá, jestli se to udrží ;-)

TO petra.dobrovolna@centrum.cz: prosím o info, kde jste objednávala. Díky O:-)

TO petra.dobrovolna@centrum.cz: AHOJ,MOHU POPROSIT IFO.DĚKUJI ;-) ;-) jecmajska@centrum.cz

TO Simona35: Ahoj :) jak nakonec dopadl výsledek se sibutraminem? Zajímá mě jestli je ta stránka spolehlivá. Děkuji za odpověď. Tereza

Ahoj holky, chci se zeptat jestli nemáte navíc 30 nebo 50 prášků :-[ na jedné ověřené stránce je můžu koupit pouze po 100 pilulkach. Moc děkuju :) :-*

Tak holky poctivě hlásím 4 kila dole darling darling darling :-D :-D :-D

ahoj holky, objevila jsem jednu stránku a objednávka proběhla bez podvodu. Od zítra začínám brát, tak jsem zvědavá. Hodila bych vám sem odkaz, ale podle toho co čtu bude hned odtraněn. kdyžtak si napište. páčko :-*

Ahoj holky,dnes je velice těžké sehnat opravdu pravé hubnoucí přípravky.Mám zkušenost jak s meridii tak i sibutraminem 20 .Pokud by jste chtěli nějakou radu atd. napište mi na email.

Ahoj holky, jak tady čtu, tak bych vám snad mohla pomoct. Sibutramin jsem brala, takže se můžu podělit o zkušenosti a zároveň poskytnout kontakt, kde jsem kupovala já :-)

Janča

TO Simona35: Jak to dopadlo s tim sib 20? Plánuji také koupit a mám tu samou zkušenost, po Meridii před 7 lety asi 16 kg dole za 5 měsíců. Ale teď se mi pomalu 8 kg vrátilo a tak chci zkusit ten sib 20. Zabral Vám?
Děkuji, Jana

Psala jsem sem příspěvek s prodejci sibu a někdo mi to smazal nevím proč? Přemýšlím co tam bylo špatně

1 2 3 4 .. 188 .. 375 .. 562 .. 749 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění