Diskuse: Cysta na vaječníku

1 2 3 4 .. 7 .. 10 .. 13 Další »

Řadit:
194
Kamarádka nemá fotografii.
Daniela | 19.9.2016 10:36

Včera doktor nasel na ultrazvuku dve cysty jedna ma 1cm a druha 0,7 přišla jsem do nemocnice s podezrenim na slepe strevo mela jsemsvadny teploty zvracela jsem a boli me v pravem podbrisku. Jenze dve a pul hodinycekani nez me vzali na ultrazvuk a dalsi trictvrte hodina na gynekologii n kterou uz jsem se s mymi nervy nedostavila. Nevim zda to ma cenu resit, kdyz jsou tak male.pry nekdy sami zmizi. Poradte prosim

Maja | 3.8.2016 23:07

TO vicko: ahoj kup si v lékárně čaj kontryhel ☺opravdu ti to pomůže také vitamin B ☺ hlavně každý den kontryhelovej čaj mě zachránil a nedám na něj dopustit nejlepší bylinka ☺

Maja | 3.8.2016 23:02

Zkus kontryhel (čaj sackovanej) pij to kazdy den vecer uvidis cysta ti zmizne do 14 dnu :-) me zachránila vajecniky před odebranim :-) Mela jsem jít ve 22 letech na odebrani a díky kontryhelu mam vajecniky v poradku jen to pij i potom preventivne :-)

Anonym | 13.7.2016 20:00

TO Anonym: omlouvám se za chyby telefon mně opravuje.. Ústí=cysta neobešla=neodesla

Anonym | 13.7.2016 19:57

Ahoj holky, mám už v ústí od roku 2012, vždy byla malá 2cm a a menzesem odešla.. Nyní ji mám opět na 5,6cm a po men.neobešla. Doktor mě objednal na gyncentrum, ale lékař který me má vyšetřit na dovolenou a do srpna. Mám strach aby nepraskla a neměla jsem komplikace. Co si o tom myslíte? Mám být v klidu a počkat měsíc? A také ty ktrery z vás berou kyselinu listovou stloustly jste? Děkuju za rady!

Michaela | 6.7.2016 13:30

Ahojte letos mi bude ctrnact let a ve dvou letech jsem mela rakovinu vajecniku, priskrceny vejcovod a cystu na vajecniku. Dosud tomu moc nerozumim ani nikdo jiny ale vim ze lekari rikali ze jsem mela na male a ze se to v takovych letech nestava spise ve 40-57 letech nebo vic. Neni to nic prijemneho, ale tak byla jsem mala a nevedela. Nevim jen tak jsem chtela rict ze i v tak nizkem veku to jde. Mam omezene zvedani tezkych veci a kdyz behavam ve skole tak mam zavrate, v deviti letech mi zacla menstruace a mam bolesti. Vajecnik mi odebrali a ten druhy mi pracuje za oba. Dekuji ze jste si to precetli zase se mi o cosi ulevilo :-)

Anonym | 7.6.2016 07:22

TO vicko: Ahoj, je zbytečné podstupovat laparoskopii, mám to také vyzkoušené co tady píše níže Lída. Vitamín B a kyselinu listovou, užívat dlouhodobě, měla jsem několik cyst a dokonce některé plné krve a po tříměsíční kontrole byl pan doktor spokojený a já samozdřejmě taky.

vicko | 5.6.2016 13:55

DOBRY DEN JAK BYLA TA CYSTA VELKA A CO JSTE UZIVALA ZA BYLINKY. DEKUJI KUCERKA. Nasli mi utvar na vajecniku 10cm tak nevim co stim a mam strach.

Anonym | 30.4.2016 08:13

Ahoj, psala jsem sem 10.10 a po kontrole teď v dubnu se paní doktorka divila,že cysty které tam byly na podzim už nejsou. Opravdu stačí B komplex a kyselina listová a vydržet dva měsíce polykat. Lída

petra | 29.4.2016 13:29

TO medword1@gmail.com:

Zdravím, mohu poprosit o nějaké přírodní léky - právě mi zjistili vícekomorovou cystu na levém vaječníku, cca 5cm. děkuji!

Anonym | 27.4.2016 10:39

Muze cysta 6cm zmizet po 3tydnu

Anonym | 19.4.2016 18:46

Ahoj dnes mi doktorka zjistila cysty na jednom 5cm a na druhém 4 cm a na tom pravém se ji nezdá ze by tam byla jen tekutina docela me vyděsila zítra jdu na krev a pak prý antibiotika nebo laparoskopie chci se zeptat jak dlouho to vše trvá celý zákrok pobyt v nemocnici a pak neschopnost děkuji

TO veroka:

Pokud jde pouze o cystu, buď se to nechá, s možností, že se sama vstřebá nebo praskne. Ale často se odesílá na laparoskopické odstranění. Z cysty se pak při operaci bere vzorek, který se pak zasílá na histologii. Laparoskopické odstranění cysty si vyžádá běžně 2-3 dny v nemocnici.

Vero | 21.3.2016 21:38

Ahoj holky,
i ja si již s cystami užila své. Před čtyřmi roky mě odvezla sanita s šílenou bolesti podbrisku do nemocnice, kde zjistili prasklou cystu na vaječníku. Poté me gynekolog začal více hlídat a dnes mam za sebou již druhou laparoskopickou operaci. Pokaždé se jim povedlo cystu vyloupnout a tak mam stále ještě oba „zdravé“ vaječníky (to jen pro informaci a povzbuzení pro ty, které jdou na zákrok poprvé, ze ne vždy je musí hned vzít, záleží na druhu), ale uz mi začínají vyhrožovat, ze když jsem si neporidila do 34 let děti asi o ne nestojím a zda bych nezvazila možnost odstranění všeho...ufff...v tu chvíli jsem chtěla říci: Pane doktore, vy jste studovaný člověk, tak víte, ze si ho jako singl z prstu nevycucam!! :) Nyní jsem začala jist B-komplex, snažím se nestresovat a užívat život, tak uvidime zda se ty mrchy zase ukáží :)

Diuska | 12.3.2016 15:21

Ahoj holky doktor mi zjistil na obou stranách cysty, tu větší mi mají laparoskopicky odstranit, bojím se aby mi nevzali vaječníky, ptali se mě jestli chci děti a takové otázky , až jsem zdesena a bojím se....

1 2 3 4 .. 7 .. 10 .. 13 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění