Diskuse: opožděná menstruace

Řadit:
67
Kamarádka nemá fotografii.
DB | 1.8.2017 18:43

Dobry den, chci se zeptat,jelikoz mam pritele a sex byva opravdu obcas(s kondomem vzdy),vetsinou se obstastnujeme predehrama(vite jak to myslim) jelikoz nemuzu brat antikoncepci skrz skrazlivosti krve takze menstruace neni ustalena,ale i tak mam 4 dny opozdenou MS, pokazdy mam strach,ze muzu byt tehotna i kdyz to neni mozny,porad jsem diky tomuhle ve stresu kdyz ji nemam nepravidelnou.

Kejty | 2.3.2016 22:15

Dobry den,
Je mi 15 let, minuly mesic jsem mela normalni menstruaci (5dni a konec) ale asi 3dny po tom co mi skoncila, jsem zacla opet krvacet (+-5dni). A pred tydnem jsem mela dostat opet met menstruaci ale nic neprislo. :( Nevite cim by to mohlo byt?
Kdyz tak predem dekuju za odpoved.:)

Michaela O. | 19.2.2016 07:26

Ahoj mám takovej menší problém. Už 11 dní mám zpožděnou menstruaci, je mi teprv 13 a dostala jsem to poprví ani ne před rokem, takže nevím jestli to neni tím že si na to tělo ještě nezviklo. Také jsem před 10ti dny začala brát nové prášky ( proti alergiím ). A tak jsem se chtěla zeptat jestli je takové zpoždění normální. :-(

Anonym | 30.1.2016 08:12

Ahoj je mi 14 let a vůbec nemám prsa nemůžu nosit ani podprsenku přitom matka má normální prsa.
Menstruaci jeste nemam a zda se mi jako bych v tom dospívání byla cela opozdena myslím fyzicky. Může to být tím, že mám málo hormonů?co mám dělat?

Anonym | 18.12.2015 11:28

Zdravím,minulý měsíc jsem měla menstruaci o týden dřív nez-li normálne. Tento měsíc se mi zpozdila o sest dni,jsem náladová,je mi spatne,v noci špatně spim přitom jsem neustale unavená,bolí mě v podbřišku,toci se mi hlava..atd. tohle vše se měla pri prvním těhotenství.. Z 95% bych rekla z meho pocitu,ze tehotna jsem ALE Dnes ráno jsem si jela koupit teh,test,ale než jsem dojela začala jsem silně krvácet,test jsem i tak udělala..negativní, myslíte,že i tak mohu být těhotná? Zkusit testovat po skončení krvácení? Nebo snaha marná? Dekuji

Anonym | 6.11.2015 14:52

TO Pavlína: bohužel řekla bych, že ne. Držím palce na příště. O:-)

Pavlína | 6.11.2015 13:57

Dobrý den,

v září jsem vysadila hormonální antikoncepci a začali se s přítelem snažit o miminko. První menstruace po vysazení přišla přesně po 30 dnech (tedy normální cyklus). Tento měsíc se však menstruace neobjevila...Čekala jsem jestli se opět do 30 dnů neobjeví a nic. Nyní mám 12 dní zpoždění a testy ukazují negativní. Včera a dnes trochu špiním, je to ale spíš do hněda a slabé. Na celý den by mi vystačila jedna intimka. Myslíte že můžu ještě doufat v těhotenství?

fff | 21.8.2015 15:06

ano stalo

Vaness | 20.8.2015 06:26

Dobrý den... Mám takovou otázku-už skoro 2 měsíce nemám menstruaci a celkem mě to děsí... Je mi 15 let,TT ukazují,že nejsem těhotná a po takové době bych to snad i poznala... Bojím se zajít na gynekologii kvůli mamky. Navíc mě to neustále bolí,pořád musím chodot na záchod a prostě nemůžu nikam pořádně jít... Nevíte,co by pomohlo?

Anonym | 19.8.2015 00:25

Dobrý den,
je mi 15 let a poslední rok menstruaci nedostávat pravidelně.
3 měsíce zpátky jsem měla zpoždění +-21 dní a jediné co mi pomáhá je si pouštět horkou sprchu na bříško.Četla jsem plno článku ale pořád nevím čím to může být. Zatím sem na gynekologii nebyla protože je mi chvilku 15 let.
Prosím poraďte co by to mohlo být :-( Bojím aby to nebylo něco závažného.

Anonym | 9.8.2015 22:59

Ahoj, chci se zeptat je mi 15 a poslední menstruaci jsem měla na konce května, takže spoždění přes 2 měsíce, na gyndě jsem nebyla, nerada se o tom bavím s mamkou. Poradíte? Děkuji

Anonym | 30.5.2015 16:01

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost. Minulí měsíc jsem měla opožděnou menstruaci o 7 dní a testy negativní. Tento měsíc se menstruace neobjevila vůbec a testy pozitivní. S manželem se pokoušíme o dítě pár měsíců a chci se zeptat mohla být opožděná menstruace důvodem těhotenství? K lékaři jdu až za týden.

jylu | 15.3.2015 20:57

Ahoj :) prosím Vás :( je mi 14 let .menstruovat jsem pravidelně začala ve 13.tet jsem ji měla mít na začátku března,ale nic :(.už má skoro 3 týdny spoždění.Nevíte prosím co to muže ovlivnit? :(( a stalo se to již někomu?

lucka | 19.12.2014 20:55

Ahoj,
Chtela bych se zeptat, menstruace se mi opozdila o 20 dni nic necitim.. Neberu antinu a mam pritele.Mam veliky strach co to je.. Dost casto mam takto problemy nikdy ji nemam presne, vetsinou se opozdi o 5-14 dni. Ale ne vice. Nevite co to je?
Dekuji

Lolly | 2.10.2014 19:22

Ahoj, je mi 16let a mám Měsíc a dva dny zpožděnou menstruaci. S přítelem jsme měly 21 Zaří sex s kondomem, ale nejsem si jistá třeba se ten kondom mohl natrhnout Test jsem si zatím nedělala a nasobě žadné signály nepoznávám je mi docela fajn, břicho mám měkké, špatně mi není, Na Gindě má Doktorka dovolenou prosím poradte co mám dělat? :/ děkuji

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění