Diskuse: Do zadečku

Řadit:
4
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 14.6.2017 12:00

TO Lenny90: :-P

kačenka | 29.7.2012 17:34

TO Lenny90: Mám naprosto stejnou zkušenost a je to krása, vždycky si s přítelem říkáme jeslti se někdo má tak jako my.. a vidim že má.. tak to jsem ráda.. ale moc nás asi nebude.. holky nevěděj o co přicházej... :) ;-)

honza080 Poslat vzkaz | 29.3.2011 21:38

Já osobně tenhle druh nemusím, myslím tedy abych pravdu řekl nikdy jsem to nezkusil. Máš pravdu, že si tohle vlákno upřesnila na něžnější část lidstva no nemohu si pomoci něco dodat. Už delší dobu žiji v UK a tam se tomuto tématu věnují i osvětou a vydávají NHS letáky aby si lidé promysleli jestli budou tuhle metodu provozovat.

Lenny90 Poslat vzkaz | 28.3.2011 18:45

Ahoj ženy jak jste natom s milováním do zadečku? Já ho teda nemusela,moje první zkušenost byla totiž hrozná,ale už delší dobu mám vysněného přítele se vším všudy:-)ve vztahu je to všechno dokonalé a v sexu ůžasné.s dosáhnutím orgasmu nemám problém,s miláčkem se milujeme vždy min.hodku,az hodinu a pul.a za dobu toho milování se pokaždé udělám cca 20 až 30 krát.to jsem nikdy v životě nezažila,nikdo to totiž nedokázal:-)přítel by dokonce i pokračoval :-)s výdrží problém teda nemá:-)jen já už jsem z těch orgasmů už vždy vyřízená:-)no a jednoho krásného večera jsme se začaly mazlit a přítel navrhl že by jsme mohly zkusit zadeček,nebyla jsem nějak extra nadčená,preci jen ta špatná zkušenost z dřívějška,ale souhlasila jsem stím že pokud to bude bolet vykašlem se na to,přítel vzal lubrikační gel a nanesl si ho na prst,jemně mi začal hladit dírku a to mi bylo velice příjemné,dala jsem na jeho radu a dost jsem se u toho uvolnila a vnímala jen to příjemné hlazeni prdelky,po chvilce mi začal pronikat prstem do prdelky a byla to nádhera,nic mě nebolelo a ja si jen vychutnávala jak mi tam krásně klouže jeho prstík,po chvilce se všechny mé obavy vytratily.pořádne jsem namazala to jeho náčiní gelem a šli jsme na to.přítel mi začal hezky přejíždět přes dírku naběhlým a maximálně stopořeným penisem až do ní žačal pomalinku vnikat,vždy do půlky žaludu a pak zase ven,a zase dovnitř,dokud jsem se uplně neuvolnila,po chvilce jsem se sama začala natlačovat na penis a cítila tu rozkoš.byla jsem na boku s vyšpulenou prdelkou a on za mnou,bylo to tak strašně něžný a užasný,tělem mi běhali nepopsatelné pocity a ja se natlačila na penis až na doraz,okamžitě jsem se udělala,cela jsem se chvěla a prdelka se mi strašně stahovala to zase dělalo dobře prítelovi.v tu chvíli jsem si začala přirážet sama,celé jsem si to řídila a bylo to ůžasný.od té doby to chci pořád,strašně jsem si to zamilovala:-)samozřejmě že klasický sex je promě pořád lepší ale taky mám často chut na prdelku.jsem ráda že ta hrozná zkušenost z dřívějška je za mnou a já s přítelem oběvila další nadherný zpusob milování:-) a jak jste na tom vy ženy? taky to milujete do zadečku? a jak to probíha u vás?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění