Diskuse: gynekologie - problémy

Řadit:
64
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 11.11.2017 22:25

Dobrý den, potřebovala bych poradit zda někdo nevíte jak vyvolat menstruaci, nedostala jsem jí už druhým měsícem, beru normálně anitikoncepci a těhotenský test byl negativní . Zkoušela jsem antikoncepci vysadit ale menstruace stále nepřišla teď antikoncepci neberu. Děkuji všem za radu.

Anonym | 12.9.2016 11:39

Dobrý den ráda bych se zeptala kdy začít brát vitamíny mimistar jestli před zahájením menstruace či po menstruaci dekuji

Anonimka23 | 15.8.2016 17:31

Já mám dotaz , když jsme se s přítelem mazlili nahmatal mi v pochvě jakou si kost nebo co vedouci od nekud nevím co to je když ležím citit to není , ale jak mile mám nadzdvyhnutou pánev tak to tam je. Přítel je velmi zděšen co by to mohlo být a já samozřejmě také. Po hmatu je to zahnuté jako roh ,ale konec je zaoblený. Bojím se s tím jít na gyndu . Můžete mi poradit ?

Andula | 8.7.2016 17:49

Ahoj :)
beru antikoncepci Softinelle již dva roky, zapomněla jsem však ve stanovený čas užít třetí tabletku prvního týdne a vzala jsem si ji až následující den cca po 18 hodinách od doby, kdy jsem si ji vzít měla. S přítelem jsme měli o tři dny později přerušovaný pohlavní styk s ejakulací mimo pochvu. Chtěla bych se zeptat, zdali je účinek antikoncepce po zapomenutí jedné tabletky zcela zrušen, nebo pouze snížen? A je v našem případě tedy velká pravděpodobnost těhotenství? Antikoncepci beru za normálních okolností pravidelně, nikdy se mi podobná chyba nestala. Předem děkuji za odpověď :)

Markéta | 23.5.2016 10:16

Mám prosbu/dotaz.

Týden před plánovanou menstruací jsem mírné špinila. Dobrala jsem antikoncepci a tak jako běžně mám pravidelnou menstruaci tak tentokrát jsem pouze 1 den špinila. Kromě těhotenství nevíte co by to mohlo být? Odpoledne běžím pro těhotenský test.
Předem děkuji

anonim | 2.3.2016 20:24

Chci se zeptat. Mela jsem pohlavni styk a na to jsme si nedala dva dny antikoncepce. A mam spineni. Co to znamena? Nechci s tim hned letet na gyndu. =-O dekuji za odpoved

H.CH. | 5.8.2015 10:59

Dobrý den,
ráda bych se s Vámi podělila o svůj problém a zeptala se, jestli tady není některá žena s podobnými příznaky.

Už od střední školy mívám tak 2x do roka silnou menstruaci - silné krvácení, nesnesitelné křeče, které vyvolávají tzv.smrtelný pot, zvracení... několikrát jsem byla dokonce odvezena sanitkou na urgentní příjem - většinou jsem dostala kapačku, byla jsem dehydratovaná. Jednou mi dokonce řekli, že bych neměla používat v prvních dnech tampony.

Jelikož nikdy nevím, kdy tyto stavy přijdou, je to dosti nepříjemné.
Když jsem to řešila s gynekologem, dal mi algifenové kapky a řekl, že to občas tak někdo mívá. Ale vypozorovala jsem, že se mi to stává např.se stresem, pracovním vypětím, nespavostí, změnou tlaku atd.(mám spíše nižší). Mám u toho pocit, že se mi odlupují celé kusy sliznice.
S manželem se snažíme už rok o miminko a stále nic. Má to nějakou spojitost s mými nepředvídatelnými stavy?

Děkuji za Vaše názory, u gynekologů jsem zatím nepochodila s rozumným vysvětlením.

Anne | 23.7.2015 20:03

Dobrý den :) Mám dotaz ohledně těhotenství
Už cca 15 dní mám opožděnou MS (přiznaky které obvykle mívám před menstruaci nemám),tak jsem si dělala těhotenský test a ten vyšel negativní... Takže jsem zmatená Myslíte,že je ještě nějaká naděje,že gravidní jsem i když mi test ukazal negativní vysledek ? S přítelem bychom mimi chtěli,tak doufáme aspoň v malou naději :) Předem děkuji za odpovědi :)

Renča | 25.10.2013 10:48

Ahoj =) Chtěla jsem se zeptat včera mi gynekolog změnil HA z Jeanine na Minesse, protože mě z ní bolely prsa. Trochu jsem ne na různých diskuzích na Minesse informovala (pravda,že oproti jiny HA jsem moc info. nenašla) a dočetla jsem se, že většina žen po ní docela přibrala. Po dlouhe době se mi podařilo zhubnou, tak by jsem si to teď nerada pokazila kvůli HA. Máte s tím některý zkušenosti? Díky :-[

katrin | 21.2.2013 21:15

Ahoj chtěla jsem se zeptat , po menstruaci mě bolí břicho, spíše v levé straně. a bolest mi připomíná jako bych měla zas dostat měsičky.. nevím co to je,,:(
před 2 měsíci jsem si vzala postinor, udělala 4 těhotenské testy a ty vyšli negativní, pak jsem dostala měsíčky, a potom dlaší a až po nich se mi ukázali tyhle problémy, potřebuju poradit, protože těhotenství jsem už vyloučila děkuju :-(

petule | 10.9.2012 17:42

Dobrý den.Jestliže jste zapomněl(a) užít přípravek Clotrimazol AL 100

Pokud jste zapomněla večer zavést Clotrimazol AL 100, můžete nahradit zapomenutou dávku následující ráno. Tohle píšou na letáku,ale já jsem si zapomněla vzít tabletu včera a vzala jsem si ji až dnes v 17hod...Může to mít nějaký špatný vliv?Když jsem si zapomněla včera před spaním vzít a ráno taky .Je to poslední tableta,předešlé jsem brala vždy před spaním a ani jednu nevynechala......Děkuji za odpověd

anička | 20.12.2011 12:22

ahoj prosim moooooooooc potřebuji poradit je mi 11 let ale mama mi rikala co se ma ginde dela koukala jsem se i na videa dneska jsem bya u doktorky a rikala že tam pudu za 3 roky ale ja se bojim piste a radte na tel 777845532 O:-) :'( :-( :-S :-S :-S :-S :-S

Bittersweet17 Poslat vzkaz | 28.8.2010 12:23

Ahoj chci se zeptat,delala jsem priteli oralni uspokojeni,jeste nebyl a  2 mi ho tam strcimenstruaci jsem normalne dostala test byl negativni ale tenhle mesic se menstruace jeste nedostavila jaka je pravdepodobnost,ze jsem tehotna prosim specha to..!predem dik za odpovedi ::placici::

andu Poslat vzkaz | 24.8.2010 08:55

Ahoj, zavolej gynekologovi, dává malí pilulky na výtok, ale jestli to zabírá to ti neřeknu :-)
::smutny::

andu Poslat vzkaz | 24.8.2010 08:52

Ahoj, zkus si koupit velkej vybrátor a zkoušej jak ti to pujde. Snad přijdeš na správný postup :-) ::smutny::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění