Diskuse: Kam s dětmi v Praze

Řadit:
19
Kamarádka nemá fotografii.

Milé maminky z Prahy 7, jménem studentů 2. ročníku VOŠ CR v Holešovicích bych vás chtěla pozvat 5. 12. na Mikulášský večer. Pojďte se svými dětmi společně s námi oslavit svátek sv. Mikuláše devil . Pro děti je připraven program plný her na zahřátí a na konci se setkají i s Mikulášem devil a jeho skupinou. AKCE JE ZCELA ZDARMA!!! Pro bližší informace kontaktujte mne nebo napište na stránku akce :) Moc se těšíme na všechny zájemce, kteří se s námi rozhodnou strávit pondělní mikulášský večer :) KONTAKT NALEZNETE NA PŘIPOJENÉM PLAKÁTU.

Připojuji odkaz na facebookovou událost: https://www.facebook.com/events/1606990036270612/

No není vůbec zač. clamp Tak snad Vám to vyjde o tom víkendu. darling

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 22.2.2016 08:32

TO uzivatelmejlu@post.cz: Jo? Ok skvělý! Moc díky za info. Určitě se tam zajedem o víkendu podívat.

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 15.2.2016 09:03

TO uzivatelmejlu@post.cz: Prosimtě do kdy tam ta výstava je? Tam bycho se chtěla s dětma také podívat, děkuji předem.

Makina | 25.6.2015 13:46

TO Alča: a co je to za programy? budou se děti fakt bát? pro jak staré děti to mají?

Andre81 Poslat vzkaz | 4.4.2014 12:07

Ahojky, slyšela jsem, že je někde v Praze nějaký krytý minigolf. Byl jste tam někdo? Jak to tam vypadá? :)
Přijede mi rodina s dětmi a chtěla jsem jim ukázat něco nového, u nich na menším městě nenajdou :).

Míla | 7.3.2014 11:58

Ahoj, co vyvadite s detmi v Praze? Kam doporucujete se podivat, co kde s detmi podnioknout? :)

Jo jo určitě to tam mají hezky udělaný. Většinou to je jednou a pak už nemáš co objevovat, ale tohle se prostě dnešním dětem líbí :) Já radši u nich ten minigolf třeba...Ale věřím, že v dinoparku mají lepší vyžití :)

A nebyli jste v tom Dinoparku u nich? Myslela jsem si, že tam s dětmi půjdou jednou a dost, a ono se jim tam tak líbilo, že už přišli kdy tam zase půjdeme :) Takže už se těšíme na jaro, až bude zase otevřeno :)

TO veronika.kvetina@seznam.cz: Taky jsem tam s klukama byla, bylo to super odpoledne! Celkově má Harfa fajne akce, doufám, že tak budou pokračovat další rok, moc ráda tam s dětma chodím :)

polu3@seznam.cz Poslat vzkaz | 18.12.2013 16:05

TO Luca: Tam chodíme taky :) Je to tam fajn, kluci se vyřádí ve vodě, ačkoliv hlídat je dá někdy fušku.

Ahoj všichni..musím se s Vámi podělit..:)Blíží se nám Halloween a koukala jsem, že v Harfě mají zase připravenou akci pro děti :) Kdyžtak mrkněte na jejich stránky..myslím, že by to byl skvěle strávený den :)

Čauky, pokud by jste chtěli něco aktuálního na tento víkend, tak zítra je v harfě cirkusová show od 14 do 17 hodin, žonglování, různý gymnastický představení, prostě show jaká má bejt tak si to určitě nenechte ujít, já tam budu určitě, tak mě v tom nenechte samotnou jen s cirkusákama ;-)

Rád bych se s vámi podělil o spoustu tipů kam v vyrazit s dětmi v Praze, jsou na
http://www.vylety-zabava.cz/kam-s-detmi/praha Myslím, že se na podzim budou hodit :-)

Bára | 4.1.2013 10:38

Doporučuji muzeum Karla Zemana v Praze. Děti si tohle muzeum oblíbily, navštívili jsme ho už 2x. Vznesete na létajícím stroji, projdete se po měsíci Barona Prášila nebo budete ovládat známou ponorku z Vynálezu zkázy. Může se i fotit! ;-)

http://muzeumkarlazemana.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění