Diskuse: FIUSIT S.R.O ZKUŠNOSTI PRACOVNÍKŮ I KLIENTŮ

Řadit:
56
Kamarádka nemá fotografii.
Info: | 10.4.2013 13:48

http://aktualne.centrum.cz/finance/nakupy/clanek.phtml?id=776480

Fiusit s. r. o. Arnoldova, Mnichovo Hradiště Pokuta: 250 000,- spotřebitelské úvěry

zdenik | 28.9.2012 10:59

Zdravím Vás všechny, dovolte mi, abych i já se přidala do diskuze se svým příspěvkem. Dopadla jsem jako Vy všichni ostatní, také jsem zavolala v domnění snadno dosažitelné půjčky. Výsledek je dluh 12.000,-Kč za telefon a ještě mi ho zablokovali. Jaký plánujete společný postup? Pokud budete podávat žalobu či trestní oznámení, také se připojím.

castos@seznam.cz

mili | 27.9.2012 19:35

Dobrý den,

chtěla bych se přidat, pokud někdo bude podávat trestní oznámení na tuto podvodnou firmu. Měla jsem schválenou půjčku 50000. Provoláno asi 20000. Čekám, až příjde faktura. milli1978@seznam.cz

Anonym | 11.9.2012 22:43

Koukám, že se přidávám k zástupu lidí, co nalítli. Využívají tíživé situace, také se klidně ráda připojím k hromadné žalobě, provoláno 8000,- měli mi volat už jen kde a kdy se schůzka uskuteční, pak mi přišla sms, že se mi nemohli dovolat, ať volám opět na prémiové číslo za 95,- za minutu, to už jsem nevolala, ale mohla jsem si pomalu rvát vlasy na hlavě, jaká jsem krá.. Pokud někdo podal žalobu, t mě kontaktuje na romina77@seznam.cz . Příště snad už nenaletím, naštěstí mám rodinu, která mi byla schopná pomoci, ale né každý top tak má a lituji ty lidi, co kvůli tomu přijdou o vše.

Pepa | 27.8.2012 22:19

Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli někdo z poškozených řešil situaci přes právníka.Provolal jsem16000.Půjčka mi byla údajně schválena,již deset dní čekám na zavolání údajného pana Vondry.Jsem rozhodnut podat nebo se připojit k hromadné žalobě.Pražská policie bohužel celou věc posuzuje jako občansko právní spor.Budu rád když se někdo z vás připojí.Kontaktujte mne na telefonu 732102101 nebo emailem j.thim@seznam.cz Díky moc Josef Thím

Anonym | 22.8.2012 14:19

Dobrý den,

byla jste nějak úspěšná s vytahnutím peněz za provolané hovory. Děkuji moc

Jiří Podlešák

marika | 2.8.2012 19:09

probližsí informace mne kontaktujte na cisle 722735921 anebo na email: maria11.slobodova@seznam.cz

marika | 2.8.2012 18:59

dobry den kto mi pomůže podat žalobu na tu firmu a jak postupovat prevolala jsem 17000 kč

kuri | 19.7.2012 14:55

taky se přidávám jsou to podvodníci devil

Vendula89 | 20.6.2012 09:29

Dobrý den, tak teď jsem díky Vám zjistila že jsem jim také nalítla a to samé půjčka 30.000kč a nemám nic a jen mi slibují a že mám počkat a pořád volat na 900... Takže 6.000kč za telefon je v háji. Jsem s Plzně a ráda bych se připojila k žalobě. Pokud někdo nějaké kroky již podnikáte dejte mi prosím vědět na email: mudrova.vendy@seznam.cz, tohle jim nesmí projít :-X :'( ... Děkuji mockrát :-)

Anonym | 19.6.2012 08:56

Dobrý den, přidávám se k Vám, chci podat také trestní oznámení...Neustále volám a je mi jenom řečeno...Musíte čekat, určitě se Vám někdo ozve.
Prosím poraďte mi, jak napsat žalobu a kam se mám přímo obrátit..Moc děkuji. Lenka

TO Michaela: Dobrý den mě se stalo to stejné. a potřeboval bych od někoho vědět jak napsat tu žalobu a kam přesně ji odnést. Děkuji Maťko

Maťko Ondrej | 10.6.2012 15:11

Dobrý den chci se přidat mezi lidi kteří byli obráni o značnou sumu.Chtělo by to aby jse nás sešlo více.Podepsali nějaké oznámení,jak už tady bylo zmíněno jeden moc neudělá. Ale jsem ochoten jakkoliv pomoci k tomu aby se vše vyřídilo.Proto pokud by bylo potřeba zde je na mě mé číslo 739651050. Volat klidně 24 hodin deně.Děkuji Maťko

Anonym | 17.4.2012 09:40

TO Jan: martine zdravím Přečti si muj příspěvek myslím a porad mi anebo mi pošli vzkaz na eimail chvistkovasasa@centrum.cz.Mám jim ooslat ty veci co po mě chtějí?? Co myslíš má to cenu???

Anonym | 17.4.2012 09:28

Dne 11.4.20012 jsem taky zažádala o pujčku 300000.Zavolala jsem podle inzerátu na číslo a sjednávala jsem pujčku.Napřed mi řekli že ji mám schválenou a do dvou dní se mi ozve investor z Krnova ) z tama pocházím).Samozřejmě že hovor trval strašně dlouho ale bylo mi řečeno ,že při podpisu smlouvy budel hovor proplacen.Volala jsem z pevné linky.ze na to mají dotaci a nejaké počítadlo které spočítá kolik jste provolaly.Tak jsne pokračovaly.Během dvou dnu se mi nikdo neozval tak mi to nedalo a 16.4.2012 jsem zvedla telefon.Opet náš hovor trval asi hodinu.Když jsem ji řekla,že mám pujču schválenou a proč se mi nikdo neozval tak pořád jenom MOMENT HNED SE NA TO PODIVAME.Nakonec mi řekla )byla to žena)že pokud chci tu pujčku tak si počkam a vydržím na lince.Vzávěru našeho rozhovoru mi řekla co všechno musím na firmu poslat.Chtěla jsem jméno na investora z KRNOVA ,abych za ním osobně zašla a pujčku sjednala příno s ním,samozřejmně že toto mi neposkytla.Opět známá věta“Když chcete tu pujcku tak to pošlete co po vás investor chce.Nechápala jsem a ještě dodala však hovor dostanete proplacený.Mám hruzu příští měsíc z toho kolik mi příjde za ten telefon ,muj manžel o tom neví a já ted nevím co mám dělat.Pořad se rozmyšlím jestli poslat ty papíry co chtějí nebo ne.porad te mi.Máme z manželem výročí naší svadby tak jsem mu chtěla něco zaplatit .Ještě něco.Když jsem ji řekla že v inzerátu máte pouze že chcete OBCANSKY PRUKAZ a nic víc tak mi bylo řečeno že ty dokumenty a výpisy chce ten investor co mi to vyřizuje dobré ne.Hlavně že jsem se dozvěděla ,co kdo měl k obědu a kde všichni byly šlo to všechno v telefoně slyšet NEBER TO jesli se chcete někdo ozvat tak mi poslete vzkaz na eimail chvistkosasa@centrum.cz Jak vidím tak nás je hodně.Jsem totálně vytočená.s pozdravem sáša :-$ :-$ :-$

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění