Diskuse: Dezinfekce

Řadit:
11
Kamarádka nemá fotografii.
Mirka | 31.7.2015 20:44

tak lékarny taky musejí na něčem vydělávat…

Kaculenka888 Poslat vzkaz | 24.7.2015 10:55

No kolem 80 kč a na internetu jsem ho našla za 45, to je docela rozdíl si myslím :)

Ty mi Jodisol nepřijdě až tak drahy … jsou i dražší … kolik u Vás stojí?

Kaculenka888 Poslat vzkaz | 15.7.2015 11:50

Ten Jodisol je na čištění ran nejlepší si myslím! :) U nás je ale poměrně drahý :/

pavlinnka Poslat vzkaz | 9.7.2011 14:14

Hele nemám s tím zkušenosti, ale myslím že by to bez problémů mělo jít...

petulka2 Poslat vzkaz | 8.7.2011 16:32

to je pravda, kamínky jsou pěkní prevíti, co je vždycky křiku s tím vytahováním :-(

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 7.7.2011 08:55

je nejlepší vzít nejdřív kartáček a mýdlo. Může být i antibakteriální. Všechny kamínky musí pryč. Je to trochu drsný, ale nedá se nic dělat. Kamínky co zůstanou v ráně tam můžou zarůst, být zdrojem infekce, nebo jiných problému, a když ne, tak přinejmenším esteticky nepůsobí hezky.
 Dají se koupit ochranné návleky na kolena a lokty.
T

petulka2 Poslat vzkaz | 6.7.2011 15:17

A jde to vyprat, nemáš s tím zkušenosti? Dík

pavlinnka Poslat vzkaz | 4.7.2011 16:44

Ještě takové doporučení - Jodisol barví, nechte ho zaschnout, aby jste nemuseli prát...

pavlinnka Poslat vzkaz | 27.6.2011 18:32

Díky, vyzkoušela jsem Jodisol a funguje! Můj Míša hraje tenis, ale odřená kolena, to známe moc dobře :-) Přeju hodně štěstí :-)

petulka2 Poslat vzkaz | 19.6.2011 15:06

Můj syn Martin rád hraje basket. Bohužel, hraje ho i na škváře a tak sem tam příjde i to rozbité koleno. Jenže potom tam má hrozně dlouho strup. Já hloupá jsem si myslela, že se to bez dezinfekce spraví, že si příroda poradí. Až pak mně kámoška poradila ať rány vydezinfikuju. Marťas sice nebyl rád, trošku ho to zaštípalo, ale Jodisol udělal divy, strup se urychlil a i rána se rychleji hojí. Doporučuju tento postup i pro vaše malé sportovce :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění