Diskuse: Xenical

Řadit:
47
Kamarádka nemá fotografii.

Dobrý den,

koupím Xenical. Prosím o zaslání informací na mail: misha.sot@seznam.cz

Děkuji

Dobrý den,

sehnala jste? Můžete mi někoho doporučit?

Děkuji:
M.

Dobrý den, koupím Xenical.
Děkuji

Dobrý den, máte jej ještě? měla bych zájem.

Zájem o xenical stále trvá, prosím, pokud někoho z Vás kontaktuje emailem paní pod samantha83@emai.cz, dejte si pozor, je to podvodnice. Obdržela peníze a zásilku neposlala a nijak nereaguje, tak varuji případné zájemkyně, hodlám to řešit právní cestou

Dobrý den, koupím Xenical za dobrou cenu. Prosím kontaktujte mě na email lucinka2301@seznam.cz. Děkuji

Ahoj prosím schanim xenical, info prosím na email mureny@seznam.cz.... Díky moc devil

Koupím Xenical.nabídne někdo?

TO Mex81: Dobry den,mela bych zajem,pisnete mi prosim na mail:milas5@seznam.cz. diky

Mex81 Poslat vzkaz | 15.3.2016 09:32

Nabízím nové nenačaté balení Xenical 120mg, 84 tobolek. Exp. 09/2017. Cena: 900,- Kč

Xenical uz nemam

Dobry den,prodam.2, 5 baleni Xenicalu expirace 09/2017 baleni plne za 800Kc a nacate za 300,-.kontakt zelvicka75@seznam.cz

Martin | 26.2.2015 11:37

Xenical je přípravek pro léčbu obezity. Nesnižuje chuť k jídlu.
Je to účinný, specifický a dlouhodobě působící inhibitor enzymů zažívacího ústrojí nazývaných lipázy. Inaktivovaný enzym není schopen štěpit tuk obsažený ve stravě a tím odchází zhruba 30% tuku z Vámi snědeného jídla střevem nestráveno. Vaše tělo tak nemůže využít tento tuk jako zdroj energie a přeměnit jej na tukovou tkáň. Tímto způsobem Vám přípravek pomůže snížit Vaši hmotnost.
Pokles tělesné hmotnosti dosažený při léčbě přípravkem Xenical může u některých pacientů vést k oddálení rozvoje diabetu 2. typu.

Ivana | 26.2.2015 11:35

Prodám vermox, lék na roupy.
siplava@seznam.cz

Katka | 16.8.2014 16:01

TO czk@post.cz: Za kolik ? když tak email Katka.Pazdernata.3zs@seznam.cz
Kdokoliv kdo tu máte na prodej Xenical za dobrou cenu, tak mi prosím napište na email, mám velký zájem :) děkuji moc :)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění