Diskuse: rekonstrukce koupelny

Řadit:
36
Kamarádka nemá fotografii.

Zdravím, ráda bych se připojila do diskuze a informovala se spíš ohledně dobrého koupelnového studia, kde bych si vybrala veškerý materiál včetně stavební chemie a kde budou mít k diskpozici architekta, který by mi pomohl se zpracováním návrhu, protože jde o opravdu specifické prostory a sama si na to rozhodně netroufnu.

jumbo78@email.cz Poslat vzkaz | 20.10.2015 11:22

Zdravím já mužu doporučit jako podlahovou krytinu mramorový koberec piedra maximálně doporučit. Sám jsem si ho nechal nainstalovat jak do kuchyně tak i na wc, do koupelny a na chodbu. Jsem s tim povrchem nadmíru spokojen, udržba spočiva ve vytření/ vysáti a toď vše.

Verča | 21.4.2015 10:01

Tak zatím mám asi vybrano z tech levnych dlazeb jak jsi mi psala. Vychází to pěkně a asi jsem už rozhodlá darling

Verča | 3.4.2015 11:25

okey, moc děkuji zatim, podívám se na to. Jinak všem přeji pěkné Velikonoce :-)

verco | 26.3.2015 14:41

S tim mam zkusenost, my vybrali, kdyz si zadas do vyhledavace, levne dlazby, tak presne tam . Treba se ti to bude hodit.

Verča | 20.3.2015 11:26

Jo? No taky jsem si říkala, že todle by mohla být fajn kombinace barev. Mrknu se na internet na nějaké obrázky a uvidím :) pak ještě sehnat za nějakou rozumnou cenu :/ Tak snad se mi povede taková, abych byla spokojená.

Madla | 17.3.2015 10:17

TO Verča: Ahoj, to schvaluji, taky jsem nedávno dělali koupelnu, máme takové hnědé a béžové obklady, moc se mi to líbí, taková teplá barva :-) Záleží, co se ti líbí a jak byste to chtěli doma.

Verča | 11.3.2015 13:51

já jsem se právě rozhodla pro rekonstrukci koupelny, chci obří rohovou vanu, přecejenom je to místo na relax, po celém dni... A taky přemýšlím do jaké barvy koupelny půjdu. Jakou máte doma vy? Nevim jakou volit dlažbu, obklady...

Moc hezký sprchový kout, to se musí nechat...aleee nemáte tu ještě nějakou nějakou pěknou ukázku z vašeho bydleníčka? 8-)

Leni, to se nedivím, my naší koupelnu u nás doma taky zbožňujeme :)

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 19.12.2014 19:22

Ach Lukáši, asi jsem se právě zamilovala do vaší koupelny, tedy přesněji do vašeho sprchového koutu....

Káťa | 19.12.2014 16:49

Ahoj všichni, s přítelem teď budeme taky rekonstruovat koupelnu, která je fakt malá, jako hodně malá. :) Proto přemýšlím nad proskleným sprchovým koutem, jelikož si myslím, že by pak koupelna mohla vypadat opticky větší. Máte někdo zkušenost s těmito prosklenými kouty?

Petro, úplně se vším všudy, společně jsme vymysleli návrh a já jsem jim pak dal klíče a oni se snažili, přijel jsem po týdnu a kousek domů a takhle to vypadalo :) naprostá spokojenost, nemusím se o nic starat a pokud mi přestane cokoli fungovat, volám jim a oni si to mezi sebou už pošéfují a někoho mi pošlou na opravu :)

Teda Lukáši, moc pěkná koupelna a to vám to udělali se vším všudy i s tím osvětlením? nebo na to se vrhnul nějakej jinej eletrikář?

Šlo jen o obklad , takže jsme se do 50 vešli :)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění