Diskuse: Kolik platit za soukromou školku?

Řadit:
44
Kamarádka nemá fotografii.

TO lenka3kubin@seznam.cz: o jakou školku se prosím jedná ? Taky bych chtěla prcka upíchnout někam, kde se seznámí s angličtinou, ale co jsem se tak dívala, tak buďto nic takovýho není k dispozici a nebo je to neskutečně předražené :/

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 23.4.2017 23:29

TO starka.m: Do jaké školky chodí? také bych chtěla mít takový dohled na své ditě :-)

starka.m Poslat vzkaz | 20.4.2017 17:56

Školné ve školkách je vždy podle dnů co tam dítě chodí, my máme dítě v soukromé školce v Praze, kde se učí anglicky a mají kroužek keramiky a hlavně ho můžu online sledovat na kameře :-)

Nás stojí soukroma školka měsíčně cca 10.000,-, což si myslím, že na dnešní dobu není moc a hlavně služby tomu naprosto odpovídají. Když bych malé vařila a chystala svačinky, což ve školce tolerují, tak samotné školkovné je 7.000,-. Učí se tu anglicky,neustále něco tvoří, učitelky jsou příjemné, takže já těchto peněz nelituji a jinou formu hlídání bych asi ani nevolila :)

Co doporucujete za krouzek pri skolce?

backa Poslat vzkaz | 23.3.2016 16:20

TO wanted: a kam chodite?? ta cena je dost dobra, co je v ni zahrnuto??

wanted Poslat vzkaz | 11.3.2016 19:07

Holky, docela cumim, kolik jste ochotne zaplatit :-O. My platime v soukromce 5 000 a vic bych teda asi nedala.

No určitě se tam běž podívat, to uvidíš nejvíc, můžeš se zeptat na to, co tě zajímá ;-)
těšít se tam určitě bude, neboj :-)

Eriko, Terezo, todle se mi taky ted hodí, mrknu na vaše doporučení, možná bych se do těch školek zašla podívat. Doufám, že i ta moje princezna se bude do školky každý den těšit ! :-) to by bylo super.

Daniela | 11.5.2015 11:22

Máte někdo doporučení na dobrou soukromou školu v Praze, kde se vyučuje Anglický jazyk?

Gábina | 29.8.2014 14:29

My platíme za školku 9500,- bez jídla. Ale platíme 3 měsíce dopředu....

Sára | 25.8.2014 12:59

TO Julie: a jak to mají s počtem dětí? kolik jich je na jedno dítě?

Julie | 27.6.2014 07:34

TO Denisa: jinak s programy to mají tak, že učitelky vymýšlí pořád něco

Julie | 27.6.2014 07:18

TO Denisa: koukám, že jsem popletla jména, aby to nevypadalo, že píšu sama sobě :-D :-D

Denisa | 21.5.2014 20:31

TO Julie: Jaké to ve vnitř mají? A jak to mají s programy pro děti?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění