Diskuse: Lindynette

1 2 3 4 .. 8 .. 14 .. 21 .. 27 Další »

Řadit:
396
Kamarádka nemá fotografii.

Kúpim Lindynette 20. Som z Brna. Píšte prosím na: luc.banasova@gmail.com

Koupím Ha Lindynette 20 nebo se stejným složením Sunya, Lunafem, Logest, Harmonet. Cenu si napište. E-mail apatia5@seznam.cz

Ahoj, neprodává někdo HA Lindynette? Děkuji.

Ahoj, neprodává náhodou někdo Lindynette 20?:)

TO elenora.nova@seznam.cz:

Ahoj, mám dvě nenačatá platíčka, možné předání v Praze, máš stále zájem? kackakacka0@centrum.cz

Ahojky shanim antikoncepci lindynette kdyby nekdo mel koupim....dekuji specha

Koupím HA Lindynette, akutní, klidně i více balení. Pište prosím na mail Vendula.Holanova@seznam.cz

Koupím Lyndinette 20, prosím pouze osobní převzetí Praha nebo Lysá nad Labem

Ahoj, přešla jsem na jinou HA a zbyly mi dvě platíčka Lindynette 20- mám v originální krabičce, spotřeba do 07/2019 :) je mi líto ji vyhodit, měl by někdo zájem?

Ahoj, prodávám 2 platíčka Lindynette 20 za 300kč kdyby měl někdo zájem. :)

Prodám dvě nenačaté krabičky Lindynette 20. Bude u nich končit lhůta, proto přenechám obě balení jen za 200,-Kč. Můžu zaslat poštou nebo je možné osobní předání v Praze. V případě zájmu pište na e-mail s.navratilova@seznam.cz :-)

Koupím lindynette. Celkem spěchám :-)

TO i.bezrucova@seznam.cz: prodám 3 nenačatá platíčka Lindynette 20 za 400 korun. Osobní předání v Brně nebo poštou (400+poštovné). V případě zájmu mi napište mail na k.neklapil@centrum.cz

TO wendulaw2@gmail.com: prodám 3 nenačatá platíčka Lindynette 20 za 400 korun. Osobní předání v Brně nebo poštou (400+poštovné). V případě zájmu mi napište mail na k.neklapil@centrum.cz

prodám 3 nenačatá platíčka Lindynette 20 za 400 korun. Osobní předání v Brně nebo poštou (400+poštovné). V případě zájmu mi napište mail na k.neklapil@centrum.cz

1 2 3 4 .. 8 .. 14 .. 21 .. 27 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění