Diskuse: moda-aneb kde na netu dobře nakoupit

   
Řadit:
21
příspěvků
Správce: jana66
Kamarádka nemá fotografii.

Ja mam rada sportovni eleganci s.oliver, tom tailor, tommy hilfiger, marco polo, gant ale rada chodim i do reserved které ma hodně elegantnich kousků.

OlgaN.
OlgaN. Poslat vzkaz | 22.9.2011 13:21

TO : KatkaV jsem ráda, že nakupuješ taky u Otta, já pro ně pracuju :-) Co sis tam vybrala? A jaká byla spokojenost s nákupem?
A jo, nákupům zdar!

OlgaN.
OlgaN. Poslat vzkaz | 22.9.2011 13:19

TO : Uznávám, že to je to problematické a je to trochu na dobré vůli kupujícího. Ale nevidím důvod, proč by při nákupu přes net měla platit jiná pravidla pro zkoušení a dodržování hygieny než při zkoušení v kabince normálního obchodu.
Mimochodem, ale dobrá připomínka clamp

Kamarádka nemá fotografii.
majleen Poslat vzkaz | 26.8.2010 11:49

ahoj,
já si právě internetem a nakupováním na něm nejsem jistá. Dá se tam hrozně lehce podvádět a člověk nemá žádnou jistotu. Možná sem staromodní, ale spíše se držím klasického nakupování v obchodech. Od spousty lidí sem slyšela stížnosti na podvody nebo vadné zboží a tak.

Kamarádka nemá fotografii.
Skavvy Poslat vzkaz | 8.8.2010 18:21

ahoj, zdravím všechny nakupující ::usmev::
já mám s nákupem po internetu jen ty nejlepší zkušenosti. z mého pohledu to má obrovské výhody. člověk si vklidu vybere přesně to, co potřebuje a nemusí nikam jezdit. rozmyslí si z pohodlí domova co opravdu chce a zboží může bez problémů vrátit. ještě se mi nestalo, že bych byla nespokojená. A to nejlepší, je to mnohem levnější a často narazíte na skvělé akce. člověk musí jen znát ty správné stránky ::souhlas::::ano-ano::

Kamarádka nemá fotografii.
| 12.2.2010 05:11

Já mám celkem s nakupováním přes net supr zkušenosti.Hlavně ted se mě povedlo na mé syny 197 cm a 192 cm koupit,jednak brusle 47 za slevu 1300 oboje a zateplený ,nepromokavý kalhoty za 500 jedny::ano-ano::V obchdech je to velký problém.Jo občas by se něco našlo ,ale vzhledem k tomu že oba studujou ,nemůžem jim kupovat jednu mikču za 2000-kdyby náhodou měli jejich obří velikost::smich::což si myslím je dost problém.Já sama mám 180 cm a už je problém třeba s kalhotama.Pokud máte nějaký typ sem s ním::ano-ano::

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 23.3.2009 16:54

No, s tím se už asi musí počítat, že to měl někdo naostro. Právě, že většina prádla má nějakou visačku, ale ne každé. Ale stejně mě to, že to vrátit jde, zaráží ::stydlivka::  Asi se ničeho nedobereme, ale díky za postřehy.

Kamarádka nemá fotografii.
Berynka Poslat vzkaz | 23.3.2009 16:30

Na většině spodního prádla bývají různé cedulky,tak pochybuji,že někdo běhá doma celý den v prádle s visačkou.Já osobně si prádlo ani doma nezkouším na holé tělo,když nevím jestli ho nebudu vracet.A předpokládám,že to dělá většina .Ale asi jsem naivní.Prádlo,vždy vyperu,než si ho vezmu na sebe.

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 23.3.2009 15:24

Taky jsem v kamenných obchodech už několikrát využila možnosti vrátit zboží do 30 dnů, protože jsem doma např. zjistila, že mě bunda škrábe na krku, protože v obchodě jsem ji zkoušela na rolák. Ale nikdy nešlo o prádlo nebo plavky, naopak je uvedeno, že toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit.
Jinak reklamace je něco jiného než vrácení věci.  
Zatím si tedy plavky i spodní prádlo pořizuju v kamenných obchodech ale zajímalo mě jak to funguje přes net.

Kamarádka nemá fotografii.
Dedeckova Poslat vzkaz | 23.3.2009 15:13

Tak já nevím, kde nakupuješ, ale já většinou (snad vždy) mám i v kamenných obchodech 30ti denní záruku spokojenosti. Člověk akorát nesmí ustřihout cedulku dřív, než si to pořádně vyzkouší. A i s odstřiženou cedulkou jsem byla jednou reklamovat a nakonec to šlo.

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 23.3.2009 11:29

mi nejde o to, že si prádlo nebo plavky v kabince v obchodě žádná nevyzkouší na holé tělo, asi se i tohle děje, nedělám si žádné iluze, ani o rohlíkách. Ale že doma, kde není už vůbec žádný dohled, to prádlo, plavky klidně mohou použít, nikdo to nemusí ani poznat (jak?) a pak ho jako nevyhovující pošlou zpět. Prostě když si takto koupím prádlo nebo plavky v kamenném obchodě a doma pak zjistím, že se mi prostě nelíbí nebo někde mě cosi tlačí či jinak nesedí, tak mi je nikdo v obchodě zpět nevezme.  

Kamarádka nemá fotografii.
nadicek1 Poslat vzkaz | 23.3.2009 07:33

na těch plavečkách třeba z litexu jsou takové ty průhledné nálepky, právě určené na zkoušení. Takže když si je člověk jen zkouší, tak já třeba v kalhotkách plus jsou tam ty higienické nálepky, které se sundávají až po úplné koupi. No a poté si je ještě pro jistotu vyprat , to už není takový problém::ano-ano::

Kamarádka nemá fotografii.
Dedeckova Poslat vzkaz | 22.3.2009 22:36

Tak já taky občas koupím prádlo přes net, ale takovéhle věci fakt neřeším. Ono, když dotyčná bude chtít, tak si zkusí kalhotky i v té kabince na nahé tělo, neboť prodavačka tam s ní stejně není... Myslím, Kloa, že to moc řešíš, s takovýmhle přístupem by sis nemohla koupit ani rohlík. Kolik lidí na to šáhne a iluze o dodržování hyg. předpisů bych si fakt nedělala.

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 22.3.2009 22:13

No, mi prostě přijde divné, že jde něco jako spodní prádlo nebo plavky vrátit. Jasně, je to plus pro ty co to kupují, nesedí, tak pošlou balíkem zpět a buď vymění za jinou velikost nebo úplně jiné zboží. Ale nedokážu si představit, že jako zákazník kupuju zboží, které už přede mou zkoušelo (a kdo ví jak) klidně desítka lidí. V obchodě je jasné, že v těch kalhotkách nebo plavkách nikdo nestrávil den, ale takto ... ::kocka::

Kamarádka nemá fotografii.
jituliiik Poslat vzkaz | 21.3.2009 21:32

osobně oblečení pře internet nekupuju, mám s tím docela špatné zkušenosti::nastvany2::
Takže plavky nebo spodní prádlo bych si raději koupila v kamenném obchodě...

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění