Diskuse: Oblíbené parfémy

1 2 3 4 .. 7 .. 9 .. 12 Další »

Řadit:
172
Kamarádka nemá fotografii.

TO kamila.336@email.cz: Hele ja jsem ji mela a je super, jen uz se mi pak vyvonela tak iz rok si kupuji ted hugo bosse, ale voni moc dobre. :) Myslim ze parfem je dobry darek, tim urcite nic nezkazis.

Holky jsem tu zase :D a mate nekdo vyzkousenou vuni lacoste? resim ted darek pro brachovu manzelku a nic jinyho me fakt nenapada..

Marie77 Poslat vzkaz | 26.10.2017 21:20

TO kamila.336@email.cz: Urcite ano, ja chloe taky pouzivam a budu ji tyto vanoce kupovat mamince

TO michaelanavrc@post.cz: tak ja to poridim. :-) taky mi to prijde jako dobrej darek

TO kamila.336@email.cz: Jasne podle me je vhodny jak pro starsi tak i rpo mladsi. :-) je to takova neutralni vune a hlavne je to drazsi a tak si to kazdyho pul roku nekdo nekoupi. :-) podle me dobrej darek

Dobry den, mate nekdo doma chloe parfem? Je to vhodny parfem pro mamku? Uz se divam na nejaky darek na vanoce a dochazi mi inspirace :D

Marie77 Poslat vzkaz | 4.9.2017 22:08

Nejlepsi jsou stejnak armani parfemy, protoze vydrzi cely den a jsem stastna a spokojena

Marie77 Poslat vzkaz | 2.9.2017 22:24

TO dvoracka.k@email.cz: ale tak proto ty vune jsou, aby clovek si mohl vybrat ale to bylo moc :D

TO Marie77: Tak to taky nechápu. Já pravidelně vždycky, když jdu z práce, potkávám jednu paní a ta má teda fakt dost silný parfém, ještě půl hodiny potom ho cítím všude. U mne vede vůně Chloé. Není nic lepšího :-)

Marie77 Poslat vzkaz | 1.7.2017 11:05

Zajímalo by mě jak někdo může používat silný parfémy dneska jsem šla na dovolené na procházku přede mnou šla paní a málem jsem z toho omdlela

Marie77 Poslat vzkaz | 28.5.2017 21:11

Parfem pouzivam velmi lehky protoze se mi z nich dela lehce nevolno.

TO teodorakonecna@seznam.cz: ¨
de ruy parfemy take pouzivam, mela jsem i vami psanou Chloe a voní naprosto totožně :) dokonce se mě jednou ptala paní na ulici zda je to chloe, že jí kdysi používala. takže jednoznačně doporučuji, poměr cena/kvalita je nesrovnatelný s originály. Teď mi domů přišla i vůně Aristea numeros, také se jedná o imitace, zvolila jsem bright crystal od versaceho, jelikož ho opravdu zbožnuji a neprohloupila jsem :) miluji když ušetřím kvalitně clamp

TO michaelanavrc@post.cz: Já si kupuji skvělou imitaci od De Ruy perfumes, je to Bologna Woman 42, od originálu je k nerozeznání!

Marie77 Poslat vzkaz | 3.5.2017 23:32

A za chvili tu zase budou vanoce tak jsem zvedavej co dostanu :D parfem s tim pocitam uz kazdy rok.

Marie77 Poslat vzkaz | 25.4.2017 22:06

Já miluji dior sauvage.. ta nová. to bych mého muže sežrala..

1 2 3 4 .. 7 .. 9 .. 12 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění