Diskuse: Intimní gely

Řadit:
47
Kamarádka nemá fotografii.

TO kristynasalihova@gmail.com: případně, že by ti dubová kůra vadila, tak mají i jiné druhy

TO laura.isova@seznam.cz:

Ahoj, něco podobného jsem zažila taky. Teď používám herbalon s dubovou kůrou a ten už je konečně v pohodě. Tak vyzkoušej, třeba pomůže i tobě :)

Ahoj, taky se připojím a zeptám se jaké užíváte intimní mycí gely ? Gynekolog mi je doporučil používat, protože často trpím na záněty, tak jsem si koupila přípravek na tyto parti od Nivei, ale ten mě teda hrozně štípe :/. Nemá někdo stejný problém ?

pojkaska Poslat vzkaz | 1.8.2016 03:26

Používáte intimní gely nebo klasické sprchové? Já budu asi muset přesedlat, protože mám divné pocity v poslední době.

TO starka.m: Kolik za nej dávás prosím ? Myslím jako kolik stojí? Já totiž na záněty taky hodně trpím :/

Kamila | 1.5.2016 21:40

Já používám intimní gely každý den. Po problémech co jsem měla nic jiného ani nemůžu.

Andrea | 5.4.2016 10:58

TO : jasne ja ty gely kupuju normalne na internetu v drogerce. a jsem s nima spokojena.

1JK1 | 3.4.2016 13:58

Ano, mám stejný názor. Jako prevenci používat gel asi nemá smysl, a už vůbec ne jako součást každodenní hygieny. Ale v momentě, kdy dojde na problém, nemusel by pak intimní gel pomoci. Já jsem nikdy na záněty netrpěla. Ale asi před půl rokem jsem měla zánět močového měchýře, ten se rozšířil do ledvin a ted mám problém asi i ze začínajícím zánětem v těchto partiích. Po dlouhodobém užívání antibitik se to stává. Jsem momentálně ráda, že jsou na trhu tyto gely. Ale největší podíl na úspěchu má strava, tedy především se vyhýbat skladému (jednoduchým cukrům) a taky psychika!

anonym | 25.2.2016 18:15

TO Sosek: Opravdu to pomáhá? Nepálí tě to při nanášení? Já mám už od prosince stále záněty, gynekolog mi předepisuje při každé návštěvě jinou mast s čípky, ale zánět se mi stále vrací :-( . Nejen že mě to otravuje fyzicky, ale už na sobě pociťuji, že mě to zatěžuje i psychicky :-( . Předem mockrát děkuji za odpověď :-)

Tamara | 21.8.2015 14:31

Já jsem nepoužívala intimní gely jen normální sprchové. Až před časem mě začaly trápit záněty a mykózy, prý to mohlo být složením i parfemací. Tak jsem je vysadila a umývám se intimním gelem z bylinek a je po problémech.

Koska | 15.8.2015 17:50

Skvělou zkušenost mám s mycím elixírem pro intimní partie od havlíka. Je čistě přírodní, takže nedráždí a příjemné voní.

Filomandra | 3.9.2014 17:48

TO Zucor: Přéééésně =)

Karolína | 1.9.2014 15:17

Já používám intimní mycí gel od Gyntimy a jsem s ním velmi spokojená. Používám ho hlavně v letních měsících a, jelikož hodně jezdím a kole a chodím plavat, mívala jsem dřív problémy, ale co používám Gyntimu, tak se už nic neobjevilo. Doporučuji!

Hanka27 | 4.6.2014 10:07

Co jsem si zjišťovala, tak není dobré intimní gely užívat neustále. Jen v jakýchsi kúrách. Mně sice zabral až Wobenzym, ale proti gelům nemám nic. U Wobenzymu mi naopak doktorka doporučila dlouhodobé užívání, ale už za asi půl roku jsem ho mohla vysadit clamp

X | 30.8.2013 16:56

Pro „Anonym | 29.8.2013 20:17“: Když nemám co odpovědět, tak neodpovídám. A už vůbec ne tyhle bodrý moudra, kterýma dělají starší ramena na mladší. Jestli vy jste si začala čistit zuby, používat deodorant, případně se holit až v době, když jste se začala líbat nebo sexuálně žít, Vaše věc :-D Pominu-li otázku, jestli je tenhle produkt vůbec potřeba, tak na stránkách prodejce píšou, že dovnitř ne, takže jen kolem toho „dovnitř“ :-) (podle návodu).

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění