Diskuse: oholené pánské přirození

Řadit:
87
Kamarádka nemá fotografii.
Pajda | 7.7.2017 08:57

TO Lucka: obrizka ne.je to k ničemu dám :-* :-np .

Pomeranč | 1.1.2017 10:01

holil jsem se vždy žiletkou Mach3, ale nikdy jsem nezabránil malým rankám, které pak nepříjemně krvácely a svědili, proto jsem začal odstraňovat chloupky depilačním krémem - nechám ho působit cca.20 min a po opláchnutí všechnu kůži bez chloupků namažu bepantenolem. Mám to již ověřené několika roky. Mohu jen doporučit.
Má žena na je celá depilovaná laserem ale mé světlé chloupky tak odstranit nejdou (škoda)

Pavel | 27.6.2016 20:03

TO Anonym: lepsi nez holeni je depilace voskem, chloupky nezarustaj a jsou tenci a tenci, a intimni partie pak cukrovou pastou, ale nejlip to nechat kosmeticce, jsou na to skolene a umi to. Zvykl jsem si na hladke cele telo a staci zajit jednou mesicne na kompletni depilaci a je to supr.

Marek | 25.4.2015 11:21

TO Jarek: Ahoj Jarku, takze u vas to neni z duvodu zdravotnich? Mozna jsi si předem nezjstil ze předkožka obsahuje 20 000 nervových zakonceni a zalud jen 8 000 a ze do deseti az patnacti let dochazi ke keratizaci zaludu(„hrosi kuze“) a snizeni citlivosti na polovinu, cili z 28000 nervových zakoneni celkem je do deseti let 4000, tzn 1/7. Myslim ze toho budes litovat. :-(

klasik | 26.3.2015 22:44

Zdravím,nám se ženou se líbí jen uplne holé přirození už 20 let.Ale záleží na každém,jak se mu to líbí! :-P

Pája | 14.6.2013 17:10

Holím vše okolo penisu.Ne proto,že by se mi to jen líbilo.Ale hlavně proto,že mě teď pokožka kolem penisu tolik nesvědí.Po oholení používám dětský olej Johnson baby a je po svědění.Dříve nepomáhalo ani časté mytí.

fanda | 8.4.2013 23:49

Je mi přes 40 a holím od kořene a pytlíka, připadá mi to lepší, nad střihám nakrátko. Manželce se to moc nelíbí a sama tomu moc nedá :-( , jen někdy když mi chce udělat radost a to zas tak často není :'( .A chtěl bych se zeptat dam tady. Prý vás (těch hladkých )není moc- co prý vidí ve sprchách, tak nevím kde je pravda. Já jsem pro hladké ženy, a aspoň upravené muže, ale je to jen můj názor.

Lucka | 24.2.2013 18:49

TO pavlia S přítelem se holíme vzájemně a někdy si vypomůžeme i depilační pastou. Zárůst nikdy. A jinak obřízka by mu určitě moc slušela. Zkusila jsem s ním promluvit a neví. Neustále mu ho ohrnuju a napínám a říkám, jak je sexy úplně venku. Zkusí se zeptat u doktora, uvidíme jestli to ukecá. ;-) Ale určitě bych byla z toho žaludu bez extra super vzrušená.

lebeda | 3.2.2013 17:28

Holím sepravidelně již několik let a musím říci, že sex mi připadá daleko lepší. Jsme s ženou vyholeni oba a vzájemný dotyk vyholených míst je nádherný. Jednoznačně mohu holení jen a jen doporučit, pryč s nevzhledným chroštím.

Jindra | 8.1.2013 11:22

TO florian: dnes je vyholování u mužů už celkem OK, ale když jsem s tím začínal před cca 20-ti lety, tak jsem byl ihned za gaye a úchyláka. Ale jak to bylo u tebe si ani neumím představit. Tos byl skoro jako nepřítel státu, né?

Richard | 30.7.2012 02:57

TO dune: já se snažím o údržbu nádobíčka ale co ten zbytek třeba na hrudi mě to tam vadí ale údržba stojí za prd a co teď!? javascript:void(0)

| 1.6.2012 10:10

Ja se holík dole také a partnerce se to líbí..

Ještě bych se chtěl zeptat, partnerce to nevadí, ale ja bych to chtěl změnit.
Mám přirození zahnute něco jak banán, všude na co koukáme to aji chlapi rovne jak pravítko nebo zhnuté na horu, dá se stím něco dělat?
Děkuji za radu

| 20.5.2012 17:05

TO Anonym: souhlas

Anonym | 2.5.2012 18:56

TO sama: co to tady meleš o investicích ty debile, mazej vopruzovat s těma svejma okrádačkama někam jinam

dune | 27.4.2012 22:41

TO pavlia: máš recht pavlo, když jsme my ženy pěkně oholené a stojí nás to čas i peníze tak trošku toho času by do toho měli dávat i pánové. Pro mě je oholený penis víc sexy nejen na pohled ale i na zábavu <:-) a z mého okolí taky holky preferujou chlapce dole bez - tak pánové nebudte líní a taky se snažte o údržby vašeho nádobíčka

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění