Diskuse: Jaká antikoncepce?

Řadit:
5
Kamarádka nemá fotografii.
javelinka Poslat vzkaz | 13.9.2010 09:37

Dobrý den, prodám antikoncepci NUVARING (vaginální kroužky). Nabízím zcela nové balení na 3 měsíce za 900Kč. Použitelonost do 09/2012. Možnost osobního předání (Ústí nad Labem) či zaslání poštou. V případě zájmu pište na lucie.co@seznam.cz

Kloa Poslat vzkaz | 18.6.2008 09:32

Pokud máš nějaké problémy s „žílami“, tak by ses klasické HA měla asi vyhnout. Estrogeny neobsahuje gestagenní HA a hodí se právě pro ženy s rizikem hluboké žilní trombózy. Gestageny jsou v minipilulkách, pak jako depo provera injekce a jako podkožní implantát. Z těchto tří bych si asi vybrala ten implantát, i když nevím jaká je jeho cena.    
Pak se nabízí klasický kondom a třeba s kombinací spermicidních gelů, mastí nebo čípků.

Peg Poslat vzkaz | 17.6.2008 13:39

Pro každého je vhodná jiné antikoncepce. Žílami asi myslíš možnost vzniku krevních sraženin. To ovlivňuje každá antikoncepce obsahující estrogen (ale vážně nevím, zda existují pilulky, které estrogen neobsahují). Osobně jsem na začátku zkusila troje než jsem našla ty, které mi sedí. Trvalo to půl roku a nebylo to příjemné. Třeba v tvém případě bude nejvhodnější kondom ::souhlas::

pospisiloka
pospisiloka Poslat vzkaz | 17.6.2008 13:32

Moje dvě dcery užívají antikoncepci Lyndynette20 ale nevím jestli to má vliv na žíly,<strong>každopádně radím sama za sebe poradte nebo porad se svým gynekologem ! ! Měl by o tom určitě vědět aby nenastaly nějaké komplikace...</strong>

favoritka Poslat vzkaz | 17.6.2008 12:26

Znáte nějakou vhodnou antikoncepci pro mladé ženy, které zatím nemají dítě a antikoncepce nemá vliv na žíly? Děkuji

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění