Znáte nějakou kvalitní dietu??? - Diskuze | E15.cz
Zpět na výpis diskuze

Znáte nějakou kvalitní dietu???

Diskuze

anonym
| 1. 3. 2019 10:18
Zdravím vás. Nenašel by se tu někdo kdo už zkoušel ketonovou dietu? Přemýšlím o ní, ale nejdřív bych ráda slyšela nějaké doporučení, protože je to pro mě úplně jinej svět. Zajímalo by mě od jaké značky jste dietu měli. Ráda bych si ji koupila na měsíc a pokud možno za co nejméně peněz. Pro keto dietu už jsem rozhodnutá jen teď váhám jakou vybrat. Děkuju pokud někdo poradí :)
Nikola Pechov
| 22. 7. 2019 15:03
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
anonym
| 25. 10. 2018 22:00
Ahoj, tohle řeším pořád a už mi to leze krkem. co vařit a jíst, aby to bylo zdravé a fit a hlavně abych to vařila a jedla dlouhodobě, žádný hit na pár dní. Takže si dělám seznam receptů takových zdravějších jídel a hodlám je točit pořád dokola. Mám soukromý foodblog http://1000chuti.cz/, kde si recepty píšu. Tak můžeš vyzkoušet :) Mě to zatím vyhovuje, alespoň vím, co jím :)
anonym
| 25. 10. 2018 21:59
Ahoj, tohle řeším pořád a už mi to leze krkem. co vařit a jíst, aby to bylo zdravé a fit a hlavně abych to vařila a jedla dlouhodobě, žádný hit na pár dní. Takže si dělám seznam receptů takových zdravějších jídel a hodlám je točit pořád dokola. Mám soukromý foodblog 1000chuti.cz, kde si recepty píšu. Tak můžeš vyzkoušet.
anonym
| 13. 8. 2011 15:47
já mám s dietami hodně zkušenosti vyzkokušela jsem všechno možný, ovocnou , zeleninovou, dietu modelek, mléčnou, sice jsem třeba zhubla ale bylo to jen chvilkové a pak následovak jo- jo efekt, a ty shozená kila ani nebyl tuk, ale svalová hmota pak mi kámoška doporučila abc dietu, byli na ni dobrý reporty, tak jsem ji vyzkoušela a kila šla dolů celkem rychle. je to krabičková dieta, všechno dovezou a je to dobrý, toho bych se od diety nenadála, tak to zkuste vy všechny, které už jste byly tak zoufalé jako já
anonym
| 24. 2. 2019 19:31
TO Janinka:

Jojo efekt nastane, pokud zhubneš moc rychle a není to pro tebe udržitelné už dlouhou dobu, nejlépe napořád. Dietit, zhubnout funguje, ale nejsilnější musí být hlava.
Na pročištění ano, na snižování váhy rozhodně ne.
Miky
| 16. 10. 2007 18:50
Ale jo, ten ovocný jídelníček je fajn. Na pročištění organismu je to bezva. Pokud při tom i nějaké kilčo ubyde, taky fajn. Jen jde o to, aby to ten dotyčný dělal opravdu jen jako čistící 3 denní kúru a nejedl tak pořád. Jau, jau, to by byly potíže. Co se týká hladu, tak toho se nebojím. Já mívám, hlavně v létě, taky takové ovocné, zeleninové dny. Nemám prostě na nic chuť, tak občas taky jím takto. Nikdy jsem hlad neměla, hrozně to zasytí, i když se to nezdá. Člověku je i dobře, lehce. Ale snižovat takhle váhu, jako takovou, je nesmysl. To ale tady určitě ví každý.
Dieta modelek
angelwoman
| 15. 10. 2007 14:09
Tak nevím, jak vy ostatní, ale kdybych se měla řídit výše napsanou "dietou modelek" už k večeru prvního dne umírám hlady! A to jsem štíhlá a jím střídmě... No, nezdá se mi jako zrovna nejlepší způsob hubnutí...A pro tvé tělo je to spíš šoková terapie než něco "zdravého" Zdravě hubnout se má úplně jinak.
počítat KJ
Peg
| 15. 10. 2007 13:59
Mě se nejvíc osvědčilo počítat( a to mám za sebou hromady diet). Vím, že je to ze začátku otrava, ale jen první měsíc dva. Pak už si člověk vytvoří rejstřík pokrmů i s Kj hodnotami a už si jen vybírá jako z jídelního lístku.
kvalitní dieta
tonka27
| 15. 10. 2007 13:11
Já jsem vždycky držela dělenou stravu L.K., ale teď jsem se dočetla o té druhé dělené stravě. Je to asi lepší, co se týká jídla, protože ty kombinace jsou šetrnější. Objednala jsem si knihy, ale ještě nedorazily. Na nějaké diskusi jsem četla názory holek, co už tuto dietu vyzkoušely a byly dost pozitivní. Uvidím, až si jí vyzkouším také.
dieta
Retty
| 21. 8. 2007 18:18
Dieta modelek na 4 dny!
26.7.2007 19:51 | Diety

Zajímá vás, jak si modelky udržují štíhlou postavičku?
Možná se domníváte, že dieta na 4 dny je nějaká hloupost, ale opak je pravdou. Věřte nebo ne, ale dieta modelek na 4 dny, trvá vlastně pouze 3 dny, čímž se Vaše "trápení" výrazně zkrátí.
Tak zvaná Hollywoodská dieta je populární nejen mezi modelkami, ale i známými osobnostmi. Je rychlá, účinná a nepatří mezi ty drastické, u kterých se trápíte hlady.

Na čem je založená?

Dieta modelek je ovocnou dietou, u které jíte celé 3 dny jen vybrané druhy ovoce, a to v přesně určeném množství i pořadí.
Nejenže pomocí diety modelek zhubnete za 3 dny až 3 kila, ale také si pročistíte tělo,což může být lákadlem nejen pro ty z vás, které chtějí hubnout, ale i pro ty, které chtějí udělat něco pro své zdraví.

Jak funguje ovocná dieta?

Dieta modelek funguje díky tomu, že její jídelníček je sestaven pouze z vybraného ovoce, které obsahuje velké množství enzymů podporujících trávení a látkovou výměnu. Kromě toho je v něm velké množství vitamínů a minerálů, které látkovou výměnu zlepšují.

Jídelníček:

Den první:

Snídaně: 250 g čerstvého ananasu
Svačina: 250 g čerstvého ananasu
Oběd: 1 banán
Svačina: 250 g čerstvého ananasu
Večeře: 1 banán

Den druhý

Snídaně: 3 kiwi
Svačina: 100 g hroznového vína ”
Oběd: 4 kiwi
Svačina: 100 g hroznového vína
Večeře: 3 kiwi

Den třetí

Snídaně: 200 g hroznového vína
Svačina: 200 g ananasu
Oběd: 4 kiwi
Svačina: 100 g ananasu
Večeře: 2 kiwi a 100 g hroznového vína

Samozřejmostí je dodržování pitného režimu, který se u diety předpokládá, ale je nezbytně nutný i bez držení diety každý den!
Denně byste měli vypít minimálně 2 litry neslazených bylinných či ovocných čajů nebo vody s citronem. Pokud opravdu chcete zhubnout pomocí diety modelek, je velmi důležité předepsaný jídelníček dodržovat a ovoce nijak nekombinovat. Mohlo by se totiž stát, že účinky enzymů by se mohly vzájemně rušit.

Závěrem

Snad každému je jasné, že dieta modelek není tělu z dlouhodobého hlediska prospěšná. Pokud je tedy dieta modelek pro vás něco, co byste opravdu chtěly vyzkoušet, tak ji nedržte déle než 3 určené dny a to maximálně jednou za měsíc.
Konečně zhubnout?
Anye
| 21. 8. 2007 17:14
Ten link moc nefunguje, tak to kdyžtak prosím opište do vyhledávače.
Konečně zhubnout?
Anye
| 21. 8. 2007 17:10
Ahoj holky, taky bych chtěla malinko zhubnout. Tolik to zase nepotřebuju, ale znáte to...Kolikrát jsem si už řekla, že začnu, ale nakonec to stejně nijak nedopadlo. A protože si chci dokázat, že to zvládnu, založila jsem blog. Také bych ráda našla nějaké spolubojovnice, proto bych byla ráda, kdyby jste moje stránky navštívily a pomohly mi bojovat, protože ve dvou se to přece lépe táhne, natož ve více . Adresa je www.anye.blog.cz . Těším se na Váš.
Kvalitní dieta, spíše cvičení
Majdalenka
| 21. 8. 2007 15:55
Ahoj, já jsem měla podobný problém s bříškem, ale cvičila jsem podle
jednoho návodu, který mi trochu pomohl, ale je pravda, že jsem těmto
cvikům věnovala dost dlouhou dobu. Podívej se do www.christine.cz v
sekci zdraví najdeš cviky na sexy břicho a možná ti to taky pomůže.
Jinak třeba vyzkoušej sklapovačky nebo tak. Hodně štěstí!
Bříško
Kacula
| 15. 8. 2007 11:59
Mně na ty šílený pneumatiky pomohla dělená strava. U mě to funguje kupodivu tak, že bříško jde dolů nejdřív a to docela rychle a to i bez cvičení . Jakmile ale plácám pátý přes devátý, tak si připadám, že každou chvíli porodím...
Goodyear kolem pasu
Teushka
| 15. 8. 2007 09:45
čaukís všem , mám malou normální postavu, váha v normě, ale břicho prý co do zdraví (špíčky zde jsou prý zdravotně závadnější než kdekoli jinde) v korelaci s obvodem břicha nafouklé ... A pročetla jsem diskuzní vlákno - "hubnutí v oblasti břicha" a tam je spousta rad a triků a motivující to rozhodně je (ještě ale fakt začít ). Jinak je fakt, že když mám finanční dietu (nejím, páč není na jídlo), tak v oblasti břicha kupodivu fakt plasknu a to se mi sebevědomí zvýší a pak tím pádem jsem schopná chodit i narovnanější a ták...je to vše lepší.. ale ted peníze mám, tak nic moc... ale ne, volím zdravější věci, páč je to fakt bída a ten pocit je lepší. Všem tipům díky a držím všem palečky v honbě za svým snem - hlavně vy úspěšné prosím pište
Viki
yvuk
| 13. 8. 2007 06:52
to jsem nepochopila...:))
Saly
Viki
| 12. 8. 2007 23:37
Bla bla bla
Ahooojky
Siony
| 12. 8. 2007 09:23
Ahoj holky...mam bohužel uplně stejný problém jako vy...postava štíhlá, ale ten faldík na bříšku je eee Nic mi vůbec nepomáhá...při dietě zhubnu na nohách,břichu prsou a při cvičení se mi svaly zpevní,ale jsou schovaný pod tim nešťastnym šíčkem. Jediný co mi na břicho pomáhá je nejíst. Pokud potřebuju do plavek nebo do nějakých hezkých šatů, tak před tim prostě nesmim jíst...a bříško je splasklé. Ale to zase ubližuju tělu...
To zní zajímavě
Katus
| 10. 8. 2007 18:37
díky za příspěvek,nevypadá to špatně co jsi napsala,budu o tom přemíšlet! Ještě jednou díky
Hubnutí a dieta
saly
| 10. 8. 2007 13:36
Milá Katuš,
Je mi 43 let a mám dvě dospělé dcery. Jsem od přírody ta pravá slovanská žena s plnými boky, ale menší postavy s výškou 164 cm. Měla jsem také komplex , že jsem taková "plná" Od října 06 jsem změnila stravovací návyky t.j. 5 x denně menší porce jídla, zelenina, v přestávkám mezi jídly jsem začala užívat Bioaktivní vlákninu o PharmaNord. Je to na přírodní bázi a já ji denně beru 8 tabet. Omezuje to chuť k jídlu, ale na druhé straně nutí člověka více pít, což je k hubnutí také velice důležitité (nejlépe čaje, cištá voda s přídavkem citronu) může se i kafe, ale bez cukru a občas si je možno dát i smetánku. Dále jsem začala dělat sportovní aerobic a také chodím na spinning. To vše
je na mne znát, protože jsem zhubla 14 cm přes boky a
11 cm v pase.Nezhubla jsem přes prsa, ty se mi naopak cvičením zpevnily a nevznikly mi žádné "hubnoucí" vrásky v obličeji. Mám z toho velice dobrý pocit a pokračuji v tom a hlavně to chce PEVNOU VÚLI.
Držím pěsti a dějte vědět Saly
kostickova dieta
saeculifelicitas
| 4. 8. 2007 11:46
ahoj holky tak asi kostickovou dietu ma moje fenka, ponevadz basti kostickove granule, je dost hubena, asi to fakt funguje ale vazne dietami se zabyvam aktivne i pasivne od mych 13.let, ale o kostickove, jsem jeste neslysela...ale na ten spicek pres brisko...akorat tak cviceni a kdyz ani to ne, tak upravit plastikou, ale komu by se chtelo pod kudlu preci zenske telo je takove hebke a kulate od prirody, nerikam, ze je idealni kynout, ale pokud mate vahu ok, ostatni partie taky, tak si briskem nelamte hlavnu, hezky ho hladte a rikejte mu, jak ho mate rady...ja to svoje rada nemam, ponevadz je na to jeste moc velky, ale i to planuji zmenit tak papa
No,
Katus
| 3. 8. 2007 20:31
já sem nikdy jak píšeš faldík velkej neměla až od Vánoc a po práškách! Ta dieta je o tom,že třeba k obědu sníš 12 kostiček mrkve a něco k tomu,opravdu o tom vím málo,jen že to funguje na tomto principu! Kamarádky známa tak zhubla a je to na ní opravdu vidět!
Bříško
Raduliiik
| 3. 8. 2007 20:29
Já vím, že bříško se nedá shodit jen tak dietou...leda podstivím cvičením a leckdy ani to ne
Hubnutí
Raduliiik
| 3. 8. 2007 20:24
To jsem ráda, že v tom nejsem sama O čtverečkové dietě jsem vůbec neslyšela, ale docela by mě zajímalo, co to je Já se většinou řídím pravidelnou stravou, přidám pohyb a ono to jde jenže pak na to začnu dlabat a kilča jdou zase nahoru je to hold začarovaný kruh
Děvčátka,
anonym
| 3. 8. 2007 20:23
a fakt si myslíte, že dietou navždy shodítě faldík na bříšku?
Mám takovou zkušenost, že dokonce ani pravidelné cvičení neodpomohlo od takového faldíku. Něco je geneticky dáno. Faldík jde až nakonec, až byste zhubly opravdu moc. První jdou dolů prsa, alespoň u mě, a břicho fakt až nakonec.
Jinak diety celkově-fuj. Dejte se na zdravou stravu a zhubnete přirozeně.
:)
Katus
| 3. 8. 2007 20:16
Přijde mi,jak kdybych to co píšeš psala já!!!
Mám opravdu stejný problém! Já jsem tedy nikdy na tom schodit to netrvala,ale teď mám osobní důvody,tak se chci snažit! Slyšela sem o nějaké čtverečkové dietě,ale na netu o tom nic neni! Říká vám něco Formia 4?? Zajímalo by mě,jestli to zabírá!?
Bříško
Raduliiik
| 3. 8. 2007 20:12
Vždycky když začnu s hubnutím tak mě okolí říká, ať nehubnu, že to nepotřebuju....nechtěla bych být nějáká ta vyzáblina ale pokud člověk sám cítí, že to není ono tak je nejlepší s tím něco udělat Njn právě si říkám, že je zase na čase...léto u mě bývá kritické....jenže se přinutit, to je boj Nevím proč, ale vše se mi ukládá na bříšku a bocích....prostě někam sednu a vyvalí se mi ta pneumatika...chtělo by to nějáká recept, jak bříško zhubnout natrvalo
...
Katus
| 3. 8. 2007 19:54
No právémoje postava vypadá normálně,až na tu pneumatikuještě sem nic neschazovala,ale teď chci začít!!!! Asi sem taky ztloustla z antikoncepce!
Břicho
Raduliiik
| 3. 8. 2007 19:50
Jo a ještě k těm špíčkám na břichu....mám stejný problém...zhubnu kdekoli ale na břichu mám stále nehezkou pneumatiku zkoušela jsem různé cviky, na čas to pomohlo ale jakmile jsem s tím přestala tak se opět objevily

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
..Magda
28. 2. 2021 21:49
47119
Dana51
28. 2. 2021 20:10
7970
helen.h
24. 2. 2021 15:58
16741
alexiss
21. 2. 2021 20:53
235
JitkaM
10. 2. 2021 20:39
13
Nicolinenka
31. 10. 2020 11:18
304
Supalca
17. 2. 2021 19:22
5
ivuse24
16. 2. 2021 13:04
22
ivuse24
15. 2. 2021 12:46
37
lenka3kubin
12. 5. 2019 21:58
144
dvoracka.k
24. 11. 2015 14:14
28
ozrictentacles
18. 11. 2020 12:14
72
alexiss
31. 1. 2021 20:38
26
Lenana
27. 1. 2021 13:03
51
Lenana
21. 1. 2021 19:53
26
Valenka2
20. 1. 2021 08:13
273
JitkaM
17. 1. 2021 22:44
52
Uživatel_5382441
17. 1. 2021 21:27
50

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.