Diskuse: Poloha zezadu

Řadit:
37
Kamarádka nemá fotografii.
G | 25.4.2017 10:40

TO slunko: SOUHLAS ! clamp

Kazimrd | 2.8.2016 15:47

TO slunko: No u tebe je to opravdu lepší zezadu. ..

kacii Poslat vzkaz | 13.4.2010 15:08

Neni nic nepříjemějšího než dlouhý chloupky v puse při orálním sexiku já osobně mám orální sex ráda a fakt si ho užívám stejně jako muj partner a co bych chtěla doporučit udělejte si peknej večer a vlezte si spolu do vany nebo do sprchy při svíčkácha pomož mu s tim oholením no a pak mu to mužeš zkusit udělat pusou

dvdsp Poslat vzkaz | 16.2.2010 14:20

Můj muž si chce oholit přirození. Poraďte co mu na to říct...

Miky Poslat vzkaz | 9.12.2007 13:16

Přesně, takhle nějak to říkal.::kvetina::

slunko Poslat vzkaz | 9.12.2007 09:34

Taky  nohy od sebe, ale vím, že pro některé muže je příjemnější když má partnerka nohy u sebe a tím vlastně zúží prostor pro penis, tím je to pro muže vzrušivější, protože je pevněji obepíná nejen pochvou, ale i těmi nohami u sebe, asi každého věc.

Miky Poslat vzkaz | 8.12.2007 18:34

Máte při této poloze nohy u sebe nebo od sebe? S manželem nám vyhovuje mít nohy od sebe, ale měla jsem zkušenost, kdy to chtěl partner jen s nohama u sebe. Já se tedy cítím i líp, když je mám roztažené -  můžu se různě vlnit....

Pilotka007 Poslat vzkaz | 7.12.2007 21:12

Hmmm.To musí být opravdu nepřijemné.V bazénu se mi to ještě nikdy nestalo. ::och::

Miky Poslat vzkaz | 7.12.2007 17:54

Někdy se nám to také stává, ale já ani manža, v tom problém nevidíme. ::srdce::

| 7.12.2007 09:35

No, mně tohle dělá i v bazéně, takže místo vzduchu cítím, jak tam nasávám tu chlorovanou vodu.::ou-nou::
Sice potom vyteče, ale fuj fuj chlor v pochvě není nejlepší meducínka...::ne-ne::

Pilotka007 Poslat vzkaz | 7.12.2007 09:06

Taky jsem několikrát měla vzduch uvnitř, a myslím si že to moc nesouvisí s touhle polohou.Milovali jsme normálně a ten vzduch tam prostě měla a pak jsem vlastně „prděla“ pochvou což bylo dosti nepříjemné, ale s partnerem jsme se tomu smáli a normálně si o tom povídali.

Jednou jsem si to udělala sama.Zatlačila jsem na jednu stranu pochvy a vzduch se mi tam jednoduše nasál.Podle mě to takhle vzniká.Uznávám že to není přijemné ale stává se to.::vyplazeny-jazyk:: ::smich::

Miky Poslat vzkaz | 6.12.2007 23:28

Tak já nevím, ale jsme nalehlí co to jde a nic........Občas ale cítím uvnitř, jako z těch pohybů, že by to i k tomu spělo, ale nedojde to dokonce. Myslím, že je to jím. Zpomaluje a tak, asi už nemůže::vysmaty:: a pak se to přeruší...::placici::

adelaida Poslat vzkaz | 6.12.2007 19:03

Nu, ale když je nalehlý, tak dochází k dráždění samotným tělem, nemusí tam fungovat ruka..

Miky Poslat vzkaz | 6.12.2007 18:53

Já právě při všech, co jsme zatím dělali
 Jen na toho koníka to jde dobře a samo. Při téhle poloze mívám i vaginální orgasmus.::ano-ano::
Z misionáře jsem nikdy samovolný orgasmus neměla, ale cítím občas, že se to k tomu jakoby blíží, ale nic...( jako bez dráždění). ::kocka::Jeden partner byl ale šikulka a držel se na jedný ruce a druhou mě dráždil, takže sice to bylo s drážděním, ale bylo. Jinak při misionáři nemám tím pádem orgasmus nikdy.....( Manžel to takhle neumí..)
Tak to jsem ráda, že to tak nemám sama....

angelwoman Poslat vzkaz | 6.12.2007 13:00

Já to mám podobně, taky potřebuju i to dráždění a třeba při poloze ze zadu, to děláme často, nebo na toho koníka, obzvlášť dobře to jde, když se opřu o stůl, to je volno pro ruce, atd ::vysmaty::::souhlas::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění