Diskuse: cyklistické kalhoty

Řadit:
38
Kamarádka nemá fotografii.

TO michaelanavrc@post.cz: brubeck je dobra znacka termo pradla

ahoj holky prosim jakou znacku cyklo obleceni mate nejradsi a prosim o doporuceni nejake termo pradla diky

Holky a ty cyklokalhoty normálně objednáváte na netu?Není potřeba si to vyzkoušet v obchodě?Já teda žádné momentálně nemám, tak nevím...no ale na jaro by to nějaké chtělo.Já cyklokalhoty nikdy na sobě neměla,tak nevím jak dobře sedí ta vložka v nich

Květa | 1.11.2012 10:08

TO Simona: No budem muset něco vymyslet zas no, ale kazdy rok ty Vánoce mam snad mín a mín ráda. Je to snad spíš za trest..teda az na to volno :-)

Simona | 25.10.2012 09:12

TO Květa: No to mi povídej. Ty Vánoce to je za trest kazdy rok devil Ale něco se snad zase vymyslí

Květa | 19.10.2012 10:01

TO Simona: to je dobre :) já jsem ráda,ze má ten muj radost, ale za chvili jsou vánoce, tak musim vymyslet něco znova =-O

Simona | 18.10.2012 10:06

TO Květa: Jáá víím :) a vázím, i kdyz mě někdy pěkně teda štve :/ Ale tak uz to s chlapama chodí..

Květa | 11.10.2012 10:55

TO Simona: jeee, ale tak to je hezký, nekterej chlap todle neudělá nikdy třeba víš..tak zase tohodle si vaš :)

Simona | 10.10.2012 09:13

Asi tak no :-D Ale nekdy umi i prekvapit. Minule ten muj chlap..jsme byil v takové kavárně, kde bylo i vystoupeni nejakych umělcu, a on mi tam dal prstýnek, to mě úplně dostalo od něj. Ale to jsou fakt světlé chvilky :-)

Květa | 3.10.2012 10:28

TO Simona: No to mi povídej! s chlapama to je někdy fakt kříž O:-) Jo no .. hlavně, že chlapečci budou mít radost :-))

Simona | 25.9.2012 09:06

TO Květa: Tak třeba veme, chlapum trvá delší dobu, nez jim něco dojde..někdy i cely život :D no...však uvidiš. Ale aspon ze onbude mít radost ne? :)

Květa | 21.9.2012 08:27

TO Simona: No tak to teda nemám! Ale kdyz mu to udělá radost, tak jednou za čas to ráda udělám a něco pro něj koupím. By si ze mě mohl vzít příklad :D kééž by

Simona | 19.9.2012 09:44

TO Květa: :-D no nemáš to lehké, jsi ho asi navnadila...ale tak je hezky ten dres a taky za dobrou cenu koukám

Květa | 5.9.2012 10:04

TO Simona: Tak včera dorazili. Líbí se mu clamp Teda snad...on nedává radost moc najevo, ale jak ho znám, tak mylsim, ze se mu líbí. Kazdopádne na nem vypadaji super. a padnou mu taky dobře.

Simona | 13.8.2012 09:10

TO Květa: Joo tak uvidíš no, ale přijdou určitě brzy, od nich to chodí za chvíli..teda co vim. Tak at to dopane dobře, pak napiš, jak se líbili ;)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění